hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

کنکور بی کنکور No ratings yet.

کنکور بی کنکور

 

امروزه کنکور یکی از بزرگترین و فراگیرترین آزمون هایی است که به صورت کشوری و بدون دخالت اشخاص با امنیت بالا برگزار میشود این یعنی یک آزمون ایده آل و یکسان که میتوان با نتیجه گرفتن در آن رسیدن به اهداف خود را آسان کرد.

البته باتوجه به اهمیت این آزمون دانش آموزانی که توانایی بالا و یا شرایط گرفتن نتیجه مطلوب در این آزمون را ندارند این فرصت برایشان یک مشکل محسوب میشود و دیگر انگیزه ای برای درس خواندن ندارند و حتی امکان دارد دیگر به ادامه تحصیل فکر نکند.

اما نگران این مسله نباشید چراکه دانشگاهایی در سرار کشور هستند که بدون این آزمون(بدون کنکور) داوطلبان خود را پذیرش میکنند و بدون هیچ گونه تفاوتی نسبت به دانشگاههای با کنکور میتوان در این دانشگاهها ادامه تحصیل نمود.

در زیر چندین سوال که داوطلبان عزیز با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند را مطرح کرده ایم و قصد داریم در این مقاله به آنها پاسخ دهیم.

 

 • چگونه میتوان بدون کنکور در دانشگاه رشته دلخواه را انتخاب کرد؟(کنکور بی کنکور!)
 • شرایط شرکت در دانشگاه بدون کنکور چگونه است ؟
 • زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برای نیمسال اول مهر 97 چه زمانیست؟
 • لیست دانشگاه های بدون کنکور آزاد 97؟
 • رشته های بدون کنکور رشته تجربی کدامند؟
 • برای شرکت در دانشگاه بدون کنکور کدام معدل مهم است؟
 • حداقل معدل دیپلم برای پذیرش بدون کنکور چند است؟
 • شرایط کلی برای شرکت در دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران چیست؟
 • آیا مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد بدون کنکور معتبر است؟
 • تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت چیست؟
 • رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 کدامند؟
 • رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 کدامند؟
 • نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه چگونه است؟

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر ماه 97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال اول 97 در دو مقطع انجام خواهد گرفت.

 • کارشناسی پیوسته
 • کارشناسی ناپیوسته

منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد می باشد.ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و متقاضیان می توانند تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

تنها نکته قابل توجه در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته این است که اگر رشته درخواستی برای ادامه تحصیل با عنوان رشته مدرک کاردانی داوطلب متجانس نباشد داوطلب باید حداقل تا 12 واحد و حداکثر تا 18 واحد جبرانی گذرانده و بستگی به مرتبط یا نیمه مرتبط بودن رشته باید واحد جبرانی بگذراند، برای اطلاع دقیق از ثبت نام کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول97 با شماره 9099072943تماس حاصل فرمایید.حال به سراغ ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد97 مبرویم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باب موضوعات انتخاب رشته بدون کنکور مهر ماه دانشگاه آزاد 97، بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب، نزدیک ترین دانشگاه به محل سکونت و انتخاب رشته دلخواه داوطلب با در نظر گرفتن معدل دیپلم و پیش دانشگاهی(معدل های پایین) و همچنین مشاهده لیست جدید رشته های بدون کنکور مهر ماه 97 دانشگاه آزاد میتوانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای رنگی زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 97

کنکور بی کنکور 97

کنکور بی کنکور 97

 

زمان ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

 

ثبت نام در دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی هم به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود. زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی در 2 نوبت مهر ماه و بهمن ماه97 انجام می شود و  ورودی های مهر ماه می بایست درنیمه دوم مرداد ماه برای ثبت نام خود اقدام نمایند و ورودی های بهمن ماه می بایست در دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال اول 97

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی به این صورت است که داوطلب باید حتما دارای مدرک پیش دانشگاهی باشد بنابراین در این بخش به شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه 97 می پردازیم. شرایط ثبت نام بدون کنکور در کارشناسی پیوسته و ناپیوسته متفاوت است. شرط لازم برای داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته را دارند دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و برای داوطلبان متقاضی ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته، دارا بودن مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است از مدارک مورد نیاز ثبت نام نیز آگاه شوند.

نحوه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

نحوه ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت  www.azmoon.org  مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت کنند تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با در دست داشتن مدارک دیگر به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند،سامانه مشاوره و هدایت تحصیلی درخت دانش میتواند ابهامات شما را رفع کند و شمارا از آخرین اخبار و اطلاعات آگاه سازد و در تمامی مراحل ثبت نام شما از جمله انتخاب رشته بدون کنکوردر کنار شما باشد تنها کافیست با شماره تلفن 9099072943 تماس گرفته و یا به سایتwww.derakhte-danesh.com مراجعه نمایید.

 ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر 97

ثبت نام بدون کنکورکار دانی دانشگاه آزادنیمسال اول یعنی همان مهر ماه همانند کارشناسی بدون کنکور و در دو مقطع صورت میگیرد

 • کاردانی پیوسته 
 • کاردانی ناپیوسته 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول(مهرماه 97 )در مقطع کاردانی به  دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه خواهد شد که کار را برای داوطلبان راحتر کرده است. نکته مهمی که لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است که شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بودو این مورد سبب آن شده که متقاضیانی که به هر دلیلی شرایط شرکت در کلاس های آموزشی و کلاس های کنکوری را ندارند یه راحتی و بدون نگرانی خاصی وارد دانشگاه شوند.

زمان دقیق ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 97

اغلب نام نویسی برای نیمسال اول یا مهرماه در اواخر مرداد یا اوایل شهریور آغاز میشود و به مدت یک ماه وقت برای ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار میگیرد  همچنین داوطلبانی که این فرصت ثبت نام را از دست میدهند میتوانند در نیمسال دوم (بهمن ماه)که ثبت نام آن در دی ماه صورت میگیرند شرکت کرده و بدون کنکور و آزموزمون ورودی وارد دانشگاه های آزاد شوند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول کاردانی دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام برای مقاطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته به ترتیب باید دارای مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی باشند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط سوابق تحصیلی برای ترم مهر ماه لحاظ خواهد شد و همچنین ظرفیت رشته ها ملاک قرار میگیرد البته معدل کتبی دیپلم هم یک شرط مهم است که کف آن نمره معدل 10 میباشد (داوطلبانی که معدل دیپلم زیر 10دارند میتوانند با مشاورین درخت دانش تماس گرفته و انتخاب رشته ویژه نمایند) . رشته های دانشگاه آزاد به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم می شوند، ثبت نام بدون کنکور برای رشته های غیر پزشکی می باشد و بعضی از رشته های پزشکی تنها از طریق برگزاری آزمون دانشجو پذیرش می کنند. داوطلیان می توانند برای دریافت جزئیات بیشتر درباره رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97  با مشاوران ما در ارتباط باشند.

نحوه ثبت نام بدون کنکورکاردانی دانشگاه آزاد مهرماه 97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیز مانند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود. برای این کار کافیست یک کارت اعتباری خریداری کرده و اطلاعات خود به همراه رشته محل انتخابی را وارد سامانه ثبت نام کنند و یا بامشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل فرمایید تا رهنمای شما در این مرحله باشد

مشاوره تحصیلی درخت دانش

در تمامی مقاطع تحصیلی از جمله برنامه ریزی درسی تیزهوشان 97، تحصیل در خارج از کشور، ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در کنار شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش با شماره تماس 9099072943 از طریق شماره گیری با تلفن ثابت و بدون نیاز به کد در کنار شما خواهند بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.