مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

کانال تلگرام کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 11 نوامبر 2017
کانال تلگرام کنکور

کانال تلگرام کنکور

مشاوران و کارشناسان درخت دانش پس از ماه ها تلاش و برنامه ریزی درسی کانال تلگرام کنکور ۹۸ را برای دوستان و متقاضیان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ راه اندازی و افتتاح نمودند. قبل از اینکه هدف از ساختن کانال تلگرام کنکوری ها را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم دوست داریم به سوالات زیر که دغدغه ذهنی خیلی از خانواده و داوطلبان کنکور می باشد از لحاظ روانشناسی پاسخ داده و مزیت و معایب فضای مجازی را برای دوستان عزیز مطرح نماییم.

  • کانال اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش ؟(کلیک بر روی لینک رنگی)
  • راه اندازی کردن کانال تلگرام برای کنکوری ها ۹۸ چه فوایدی دارد؟(مطالعه مقاله)
  • مباحث مفید و به روز مطالعه کردن را از کجا بدست بیاورند؟
  • آیا تلگرام تمرکز داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸ را بهم میریزد؟
  • نگاه واقع بینانه و بلند مدت نسبت به استفاده از فضای مجازی و همچنین تلگرام برای پشت کنکوری ها چگونه باید باشد؟
  • و …

برای اطلاع از کانال تلگرام بدون کنکور درخت دانش کلیک نمایید.

کانال تلگرام کنکور دانش

با توجه به شرایط موجود جامعه دور کردن پشت کنکوری های عزیز از فضای مجازی کار دشواری به نظر می آید، اما آیا واقعا سخت گیری های زیاد نسبت به استفاده نکردن از این برنامه برای پشت کنکوری ها مفید است؟

جواب سوال را می توانیم در دو کلمه اعتماد به نفس و تمرکز پاسخ داد.

افرادی که اعتماد به نفس قوی دارند و هدف گذاری خود را به طور دقیق انجام داده اند هیچ مانعی سر راه آنها برای مطالعه به وجود نمی آید.(در پست برنامه ریزی درسی و بقیه پست ها مطالب مربوط به اعتماد به نفس ذکر شده است)

تمرکز، یکی از مهم ترین عوامل موثر در مطالعه مفید کنکور خواهد بود، به مطالعه ای، مطالعه مفید می گویند که تمرکز لازم را برای مطالعه فراهم باشد. در پست و مقالات قبلی می توانید مطالبی نسبت به ایجاد تمرکز و نحوه مطالعه مفید را مطالعه بفرمایید.

با توجه به موارد ذکر شده تلگرام و کانال های آموزشی می توانند در شرایطی خاص مفید ظاهر شوند و برای افرادی که در واقع استرس بیش از حد دارند استفاده کردن از فضای مجازی توصیه نمی شود.

توصیه مشاوران و کارشناسان درخت دانش

کنکوری ها و پشت کنکوری ها عزیز وقتشه، نگرانی و استرس و بزارید کنار و با انرژی و هدفمند به سمت خواسته هاتون حرکت کنید، اما نکته اینجاست همینطوریام نمیشه که برای استارت کار یک برنامه خوب می تونه خیلی کمکتون کنه.

واقعا از بی برنامگی خسته نشدی؟؟ اعصابت خورد نشد از بس گفتی از شنبه میخوووونم؟؟ چه خبره پاشو آفرین یه قدم بردار و خودتو پرتاب کن وسط برنامه ریزی و کنکور. دوست عزیزم تا خودتو وسط آب پرت نکنی شنا یادنمیگیری این یه واقعیته پس خودتو پرت کن وسط برنامه ریزی و استارت بزن. حالا اگه ضعف داری و نمیدونی چطوری برنامه ریزی کنی و احتیاج به راهنمایی داری میتونی با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشی و حسابیییییی ازشون راهنمایی بگیری

مشاوره و راهنمای تحصیلی درخت دانش

مشاوران و کارشناسان درخت دانش برای برنامه ریزی های انجام شده و مشاوره و راهنمایی های انگیزشی روزانه خود تحت عنوان کانال کنکوری های درخت دانش شروع به فعالیت کرده و دوستان می توانند در کانال مورد نظر عضو شوند و دوستان خود را به این کانال دعوت کنند.در زیر می توانید بر روی لینک کانال تلگرام کنکور دانش کلیک نمایید.

لینک کانال تلگرام کنکور درخت دانش

قابل توجه دوستان عزیز با توجه به اینکه این کانال توسط مشاورین مدیریت خواهد شد می توانید از طریق ارتباط با ادمین مشکلات، نظرات، انتقادات خود را به مشاورین درخت دانش برسانید.در صورتی که برای نحوه مطالعه، نحوه تست زنی، تمرکز، اعتماد به نفس، برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷، به مشکل برخوردید می توانید با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

2 نظر

  • با سلام چند وقت است که می خواهم تماس بگیرم برای تاریخ ثبت نا و یا چگونگی امتحان پایه 6 به پایه هفتم ولی متاسفانه این شکاره 10 رقمی فابل گرفتن نیست ( معمولا شماره باید 8 رقمی باشد و مخابرات قادر به قبول نمی باشد. لطفا اطلاع دهید که شرایط ثبت نام و زمان آزمون و یا ..... برایم ایمیل نمایید. تلفن تماس 09121945703 و یا به ایمیل زیر می توانید ایمل نمتایید. ساکن تهرا- شهرک غرب