hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

کارگردانی بدون کنکور No ratings yet.

کارگردانی بدون کنکور

 • شرایط ثبت نام کارگردانی بدون کنکور؟(ادامه مقاله را بخوانید)
 • رشته کارگردانی چگونه رشته ای است؟(معرفی رشته کارگردانی و بازار کار کارگردانی)
 • زمان ثبت نام بدون کنکور کارگردانی کی خواهد بود؟(دانشگاه آزاد یا پیام نور یا غیر انتفاعی؟؟)
 • نحوه ثبت نام کارگردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم به چه صورت است؟(مطالعه مقاله)
 • کدام رشته های گروه هنر بدون کنکور هستند؟(بازیگری بدون کنکور، موسیقی بدون کنکور و …)
 • و …

در این مقاله سعی داریم پاسخ تمامی سوالاتی که داوطلبین محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم و رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد ارتباط تلفنی و حضوری با مشاوران درخت دانش مطرح نموده اند به طور کامل و مفید خدمت دوستان عرض نماییم.

ثبت نام رشته بدون کنکور کارگردانی دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

یکی از پرطرفدارترین رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در گروه هنر رشته کارگردانی بدون کنکور می باشد که تنها دانشگاه های محدودی بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور این رشته را پذیرش دارند

با توجه به اینکه متقاضیان بدون کنکور رشته های زیرگروه هنر از جمله بازیگری بدون کنکور آزاد تهران، سینما بدون کنکور، کارگردانی بدون کنکور، تئاتر بدون کنکور و … و رشته های بدون کنکور آزاد تهران ، از جمعیت بالایی برخوردارند لذا سوابق تحصلی تاثیر زیادی در قبولی ثبت نام دارد.

برای اطلاع از معدل لازم برای قبولی در رشته های هنر بدون کنکور، رشته موسیقی بدون کنکور دانشگاه آزاد، شرایط ورود به هر کدام از رشته های بدون کنکور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

کارگردانی بدون کنکور

آشنایی با رشته کارگردانی و بازار کار آن

کارگردانی مسئول اصلی تهیه فیلم و برنامه های تلویزیونی و سینمایی است، با توجه با این رشته بازیگری و کارگردانی نقاط مشترک زیادی باهم دارند و در زمان تولید یک نمایش این دو در ارتباط تنگاتنگ باهم هستند. به همین خاطر این دوشاخه در یک رشته واحد گنجانده می شود در واقع بازیگر، یعنی کسی که با صداقت تمام به آنچه بر روی صحنه می گذرد ایمان داشته باشد و با تمام وجود نقش خود را بر روی صحنه تجربه کرده و در واقع بر روی صحنه زندگی کند.

کارگردانی تلویزیون در قدیم تنها مراقبت بود که وحدت نمایش حفظ شود اما امروزه کارگردان مسئولیت معنی آن را نیز برعهده دارد، کار هنری کارگردان را می توان به دو مرحله تقسیم کرد:

 1. مرحله نظری و تحقیقاتی:شامل  تهیه و تدارک ومشتمل بر انتخاب متن، تجزیه و تحلیل آن و انتخاب بازیگر است.
 2. مرحله عملی: کار عملی با بازیگران،یعنی فرآیند تمرین است.

بازیگری نیز در مفهوم حرفه ای آن، کشف حقیقت بی هیچ ابهامی در گفتار نویسنده و انتقال این کشف به تماشاگر است.

توانایی های لازم رشته کارگردانی چیست؟

قبل از هر چیزی کارگردان باید فردی خلاق و توانا با دانش فنی قوی باشد، یک کارگردان باید مدیر خوبی باشد زیرا زمان و بودجه برای تولید فیلم نیاز به مدیریت کارگردان دارد و همچنین کارگردان باید فردی ماهر در ارتباطات اجتماعی و برقراری رابطه با تیمی که سرپرستی می کند باشد زیرا تیمی که کارگردان رهبری خواهد کرد شامل افرادی است با روحیات و نقش های متفاوت که در نهایت مدیریت و تصمیم گیری نهایی با کارگردان می باشد.

بازار کار رشته کارگردانی

یک کارگردان در صورت داشتن سرمایه اولیه به عنوان تامین کننده مالی و ایده و برنامه خوب می تواند به صورت مستقل خود گردان و تولید کننده پروزه ها و برنامه های خود باشد یا اینکه به عنوان قراردادی با سازمان ها و شرکت های تولید کننده فیلم همکاری نماید.

از بازار کار رشته کارگردانی در ایران نمی توان پیش بینی درست و مشخصی ارائه داد زیرا از مشاغلی است که با تابعیت از سیاستگذاری ها و جهت گیری های مدیران دولتی همواره تحت تاثیر بوده است.

لیست رشته های بدون کنکور گروه هنر

براساس اطلاعات و ثبت نام سالهای گذشته، لیست رشته های بدون کنکور گروه هنر شامل:

 • بازیگری
 • موسیقی
 • فناوری صدا
 • تئاتر
 • نقاشی و عکاسی
 • کارگردانی
 • سینما

و….

رشته های که در بالا ذکر کردیم معمولا در دانشگاه آزاد بدون کنکور و دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور و دانشگاه سوره بدون کنکور بیشتر پذیرش خواهیم داشت.

ثبت نام کارگردانی بدون کنکور در قالب انتخاب رشته انجام خواهد شد، و تعدادی از دانشگاه ها براساس اولیویت بندی و درجه علمی دانشگاه ها انتخاب نموده و بعد ازانتخاب رشته نتایج اعلام خواهد شد.

با توجه به رویکرد نظام آموزشی کشور در راستای حذف کنکور هر ساله بر رشته های بدون کنکور افزوده خواهد شد و رشته های جدید بدون کنکور به لیست رشته ها اضافه خواهند شد برای دریافت اطلاعات بیشتر و درصد شانس قبولی خود می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم  97-98

ثبت نام رشته کارگردانی بدون کنکور برای دانشگاه آزاد، پیام نور و غیر انتفاعی صورت می پذیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و غیر انتفاعی

با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش متقاضیان بدون کنکور پیام نور می توانند در روز 1/8/98 تا تاریخ 30/8/98برای ثبت نام خود اقدام کنند.

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد

ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 از نیمه دوم دی ماه 97 شروع خواهد شد و داوطلبان محترم با اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام کارگردانی بدون کنکور 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور برای رشته کارگردانی بر اساس سوابق تحصیلی، شامل معدل کتبی دیپلم، معدل کتبی پیش دانشگاهی، تعداد متقاضیان و داوطلبان بدون کنکور و همچنین رتبه علمی دانشگاه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

با توجه به افزایش متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد شرایط جدیدی برای پذیرش در این دانشگاه اعلام می شود و ثبت نان این دانشگاه از طریق سایت azmoon.org انجام می شود، برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط جدید پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 و افزایش درصد شانس قبولی خود می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید یا از طریق تلگرام با شماره 09033806196 در ارتباط باشید و برای دریافت لینک کانال اقدام نمایید).

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97، انتخاب رشته کنکور سراسری 97، اعلام نتایج کنکور سراسری، معرفی رشته های تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم، رشته های پزشکی بدون کنکور، انصراف از دانشگاه، شرایط نظام وظیفه در انتخاب رشته در کنار شما خواهد بود.

برای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش می توانید با شماره گیری 909072943 با تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

آرزوی ما موفقیت شماست

شماره تماس: 9099072943

شماره  تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

2 نظر

 1. الهام آوریل 24, 2019 در1:24 ب.ظ- پاسخ

  افتضااااااااح فقط به صرف اینکه هزینه بیشتری بگیرید به بدترین شکل ممکن جوابهای غیر ضروری و بیهوده میدید چرا واقعا؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini آوریل 25, 2019 در11:59 ق.ظ- پاسخ

   درود
   از طریق تلگرام 09033806196 با ما در ارتباط باشید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.