hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

کارگردانی بدون کنکور No ratings yet.

کارگردانی بدون کنکور

شرایط ثبت نام کارگردانی بدون کنکور؟

لیست رشته های بدون کنکور زیرگروه هنر؟

زمان ثبت نام بدون کنکور کارگردانی؟

نحوه ثبت نام کارگردانی بدون کنکور؟

ثبت نام بازیگری و موسیقی بدون کنکور مهرماه 97؟

و …

در اینجا سعی داریم پاسخ تمامی سوالات شما را در قالب این مقاله به طور کامل و مفید خدمت دوستان عزض نماییم. با توجه به اینکه متقاضیان بدون کنکور رشته های زیرگروه هنر از جمله بازیگری، سینما، کارگردانی، تئاتر و … رو به افزایش می باشد قبل از ارائه دادن توضیحات لازم تعریف مختصری از این رشته ها را برای شما ذکر نماییم.

کارگردانی بدون کنکور

آشنایی با رشته کارگردانی و بازار کار آن

با توجه با این رشته بازیگری و کارگردانی نقاط مشترک زیادی باهم دارند و در زمان تولید یک نمایش این دو در ارتباط تنگاتنگ باهم هستند. به همین خاطر این دوشاخه در یک رشته واحد گنجانده می شود در واقع بازیگر، یعنی کسی که با صداقت تمام به آنچه بر روی صحنه می گذرد ایمان داشته باشد و با تمام وجود نقش خود را بر روی صحنه تجربه کرده و در واقع بر روی صحنه زندگی کند.

کارگردانی در قدیم تنها مراقبت بود که وحدت نمایش حفظ شود اما امروزه کارگردان مسئولیت معنی آن را نیز برعهده دارد کار هنری کارگردان را می توان به دو مرحله تقسیم کرد. نخستین بخش تهیه و تدارک ومشتمل بر انتخاب متن، تجزیه و تحلیل آن و انتخاب بازیگر است و بخش دوم کار عملی با بازیگران،یعنی فرآیند تمرین است. بازیگری نیز در مفهوم حرفه ای آن، کشف حقیقت بی هیچ ابهامی در گفتار نویسنده و انتقال این کشف به تماشاگر است.

لیست رشته های بدون کنکور گروه هنر

براساس اطلاعات و ثبت نام سالهای گذشته، رشته های بدون کنکور هنر شامل:

  • بازیگری
  • موسیقی
  • فناوری صدا
  • تئاتر
  • نقاشی و عکاسی
  • کارگردانی
  • سینما

و…. می باشند.

رشته های که در بالا ذکر کردیم معمولا در دانشگاه آزاد بدون کنکور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه سوره بیشتر پذیرش خواهیم داشت.

ثبت نام کارگردانی بدون کنکور در قالب انتخاب رشته انجام خواهد شد، و تعدای از دانشگاه ها براساس اولیویت بندی و درجه علمی دانشگاه ها انتخاب نموده و بعد ازانتخاب رشته نتایج اعلام خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و درصد شانس قبولی خود می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارباط باشید.

زمان ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97

ثبت نام برای اولین بار از بهمن ماه 96، براسااس سوابق تحصیلی انجام و در قالب انتخاب رشته در زیرگروه های مختلف با ضرایب قبولی متفاوت پذیرش داشتیم.

ثبت نام بدون کنکور مهرمماه 97 از مرداد ماه براساس سوابق تحصیلی پذیرش خواهیم داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع زمان ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97

شرایط ثبت نام کارگردانی بدون کنکور 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور برای رشته کارگردانی بر اساس سوابق تحصیلی، شامل معدل کتبی دیپلم، معدل کتبی پیش دانشگاهی، تعداد متقاضیان و داوطلبان بدون کنکور و همچنین رتبه علمی دانشگاه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و درصد شانس قبولی خود می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارباط باشید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97، انتخاب رشته کنکور سراسری 97، اعلام نتایج کنکور سراسری، معرفی رشته های تحصیلی، معرفی دانشگاه های کشور، پزشکی بدون کنکور 97، انصراف از دانشگاه، نظام وظیفه و تحصیل در کنار شما خواهد بود.

برای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش می توانید با شماره گیری 909072943 با تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

آرزوی ما موفقیت شماست

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.