hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

کارنامه نهایی کنکور No ratings yet.

کارنامه نهایی کنکور

کارنامه نهایی کنکور یا کارنامه محرمانه روز  28 شهریور 96 منتشر می شود. در فرایند اعلام نتایج کنکور ابتدا کارنامه اولیه منتشر می شود بعد از آن داوطلبان مجاز به انتخاب رشته انتخاب بر اساس اولویت های انتخابی خود انتخاب رشته می کنند و می توانند تا 150 اولویت انتخاب کنند. دقت در این مرحله اهمیت زیادی دارد چون باید اولویتها را بر اساس شانس قبولی خود در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. بدین معنی رشته ای را که در آن امکان قبول شدن با توجه به رتبه خود دارند ولی علاقه کمتری نسبت به آن دارند را باید بعد از رشته ای که امکان قبول شدن در آن کمتر است وارد نمایند.

بعد از مرحله انتخاب رشته و در اواخر شهریور ماه نتایج نهایی کنکور از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود و داوطلبان در صورت قبولی فقط یک جواب قبولی دانشگاه مورد نظر خود را می توانند مشاهده کنند. بعد از این مرحله ثبت نام در رشته قبولی می باشد و داوطلبان باید در دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام نمایند. داوطلبانی که در دانشگاههای روزانه پذیرفته شده اند در صورت عدم ثبت نام در دانشگاه یکسال از شرکت در کنکور سراسری محروم می شوند.

بعد از ثبت نام در دانشگاه ، کارنامه نهایی کنکور یا کارنامه سبز منتشر می شود و کارنامه همه داوطلبانی که انتخاب رشته نموده اند منتشر می شود در کارنامه نهایی کنکور همه کد رشته های که در فرم انتخاب رشته وارد شده اند با رتبه قبولی و رتبه داوطلب در آن کد رشته مشخص می شوند.

کاربرد کارنامه نهایی کنکور

داوطلبانی که از انتخاب رشته خود ناراضی هستند می توانند سراغ دیگر رشته های قبول شده را بگیرند و در صورت جلب رضایت دانشگاه مبدأ و مقصد در آن رشته ها مشغول به تحصیل شوند. شرایط استفاده از کارنامه نهایی یا کارنامه سبز در پست های قبلی توضیح داده شده است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی تغییر رشته و انتقالی دانشگاه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای مشاهده کارنامه سبز خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری 96

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:53:52+04:30 آگوست 27th, 2017|کنکور|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.