hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

کارنامه سبز چیست؟ 5/5 (3)

کارنامه سبز چیست و چه کاربردی دارد؟

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور، کارنامه علمی کارنامه‌ ای است که دو هفته بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور منتشر می شود و برای آن دسته از داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 98 که براساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری 98 بوده اند و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اینترنتی اقدام نموده‌اند، صادر شده است و نشانگر ردیف نهایی هر داوطلب در رشته انتخابی و آخرین ردیف نهایی پذیرفته شده در سهمیه مربوط باشد.

در انتهای مقاله می توانید کارنامه سبز و یا کارنامه علمی کنکور سراسری 97 خود را مشاهده نمایید، قبل از مشاهده کارنامه سبز و کارنامه نهایی خود مطالب مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

کارنامه سبز شامل چه افردای نمی شود؟

شرایط استفاده از کارنامه سبز شامل افرادی نمی شود که: در هیچ یک از رشته های انتخاب شده در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 قبول نشده باشند و در اعلام نتایج کنکور 97 خود مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نشده باشند.

افرادی که کارنامه سبز 97 شامل آنها نمی شود می توانند از کارنامه علمی خود استفاده کنند، که در زیر کامل در مورد کارنامه علمی و کاربرد آن توضیح داده ایم.

کارنامه سبز شامل چه افرادی می شود؟

کارنامه سبز شامل افردای می شوند: که در اعلام نتایج کنکور سراسری 97 خود در رشته ای قبول شده اند و می خواهند بدانند آیا در اولویت های انتخابی بعدی که انتخاب کرده اند نیز قبول می شدند و اگر علامت ستاره دار در جلوی انتخاب های بعدی این داوطلبان وجود دارد نسبت به انتقالی و محک زدن خود بر اساس توانایی هایشان اقدام نمایند.

برای تغییر رشته خود با استفاده از انتقالی با کارنامه سبز و کارنامه محرمانه کنکور، شرایط تغییر رشته با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و انصراف از دانشگاه و شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 می توانید با مشاورین مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

کارنامه محرمانه کنکور

کارنامه سبز چیست؟

کارنامه علمی چیست؟

کارنامه علمی کارنامه ای است که بعد از نتاج انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام خواهد شد، و در این کارنامه رتبه آخرین نفر قبولی در انتخاب رشته داوطلب در رشته هایی که انتخاب کرده و مقایسه آن با رتبه و تراز افرادی که مورد پذیرش قرار گرفته اند و کاملا به صورت جداول می باشد.

زمان اعلام کارنامه علمی کنکور 97

زمان اعلام کارنامه علمی کنکور سراسری 97 اعلام شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کارنامه علمی و کارنامه نهایی داوطلبان کنکور سراسری 97 در تاریخ 26 شهریور ماه 97 بر روی سایت sanjesh.org قرار گرفت. برای مشاهده می توانید بر روی لینک پایانی مقاله کلیک نمایید.

 کاربر کارنامه علمی و تفاوت آن با کارنامه سبز

کاربرد کارنامه علمی این است که داوطلب می تاند خود را در آزمون سراسری 97 محک بزند و تلاش خود را با مقایسه با دیگران مشاهده کند، کاربرد دیگر آن می تواند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و اعتراض به رتبه و قبولی خود کاملا مطلع شود و در صورت اعتراض به نتایج کنکور 97 خود اقدام نمایند.

در صورت اعتراض به نتایج کنکور 97 و همچنین رفع محرومیت از کنکور 98، دریافت کارنامه سبز (انتقالی به وسیله کارنامه سبز)، دریافت کارنامه علمی و همچنین مقایسه خود با دیگر افراد قبولی و مشاوه رشته های بدون کنکور می توانید با شماره 9099072943 (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:

تاثیر رتبه کشوری در انتخاب رشته کنکور 98

نحوه رفع محرومیت از کنکور 98

انتقالی با کارنامه سبز

کارنامه سبز چه زمانی منتشر می شود ؟

انتقالی با کارنامه سبز به چه صورتی است؟

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور در هفته اول مهر ماه و پس از اعلام نتایج نهایی کنکور و ثبت نام  داوطلبان در دانشگاه از طرف سازمان سنجش منتشر می شود پس از انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری سال 1397 داوطلبان به دو دسته تقسیم می شوند:

1- یک دسته افرادی که در یک رشته محل روزانه قبول شده اند و علاقه ای به ثبت‌ نام ندارند و از طرف دیگر نمی‌خواهند از کنکور سال بعد محروم شوند.

این گونه افراد می‌توانند درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته دهند.

2- دسته بعدی افرادی هستند که از رشته محل قبولی خود رضایت ندارند و می‌خواهند با استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه به یکی از انتخاب‌های بعدی انتقالی بگیرند.

این افراد هم می‌توانند درخواست بررسی انتخاب‌های پایینی خود را از طریق سیستم سازمان سنجش آموزش کشور(کارنامه سبز) دهند.

برای اطلاع بیشتر در مورد علامت ستاره و مفهوم آن در کارنامه سبز 97 و شرایط انتقالی با کارنامه سبز 97 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انتقالی با کارنامه سبز 97

دریافت کارنامه سبز کنکور 97

برای دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری 97 خود بر اساس قبولی در اولویت های انتخاب رشته داوطلب و همچنین افزایش ظرفیت و آخرین رتبه قبولی در رشته های انتخابی فرم انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانید از طریق شماره گیری شمارخ 9099072943 (از طریق تلفن ثابت و بدون کد گیری) تماس حاصل نمایید، و برای اطلاعات بیشتر در مورد کنکور سراسری 97 بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

انتخاب رشته کنکور سراسری 98

تاثیر سهمیه در کنکور سراسری 98

تفاوت رتبه کشوری با منطقه

تذکرات مهم پیرامون کارنامه سبز کنکور سراسری 97

مفهوم علامت ستاره در کارنامه علمی کنکور 97

 • وجود علامت ستاره  در کارنامه سبز (*): در ستون نتیجه نشان می‌دهد که داوطلب در این کد رشته محل پذیرفته شده است.

مفهوم عدد 1 در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد 1 در کارنامه سبز (یک) بمنزله عدم دارا بودن شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در دفترچه‌های راهنما و برگ راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1396برای انتخاب رشته مربوط می‌باشد (نظیر تکرار کد رشته انتخابی، عدم رعایت جنسیت پذیرش، عدم توجه به ضوابط رشته‌های دارای شرایط خاص برای رشته مذکور و…).

مفهوم عدد 2 در کارنامه سبز

مفهوم عدد 2 در کارنامه سبز (دو) (کارنامه سبز چیست)در ستون نتیجه بدین معنی است که شما در زمان اعلام نتیجه نهایی حداقل در یک کد رشته محل جهت انجام مصاحبه به یکی از دانشگاه‌ها معرفی شده اید.

مفهوم عدد 3 در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد 3  در کارنامه سبز (سه) در قسمت نتیجه اولویت قبولی نشانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی، در سهمیه مجاز دیگری به جز سهمیه نهایی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده است.

مفهوم عدد 4 در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد 4 در کارنامه سبز (چهار) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در رشته مورد نظر توسط وزارت آموزش و پرورش در دست بررسی می باشد.

مفهوم عدد 5 در کارنامه سبز (کارنامه سبز چیست)

 • به منزله آن است که داوطلب با توجه به ضوابط عمومی گزینش در رشته‌های دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم سابق) ودانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی امتیاز لازم را کسب ننموده و در اولویت جذب قرار نگرفته است این داوطلبان فرصت دارنددرخواست بررسی مجدد پرونده را به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود ارائه نمایند بدیهی است به درخواست هایی که پس از تاریخ فوق ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهدشد.

مفهوم عدد 7 در کارنامه علمی کنکور 97

 •  مفهوم عدد 7 (هفت) مندرج در ستون نتیجه به منزله عدم کسب حد نصاب امتیاز در مصاحبه تخصصی و یا عدم احراز شرایط “سن، معدل، ویژگی های جسمانی، … و غیبت در مصاحبه” می باشد.

مفهوم عدد 8 در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد 8 (هشت) مندرج در ستون نتیجه به منزله پذیرش در رشته های چندگروهی(کارنامه سبز چیست) تک ظرفیتی دانشگاه فرهنگیان ویژه داوطلبان آزاد(تربیت معلم سابق) می باشد که در آن رشته ها پذیرش از گروه آزمایشی که داوطلب آن دارای نمره کل بیشتری بوده است صورت گرفته یا اینکه داوطلب ضوابط انتخاب این رشته را نداشته است.

مفهوم عدد 9 در کارنامه سبز کنکور 97

 •  مفهوم عدد 9 (نه) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در دانشگاه شاهد، پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف، بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه غیرانتفاعی رفاه، داروسازی دانشگاه بقیه الله و دانشگاه شهید مطهری در دست بررسی است.

مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری 97

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران کنکور سراسری درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:54:21+04:30 آگوست 27th, 2017|event, بعد از کنکور, کنکور, کنکور 97|99 دیدگاه

درباره نویسنده :

99 نظر

 1. سارا سپتامبر 12, 2017 در8:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من رتبم ۱۷۰۰۰سهمیه پنج درصدی شده آیا میتونم به قبولی در رشته کاردرمانی امید داشته باشم .و سوال دیگه اینکه اگر من سلولی مولکولی یک دانشگاه قبول شم اما پرستاری یه جارم بیارم که انتخاب بعدیم باشه از کارنامه سبز میتونم اقدام کنم برای انتقالی ؟

 2. نیلوفرطیبی سپتامبر 18, 2017 در7:09 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  آیا برای کارنامه سبز باید ثبت نام کنیم ؟
  اگرخاصی برای شرکت داده شدن در کارنامه سبز هس بگید که من انجام بدم

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز نیازی به ثبت نام مجدد نیست شما با همون اطلاعاتی که دارین میتونین کارنامه سبز تون رو مشاهده کنین.

  • سارا سپتامبر 14, 2018 در1:26 ق.ظ- پاسخ

   سلام،میخواستم بدونم برایه کارنامه سبز کی باید اقدام کنیم،ثبت نامیه?

   • Behnam QaderPour سپتامبر 15, 2018 در11:11 ق.ظ- پاسخ

    درود
    برای کارنامه سبز می توانید26شهریورماه 97 اقدام کنید

 3. حامد سپتامبر 18, 2017 در2:22 ب.ظ- پاسخ

  با سلام من در دانشگاه علامه طباطبایی تهران در رشته مترجمی پذیرش گرفتم ولی بنا به دلایلی میخوام ادبیات انگلیسی فردوسی مشهد رو بخونم و این رشته بعد از دانشگاه خوارزمی توی انتخاب های پایین من قرار داره آیا امکانش وجود داره که از علامه به فردوسی برم؟

  • Farzad Hosseini سپتامبر 18, 2017 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما منتظر کارنامه سبز باشین در صورتی که ترازتون به رشته و دانشگاه مورد علاقتون بخوره میتونین انتقالی بگیرین.

 4. مائده سپتامبر 18, 2017 در11:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام ،کارنامه ی سبز برای مردودشدگان کاربردی داره؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 19, 2017 در12:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   کارنامه سبز برای مردودی ها نه متاسفانه ولی تکمیل ظرفیت را حتما ثبت نام نمایید.

 5. افسانه سپتامبر 19, 2017 در12:00 ب.ظ- پاسخ

  انتقالی براساس کارنامه سبز صد درصده؟چون من مطمئنم روزانه میارم

 6. محمد سپتامبر 19, 2017 در1:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام آیا می توان با استفاده از کار نامه ی سبز از غیر انتفاعی تهران به دولتی شهرستان رفت و مجددا انتقالی به تهران گرفت ( دو بار انتقالی بگیرم )

  • Farzad Hosseini سپتامبر 19, 2017 در4:21 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در کارنامه سبز انتخاب های شما بررسی میشه و در صورتی که مایل باشین از اولویت های دیگه البته اگر شرایط قبولی رو داشته باشین استفاده کنین اونوقت دانشگاه مبدا و مقصد در مورد نحوه انتقالی اقدام لازم رو انجام میدن.

 7. حسن سپتامبر 19, 2017 در2:26 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام. رتبه من 1700 منطقه 3 هستش. بعد از انتخاب دوره های دکتری حرفه ای روزانه 6 انتخاب دکتری پردیس بین الملل (پزشکی شیراز-پزشکی شیراز-دندانپزشکی شیراز- پزشکی یاسوج و پزشکی اصفهان و دندانپزشکی اصفهان) داشتم بعد ش هم کارشناسی فیزوتراپی و کاردرمانی. الان کاردرمانی شیراز قبول شدم. من در زمان ثبت نام گزینه پردیس بین الملل رو تیک نزدم. آیا عدم قبولی من در دوره های پردیس دکتری میتونه به علت نزدن اون تیک باشه؟ اگه علتش این باشه آیا این امکان هست که بتونم از کاردرمانی روزانه به پردیس خودگردان پزشکی تغیر رشته بدم؟
  با تشکر

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 19, 2017 در3:36 ب.ظ- پاسخ

   سلام میتونه دلیل همینی باشه که فرمودید. و متاسفانه کاریش هم نمیشه کرد

 8. فاطمه سپتامبر 19, 2017 در2:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من هوشبری رفسنجان قبول شدم اگه تو کارنامه ی سبز هوشبری یکی از شهرستانای استان محل زندگیم رو بیارم میتونم انتقالی بگیرم؟ اکه اون شهرستان از ترم بهمن کلاساش شروع بشه باید چیکار کنم؟

  • Azadeh Rastegar سپتامبر 19, 2017 در3:32 ب.ظ- پاسخ

   سلام. اگه قبول بشید بله مشکلی نیست. و اگر بهمن باشه صبر میکنید تا ترم بهمن

   • فاطمه سپتامبر 19, 2017 در11:42 ب.ظ- پاسخ

    سلام
    باید از دانشگاه فعلی انصراف بدم؟ اخه دانشگاه رفسنجان انتقالی نمیدن

 9. مهتا سپتامبر 19, 2017 در4:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام دانشگاه ازاد هم کارنامه سبز داره؟ من دانشگاه ازاد انتخاب5م قبول شدم اما میخام از انتخابای دیگم بدونم.باید چیکار کنم

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام خیر نداره.

 10. تارا سپتامبر 19, 2017 در5:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام کارنامه سبز و کی اعلام میکنن یا خودمون باید اقدام کنیم
  چندرصد شانش قبولی در تکمیل ظرفیت وجود داره

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:53 ق.ظ- پاسخ

   کارنامه سبز روی سایت سازمان سنجش قرار داره

 11. سارا سپتامبر 19, 2017 در5:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام م

 12. رمینا سپتامبر 19, 2017 در6:16 ب.ظ- پاسخ

  میشه راجب عدد۳ واضح تر بگید

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:52 ق.ظ- پاسخ

   رشته ای رو انتخاب کردین که با جنسیت و سهمیه شما مطابقت نداشته

 13. زهرا سپتامبر 19, 2017 در9:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام کارنامه من در قسمت نتیجه فقط عدد یک گذاشته من موقع ثبت نام کد سوابق تحصیلیم وارد نشد بخاطر اون هست؟باید چیکار کنم؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 20, 2017 در10:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام. یعنی شرایط و ضوابط پذیرش اون رشته رو نداشتین.

 14. نوید سپتامبر 20, 2017 در1:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من از این کارنامه نهایی سر در نمیارم تو یه رشته ظرفیت ۱۰۰نفره رتبه من شده ۶۰ رتبه آخرین قبولی ۱۲ چطور ۱۰۰ نفر پذیرش رتبه آخرین قبولی ۱۲?

  • مجید سپتامبر 26, 2017 در10:24 ق.ظ- پاسخ

   امکان داره تعداد هم رتبه ها یعنی کسانی که رتبه هایشان شبیه به هم بوده ،ظرفیت را تکمیل نموده اند.

 15. میلاد سپتامبر 20, 2017 در11:31 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  من از یه دانشگاه قبول شدم تو اولویت اولم
  ولی بنا به شرایطی می خوای اولویت دیگرمو بخونم
  سوالم اینه که من تاییدیه مدرکمو به اسم کدوم دانشگاه بگیرم
  و اینکه اگه بخوام برم دانشگاه دیگه که تو کارنامع سبز قبول شدم باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم یا مستقیم برم همون دانشگاه ثبت نام کنم؟
  لطفا کمکم کنین
  مرسی

 16. معصوم سپتامبر 21, 2017 در12:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام جلوی رشته قبولیم عدد 3 زده یعنی قبولم؟
  داروی جندی شاپور قبول شدم به نظر شما برم یا دارو یا دندان ایلام رو برم؟

  • Zahra Valipoor سپتامبر 23, 2017 در9:09 ق.ظ- پاسخ

   سلام بستگی به علاقه شما دارد

 17. افسانه سپتامبر 22, 2017 در12:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید این *3 رو توضیح میدین یعنی چی توضیح بالا رو متوجه نمیشم یعنی چی سهمیه دیگر؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 22, 2017 در9:52 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   شما برای دوره دوم بهمن پذیرش شدید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 18. maryam سپتامبر 23, 2017 در2:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام امکان داره اگه یک رشته روزانه قبول شده باشم براشرکت توکنکورسال97مجوز بگیرم و رشته های پیراپزشکی روزانه هم انتخاب کن ?لطفا راهنماييم کنید(آخه توی سایت سنجش دیدم)

  • Zahra Valipoor سپتامبر 23, 2017 در4:08 ب.ظ- پاسخ

   سلام امکان اینکه قبول کنند کم است مگر اینکه دلیل خوبی داشته باشین. شما فرم مربوطه رو پر کن شاید نتیجه بده.
   برای ثبت اعتراض و مجوز میتوانین با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943

 19. سارا سپتامبر 24, 2017 در11:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام من روانشاسي روزانه دانشگاه همدان قبول شدم توي كارنامه سبز هم ادبيات انگليسي روزانه همدان قبول شدم .روانشناسي ثبت نام كردم خواستم بدونم ميشه انگليسي بخونم اگه ميشه بگيد چطور بايد اقدام كنم واينكه ترم إز بهمن شروع ميشه

  • Zahra Valipoor سپتامبر 26, 2017 در9:24 ق.ظ- پاسخ

   بله مشکلی نداره باید به دانشگاه مبدا و مقصد رجوع کنید و در سنجش درخواست بدین . برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست قبولی در اولویت های بعدی با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943

 20. سارا سپتامبر 25, 2017 در11:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام من روزانه اقتصاد دانشگاه همدان قبول شدم و ثبت نام كردم اما توي كارنامه سبز ادبيات انگليسي همدان روزانه قبول شدم خواستم بدونم چطور بايد اقدام كنم از طريق سازمان سنجش يا دانشگاه مقصد و اينكه أصلا شانسي دارم كه توي رشته زبان پذيرفته شم ترم زبان رو ميتونم از بهمن ماه امسال برم .

  • Dorna Rezapour سپتامبر 26, 2017 در9:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز هم از طریق سایت سنجش اقدام کنین و هم باید با دانشگاه مبدا و مقصد هماهنگ کنین که ظاهرا برای شما یکی است. حتما با پیگیری میتونین در رشته دلخواهتون درس بخونین. موفق باشین.

 21. میلاد سپتامبر 26, 2017 در12:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام اگه من تو کارنامه سبز یا همون کارنامه نهایی تو یه دانشگاه غیرانتفاعی قبول شده باشم چقدر امکان داره تو ظرفیت تکمیلش قبول بشم تا اونجا بخونم
  اگه کمکم کنین ممنون میشم

 22. مجید سپتامبر 26, 2017 در12:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام،منظور از عدد 3 در کارنامه چیست لطفا با ذکر مثال روشن نمایید.به عبارت دیگر “مفهوم عدد 3 (سه) در قسمت نتيجه اولويت قبولي نشانگر آن است كه داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابي ، در سهميه مجاز ديگري به جز سهميه نهايي و يا جنسيت ديگر پذيرفته شده است. ” این یعنی چه با ذکر مثال لطفا. با تشکر از راهنمایی شما

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2017 در1:31 ب.ظ- پاسخ

   با سلام خدمت شما
   درج عدد 3با ستاره در توضیحات قبولی در کارنامه سبز. نشانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره ی قبولی در رشته محل قبولی،در سهمیه ی نیمسال دوم تحصیلی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده است؛شما کد رشته قبولی را بررسی کرده و از نیمسال تحصیلی کد رشته مندرج در دفترچه سراسری 96 را دریافت نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین انتقالی با کارنامه سیز ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش درتماس باشید.

   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

   شماره تماس: 9099072943

   کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
   اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 23. A سپتامبر 27, 2017 در8:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام ،تويه كارنامه سبز من فقط واسه رشته اي كه همون اول قبول شده بودم ستاره زده و با اينكه تو رشته هاي ديگه رتبه من از اخرين فرد قبولي بيشتره اما واسه اونا ستاره نزده،،يعني چي؟رتبه من ك بهتر از اخرين نفر قبوليه رو چرا مدنظر نگرفتن..اگه ميشه زودتر جواب بديدن چون كارنامه سبزمو الان ديدم و ميخوام پيگير ثبت نامم بشم تا مهلتش تموم نشده..خيلي ممنون

  • Zahra Valipoor سپتامبر 27, 2017 در10:40 ق.ظ- پاسخ

   سلام . جلوی رشته های قبولی تون ستاره نمیخوره باید رتبه هاتونو باهم مقایسه کنید.
   شما میتونین با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید که رشته ها و اولویت های قبولی رو براتون مشخص کنن. شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099072943

 24. سارا سپتامبر 30, 2017 در12:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام برأي تغيير رشته با استفاده از كارنامه سبز از طريق سازمان سنجش اقدام كردم كه نوشته از ميان كدرشته محلهاي انتخابي داوطلبان در صورت احراز نمره علمي منحصرا يك كدرشته محل بعنوان قبولي نهايي براي داوطلب اعلام مي شود.لازم به ذكر است تغيير رشته – انتقال و جابجايي به اولويتهاي بعدي در حيطه وظايف اين سازمان نمي باشد و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد انجام ميشود. به نظرتون دانشگاه موافقت ميكنه

 25. اعظم اکتبر 4, 2017 در7:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام من مهندسی شیمی شیراز قبول شدم و مهندسی شیمی صنعتی اصفهان رو هم در انتخالای بعدیم تو کارنامه سبز قبول شدم.از طریق دانشگاهها اقدام کردم دانشگاه خودمون مشکلی نداشت ولی صنعتی اصفهان مث اینکه موافقت نمیکنه.از طریق سایت هم درخواست دادم.ایا امکانش هست ک قبول کنن و من بتونم انتقالی بگیرم؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 5, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز شما باید بیشتر تو دانشگاه مقصد پیگیر باشین.

 26. حسین اکتبر 7, 2017 در1:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام اگه تو کارنامه نهایی ی رشته ای رو سبز زده باشن یعنی چی

 27. حسین اکتبر 7, 2017 در1:58 ب.ظ- پاسخ

  اگه تو کارنامه نهایی ی رشته رو سبز زده باشه یعنی چی

  • Zahra Valipoor اکتبر 7, 2017 در4:11 ب.ظ- پاسخ

   رشته های نیمه متمرکز که در حال بررسی هستند با رنگ سبز نشون داده شده

 28. مینا اکتبر 10, 2017 در9:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام من پردیس رشته علوم آزمایشگاهی قبول شدم ولی در کارنامه سبز جلوی این رشته محل عدد 3 و ستاره بود. من سهمیه ای جز سهمیه منطقه ندارم و در قسمت ضمیمه کارنامه توضیح داده که عدد 3 یعنی با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی در سهمیه دیگری به جز سهمیه نهایی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده اید. من قسمت دوم این توضیح رو نمیفهمم. یعنی اینجا تراز و نمره رو به جنسیت ترجیح دادن؟ چون من دانشگاه ثبت نام نکردم و برای سال 97 میخوام دوباره کنکور بدم و میخوام مطمین شم این قبولی امسالم در انتخاب رشته سال بعدم مشکلی ایجاد نکنه؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 11, 2017 در9:23 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر علامت 3 * در کارنامتون هست حتما به واحد دانشگاهی مراجعه کنین چون شما پذیرفته شدین منتها در مورد شرایط ثبت نامتون یه سری توضیحات لازم رو میدن.

   • مینا اکتبر 11, 2017 در12:45 ب.ظ- پاسخ

    مرسی از پاسخ گوییتون ولی من ثبت نام انجام ندادم و دارم برای کنکور 97 میخونم و میخوام بدونم که چون رشته پردیس قبولیم بوده مشکلی برای انتخاب رشته سال بعد نخواهم داشت؟ یعنی این عدد 3 مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟

 29. مینا اکتبر 11, 2017 در2:50 ب.ظ- پاسخ

  بعد یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من پردیس امسال قبول شدم و ثبت نام نکردم سال بعد هم مجاز به انتخاب رشته های دوره پردیس و ظرفیت مازاد هستم؟

 30. جواد اکتبر 11, 2017 در11:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید. میشه بگید فاصله بین رتبه داوطلب و اخرین نفر قبولی چیه؟
  یه رشته 6 نفر میخواست ولی اخرین نفر قبولی اون 52 و مال من113بود
  احتمال قبولی هست برای تکمیل ظرفیت؟

  • Zahra Valipoor اکتبر 12, 2017 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   به خاطر مشکلاتی که امسال به وجود اومد ظرفیت دانشگاه هارو در رشته های پیرا پزشکی بالا بردن شما در تکمیل ظرفیت شرکت کنین .

 31. رضا اکتبر 15, 2017 در5:19 ب.ظ- پاسخ

  با سلام نتیجه درخواست تغییر اولویت معمولا چقدر طول میکشه تا اعلام بشه؟؟؟
  و اینکه اگه بخوام از روانشناسی دانشگاه اراک برم دامپزشکی شبانه سمنان چقدر احتمال داره موافقت بشه؟؟

 32. رضا اکتبر 16, 2017 در12:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام نتیجه درخواست تغییر اولویت چقد طول میکشه تا اعلام بشه؟؟
  و اینکه اگه بخوام از روانشناسی روزانه دانشگاه اراک برم دامپزشکی شبانه دانشگاه سمنان شانسم چقدره؟؟

  • Azadeh Rastegar اکتبر 23, 2017 در9:48 ق.ظ- پاسخ

   به سازمان سنجش بستگی داره که جوابگو باشه. اما اگه قبلا اعتراضتونو ثبت کردید به احتمال زیاد جوابش براتون ارسال شده.
   جواب سوال بعدی شما هم کاملا به دانشگاه و تحلیل کارنامه تون بستگی داره و اینطوری نمیشه جواب دقیقی داد اگر مایل بودید میتونید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید

 33. حسن اکتبر 19, 2017 در7:19 ب.ظ- پاسخ

  با عرض سلام
  طبق کارنامه سبز من داروسازی (پردیس خود مختار) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو آوردم. از طریق سازمان سنجش برای تغیر اولویت از کاردرمانی شیراز (محل قبولی که الان مشغول به تحصیل هستم) به داروسازی اصفهان رو ثبت کردم (هر چند که هنوز جواب بداده نشده). آیا لازم هست که علاوه بر تقاضای اینترنتی خودم هم برم و با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صحبت کنم؟
  با تشکر

 34. آرش اکتبر 22, 2017 در1:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام من توو کنکور امسال مکانیک دانشگاه اصفهان قبول شدم . اما برق دانشگاه صنعتی اصفهان هم قبول میشدم . درخواست اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اما قبول نکردن . ب نظرتون چرا؟

  • Dorna Rezapour اکتبر 22, 2017 در9:22 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز در پذیرش دانشجو علاوه بر رتبه به تراز و معدل و سهمیه هم توجه میکنن.

 35. حسن اکتبر 23, 2017 در9:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام آقا ارش
  شما چه تاریخی برای تغیر الویت تقاضا دادید و چه تاریخی جواب سازمان سنجش رو دریافت کردید؟ من 2 مهر تقاضا دادم اما حالت تقا هنوز بدون تغیر مونده.
  با تشکر

 36. احمد دسامبر 4, 2017 در2:03 ق.ظ- پاسخ

  سلام من مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم ولی متاسفانه رد شدم تو کارنامه سبز هم کد 5 زده بود جلوی کد رشته فرهنگیان. بنظرتون احتمالش هست تو تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان قبول شم

  • Dorna Rezapour دسامبر 4, 2017 در9:50 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله احتمالش هست.

 37. maede دسامبر 8, 2017 در8:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  خسته نباسید
  تو کارنامم عدد *3 زده شده
  هرچقدر توضیحات رو می خونم متوجه نمیشم
  میشه یکم بیشتر توضیح بدین
  ممنون میشم

  • Azadeh Rastegar دسامبر 11, 2017 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   سلام ممنون. اگرستاره داره یعنی شما پذیرفته شدید
   و عدد 3 یعنی دانشگاه مورد نظرتون شرایط خاصی داره ک برای هر دانشگاهی ممکنه متفاوت باشه

 38. نرگس دسامبر 12, 2017 در1:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام،خسته نباشید،من آزمون سراسری نودو ش را شرکت کردم،جزوافرادی هستم که میخوام به اولویت های بعدیم انتقالی بگیرم،یه کارنامه یک هفته بعد از اعلام نتایج کنکور درر سایت سنجش قرارگرفته،از روی همین کارنامه که الان هم قابل مشاهده هست میشه فهمید که در اون کدرشته ای که در اولویت های بعدیمونه و میخوایم بهش انتقالی بگیریم قبول شدیم یا نه؟یا باید منتظر بمونیم تا کارنامه محرمانه اواخر دی ماه بیاد؟؟

  • Azadeh Rastegar دسامبر 13, 2017 در9:39 ق.ظ- پاسخ

   اون اسمش کارنامه سبز هست از روی اون میشه و از روی کارنامه محرمانه هم میشه.اما برای کارنامه سبز دانشگاه مبدا و مقصدتون باید موافقت کنه

 39. مهسا ژانویه 5, 2018 در6:15 ب.ظ- پاسخ

  گفتید برای تکمیل ظرفیت کاربرد داره.چه کاربردی داره؟؟بر اساس اون رتبه هایی ک زدن تو کارنامه سبز میشه فهمید ک تو تکمیل ظرفیت قبول میشیم یا ن؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در9:35 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شما در کارنامه سبز در صورتی که اولیت های بعد رو پذیرفته شده باشید در تکمیل ظرفیت پذیرش خاهید شد

 40. نیما سپتامبر 4, 2018 در11:29 ق.ظ- پاسخ

  سلام اگه با مارنانه سبز موفق به انتقال بشیم برای دانشگاه روزانه باید شهریه پرداخت کنیم؟ و ایا خوابگاه به فرد تعلق میگیره؟ ممنونم.

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبرای خوابگاه درخواست دهید وشهریه خیلی ناچیزی دانشگاه روزانه ازدانشجو اخذ می نماید

 41. ستاره سپتامبر 13, 2018 در12:23 ق.ظ- پاسخ

  سلام من یه رشته ای قبول شدم اما میخوام اولویت های بعدیمو بخونم. میخواستم بدونم باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در4:32 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله بایدهمین کارراانجام دهید

 42. ستاره سپتامبر 13, 2018 در11:48 ق.ظ- پاسخ

  سلام من میخواستم به اولویت های بعدیم انتقالی بگیرم از طریق سایت سازمان سنجش سوالم اینه که باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم یا نه؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 15, 2018 در12:10 ب.ظ- پاسخ

   درود
   مراجعه می کنیدواحدآموزش دانشگاه که کارنامه سبزراموردبررسی قراردهددرصورتی که رتبه قبولی رااورده باشیدمی توانیدثبت نام کنید

 43. Fateme سپتامبر 15, 2018 در3:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام من شنیدم ک برای انتقالی ازطریق کارنامه سبزبه دانشگاه مقصد دانشجوی شبانه میشیم درسته؟ممکنه روزانه قبول شیم؟خاهشا زود جوابم رو بدین

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2018 در5:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام بله از طریق کارنامه سبز اولویت بعدی رو بخواید قبول بشید با شبانه خواهد بود

 44. Sogand سپتامبر 15, 2018 در4:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام من اگه بخوام از کارنامه سبز استفاده کنم و جابه جا بشم اول باید در دانشگاه مبدا ثبت نام کرده باشم؟ لطفا جواب بدید
  اخه مهلت ثبت نام اینترنتی داره تمام میشه میترسم اگه ثبت نام نکنم هیچکدوم رو نتونم برم

  • Mobin Hosseini سپتامبر 15, 2018 در5:03 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقتتون بخیر
   شما هم می توانید از طریق سایت درخواست اولویت بعدی رو بزنید برای انتخاب و هم اینکه ثبت نامتونو بکینید ترم بهمن با کارنامه سبز وارد رشته دیگه بشید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در10:21 ق.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت موافقت دانشگاه مبدامی توانیداین کارراانجام دهید

 45. فاطمه سپتامبر 17, 2018 در10:07 ق.ظ- پاسخ

  سلام من اموزش ابتدایی اراک قبول شدم موقع انتخاب رشته اشتباه کردم و ب حرف اطرافیانم فرهنگیانو الویت قرار دادم درصورتی ک رتبم خوب بود میتونستم پرستاری یا اتاق عمل ومامایی بخونم برای دریافت کارنامه سبز باید ثبت نام کنم؟یا سایت سنجش اعلام میکنه کارنامه سبز درسایت امده؟چ تاریخی کادنامه سبز 97قابل مشاهدس؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 17, 2018 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   26شهریورماه کارنامه سبز منتشر می شود

 46. Ygn سپتامبر 17, 2018 در7:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام من نزدیک صدو چهل تا انتخاب رشته داشتم ولی الان ک کارنامه سبزم اومده تا 128بیشتر نیس بعدشو خط تیره زده کلا الان باید چیکار کنم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در3:52 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیددرخواست اعتراض دهید

 47. ا.ی سپتامبر 29, 2018 در10:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام تا کی برای عوض کردن دانشگاه با کارنامه ی سبز فرصت هستش؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 30, 2018 در10:46 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیداوایل شروع ترم مراجعه حضوری به دانشگاه داشته باشیدوازمعاونت آموزشی دانشگاه بخواهیدکه کارنامه سبزرابررسی نمایداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشندمی توانندانتقالی بگیرید

 48. فاطمه سپتامبر 30, 2018 در4:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فقه و حقوق حکیم سبزواری قبول شدم وثبت نام کردم وطبق کارنامه سبز حقوق غیرانتفاعی امام رضا هم میتونم برم الان که دانشگاه سبزوار برای انتقالی رفتم میگن باید کارنامه محرمانه برای دانشگاه بیاد بعد قضیه این چیه
  مگه با کارنامه سبز نمیشه انتقالی گرفت

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در11:02 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کرده باشیدوبرای معاونت آموزشی دانشگاه کارنامه سبز آمده باشداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشدمی توانداین کاررادرصورت موافقت انجام دهد

 49. فاطمه اکتبر 3, 2018 در10:37 ق.ظ- پاسخ

  سلام من فقه وحقوق سبزوار قبول شدم و ثبت نام کردم ولی میخام با کارنامه سبز حقوق غیر انتفاعی امام رضا بخونم دانشگاه سبزوار میگن کا نامه محرمانه هنوز برای ما نیومده و نمیتونیم انتقالی بدیم باید یک ترم بمونین این قضیش چجوریه؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 3, 2018 در2:59 ب.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت موافقت دانشگاه مبداومقصدمی توانیداین کارراانجام دهید

 50. حمید اکتبر 18, 2018 در1:06 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید یه سوال فوری و حیاتی داشتم،
  این ارایه حضوری کارنامه سبز به دانشگاه مقصد تا کی فرصت داره آیا صرفا با اتمام مهلت اینترنتی سازمان سنجش به پایان می رسد یا نه؟
  خیلی ممنون از توجه و پاسخگویی تون.

  • Behnam QaderPour اکتبر 20, 2018 در12:20 ب.ظ- پاسخ

   درود
   الان سایت سنجش بازاست می توانیدکارنامه نهایی رادریافت نمایید

 51. ali اکتبر 22, 2018 در10:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام من درکارنامه سبز درانتخاب های بعدی دردانشگاه علامه تهران قبول بودم .الان میخوام برم علامه بایدچیکارکنم؟؟؟ ایا امکانش هست دانشگاه علامه ظرفیت داشته باشه ومنو پذیرش کنه؟؟؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 24, 2018 در10:18 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیدکارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی رااورده باشیدمی توانیداقدام به ثبت نام کنیدولی دانشگاه مبداومقصدبایدبادرخواستتون موافقت نماید

 52. حمید اکتبر 23, 2018 در12:26 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  احتمالا درست متوجه منظورم نشدید، ببینید مهلت اینترنتی سازمان سنجش برای بررسی اولویت بعدی و گرفتن انتقالی از دانشگاه مبدا به مقصد به پایان رسیده است،خواستم بدونم آیا حضوری می توانم صرفا با در دست داشتن کارنامه سبز/نهایی به دانشگاه مقصد مراجعه کنم یعنی هنوز مهلت درخواست حضوری دارم یا خیر با اینکه مهلت اینترنتی به پایان رسیده است.

  سپاس از پاسخگویی و توجه تون.

  • Behnam QaderPour اکتبر 24, 2018 در9:49 ق.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدمراجعه حضوری کنیددانشگاه مبداکه کارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاوریدمی توانیداقدام نمائیدولی حتمابایددانشگاه مبداومقصدبادرخواستتون موافقت نمایند

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.