مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

کارنامه سبز چیست؟

تاریخ ارسال نوشته: 27 آگوست 2017
کارنامه سبز چیست؟

کارنامه سبز چیست و چه کاربردی دارد؟

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور، کارنامه علمی کارنامه‌ ای است که دو هفته بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور منتشر می شود و برای آن دسته از داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ که براساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ بوده اند و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اینترنتی اقدام نموده‌اند، صادر شده است و نشانگر ردیف نهایی هر داوطلب در رشته انتخابی و آخرین ردیف نهایی پذیرفته شده در سهمیه مربوط باشد.

کارنامه سبز کنکور ۹۸ منتشر شد در انتهای مقاله می توانید کارنامه سبز و یا کارنامه علمی کنکور سراسری ۹۸ خود را مشاهده نمایید، قبل از مشاهده کارنامه سبز و کارنامه نهایی خود مطالب مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

کارنامه سبز چیست و چگونه باید اولویت های بعدی را انتخاب نمود؟

امروز ۲۸ شهریور ماه ۹۸ کارنامه سبز یا کارنامه نهایی آزمون سراسری ۹۸ منتشر شد و داوطلبان می توانند اولویت های قبولی به غیر از اولین کد رشته انتخابی خود را مشاهده نمایند، زمانی که رتبه داوطلب پایین تر از رتبه آخرین نفر قبولی باشد این بدان معناست که داوطلب در آن کد رشته نیز در صورت انتخاب مورد پذیرش قرار میگرفت.

زمان استفاده از کارنامه سبز کنکور ۹۸ و ارسال درخواست اشتباه در انتخاب رشته و بررسی اولویت بعدی تا ۳۱ شهریور ماه ۹۸ می باشد و بهه داوطلبان اکیدا توصیه می شود: برای ارسال درخواست رفع محرومیت کنکور ۹۸، انتقالی با کارنامه سیز، کاربرد کارنامه سبز (مفهوم ستاره عدد) و ارسال درخواست به صورت کارشناسی و … حتما با مشاوران مجرب ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایند.

کارنامه سبز شامل چه افردای نمی شود؟

شرایط استفاده از کارنامه سبز شامل افرادی نمی شود که: در هیچ یک از رشته های انتخاب شده در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ قبول نشده باشند و در اعلام نتایج کنکور ۹۸ خود مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نشده باشند.

افرادی که کارنامه سبز ۹۸ شامل آنها نمی شود می توانند از کارنامه علمی خود استفاده کنند، که در زیر کامل در مورد کارنامه علمی و کاربرد آن توضیح داده ایم.

کارنامه سبز شامل چه افرادی می شود؟

کارنامه سبز شامل افردای می شوند: که در اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ خود در رشته ای قبول شده اند و می خواهند بدانند آیا در اولویت های انتخابی بعدی که انتخاب کرده اند نیز قبول می شدند و اگر علامت ستاره دار در جلوی انتخاب های بعدی این داوطلبان وجود دارد نسبت به انتقالی و محک زدن خود بر اساس توانایی هایشان اقدام نمایند.

برای تغییر رشته خود با استفاده از انتقالی با کارنامه سبز و کارنامه محرمانه کنکور، شرایط تغییر رشته با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ و انصراف از دانشگاه و شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۸ می توانید با مشاورین مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

کارنامه محرمانه کنکور

کارنامه سبز چیست؟

کارنامه علمی چیست؟

کارنامه علمی کارنامه ای است که بعد از نتاج انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام خواهد شد، و در این کارنامه رتبه آخرین نفر قبولی در انتخاب رشته داوطلب در رشته هایی که انتخاب کرده و مقایسه آن با رتبه و تراز افرادی که مورد پذیرش قرار گرفته اند و کاملا به صورت جداول می باشد.

زمان اعلام کارنامه علمی کنکور ۹۸

زمان اعلام کارنامه علمی کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کارنامه علمی و کارنامه نهایی داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ در تاریخ ۲۶ شهریور ماه ۹۸ بر روی سایت sanjesh.org قرار گرفت. برای مشاهده می توانید بر روی لینک پایانی مقاله کلیک نمایید.

 کاربر کارنامه علمی و تفاوت آن با کارنامه سبز

کاربرد کارنامه علمی این است که داوطلب می تاند خود را در آزمون سراسری ۹۸ محک بزند و تلاش خود را با مقایسه با دیگران مشاهده کند، کاربرد دیگر آن می تواند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و اعتراض به رتبه و قبولی خود کاملا مطلع شود و در صورت اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ خود اقدام نمایند.

در صورت اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ و همچنین رفع محرومیت از کنکور ۹۸، دریافت کارنامه سبز (انتقالی به وسیله کارنامه سبز)، دریافت کارنامه علمی و همچنین مقایسه خود با دیگر افراد قبولی و مشاوه رشته های بدون کنکور می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:

تاثیر رتبه کشوری در انتخاب رشته کنکور ۹۸

نحوه رفع محرومیت از کنکور ۹۸

انتقالی با کارنامه سبز

کارنامه سبز چه زمانی منتشر می شود ؟

انتقالی با کارنامه سبز به چه صورتی است؟

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور در هفته اول مهر ماه و پس از اعلام نتایج نهایی کنکور و ثبت نام  داوطلبان در دانشگاه از طرف سازمان سنجش منتشر می شود پس از انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ داوطلبان به دو دسته تقسیم می شوند:

۱- یک دسته افرادی که در یک رشته محل روزانه قبول شده اند و علاقه ای به ثبت‌ نام ندارند و از طرف دیگر نمی‌خواهند از کنکور سال بعد محروم شوند.

این گونه افراد می‌توانند درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته دهند.

۲- دسته بعدی افرادی هستند که از رشته محل قبولی خود رضایت ندارند و می‌خواهند با استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه به یکی از انتخاب‌های بعدی انتقالی بگیرند.

این افراد هم می‌توانند درخواست بررسی انتخاب‌های پایینی خود را از طریق سیستم سازمان سنجش آموزش کشور(کارنامه سبز) دهند.

برای اطلاع بیشتر در مورد علامت ستاره و مفهوم آن در کارنامه سبز ۹۸ و شرایط انتقالی با کارنامه سبز۹۸ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انتقالی با کارنامه سبز ۹۸

دریافت کارنامه سبز کنکور ۹۸

برای دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ۹۸ خود بر اساس قبولی در اولویت های انتخاب رشته داوطلب و همچنین افزایش ظرفیت و آخرین رتبه قبولی در رشته های انتخابی فرم انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق شماره گیری شمارخ ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (از طریق تلفن ثابت و بدون کد گیری) تماس حاصل نمایید، و برای اطلاعات بیشتر در مورد کنکور سراسری ۹۸ بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

تاثیر سهمیه در کنکور سراسری ۹۸

تفاوت رتبه کشوری با منطقه

تذکرات مهم پیرامون کارنامه سبز کنکور سراسری ۹۸

مفهوم علامت ستاره در کارنامه علمی کنکور ۹۸

 • وجود علامت ستاره  در کارنامه سبز (*): در ستون نتیجه نشان می‌دهد که داوطلب در این کد رشته محل پذیرفته شده است.

مفهوم عدد ۱ در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد ۱ در کارنامه سبز (یک) بمنزله عدم دارا بودن شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در دفترچه‌های راهنما و برگ راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶برای انتخاب رشته مربوط می‌باشد (نظیر تکرار کد رشته انتخابی، عدم رعایت جنسیت پذیرش، عدم توجه به ضوابط رشته‌های دارای شرایط خاص برای رشته مذکور و…).

مفهوم عدد ۲ در کارنامه سبز

مفهوم عدد ۲ در کارنامه سبز (دو) (کارنامه سبز چیست)در ستون نتیجه بدین معنی است که شما در زمان اعلام نتیجه نهایی حداقل در یک کد رشته محل جهت انجام مصاحبه به یکی از دانشگاه‌ها معرفی شده اید.

مفهوم عدد ۳ در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد ۳  در کارنامه سبز (سه) در قسمت نتیجه اولویت قبولی نشانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی، در سهمیه مجاز دیگری به جز سهمیه نهایی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده است.

مفهوم عدد ۴ در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد ۴ در کارنامه سبز (چهار) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در رشته مورد نظر توسط وزارت آموزش و پرورش در دست بررسی می باشد.

مفهوم عدد ۵ در کارنامه سبز (کارنامه سبز چیست)

 • به منزله آن است که داوطلب با توجه به ضوابط عمومی گزینش در رشته‌های دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم سابق) ودانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی امتیاز لازم را کسب ننموده و در اولویت جذب قرار نگرفته است این داوطلبان فرصت دارنددرخواست بررسی مجدد پرونده را به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود ارائه نمایند بدیهی است به درخواست هایی که پس از تاریخ فوق ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهدشد.

مفهوم عدد ۷ در کارنامه علمی کنکور ۹۸

 •  مفهوم عدد ۷ (هفت) مندرج در ستون نتیجه به منزله عدم کسب حد نصاب امتیاز در مصاحبه تخصصی و یا عدم احراز شرایط “سن، معدل، ویژگی های جسمانی، … و غیبت در مصاحبه” می باشد.

مفهوم عدد ۸ در کارنامه سبز

 • مفهوم عدد ۸ (هشت) مندرج در ستون نتیجه به منزله پذیرش در رشته های چندگروهی(کارنامه سبز چیست) تک ظرفیتی دانشگاه فرهنگیان ویژه داوطلبان آزاد(تربیت معلم سابق) می باشد که در آن رشته ها پذیرش از گروه آزمایشی که داوطلب آن دارای نمره کل بیشتری بوده است صورت گرفته یا اینکه داوطلب ضوابط انتخاب این رشته را نداشته است.

مفهوم عدد ۹ در کارنامه سبز کنکور ۹۸

 •  مفهوم عدد ۹ (نه) مندرج در ستون نتیجه به منزله آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در دانشگاه شاهد، پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف، بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه غیرانتفاعی رفاه، داروسازی دانشگاه بقیه الله و دانشگاه شهید مطهری در دست بررسی است.

مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری ۹۸

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران کنکور سراسری درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

99 نظر

 • سلام ببخشید من رتبم ۱۷۰۰۰سهمیه پنج درصدی شده آیا میتونم به قبولی در رشته کاردرمانی امید داشته باشم .و سوال دیگه اینکه اگر من سلولی مولکولی یک دانشگاه قبول شم اما پرستاری یه جارم بیارم که انتخاب بعدیم باشه از کارنامه سبز میتونم اقدام کنم برای انتقالی ؟
 • سلام خسته نباشید. میشه بگید فاصله بین رتبه داوطلب و اخرین نفر قبولی چیه؟ یه رشته 6 نفر میخواست ولی اخرین نفر قبولی اون 52 و مال من113بود احتمال قبولی هست برای تکمیل ظرفیت؟
 • با سلام نتیجه درخواست تغییر اولویت معمولا چقدر طول میکشه تا اعلام بشه؟؟؟ و اینکه اگه بخوام از روانشناسی دانشگاه اراک برم دامپزشکی شبانه سمنان چقدر احتمال داره موافقت بشه؟؟
 • سلام نتیجه درخواست تغییر اولویت چقد طول میکشه تا اعلام بشه؟؟ و اینکه اگه بخوام از روانشناسی روزانه دانشگاه اراک برم دامپزشکی شبانه دانشگاه سمنان شانسم چقدره؟؟
  • به سازمان سنجش بستگی داره که جوابگو باشه. اما اگه قبلا اعتراضتونو ثبت کردید به احتمال زیاد جوابش براتون ارسال شده. جواب سوال بعدی شما هم کاملا به دانشگاه و تحلیل کارنامه تون بستگی داره و اینطوری نمیشه جواب دقیقی داد اگر مایل بودید میتونید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید
 • با عرض سلام طبق کارنامه سبز من داروسازی (پردیس خود مختار) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو آوردم. از طریق سازمان سنجش برای تغیر اولویت از کاردرمانی شیراز (محل قبولی که الان مشغول به تحصیل هستم) به داروسازی اصفهان رو ثبت کردم (هر چند که هنوز جواب بداده نشده). آیا لازم هست که علاوه بر تقاضای اینترنتی خودم هم برم و با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صحبت کنم؟ با تشکر
 • سلام من توو کنکور امسال مکانیک دانشگاه اصفهان قبول شدم . اما برق دانشگاه صنعتی اصفهان هم قبول میشدم . درخواست اشتباه در انتخاب رشته رو دادم اما قبول نکردن . ب نظرتون چرا؟
 • سلام آقا ارش شما چه تاریخی برای تغیر الویت تقاضا دادید و چه تاریخی جواب سازمان سنجش رو دریافت کردید؟ من 2 مهر تقاضا دادم اما حالت تقا هنوز بدون تغیر مونده. با تشکر
 • سلام من مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم ولی متاسفانه رد شدم تو کارنامه سبز هم کد 5 زده بود جلوی کد رشته فرهنگیان. بنظرتون احتمالش هست تو تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان قبول شم
  • سلام ممنون. اگرستاره داره یعنی شما پذیرفته شدید و عدد 3 یعنی دانشگاه مورد نظرتون شرایط خاصی داره ک برای هر دانشگاهی ممکنه متفاوت باشه
 • سلام،خسته نباشید،من آزمون سراسری نودو ش را شرکت کردم،جزوافرادی هستم که میخوام به اولویت های بعدیم انتقالی بگیرم،یه کارنامه یک هفته بعد از اعلام نتایج کنکور درر سایت سنجش قرارگرفته،از روی همین کارنامه که الان هم قابل مشاهده هست میشه فهمید که در اون کدرشته ای که در اولویت های بعدیمونه و میخوایم بهش انتقالی بگیریم قبول شدیم یا نه؟یا باید منتظر بمونیم تا کارنامه محرمانه اواخر دی ماه بیاد؟؟
  • اون اسمش کارنامه سبز هست از روی اون میشه و از روی کارنامه محرمانه هم میشه.اما برای کارنامه سبز دانشگاه مبدا و مقصدتون باید موافقت کنه
 • گفتید برای تکمیل ظرفیت کاربرد داره.چه کاربردی داره؟؟بر اساس اون رتبه هایی ک زدن تو کارنامه سبز میشه فهمید ک تو تکمیل ظرفیت قبول میشیم یا ن؟؟
 • سلام من یه رشته ای قبول شدم اما میخوام اولویت های بعدیمو بخونم. میخواستم بدونم باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم؟
 • سلام من پردیس رشته علوم آزمایشگاهی قبول شدم ولی در کارنامه سبز جلوی این رشته محل عدد 3 و ستاره بود. من سهمیه ای جز سهمیه منطقه ندارم و در قسمت ضمیمه کارنامه توضیح داده که عدد 3 یعنی با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی در سهمیه دیگری به جز سهمیه نهایی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده اید. من قسمت دوم این توضیح رو نمیفهمم. یعنی اینجا تراز و نمره رو به جنسیت ترجیح دادن؟ چون من دانشگاه ثبت نام نکردم و برای سال 97 میخوام دوباره کنکور بدم و میخوام مطمین شم این قبولی امسالم در انتخاب رشته سال بعدم مشکلی ایجاد نکنه؟
  • سلام دوست عزیز اگر علامت 3 * در کارنامتون هست حتما به واحد دانشگاهی مراجعه کنین چون شما پذیرفته شدین منتها در مورد شرایط ثبت نامتون یه سری توضیحات لازم رو میدن.
   • مرسی از پاسخ گوییتون ولی من ثبت نام انجام ندادم و دارم برای کنکور 97 میخونم و میخوام بدونم که چون رشته پردیس قبولیم بوده مشکلی برای انتخاب رشته سال بعد نخواهم داشت؟ یعنی این عدد 3 مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟
 • سلام من میخواستم به اولویت های بعدیم انتقالی بگیرم از طریق سایت سازمان سنجش سوالم اینه که باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم یا نه؟
  • نویسنده
   درود مراجعه می کنیدواحدآموزش دانشگاه که کارنامه سبزراموردبررسی قراردهددرصورتی که رتبه قبولی رااورده باشیدمی توانیدثبت نام کنید
 • سلام من اگه بخوام از کارنامه سبز استفاده کنم و جابه جا بشم اول باید در دانشگاه مبدا ثبت نام کرده باشم؟ لطفا جواب بدید اخه مهلت ثبت نام اینترنتی داره تمام میشه میترسم اگه ثبت نام نکنم هیچکدوم رو نتونم برم
 • سلام من اموزش ابتدایی اراک قبول شدم موقع انتخاب رشته اشتباه کردم و ب حرف اطرافیانم فرهنگیانو الویت قرار دادم درصورتی ک رتبم خوب بود میتونستم پرستاری یا اتاق عمل ومامایی بخونم برای دریافت کارنامه سبز باید ثبت نام کنم؟یا سایت سنجش اعلام میکنه کارنامه سبز درسایت امده؟چ تاریخی کادنامه سبز 97قابل مشاهدس؟؟
  • نویسنده
   درود می توانیداوایل شروع ترم مراجعه حضوری به دانشگاه داشته باشیدوازمعاونت آموزشی دانشگاه بخواهیدکه کارنامه سبزرابررسی نمایداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشندمی توانندانتقالی بگیرید
 • سلام من فقه و حقوق حکیم سبزواری قبول شدم وثبت نام کردم وطبق کارنامه سبز حقوق غیرانتفاعی امام رضا هم میتونم برم الان که دانشگاه سبزوار برای انتقالی رفتم میگن باید کارنامه محرمانه برای دانشگاه بیاد بعد قضیه این چیه مگه با کارنامه سبز نمیشه انتقالی گرفت
  • نویسنده
   درود اگرمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کرده باشیدوبرای معاونت آموزشی دانشگاه کارنامه سبز آمده باشداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرااورده باشدمی توانداین کاررادرصورت موافقت انجام دهد
 • سلام من فقه وحقوق سبزوار قبول شدم و ثبت نام کردم ولی میخام با کارنامه سبز حقوق غیر انتفاعی امام رضا بخونم دانشگاه سبزوار میگن کا نامه محرمانه هنوز برای ما نیومده و نمیتونیم انتقالی بدیم باید یک ترم بمونین این قضیش چجوریه؟؟
 • سلام ببخشید یه سوال فوری و حیاتی داشتم، این ارایه حضوری کارنامه سبز به دانشگاه مقصد تا کی فرصت داره آیا صرفا با اتمام مهلت اینترنتی سازمان سنجش به پایان می رسد یا نه؟ خیلی ممنون از توجه و پاسخگویی تون.
 • سلام من درکارنامه سبز درانتخاب های بعدی دردانشگاه علامه تهران قبول بودم .الان میخوام برم علامه بایدچیکارکنم؟؟؟ ایا امکانش هست دانشگاه علامه ظرفیت داشته باشه ومنو پذیرش کنه؟؟؟
  • نویسنده
   درود بایدمعاونت آموزشی دانشگاه مراجعه کنیدکارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی رااورده باشیدمی توانیداقدام به ثبت نام کنیدولی دانشگاه مبداومقصدبایدبادرخواستتون موافقت نماید
 • بعد یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من پردیس امسال قبول شدم و ثبت نام نکردم سال بعد هم مجاز به انتخاب رشته های دوره پردیس و ظرفیت مازاد هستم؟
 • با سلام من در دانشگاه علامه طباطبایی تهران در رشته مترجمی پذیرش گرفتم ولی بنا به دلایلی میخوام ادبیات انگلیسی فردوسی مشهد رو بخونم و این رشته بعد از دانشگاه خوارزمی توی انتخاب های پایین من قرار داره آیا امکانش وجود داره که از علامه به فردوسی برم؟
 • سلام آیا می توان با استفاده از کار نامه ی سبز از غیر انتفاعی تهران به دولتی شهرستان رفت و مجددا انتقالی به تهران گرفت ( دو بار انتقالی بگیرم )
  • سلام دوست عزیز در کارنامه سبز انتخاب های شما بررسی میشه و در صورتی که مایل باشین از اولویت های دیگه البته اگر شرایط قبولی رو داشته باشین استفاده کنین اونوقت دانشگاه مبدا و مقصد در مورد نحوه انتقالی اقدام لازم رو انجام میدن.
 • با عرض سلام. رتبه من 1700 منطقه 3 هستش. بعد از انتخاب دوره های دکتری حرفه ای روزانه 6 انتخاب دکتری پردیس بین الملل (پزشکی شیراز-پزشکی شیراز-دندانپزشکی شیراز- پزشکی یاسوج و پزشکی اصفهان و دندانپزشکی اصفهان) داشتم بعد ش هم کارشناسی فیزوتراپی و کاردرمانی. الان کاردرمانی شیراز قبول شدم. من در زمان ثبت نام گزینه پردیس بین الملل رو تیک نزدم. آیا عدم قبولی من در دوره های پردیس دکتری میتونه به علت نزدن اون تیک باشه؟ اگه علتش این باشه آیا این امکان هست که بتونم از کاردرمانی روزانه به پردیس خودگردان پزشکی تغیر رشته بدم؟ با تشکر
 • سلام من هوشبری رفسنجان قبول شدم اگه تو کارنامه ی سبز هوشبری یکی از شهرستانای استان محل زندگیم رو بیارم میتونم انتقالی بگیرم؟ اکه اون شهرستان از ترم بهمن کلاساش شروع بشه باید چیکار کنم؟
 • سلام ببخشید من از این کارنامه نهایی سر در نمیارم تو یه رشته ظرفیت ۱۰۰نفره رتبه من شده ۶۰ رتبه آخرین قبولی ۱۲ چطور ۱۰۰ نفر پذیرش رتبه آخرین قبولی ۱۲?
 • سلام خسته نباشید من از یه دانشگاه قبول شدم تو اولویت اولم ولی بنا به شرایطی می خوای اولویت دیگرمو بخونم سوالم اینه که من تاییدیه مدرکمو به اسم کدوم دانشگاه بگیرم و اینکه اگه بخوام برم دانشگاه دیگه که تو کارنامع سبز قبول شدم باید اول تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم یا مستقیم برم همون دانشگاه ثبت نام کنم؟ لطفا کمکم کنین مرسی
 • سلام امکان داره اگه یک رشته روزانه قبول شده باشم براشرکت توکنکورسال97مجوز بگیرم و رشته های پیراپزشکی روزانه هم انتخاب کن ?لطفا راهنماييم کنید(آخه توی سایت سنجش دیدم)
  • سلام امکان اینکه قبول کنند کم است مگر اینکه دلیل خوبی داشته باشین. شما فرم مربوطه رو پر کن شاید نتیجه بده. برای ثبت اعتراض و مجوز میتوانین با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943
 • سلام من روانشاسي روزانه دانشگاه همدان قبول شدم توي كارنامه سبز هم ادبيات انگليسي روزانه همدان قبول شدم .روانشناسي ثبت نام كردم خواستم بدونم ميشه انگليسي بخونم اگه ميشه بگيد چطور بايد اقدام كنم واينكه ترم إز بهمن شروع ميشه
  • بله مشکلی نداره باید به دانشگاه مبدا و مقصد رجوع کنید و در سنجش درخواست بدین . برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست قبولی در اولویت های بعدی با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید9099072943
 • سلام من روزانه اقتصاد دانشگاه همدان قبول شدم و ثبت نام كردم اما توي كارنامه سبز ادبيات انگليسي همدان روزانه قبول شدم خواستم بدونم چطور بايد اقدام كنم از طريق سازمان سنجش يا دانشگاه مقصد و اينكه أصلا شانسي دارم كه توي رشته زبان پذيرفته شم ترم زبان رو ميتونم از بهمن ماه امسال برم .
  • سلام دوست عزیز هم از طریق سایت سنجش اقدام کنین و هم باید با دانشگاه مبدا و مقصد هماهنگ کنین که ظاهرا برای شما یکی است. حتما با پیگیری میتونین در رشته دلخواهتون درس بخونین. موفق باشین.
 • سلام اگه من تو کارنامه سبز یا همون کارنامه نهایی تو یه دانشگاه غیرانتفاعی قبول شده باشم چقدر امکان داره تو ظرفیت تکمیلش قبول بشم تا اونجا بخونم اگه کمکم کنین ممنون میشم
 • سلام،منظور از عدد 3 در کارنامه چیست لطفا با ذکر مثال روشن نمایید.به عبارت دیگر "مفهوم عدد 3 (سه) در قسمت نتيجه اولويت قبولي نشانگر آن است كه داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابي ، در سهميه مجاز ديگري به جز سهميه نهايي و يا جنسيت ديگر پذيرفته شده است. " این یعنی چه با ذکر مثال لطفا. با تشکر از راهنمایی شما
  • نویسنده
   با سلام خدمت شما درج عدد 3با ستاره در توضیحات قبولی در کارنامه سبز. نشانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره ی قبولی در رشته محل قبولی،در سهمیه ی نیمسال دوم تحصیلی و یا جنسیت دیگر پذیرفته شده است؛شما کد رشته قبولی را بررسی کرده و از نیمسال تحصیلی کد رشته مندرج در دفترچه سراسری 96 را دریافت نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین انتقالی با کارنامه سیز ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش درتماس باشید.راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:شماره تماس: 9099072943کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش
 • سلام ،تويه كارنامه سبز من فقط واسه رشته اي كه همون اول قبول شده بودم ستاره زده و با اينكه تو رشته هاي ديگه رتبه من از اخرين فرد قبولي بيشتره اما واسه اونا ستاره نزده،،يعني چي؟رتبه من ك بهتر از اخرين نفر قبوليه رو چرا مدنظر نگرفتن..اگه ميشه زودتر جواب بديدن چون كارنامه سبزمو الان ديدم و ميخوام پيگير ثبت نامم بشم تا مهلتش تموم نشده..خيلي ممنون
  • سلام . جلوی رشته های قبولی تون ستاره نمیخوره باید رتبه هاتونو باهم مقایسه کنید. شما میتونین با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید که رشته ها و اولویت های قبولی رو براتون مشخص کنن. شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099072943
 • سلام برأي تغيير رشته با استفاده از كارنامه سبز از طريق سازمان سنجش اقدام كردم كه نوشته از ميان كدرشته محلهاي انتخابي داوطلبان در صورت احراز نمره علمي منحصرا يك كدرشته محل بعنوان قبولي نهايي براي داوطلب اعلام مي شود.لازم به ذكر است تغيير رشته - انتقال و جابجايي به اولويتهاي بعدي در حيطه وظايف اين سازمان نمي باشد و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد انجام ميشود. به نظرتون دانشگاه موافقت ميكنه
 • سلام من مهندسی شیمی شیراز قبول شدم و مهندسی شیمی صنعتی اصفهان رو هم در انتخالای بعدیم تو کارنامه سبز قبول شدم.از طریق دانشگاهها اقدام کردم دانشگاه خودمون مشکلی نداشت ولی صنعتی اصفهان مث اینکه موافقت نمیکنه.از طریق سایت هم درخواست دادم.ایا امکانش هست ک قبول کنن و من بتونم انتقالی بگیرم؟
 • سلام احتمالا درست متوجه منظورم نشدید، ببینید مهلت اینترنتی سازمان سنجش برای بررسی اولویت بعدی و گرفتن انتقالی از دانشگاه مبدا به مقصد به پایان رسیده است،خواستم بدونم آیا حضوری می توانم صرفا با در دست داشتن کارنامه سبز/نهایی به دانشگاه مقصد مراجعه کنم یعنی هنوز مهلت درخواست حضوری دارم یا خیر با اینکه مهلت اینترنتی به پایان رسیده است.سپاس از پاسخگویی و توجه تون.
  • نویسنده
   درود می توانیدمراجعه حضوری کنیددانشگاه مبداکه کارنامه محرمانه رابررسی کنداگررتبه قبولی دانشگاه مقصدرابیاوریدمی توانیداقدام نمائیدولی حتمابایددانشگاه مبداومقصدبادرخواستتون موافقت نمایند