مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

پرستاری بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 1 جولای 2018
پرستاری بدون کنکور

آیا رشته پرستاری بدون کنکور را در ایران داریم؟(مطالعه مقاله)

شرایط ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور چیست؟(شرایط تحصیل خارج از کشور)

نحوه ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

شهریه پرستاری دانشگاه آزاد چقدر است؟(بین ۵ تا ۶ میلیون)

بازارکار رشته پرستاری در ایران چگونه است؟

چگونه بدون کنکور وارد رشته پرستاری بشویم؟

و … ؟؟؟

در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبن رشته های پزشکی بدون کنکور و رشته های پیراپزشکی بدون کنکور آزاد که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

رشته پرستاری بدون کنکور                                               

هرساله تعداد زیادی از داوطلبان، متقاضی شرکت در این رشته می شوند و قصد تحصیل در این رشته را دارند؛ اما بهتر است ابتدا این رشته را برای شما معرفی کنیم و شما را بهتر با آن آشنا سازیم.

معرفی رشته پرستاری                                                     

پرستاری Nursing یکی از رشته های علوم پزشکی است و پرستار یا Nurse  فردی است  که در زمینه اصول علمی و مهارتهای حرفه‌ای مراقبت، درمان و آموزش بیماران تحصیل کرده باشد و در آن مهارت لازم را کسب کرده باشد.

پرستار در مراکز درمانی مانند بیمارستان، مطب و درمانگاه عضوی از تیم درمانی است و نمی تواند خود مرکز درمانی مستقلی داشته باشد.

مراکز بهداشتی و درمانی اغلب محیط کار پرستاران است؛ پرستاران در کنار بیماران عفونی، بیماران واگیر دار، بیماران صعب العلاج و یا بیمارانی که ممکن است دچار قطع عضو شده باشند و تنها عشق و علاقه و انسانیت است که شما را در این شغل قرار می دهد.

شرایط ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور

اگر تصمیم قطعی برای شرکت در رشته را دارید و می خواهید بدون کنکور وارد دانشگاه شوید باید این نکته را بدانید که در کشورما ورود به رشته پرستاری بدون کنکور ممکن نمی باشد، مگر اینکه در دانشگاه های بین المللی این رشته را قرار دهند ویا در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدهید؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل بدون کنکور خارج کشور و نحوه و شرایط بدون کنکور رشته پرستاری و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در ایران آن می توانید با مشاورین مجرب تحصیلی به شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل فرمایید و بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

تحصیل رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

پرستاری بدون کنکور

توجه: امروزه افراد سودجو مبالغی کلان را از متقاضیان به عنوان ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور می گیرند.

بازارکاررشته پرستاری بدون کنکور

شغل پرستاری از نظر کارشناسان در رده دوم مشاغل سخت می باشد زیرا با توجه به ساعات کاری و سروکار داشتن با انواع بیماران و استرس های کاری موجود از حقوق و مزایای کم تری برخوردارند از این رو هر ساله شاهدیم تعداد بسیار زیادی از پرستاران کشور را ترک می نمایند.

هرساله تعداد افراد زیادی در رشته پرستاری فارغ التحصیل می شوند، اما برخلاف آن مراکز درمانی گنجایش پذیرش این تعداد داوطلب را ندارد؛ متاسفانه بازار کار رشته پرستاری در ایران در حال حاضر مناسب نمی باشد و امید بهبود این وضعیت را می توان انتظار داشت.

شهریه رشته پرستاری دانشگاه آزاد

طی سالیان گذشته شهریه  دانشگاه آزاد برای رشته پرستاری به طور میانگین چهار و نیم ملیون تومان به بالا بوده و با توجه به واحد های عملی این مبلغ تغییر خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته، اطلاع از شرایط تحصیل در خارج از کشور، رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور می توانید با مشامورین مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

5 نظر

  • باسلام تکلیف کسانی که سوابق تحصیلی ندارن چی هست!؟ بامدرک پیش دانشگاهی تجربی ومدرک کارشناسی امکان ثبت نام بدون کنکوردانشگاه ازاد هست( بدون سوابق تحصیلی)!؟ یاخیر!؟ امکانش هست پرستاری ومامایی بدون کنکور ثبت نام کرد!؟ لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکروسپاس
  • باسلام ندارن چی هست!؟  بامدرک پیش دانشگاهی تجربی امکان ثبت نام بدون کنکوردانشگاه ازاد هست( بدون سوابق تحصیلی)!؟ یاخیر!؟  امکانش هست پرستاری ومامایی بدون کنکور ثبت نام کرد!؟ لطفا راهنمایی بفرمایید  باتشکروسپاس
    • نویسنده
      سلام و عرض ادب دوست عزیز فعلا ثبت نام برای این رشته ها انجام نمیشه در صورت مقدور بودن ثبت نام در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد