مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

پذیرش بدون کنکور دامپزشکی

تاریخ ارسال نوشته: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
پذیرش بدون کنکور دامپزشکی

پذیرش بدون کنکور دامپزشکی به چه معناست؟ (مطالعه مقاله)

دامپزشکی بدون آزمون را چه دانشگاه هایی ارائه می دهند (دانشگاه ازاد بدون کنکور)

رشته دامپزشکی بدون کنکور را در چه مقاطعی داریم؟(کاردانی ناپیوسته!!)

رشته های پزشکی بدون آزمون را آیا بدون کنکور پذیرش داریم؟(؟؟؟)

معدل لازم برای قبولی در رشته دام پزشکی بدون کنکور آزادد بهمن ۹۷-۹۸؟(معدل متوسط به بالا)

لیست دانشگاه های بدون کنکور دامپزشکی؟آیا دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران دامپزشکی دارد؟(مطالعه مقاله)

و … ؟؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات پرتکرار داوطلبین رشته های پزشکی بدون کنکور و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ۹۷-۹۸ که با مشاوران درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مثاله را مطالعه نمایید.

پذیرش بدون کنکور دامپزشکی به چه معناست؟

پذیرش بدون کنکور دامپزشکی و رشته های دیگر پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور در بهمن ماه ۹۶ کاملا بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور بود، بر این اساس معدل داوطلب در قبولی در رشته دامپزشکی بر اساس سوابق تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار بود که ما مشاهده کردیم که افرادی بدون اطلاع از شرط معدل ورود به دانشگاه و رشته تنها یک دانشگاه را انتخاب کرده بودند و متاسفانه زمان اعلام نتایج کلمه مردود را در کارنامه خود مشاهده کردند.

مشاوران درخت دانش با سابقه چند ساله در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ در رشته دامپزشکی و آشنا بودن با سطح علمی دانشگاهها، معدل لازم برای پذیرفته شدن در رشته دامپزشکی دانشگاه انتخابی، لیست دانشگاههایی که پذیرش بدون کنکور این رشته را دارند(مقاطع، لیست دانشگاه ها، شرایط ورودی) می توانند بهترین انتخاب رشته بدون کنکور را برای شما انجام دهند، برای ارتباط با مشاوران مجرب بدون کنکور درخت دانش کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

آغاز ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸

بسیاری از داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد منتظر منتشر شدن دفترچه و زمان شروع ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره کاردانی ناپیوسته بودند، تا بتوانند رشته هایی مانند: دامپزشکی بدون کنکور و معماری، نرم افزار کامپیوتر و کاردانی امور بانکی و غیره را انتخاب نمایند.

“ثبت نام کاردانی پیوسته بدون آزمون آزاد ۹۷ شروع شد و مهلت ثبت نام کاردانی ناپیوسته بیش از یک هفته می باشد”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کاردانی شامل کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته می باشد و رشته هاي مختلف دانشگاه کاردانی ناپیوسته به پنج گروه:

  • ریاضی و فنی مهندسی
  • علـوم تجربـی، کشـاورزي
  • دامپزشـکی
  • علوم انسانی
  • زبانهاي خارجی
  • هنر

تقسیم میشود که لینک ثبت نام هر دو تا دوره از امروز ۲۸ مرداد ماه ۹۷ باز شد و داوطلبین بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیم سال اول ۹۷ برای ثبت نام در ۲۰ کد رشته انتخابی می توانند اقدام نمایند.

“هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته نداریم”

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸

۱ -داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.

۲ -دارندگان دیپلم فنی و حرفهاي و کاردانش نظام جدیدکه فاقد مدرك پیش دانشگاهی و یا مدرك کاردانی مـی باشـندحق ثبت نام در این دوره را ندارند.

۳ -فارغالتحصیلان دوره هاي کـاردانی (اعـم از پیوسـته وناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبت نام در این دوره میباشند.

۴ -فارغ التحصیلان دوره هاي کاردانی علوم پزشـکی غیـر مشمول مجاز به ثبت نام در رشته هاي دیگـر در مقـاطع بـالاتر میباشند.

شرایط پذیرش دانشجو در کاردانی ناپیوسته ۹۷

پذیرش داوطلبان صـرفاً براسـاس سـوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد و نظـر بـه ایـن کـه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان (ریاضی،تجربی، انسانی و …) متفاوت است.

لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب باگروه آزمایشی که متقاضی آن میشود متفاوت باشد، درصد اعمـال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که در این خصوص توجه داوطلبان را به جدول ذیل معطوف میداریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط جدید ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی و تجانس رشته های انتخابی با کد دیپلم داوطلب، شرایط پذیرش دامپزشکی بدون کنکور و دانشگاه هایی که رشته دامپزشکی بدون کنکور را پذیرش دارند و نحوه ادامه تحصیل رشته دامپزشکی در مقاطع بالاتر می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت همراه با مشاوران مجرب درخت دانش باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام اینترنتی رشته دامپزشکی بدون آزمون و همچنین شرایط ورود و ادامه تحصیل کارشناسی پیوسته رشته دامپزشکی بدون کنکور و رشته های پزشکی و پیراپزشکی می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

زیست شناسی سلولی و مولکولی بدون کنکور

رشته های پزشکی بدون کنکور

مهندسی پزشکی بدون کنکور

میکروبیولوژی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

زمان ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه ازاد بدون کنکور ۹۷-۹۸

همان طور که میدانید انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن نیمسال دوم  در تاریخ نیمه دوم دی ماه ۹۷-۹۸ در مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته  برای ورودی مهر ماه ۹۶ آعاز گردید و تا تاریخ ۱۷ مهرماه ماه ادامه داشت، بر اساس همین زمان بندی امسالم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مهر ماه ۹۷ باید از نیمه ی اول مرداد ماه منتظر منتشر شدن دفترچه بدون کنکور رشته دامپزشکی و پذیرش دامپزشکی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد باشیم.

دامپزشکی بدون کنکور 97

رشته دامپزشکی بدون کنکور

دانشگاه آزاد بدون کنکور در دوره های کاردانی ناپیوسته و به احتمال زیاد تا سالهای دیگر در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته دامپزشکی دانشجو می پذیرد. پذیرش بدون دامپزشکی یکی از رشته های قابل توجه و همچنین با بازار کار خوب نسبت به بقیه رشته ها می باشد. به دلیل اینکه فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی، از نظر ظرفیت های شغلی موجود در بازار به حالت اشباع نرسیده است، به متقاضیان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود.

رتبه لازم برای ورود به رشته دامپزشکی و رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاههای پردیس خودگردان می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

رتبه لازم برای قبولی پزشکی پردیس خودگردان

رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی

رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری

بازار کار رشته دامپزشکی

افراد فارغ التحصیل بعد از سپری کردن دوره کاردانی می توانند به راحتی وارد دوره کارشناسی،کارشناسی ارشد و همچنین دکترای دامپزشکی شوند. رشته دامپزشکی همانند رشته هایی مانند روان شناسی در علوم انسانی، اویونیک هواپیما در گروه ریاضی و فنی رشته ایی ناشناخته می باشند. افراد می توانند با انتخاب های خود در انتخاب رشته کنکور سراسری و یا انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد، از مزایاهای این رشته به خوبی استفاد کرده و جایگاه اجتماعی و شغلی مناسبی را در جامعه داشته باشند.

واحدهای دانشگاهی پذیرش بدون کنکور رشته دامپزشکی

در اینجا برخی از شهرهای بدون کنکور دانشگاه آزاد که برای پذیرش بدون کنکور دامپزشکی اقدام کرده اند، را معرفی کرده و کد محل دانشگاه ها را ذکر می کنیم.

سمنان – گرمسار با کد رشته ۱۸۹

بابل – با کد رشته ۱۵۶

مرکزی – واحد ساوه با کد رشته ۱۸۱

فارس – واحدهای فیروزآباد، کازرون، اقلید، زاهد شهر و ….(پذیرش بدون کنکور دامپزشکی)

کردستان – واحد سنندج با کد رشته ۱۱۰

واحدهای کرمان – با کد ۱۲۲ – ۲۱۰ – ۲۵۳ -۱۹۲

لرستان – واحد بروجرد با کد ۱۱۲

واحدهای دانشگاه آزاد مازندران، بابل، خراسان شمالی، زنجان – خراسان شمالی -اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان و ….

متقاضیان انتخاب رشته بدون کنکور و سراسری سعی داشته باشند که در انتخاب های خود بیشتر توجه داشته باشند، چون قطعه آخر پازل کنکور که همان انتخاب رشته است بیشتر به مشورت نیاز دارد. برای شناخت بیشتر رشته دامپزشکی می توانید بر روی لینک معرفی رشته دامپزشکی کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات زمان دقیق و مهلت ثبت نام بدون کنکور مهر ماه دانشگاه آزاد سال ۹۷، نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول ۹۷، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول، رشته های بدون کنکور ریاضی ۹۷، رشته های بدون کنکور مهر ماه گروه انسانی، مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور و ….. می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

152 نظر