مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

پانسیون مطالعاتی

تاریخ ارسال نوشته: 5 سپتامبر 2018
پانسیون مطالعاتی
  • پانسیون مطالعاتی به چه معناست؟
  • شرایط پانسیون در مقاطع مختلف چگونه باید باشد؟
  • محیط پانسیون مطالعاتی برای کنکور چگونه باید باشد؟
  • مشاوره و خدمات آموزشی درخت دانش؟
  • بهترین پانسیون غرب تهران؟
  • بهترین پانسیون مطالعاتی شرق تهران؟
  • بهترین پانسیون مطالعاتی شمال تهران؟
  • بهترین مشاوره تحصیلی در تهران کدام است؟ (کلیک بر روی لینک رنگی)

پانسیون مطالعاتی به زبان لاتین Study Panel می باشد که در طی سالهای گذشته در کشور ما هم به معنای پانسیون مطالعاتی به کار می رود. پانسیون مطالعاتی در کشور ما در نقاط مختلف و در شهرهای متفاوت نسبت به شرایط و موقعیت های مختلف با هزینه هایی همراه می باشد. مشاوره تحصیلی درخت دانش در راستای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود برای پیشرفت دانش آموزان در همه مقاطع، برنامه های خاصی تحت عنوان پانسیون مطالعاتی برای کنکوری های ۹۹ برای مطالعه و برنامه ریزی های درسی در خدمت متقاضیان گذاشته است.

پانسیون مطالعاتی

شرایط پانسیون مطالعاتی در مقاطع مختلف چگونه باید باشد؟

پانسیون باید دارای محیطی آرام مورد استاندارد از نظر آموزشی باشد، پانسیون های مطالعاتی در شهرهای مختلف به صورت کوچک و بزرگ موجود می باشند. پانسیون مطالعاتی درخت دانش در تهران و شهرستان ها به زودی برای خدمات دهی بهتر زیر نظر مشاورین درخت دانش و با ارائه استانداردهای آموزشی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

توصیه می شود برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸-۹۹ خود و همچنین ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ می توانید بر روی لینک های رنگی کلیک نمایید.

محیط پانسیون مطالعاتی برای کنکور چگونه باید باشد؟

محیط باید کاملا مجزا و متفاوت از محیط های آموزشی دیگر باشد به گونه ایی که کاملا تخصصی زیر نظر مشاوران زبده و آگاه با کنکور سراسری ۹۸ باشند. برای پیشرفت خود می توانید به صورت آزمایشی در این محیط آموزشی حضور داشته باشید.

امکانات محیط پانسیون مطالعاتی درخت دانش

زمانبندی مناسب در تایم های مختلف برای داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری ۹۸

برگزاری کلاس های انگیزشی بدون پرداخت هزینه برای داوطلبان

پاسخ دهی به سوالات تحصصی در زیرگروه های مختلف تحصیلی

ایجاد فضای مناسب برای مطالعه با کمدهای شخصی

ایجاد فضای مناسب برای برای تایم استراحت

معرفی برترین کتابهای آموزشی کنکور ۹۸

مشاوره های جداگانه فردی برای داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری ۹۸

دارای سالن های استراحت در پانسیون برای داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸

و …

ظرفیت پانسیون مطالعاتی به منظور رفاه بیشتر متقاضیان و داوطلبان برای مطالعه در محیط آرام باید محدود باشد و همانند کتابخانه عمومی نباشد. ظرفیت ها برای ثبت نام محدود می باشد و داوطلبان می توانند هرچه زودتر برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

پانسیون مطالعاتی باید از نظر زمان و ساعات فعالیت بیشتر از کتابخانه ها باشد تا داوطلبان و متقاضیان مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۸ بتوانند بهتر و موازی برنامه ریزی ها مطالعه خود را ادامه دهند.

مزایای پانسیون درخت دانش

مزیت برتر پانسیون درخت دانش این است که از استاد و مشاورهای برنامه ریزی برتر برای مطالعه و برنامه ریزی استفاده کرده و داوطلبان می توانند هر هفته در تمامی دروس از این خدمات بهره مند باشند.

مدیریت زمان از گزینه های برتر موفقیت پانسیون درخت دانش می باشد، برای تست کردن این موضوع می توانید ماه اول را در اسرع وقت ثبت نام نمایید.

پذیرایی کردن میان وعده و همچنین نهار و شام برعهده پانسیون مطالعاتی درخت دانش می باشد.

نیروهای متخصص و مشاوران در واحد کاملا متوجه موضوع نظم و انظباط هستند.

گوشی های همراه برای متقاضیان و داوطلبان قبل از ورود به محل مطالعه دریافت و زمان لازم به آنها تحویل داده خواهد شد. استفاده کردن از گوشی همراه در واحد پانسیون درخت دانش اکیدا ممنوع می باشد و برای ارتباط با والدین در صورت لزوم می توانند از طریق شماره تلفن پانسیون درخت دنش در ارتباط باشند.

مشاوره های انگیزشی در صورت نیاز به داوطلبان ارائه خواهد شد که برای افزایش روحیه و انگیزه و نزدیکتر شدن به هدف الزامی می باشد.

کتابخانه پانسیون درخت دانش

کتابخانه پانسیون درخت دانش مختص به داوطلبین کنکور سراسری ۹۸ می باشد و کتابهای ضروری و کمک درسی مورد نیاز در این محیط در دسترس خواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر نمودیم انتخاب و رسیدن به هدف نیازمند نظم و انظباط می باشد، ورود و خروج داوطلبان و غیبت داوطلبان در پانسیون به خانواده ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاوران درخت دانش با توجه به سابقه طولانی در ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و همچنین هدایت تحصیلی در سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم در تمامی مقاطع برای پیشرفت داوطلبان و موفقیت آنها خدماتی از جمله پانسیون مطالعاتی در شهر تهران و شهرستان ها دایر نموده است برای ثبت نام بهترین پانسیون مطالعاتی دخترانه تهران و شهرستان ها می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید و یا در صورت مقدور نبودن می توانید از طریق کانال تلگرام برای دریافت اطلاعت بیشتر اقدام نمایید.

درخت دانش همراه همیشگی شما در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد

مشاوره تحصیلی درخت دانش

پانسیون مطالعاتی درخت دانش برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت در رشته های پزشکی کنکور ۹۸، قبولی در رشته های فنی مهندسی دانشگاه های برتر کشور، مشاوره تحصیلی رایگان همراه شما خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ثبت نام می توانید در اسرع وقت با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید. شما می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت اقدام نمایید.

با مشاوره تحصیلی درخت دانش آینده موفق تحصیلی خود را رقم بزنید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhtedanesh1

یک نظر