مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ورود به سامانه سجا ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 3 نوامبر 2018
ورود به سامانه سجا 98

ورود به سامانه سجا ۹۸ یکی از پرتکرارترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می باشد که نمیدانند سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ چه نام دارد و نحوه ورود به سایت چگونه است؟ لینک مستقیم ورود کدام است ؟ آیا چه امتیازی دارند و اولویت ثبت نام با چه دانش آموزانی است؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد ۹۸ به چه صورتی است؟ و … ما در این مقاله کامل سوالات این دانش آموزان را پاسخ خواهیم داد و شما می توانید با ورود به لینک ورود در ادامه مقاله وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد ( سایت سجا ) شوید.

 1. خبر فوری( ۲۳ تیر ۹۸):(ویرایش و ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا ۲۴ تیر ماه تمدید شد و سهمیه نوه رزمنده، فرزند نظامی و عملیاتی و .. به جدول امتیاز بندی سهمیه های شاهد اضافه شد)
 2. اطلاعیه: زمان اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ دوره دوم متوسطه (پایه دهم) از ۲۵ تیر ماه می باشد، لطفا برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.(برای ورود مستقیم به سایت سجا در ادامه مقاله بر رو لینک مشخص شده کلیک نمایید و اکیدا توصیه می شود که حتما قبل از ورود مطالب زبر را مطالعه بفرمایید.)

خبر فوری (۱ مرداد ۹۸)

ورود به سامانه سجا ۹۸ مدارس میان پایه ای

امروز ۱ مرداد ماه ۹۸ آغاز ثبت نام مدارس شاهد ورود به مدرسه میان پایه ۹۸ می باشد و مهلت ورود به سامانه سجا ۱۳۹۸ به مدت ۱۰ روز و تا پنجشنبه دهم مرداد ماه می باشد برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم در سامانه سجا ۹۸

لینک ورود به ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ در سامانه سجا ۹۸ چهارشنبه ۵ تیر ماه ۹۸ فعال می باشد و تا ۲۱ تیر ماه مهلت ثبت نام جود دارد، امتیاز معدل دانش آموز یکی از امتیازهای می باشد که می توانید در قبوای دانش آموز تاثیر زیادی داشته باشد و حتی دانش آموزانی که امتیازهای جانبازی و ایثارگری و نوه رزمنده و فرهنگی و مدال اول تا سوم مسابقات و ….ندارند می توانند با امتیاز معدل وارد مدارس شاهد متوسطه دوره دوم شوند.

توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام سامانه سجا مدرسه شاهد پایه نهم به دهم، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته (بعضی از مدارس بعضی از رشته ها را ارائه پذیرش ندارند)، درج امتیازهای عادی و ایثارگری و بالا بردن شانس قبولی، ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و .. می توانید با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و پیش شماره) تماس حاصل نمایید.

لینک ورود به سامانه سجا ۹۸ پایه هفتم و ویرایش اطلاعات تا ۱۷ تیر ماه فعال می باشد

زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸، امروز اول تیر ماه فعال شد و مهلت ورود به سامانه saja جهت ثبت نام دانش آموزان شاهد بر اساس امتیاز های جدید ارائه شده تا ۱۴ تیر ماه ماه ۹۸ برای پایه اول ابتدایی ادامه دارد.

توصیه اول: برای انجام ۵ مرحله ثبت نام، واردن کردن مشخصات خانوادگی و دانش آموز – انتخاب بهترین مدرسه – درج امتیازبندی دقیق و معرفی سهمیه های جدید – ارسال کد رهگیری و اعلام نتایج می توانید با مشاوران مجرب مدارس درخن دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

توصیه دوم: قبل از انجام ثبت نام:(مقالات مفید پربازدید درخت دانش در زیر آورده شده می توانید بر روی هر کدام کلیک نمایید و یا این مقاله را کامل مطالعه نمایید)

اعلام نتایج مدارس شاهد

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

شهریه مدارس شاهد ۹۸

جدول زمان بندی ورود به سامانه سجا ۹۸ ثبت نام دیگر مقاطع مدارس شاهد

زمان ورود به سامانه سجا ۹۸

نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸ چگونه است؟

قبل از ورود به سامانه سجا توصیه می شود که حتما شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ را مطالعه نمایید و بدانید که نحوه امتیازبندی مدارس شاهد ۹۸ و درج آن یکی از مهمترین مراحل ثبت نام می باشد که دانش آموزان باید در حد امکان از طریق مشاور انجام دهند چون سال های گذشته شاهد این بوده ایم که حتی با کسب امتیاز ۱۰۰ دانش آموزان نتوانستند پذیرش این مدارس را بگیرند و دلیل آن : درج اشتباه امتیاز و یا انجام مراحل ثبت نام از طریق کافی نت بوده است و اشتباه در انتخاب مدرسه نزدیک از این رو توصیه می شود:

قبل از ورود مستقیم به سامانه سجا چیست؟ مدارس شاهد حتما برای انجام تمام مراحل ثبت نام خود، درج سهمیه های عادی و … از مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن کد و تلفن منزل)هم به صورت حضوری و هم تلفنی تماس حاصل نمایید.

توجه!: در صورت عدم ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (به دلیل بالا بودن تماسها – اختلال در سیستم شبکه های هوشمند) لطفا مجددا تماس بگیرید.

ورود به سامانه سجا 98

لینک ورود به سامانه سجا ۹۸ saja.medu.ir

برای ورود مستقیم به سامانه و سایت ثبت نام مدارس شاهد می توانید به سایت sajaa.ir مراجعه نمایید کلیک بر روی سایت و یا برای معرفی و راهنمای تصویری ثبت نام در سایت saja.medu.ir کلیک نمایید.

پاسخ سوالات پرتکرار دانش آموزان ورود به سامانه سجا ۹۸

 • سامانه سجا چیست؟ آدرس سامانه سجا نحوه ورود به سامانه سجا؟(آدرس سامانه سجا saja.medu.ir- لینک ورود مستقیم در انتهای مقاله)
 • اولویت پذیرش در پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ در سامانه سجا با چه کسانی است؟(داوطلبان دارای سهمیه رزمندگی و یا فرهنگی و ایثارگری و … سهمیه های جدید سال ۹۸- لیست سهمیه های جدید در مقاله)
 • آیا دانش آموزان با شرایط عادی و بدون سهمیه نیز می توانند در مدارس شاهد سال ۹۸ شرکت داشته باشند؟(بله می توانند)
 • نحوه امتیاز دهی برای ثبت نام مدارس شاهد سجا ۹۸ چگونه است؟حداقل امتیاز لازم برای قبولی؟!(مطاله دقیق مقاله)
 • شرایط و ضوابط جدید ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ چگونه است؟(برای سال ۹۸ سهمیه های عادی نیز می توانند ثبت نام کنند)
 • ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ چگونه است و آیا تفاوتی در انتخاب مدارس وجود دارد؟(کلیک بر روی لینک مورد نظر)

و …؟؟؟

در ادامه این مقالع سعی بر این داریم به تمامی سوالات ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا، نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸، نحوه ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد ۹۸ که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم، لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

راهنمای ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا ۹۸

یکی از پرتکرارترین سوالات داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸ از مشاوران ما این است که چگونه وارد سایت سجا شویم و یا خدمات سایت سجا به چه صورتی است؟ در کدام قسمت می توانیم ثبت نام خود را اینترنتی انجام دهیم؟ و آیا خودمون می تونیم در سایت ثبت نام مدرسه شاهد ثبت نام کنیم؟؟!

ورود به سامانه سجا ۹۸ با سال های گذشته تفاوتی نداشته است برای ورود به این سامانه باید وارد آدرس saja.medu.ir شوید، اما نکته مهم این است که تنها دانستن نام سایت saja مهم نیست و چگونه انجام دادن و امتیازبندی، انتخاب مدرسه، درج درست امتیازهای عادی، آپلود عکس و … را نیز باید اطلاعات کافی داشته باشید که توصیه می شود این مقاله را کامل مطالعه نمایید و برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک های مشخص شده کلیک نمایید.

پیش ثبت نام سامانه سجا به چه معناست؟

پیش ثبت نام سامانه سجا به این معناست که ثبت نامی که در سامانه سجا انجام می شود دارای نتایج است و امکان مردودی و یا به عنوان ذخیره قبول شدن وجود دارد که خیلیا بر این باورند که ثبت نام کنند حتما مورد پذیرش قرا می گیرند که اصلا این چنین نمی باشد.

در جواب سوال آیا خودمون می تونیم ثبت نام مدارس شاهد را انجام دهیم باید گفت که نه!! چون ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ خیلی حساس می باشد و حتی ۵ امتیاز نیز می تواند نقش تعیین کننده در قبولی دانش آموز باشد به همین دلیل توصیه می شود برای اطلاع از سهمیه های جدید و آزاد، زمان و مهلت شروع مقاطع، میان پایه ها، لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها و … می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن منزل) در ارتباط باشید.

سامانه سجا ۹۸ چیست؟

از سال جاری به بعد سامانه ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه سجا ۹۸ انجام می شود و هیچگونه ثبت نام و یا پیش ثبت نامی به صورت حضوری در مدارس انجام نمی شود و کلیه ی دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیل در مدارس شاهد هستند, می بایست از طریق ورود به سامانه سجا ۹۸ اقدام کنند نه سامانه سجاد و نه سامانه سجام.

سامانه ثبت نام مدارس شاهد که به اختصار سجا نامیده می شود در بهار سال ۱۳۹۴ با هدف یک پارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازی شد. پس از راه اندازی سامانه سجا کلیه فعالیت های شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ از جمله ثبت نام, برگزاری کلاس های جبرانی و کنکوری, گزارشگیری و سایر اقدامات از طریق این سامانه انجام می شود.

ورود به سامانه سجا ۹۸ چگونه است؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم ثبت نام مدارس شاهد و ورود به سامانه سجا چیست؟ در سایت saja.medu.ir انجام می شود و داوطلبان در سراسری کشور بدون مراجعه به مدرسه یا هر سایت دیگر مشابه با این سایت نمی توانند ثبت نام و یا پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ انجام دهند و تنها با ورود به سایت سجا می توانند ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد ۹۸-۹۹ خود را انجام دهند.

توجه” لینک ورود به سایت سجا در انتهای مقاله قرار داده شده است ولی قبل ثبت نام حتما این مطالب را مطالعه بفرمایید.

اطلاعات لازم برای ورود به سامانه سجا ۹۸

دانش آموزان متقاضی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ و ورود به سامانه سجا ۹۸ باید اطلاع داشته باشند که تنها اطلاعات لازم برای ورود به سایت سجا ۹۸ تنها کد ملی دانش آموز است، زمانی که کد ملی درست وارد شود می توان اطلاعات فرزند را مشاهده نمود.

مدارک لازم برای ورود به سامانه سجا ۹۸

برای ثبت نام در مدارس شاهد و ورود به سامانه سجا ۹۸ باید کد ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، آدرس دقیق محل سکونت و مدرک امتیاز سهمیه و سهمیه فرهنگیان، مدرک حفظ قرآن کریم و مقامات ورزشی و علمی و … را داشته باشیم.

نکته مهم: برای ثبت نام ساله های گذشته ثبت نام مدارس شاهد آپلود کردن لازم نبود و مدارک را بعد از قبولی در مدرسه شاهد تحویل می دادیم.

مشاوره ثبت نام و ورود به سامانه سجا ۹۸-۹۹

با توجه به اینکه تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد و وارد نمودن اطلاعات و نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸ جهت امتیاز دهی بسیار مهم و میتواند تعین کننده ثبت نام و یا عدم ثبت نام دانش آموز در مدارس شاهد باشد. والدین و دانش آموزان گرامی می توانند ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارند و بهترین نتیجه را کسب نمایند. همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند پیش از ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از نحوه محاسبه امتیازات خود جهت ورود به سامانه سجا ۹۸ مدارس شاهد، لیست مدارس راهنمایی شاهد تهران (بهترین؟) و آگاهی از شرایط عمومی و عملی شرکت در مدارس شاهد باخبر شوید.

“شانس قبولی خود را در مدارس شاهد ۹۸ با مشاوران با تجربه درخت دانش بالاتر ببرید”

زمان ورود به سامانه سجا ۹۸ چگونه باید مدرسه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدرسه شاهد در ورود سامانه سجا ۹۸ باید حتما نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت دانش آموز انتخاب شود که هر کدام از مدارس ظرفیت پذیرش متفاوتی دارند، برای اطللاع از نحوه پذیرش و تعداد ظرفیت و همچنین لست تمامی مدارس شاهد دخترانه و پسرانه مقاطع مختلف همراه با تفکیک منطقه می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید و یا بر روی اسم استان در زیر کلیک کنید.

توجه: برای اطلاع از لیست – آدرس_شماره تلفن مدارس شاهد مقاطع اول ابتدایی – اول متوسطه و دوم متوسطه (دبیرستان) تهران و سراسر کشور به تفکیک منطقه و ناحیه محل سکونت می توانید به پست های زیر مراجعه نمایید:

لیست مدارس شاهد تهران

لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان

لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان

لیست مدارس شاهد کرمانشاه

لیست مدارس شاهد تبریز

لیست مدارس شاهد ابتدایی مشهد

لیست مدارس شاهد راهنمایی مشهد

آدرس مدارس راهنمایی شاهد

لیست مدارس ابتدایی شاهد

آیا فقط فرزندان و یا بستگان شهدا و ایثارگران می توانند در مدارس شاهد ۹۸ ثبت نام نمایند؟

خیر, کلیه دانش آموزان می توانند در مدارس شاهد ۹۸ ثبت نام نمایند. اما دانش آموزانی که دارای شرایط عادی باشند می بایست به حد نصاب امتیاز کسب شده برسند تا پذیرش آن ها در مدارس شاهد انجام شود، در واقع برای دانش آموزان بدون سهمیه یک سری شرایط عمومی و علمی وجود دارد و در صورتی که دانش آموز مورد نظر بتواند به حد نصاب امتیاز قابل قبول برسد در مدرسه شاهد محل سکونت خود پذیرفته خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد فرزند خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

اولویت پذیرش در مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ با چه کسانی است؟

 • فرزند جانباز تا۲۵درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
 • خواهر زاده یا برادر زاده شهیدشهید و جانباز بالای۷۰ درصد
 • فرزند جانباز با حداقل ۲۰ درصد از کار افتادگی
 • فرزند جانباز ۲۵ تا۴۹ درصد
 • نوه شهید و جانباز۷۰ درصد و بالاتر
 • نوه آزاده و جانباز۵۰ تا۶۹ درصد
 • فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
 • فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
 • فرزند همسر شهید
 • دانش آموز جانباز
 • فرزند مدافعین حرم

ثبت نام و ورود به سامانه سجا ۹۸ فرزندان شهدای گرانقدر مدافع حرم در مدارس شاهد قطعی می باشد.

در صورت نیاز به محاسبه ی امتیازات فرزند خود و شرایط جدید ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، آدرس و لیست مدارس ابتدایی شاهد،راهنمایی،دبیرستان و نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸ خود می توانید با شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری از تجربه مشاوران درخت دانش کمک بگیرید.

“امکان ویرایش امتیاز بندی در دوره اول پیش ثبت نام وجود ندارد بنابراین برای ثبت نام مدارس شاهد و ورود به سامانه سجا ۹۸ حتما از مشاور کمک بگیرید”

امتیاز هر دانش آموز برای قبولی در مدارس شاهد ۹۸ چگونه محاسبه می شود؟

 • امتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز۷۰ درصد و بالاتر هر مورد ۵۰۰ امتیاز
 • امتیاز فرزند رزمنده جبهه, مقاومت مدافعین خرم هر ماه۳۰ امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت نام قطعی خواهد شد
 • حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس(شهریور۵۹ تا شهریور۶۷) حداکثر۹۶ ماه هر ماه۱۵ امتیاز
 • حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر۶۷ به بعد حداکثر۹۰ ماه به ازای هر ماه۲ امتیاز
 • حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر۶۷ به بعد حداکثر۶۰ ماه به ازای هرماه یک امتیاز
 • حضور در مناطق امنیتی شمال غرب ایران از تاریخ اول فروروردین۵۸ تا۳۱ شهریور ۵۹ به مدت۱۸ ماه هر ماه۱۵ امتیاز
 • نوه آزاده ۱۰۰ امتیاز(حداکثر ۲ مورد) نوه جانباز۵۰ تا۶۹ درصد ۱۰۰ امتیاز(حداکثر ۲ مورد)
 • امتیاز برای فرزندان بدون سهمیه و با سهمیه در ثبت نام مدارس شاهد۹۸
 • امتیاز برندگان رتبه اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ, مفاهیم, قراءت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بین المللی۶۰ امتیاز و حداکثر امتیاز در این بخش ۱۵۰ امتیاز می باشد.
 • امتیاز برندگان رتبه اول تا سوم مسابقات مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران و مسابقات فرهنگی , هنری, ورزشی و علمی در سطح بین المللی۶۰ امتیازو حداکثر امتیاز۱۵۰ امتیاز می باشد.
 • امتیاز فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش, بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته, مامور یا انتقالی به ادارات دیگر هر سال سابقه خدمت رسمی۵ امتیاز(حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند۳۰۰ امتیاز)
 • امتیاز فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز: احداث و سخت مدرسه۱۲۰ امتیاز, اهدای زمین۸۰ امتیاز, تجهیز مدرسه به نسبت هزینه مصرفی(مدارس شاهد۵۰ امتیاز, مدارس غیر شاهد۲۰ امتیاز) حداکثر امتیاز در این بخش۱۲۰ امتیاز است.

شهریه مدارس شاهد برای سال ۹۸ آیا تغییری خواهد داشت؟

دکتر رزاقی مدیرکل شاهد و ایثار گر وزارت آموزش و پرورش در رابطه با هزینه و شهریه مدارس شاهد و خرید کارت اعتباری ورود به سامانه سجا ۹۸ خدمات آموزشی در مدارس شاهد گفت که امسال با افزایش ۱۰ در صدی مواجه هستیم.

شهریه مدارس شاهد ۹۸ مقطع ابتدایی

شهریه مدارس شاهد ۹۸ مقطع ابتدای حداقل هزینه ۳۸۰ هزار تومان و حداکثر هزینه ۶۴۰ هزار تومان می باشد.

شهریه مدارس شاهد ۹۸ مقطع اول متوسطه(پایه هفتم)

شهریه مدارس شاهد ۹۸ حداقل هزینه در دوره اول متوسطه ۴۴۰ هزار تومان و حداکثر هزینه ۷۳۰ هزار تومان

شهریه مدارس شاهد ۹۸ مقطع دوم متوسطه(پایه نهم)

شهریه مدارس شاهد ۹۸ در مقطع دوم متوسطه حداقل۵۳۰ هزار تومان و حداکثر۹۵۰ هزار تومان می باشد. که مدارس بر حسب ویژگی های بومی, منطقه ای و استانی می توانند نسبت به انتخاب رقم بینابینی اقدام نمایند.

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات شما در رابطه با نحوه پذیرش در مدارس شاهد, نحوه پذیرش در مدارس تیزهوشان, نزدیک ترین و آدرس مدارس راهنمایی شاهد به محل زندگی شما, نحوه ثبت نام و ورود به سامانه سجا ۹۸, نحوه امتیاز دهی در سامانه دانش پژوه آموزی سجا(saja.miu.ac.ir) و معرفی بهترین منابع آموزشی پاسخگوی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران ما در تماس باشید. همچنین شما می توانید با مراجعه به کانال سجا. ثبت نام مدارس شاهد درخت دانش و مراجعه به پست نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ از مراحل ثبت نام آگاه شوید.

هیچ نظری وجود ندارد