مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98


ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ۹۸ یکی از پرسر و صدا ترین ثبت نام های چند سال اخیر در آزمون سراسری بوده است با فرآیند گران شدن بیشتر اقلام، هزینه کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نیز از این گران شدن بی نصیب نبوده است، در این مقاله سعی داریم به موضوع هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، نحوه خرید کارت اعتباری تمامی رشته ها و دانشگاه ها و هزینه آزمون های عملی ۹۸ و هزینه خدمات پیام کوتاه کنکور ۹۸ بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بغفرمایید.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۹۸

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۹۸ صرفا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org صورت خواهد گرفت و داوطلبان با داشتن رمز دوم اینترنتی کارت های عضو شبکه شتاب می توانند با پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کد سریال اعتباری ۱۲ رقمی دریافت نمایند.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98
هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

نحوه دسترسی به لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

متقاضیان شرایط کنکور سراسری ۹۸ از دو مسیر زیر می توانند به لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸:

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

خرید کارت اعتباری شامل چه گزینه هایی است؟

  • سریال ثبت نام در گروه امتحانی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در آزمون سراسری ۹۸ و عدم دریافت پیامک های اطلاع رسانی سازمان سنجش
  • سریال ثبت نام در گروه امتحانی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در آزمون سراسری ۹۸
  • سریال علاقه مندی به گزینش رشته های پیام نور و غیر انتفاعی آزمون سراسری ۹۸
  • سریال ثبت نام پذیرش دانشجو صرقا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و پیام نور مهر ۹۸

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

هر داوطلب ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می تواند در یکی از زیر گروه های آزمایشی شرکت کند که زیر گروه های آزمایشی اصلی کنکور ۹۸ شامل:

علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی

هر داوطلب علاوه بر زیر گروه های اصلی می تواند در زیر گروه آزمایشی هنر و زبان نیز شرکت کنند.

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ برای هر زیر گروه مبلغ ۲۷۵۰۰ تومان می باشد و چنانچه داوطلب مایل به ۲ یا ۳ زیر گروه آزمایشی باشد نیز به ازای هر زیر گروه باید ۲۷۵۰۰ تومان هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را پرداخت نماید که این هزینه برای داوطلبان کنکور سراسری در خارج از کشور ۴۰۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ تمامی رشته ها برابر است؟

هزینه ثبت نام کنکور ۹۸ برای تمامی زیر گروه ها با هم برابر است اما رشته های دارای آزمون عملی و مصاحبه هزینه های جدا گانه ای دارند که به شرح زیر می باشد:

رشته هایی که به صورت نیمه متمرکز در کنکور سراسری ۹۸ پذیرش دارند دارای هزینه آزمون عملی می باشند، داوطلبان می توانند برای اطلاع از هزینه آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز، هزینه آزمون عملی رشته های هنر، هزینه آزمون عملی رشته تربیت بدنی ، هزینه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و… با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون پیش شماره از سراسر کشور در ارتباط باشند.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ پیام نور چقدر است؟

علاقه مندان به گزینش در رشته های با کنکور دانشگاه پیام نورعلاوه بر زیر گروه اصلی باید هزینه علاقه مندی به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم(فرهنگیان) و مراکز غیرانتفاعی کنکور سراسری ۹۸ را نیز که به مبلغ  11000 تومان می باشد پرداخت نمایند و سریال اعتباری دریافت نمایند .

نحوه خرید کارت اعتباری کنکور سراسری ۹۸ پیام نور

نحوه خرید کارت اعتباری متقاضیان گزینش رشته های پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نیز به همان روش کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۹۸ می باشد که در ابتدای مقاله اشاره شده است.

چنانچه برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۹۸ با مشکل مواجه می باشید و یا متقاضی رشته های بدون کنکور آزمون سراسری هستید و نمی خواهید در کنکور سراسری ۹۸ شرکت نمایید می توانید از طریق شماره ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

تیم مشاوره تحصیلی درخت دانش از شما تقاضا دارد که قبلا از اقدام برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را به خوبی مطالعه نمایید و از کلیه ی قوانین و ضوابط موجود باخبر شوید. همچنین از شما خواهشمندیم که ثبت نام خودرا به روزها و ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنید چرا که به وفور مشاهده شده است که به دلیل ازدحام زیاد داوطلبان و نقص فنی سیستم ثبت نام بسیاری از داوطلبان از شرکت در کنکور سراسری بازمانده اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال تلگرام کنکور و هماهنگی مشاوره حضوری

هیچ نظری وجود ندارد