مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ یکی از پرتکرارترین و مهم ترین سوالات داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور ۹۸ تمامی گروه های آزمایشی (تجربی، ریاضی، انسانی، زبان های خارجه، هنر) می باشد و همچنین تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم با نظام جدید و نحوه ثبت نام کنکور نظام جدید ۹۸ در چیست؟

در این مقاله به سوالاتی که اشاره شد و همچنین مراحل گام به گام ثبت نام کنکور ۹۸ و راهنمای جامع ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98
نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

راهنمای جامع نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

کنکور سراسری ۹۸ دو سری سوال ارائه خواهد شد:

  1. سوالات کنکور سراسری ۹۸ دروس نظام قدیم
  2. سوالات کنکور سراسری ۹۸ دروس نظام جدید

اما برای پذیرش ظرفیت جداگانه ای نخواهند داشت و ظرفیت پذیرش برای هردو نظام آموزشی یکی خواهد بود و آنچه باید به آن اشاره نمود نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم هست که با همدیگر متفاوت است وکه در این مقاله به آن خواهیم پرداخت

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم تماما از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی WWW.SANJESH.ORG می باشد و پس از تهیه کارت اعتباری شرکت در آزمون سراسری ۹۸ و دریافت سریال اعتباری ۱۲ رقمی اقدام به تکمیل فرآیند ثبت نام خود نمایند. داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ باید توجه داشته باشند که تنها مجاز به شرکت در نظام آموزشی که در آن فارغ التحصیل شده اند می باشند یعنی دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید باید در هنگام ثبت نام گزینه مربوط به فارغ التحصیل نظام جدید هستم را فعال نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98
نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظلم قدیم از آنجا که تا کنکور ۹۷ داوطلبان نظام قدیم به فارغ التحصیلان دیپلم ۴ ساله نظام قدیم گفته می شد با داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی تلفیق می شود و با تواجه به نظام آموزشی خود گزینه مورد نظر را فعال نمایند گرچه سوالات مربوط به این نظام یکسان است و تنها با سوالات نظام آموزشی جدید (۳-۳-۳-۳) متفاوت است.

طریقه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

طریقه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ برای دو نظام جدید و نظام قدیم به صورت همزمان از طریق سایت سازمان سنجش از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز و تا روز پنج شنبه ۲ اسفند ۹۷ ادامه دارد که داوطلبان ثبت نام کنکور ۹۸ لازم است اقدامات زیر را انجام دهند:

  1. دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور ۹۸
  2. خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۹۸ و دریافت سریال اعتباری ۱۲ رقمی ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
  3. انجام ثبت نام کنکور ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش

برای اطلاعات کامل از طریقه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، مراحل گام به گام ثبت نام کنکور ۹۸، دریافت کد سوابق تحصیلی، سهمیه های کنکور سراسری ۹۸، وضعیت نظام وظیفه، فرم شماره ۳ کنکور سراسری ۹۸ و ابهامات و سوالات خود در مورد نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

اولین گام برای موفقیت در ماراتن کنکور سراسری ۹۸ انجام درست ثبت نام کنکور۹۸ است و با توجه به شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و پیچیدگی چند سال اخیر این امر پیشنهاد می شود ثبت نام آزمون ۹۸ خود را از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهید و قبل از اقدام به ثبت نام حتما با مشاوران مجرب درخت دانش مشورت لازم را انجام دهید:

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

شماره  تلگرام: شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ و آی دی کانال تلگرام کنکور sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال و هماهنگی مشاوره حضوری

سایت نحوه ثبت نام کنکور ۹۸= sanjesh.org

سایت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور ۹۸: http://dipcode.medu.ir

3 نظر

  • سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من یازدهم انسانی هستم وعضیت زبانم تو دوران راهنمایی اصلا خوب نبود ولی الان که دبیرستانم در حد 15 ولی خیلی به مترجمی زبان علاقه دارم، ایا میتونم توی دانشگاه با این شرایط برم رشته مترجمی زبان؟یعنی کمبود نمره هام مشکلی پیش نمیاره؟ و اینکه اگه به 17 برسونم چی ؟