مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 28 اکتبر 2018
نحوه ثبت نام دانشگاه ازاد 98

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸- انتخاب رشته – بدون کنکور نیمسال اول ۹۸

 • چگونه می توان در دانشگاه آزاد ۹۸ ثبت نام نمود؟(بدون آزمون یا باآزمون-مطالعه مقاله)
 • زمان برکزاری آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ کی است؟(زمان برگزاری دانشگاه آزاد ۱۳ و ۱۴ تیر ماه ۹۸ می باشد)
 • چند درصد پذیرش ها در دانشگاه آزاد براساس آزمون می باشد؟(۱۵% رشته های با کنکور آزمون داریم مابقی درصد در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم)
 • چه رشته هایی نیاز به کنکور آزاد ندارند و بدون کنکور نیز می توان انتخاب نمود؟ (مطالعه مقاله)
 • بسیاری ازداوطلبان در پی یافتن نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ هستند. در این مقاله قصد داریم نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸- نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد (مراحل تصویری) را برای داوطلبین توضیح دهیم.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ۱۳۹۸

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸ به دو صورت انجام میگیرد:

 1. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ که به صورت اینترنتی و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد.
 2. ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ۹۸ که داوطلب باید در کنکور سراسری شرکت نماید و کسب تراز نمره حداقل و انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد.

توصیه می شود برای اطلاع از راهنمای ثبت نام بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ترم مهر ماه که تا ۶ شهریور ماه ۹۸ مهلت ثبت نام دارد، اطلاع از رشته های جدید، رشته های پزشکی بدون کنکور و آزمایشگاهی بدون آزمون آزاد(به صورت حضوری و یا تلفنی) می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن کد و از تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۸

امسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا:

 1. درج سهمیه های کنکور ۹۸ از اهمیت بالایی برخوردار است
 2. میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور سراسری ۹۸ افزایش یافته و دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور ۹۸ از ارزش بالایی برخوردار است که داوطلب باید به درستی وارد کند.
 3. آپلود مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور آزاد ۹۸ باید به درستی انجام شود.
 4. و موارد دیگری مثل انتخاب گروه آزمایشی و انتخاب محل برگزاری امتحان شرایط و تفاوت ثبت نام کنکور ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم

برای اطلاعات بیشتر در مورد طریقه و نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ از طریق مشاور، انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و همچنین حضوری و ارسال رسید از طریق تلگرام و برنامه ریزی و معرفی منابع می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از زمان منتشر شدن دفترچه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ و دانلود آن می توانید عضو کانال تلگرام کنکور سراسری درخت دانش شوید.

“ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید” 

برگزاری آزمون دانشگاه آزاد ۹۸

از سال ۹۲ با هدف بهبود سطح کیفیت سوالات کنکور دانشگاه آزاد و کاهش اختلاف سطح پذیرش و آموزش بین دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد, کنکور سراسری ۹۸ با کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ ادغام شد و داوطلبینی که مایل به انتخاب کد رشته محل های دانشگاه آزاد هستند می بایست در کنکور سراسری ۹۸ شرکت نمایند. و پس از شرکت در آزمون سراسری ۹۸  و پس از اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ در انتهای کارنامه بخشی با عنوان کد ثبت نام دانشگاه آزاد وجود دارد. این کد برای هر داوطلب مقفاوت بوده و خاص آن داوطلب می باشد.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸

همانطور که گفته شد پس از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۸ در انتهای کارنامه کد ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸ برای هریک از داوطلبان وجود دارد. در هنگام انتخاب رشته دانشگاه آزاد که هماندد سال ای گذشته اندکی پس از انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ انجام می شود, داوطلبانی که مایل به شرکت و ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند, می بایست دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ را به خوبی مطالعه نمایند و کد رشته محل مورد نظر را انتخاب نمایند.

این داوطلبان باید توجه داشته باشند که برخلاف انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ که داوطلبان تعداد بیشتری انتخاب کد رشته محل می توانند داشته باشند. در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ تعداد کد رشته محل های انتخابی بسیار کمتر خواهد بود. همچنین در پذیرش دانشگاه آزاد سهمیه مناطق وجود ندارد(نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸) و نمره کل دانشجو و یا رتبه کشوری ملاک پذیرش خواهد بود.

نکاتی درباره نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

همچنین از دیگر نکاتی که میبایست کلیه داوطلبان به آن توجه داشته باشند, این است که در سال گذشته پذیرش بر اساس آزمون دانشگاه آزاد تنها در ۳ الی ۴ درصد کد رشته محل های موجود در دانشگاه آزاد انجام شد که شامل رشته های پزشکی و تعدادی از رشته های پیراپزشکی می شد. و در بسیاری از رشته ها بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی انجام شد.

داوطلب مایل به انتخاب کد رشه محل های دانشگاه آزاد ۹۸ می بایست پس از لنتخاب کد رشته محل های انتخابی به سایت دانشگاه آزاد با آدرس www.azmoon.org مراجعه نموده و اقدام به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ نماید.(نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸) که در این قسمت کد مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد موجود در کارنامه کنکور سراسری ۹۸ را وارد نموده و پس از تکمیل اطلاعات شخصی و سپس وارد نمودن کدرشته محل  های انتخابی و ثبت در سیستم می بایست یک کد پیگیری دریافت نماید. و پس از آن منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ باشد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با داشتن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات تحصیلی شما در کلیه مقاطع تحصیلی می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری پاسخ سوالات خود را در ارتباط با (نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۸) شرایط کنکور سراسری ۹۸, نحوه تاثیر معدل در کنکور سراسری ۹۸, نحوه طرح سوالات و گزینش دانشجویان نظام قدیم و نظام جدید, سوالات امتحان نهایی, تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری ۹۸ و بسیاری سوال دیگر را از مشاوران ما بخواهید.

هیچ نظری وجود ندارد