hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98 No ratings yet.

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98-99

چگونه می توان در دانشگاه آزاد 98 ثبت نام نمود؟

زمان برکزاری آزمون دانشگاه آزاد 98 کی است؟

سطح پذیرش در دانشگاه آزاد نسبت به دانمشگاه های دولتی چگونه است؟

چند درصد پذیرش ها در دانشگاه آزاد براساس آزمون می باشد؟

بسیاری ازداوطلبان در پی یافتن نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98 هستند. در این مقاله قصد داریم نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد 98 را برای داوطلبین توضیح دهیم.

برگزاری آزمون دانشگاه آزاد 98

از سال92 با هدف بهبود سطح کیفیت سوالات کنکور دانشگاه آزاد و کاهش اختلاف سطح پذیرش و آموزش بین دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد, کنکور سراسری با کنکور دانشگاه آزاد 98 ادغام شد و داوطلبینی که مایل به انتخاب کد رشته محل های دانشگاه آزاد هستند می بایست در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند. و پس از شرکت در آزمون سراسری 98  و پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 98 در انتهای کارنامه بخشی با عنوان کد ثبت نام دانشگاه آزاد وجود دارد. این کد برای هر داوطلب مقفاوت بوده و خاص آن داوطلب می باشد.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد 98

همانطور که گفته شد پس از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 98 در انتهای کارنامه کد ثبت نام دانشگاه آزاد 98 برای هریک از داوطلبان وجود دارد. در هنگام انتخاب رشته دانشگاه آزاد که هماندد سال ای گذشته اندکی پس از انتخاب رشته کنکور سراسری 98 انجام می شود, داوطلبانی که مایل به شرکت و ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند, می بایست دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 را به خوبی مطالعه نمایند و کد رشته محل مورد نظر را انتخاب نمایند.

این داوطلبان باید توجه داشته باشند که برخلاف انتخاب رشته کنکور سراسری 98 که داوطلبان تعداد بیشتری انتخاب کد رشته محل می توانند داشته باشند. در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 تعداد کد رشته محل های انتخابی بسیار کمتر خواهد بود. همچنین در پذیرش دانشگاه آزاد سهمیه مناطق وجود ندارد(نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98) و نمره کل دانشجو و یا رتبه کشوری ملاک پذیرش خواهد بود.

نکاتی درباره نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98

همچنین از دیگر نکاتی که میبایست کلیه داوطلبان به آن توجه داشته باشند, این است که در سال گذشته پذیرش بر اساس آزمون دانشگاه آزاد تنها در 3 الی 4 درصد کد رشته محل های موجود در دانشگاه آزاد انجام شد که شامل رشته های پزشکی و تعدادی از رشته های پیراپزشکی می شد. و در بسیاری از رشته ها بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی انجام شد.

داوطلب مایل به انتخاب کد رشه محل های دانشگاه آزاد 98 می بایست پس از لنتخاب کد رشته محل های انتخابی به سایت دانشگاه آزاد با آدرس www.azmoon.org مراجعه نموده و اقدام به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 نماید.(نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98) که در این قسمت کد مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد موجود در کارنامه کنکور سراسری 98 را وارد نموده و پس از تکمیل اطلاعات شخصی و سپس وارد نمودن کدرشته محل  های انتخابی و ثبت در سیستم می بایست یک کد پیگیری دریافت نماید. و پس از آن منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 باشد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با داشتن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات تحصیلی شما در کلیه مقاطع تحصیلی می باشد. شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری پاسخ سوالات خود را در ارتباط با (نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98) شرایط کنکور سراسری 98, نحوه تاثیر معدل در کنکور سراسری 98, نحوه طرح سوالات و گزینش دانشجویان نظام قدیم و نظام جدید, سوالات امتحان نهایی, تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری 98 و بسیاری سوال دیگر را از مشاوران ما بخواهید.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.