مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 10 نوامبر 2018
نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98
 • شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ چگونه است؟(مطالعه مقاله)
 • زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ چه تاریخی است؟(مقطع با هم متفاوت است نیمه اول خرداد ۹۸ برای ابتدایی)
 • تنها سایت و سامانه ثبت نام مدارس شاهد چه سایتی است؟(سایت سجا)
 • شانس قبولی داوطلبان بدون سهمیه ایثارگری در مدارس شاهد؟(افزایش قبولی با ثبت نام درست و افزایش امتیازبندی)
 • مراحل گام به گام ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ همراه با مشاور چگونه است؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • شهریه مدارس شاهد ۹۸ برای تمامی مقاطع چه مقدار است؟؟(انتهای مقاله)

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، ورود به سامانه سجا ۹۸، شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، مراحل گام به گام، نحوه انتخاب مدرسه، نحوه ثبت نام مدارس شاهد تهران و دانش آموزان غیر شاهد، معرفی مدارس و معرفی سایت ثبت نام مدارس شاهد سایت سجا بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

خبرفوری: (۲۴ تیر ماه ۹۸):  ویرایش امتیازبندی و اطلاعات و نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا امروز دوشنبه ۲۴ تیر تمدید شد تمدید شد و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم نیز از ۲۵ تیر ماه به بعد خواهد بود که توصیه می شود برای مشاهده بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ به چه صورتی می باشد؟

نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پایه های دیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت:

 1. انتخاب رشته در پایه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
 2. درج سهمیه دانش آموزان ممتاز (معدل *۱۵) و امتیاز حداکثری ۳۰۰
 3. اضافه شدن امتیازهای جدید ۹۸
 4. و ..

توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ به صورت رایگان، مشاوره و درج تمامی سهمیه ها، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته ها، ارسال رسید پیش ثبت نام و اعلام نتایج آن می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش بدون گرفتن کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا ادامه مقاله را کامل مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه هفتم

نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ در تاریخ اول تیر ماه ۹۸ آغاز و مهلت ثبت نام در این پایه تا ا۴ تیر ماه ادامه دارد، نحوه ثبت نام دانش آموزان دوره اول متوسطه در این مقطع – وارد کردن کدکلی و شماره سریال شناسنامه (۶ رقم سمت راست) وارد کردن اطلاعات شخصی و خانوادگی دانش آموز – مهمترین مرحله درج سهمیه و نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ – انتخاب مدرسه (در محدوده) – تایید نهایی و دریافت کد رهگیری می باشد که توصیه می شود تمام مراحل ثبت نام اول دبستان شاهد را به مشاوران درخت دانش بسپارید تا شانس قبولی بیشتری داشته باشید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ چگونه است؟

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ مثل سال های گذشته از طریق سامانه سجا انجام خواهد شد و داوطلبان بعد از خرید کارت اعتباری ثبت نام ، با داشتن شرایطی که در ادامه مقاله کامل توضیح خواهیم داد وارد سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد خواهیم شد و مراحل را گام به گام و صحیح تکمیل می نماییم.

اهمیت نقش مشاور در نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ به صحیح درج کردن امتیاز با توجه به نوع سهمیه دانش آموز، انتخاب مدرسه نزدیک به محل سکونت دانش آموز که خود شامل امتیاز خواهد شد، بالا بردن شانس قبولی با افزودن امتیاز غیر سهمیه ای (آزاد) و شناخت کامل نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ می باشد،

برای انجام تمام مراحلی گام به کام ثبت نام مدارس شاهد از طریق مشاور، درج سهمیه ها، انتخاب نزدیک ترین مدرسه، افزایش شانس قبولی با درج سهمیه های آزاد و فرهنگی مثل: کسب رتبه – مقام -حافظی قرآن، آدرس و شماره تماس لیست مدارس شاهد تهران به تفکیک منطقه (دخترانه و پیرانه) و چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟ …  با می توانید با مشاوره تحصیلی مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

آنچه باید بدانید: معرفی مدارس شاهد و شامل چه کسانی می شود؟

مدارس شاهد: جز معتبر ترین با کیفیت ترین مدارس آموزشی تمامی پایه های تحصیلی با کم ترین هزینه تحصیل نسبت به تمامی مدارس غیر انتفاعی و نمونه دولتی و تیزهوشان می باشد.

در مدارس شاهد (سجا) فرزندان شهدا, آزادگان, جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و همچنین دانش آموزانی که حافظ  قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ, مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه, استان و کشور و فرزند کارمندان رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در مدارس شاهد و سایت سجا می توانند ثبت نام کنند.

توصیه می شود ادامه مقاله را کامل مطالعه نمایید و برای دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می توانید کلیک نمایید.

مراحل نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا ۹۸

دانش آموزان و والدین گرامی که مایل به ثبت نام فرزند خود در مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ می باشند می بایست در تاریخ مقرر شده به سایت سجا به آدرس saja.medu.ir مراجعه نمایند. و مراحل پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ را در سامانه سجا انجام دهند. نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ به صورت زیر است:

 • پس از ورود به سایت سجا در مرحله اول شما می بایست قسمت مربوط به اطلاعات فردی را تکمیل نمایید. در این قسمت اطلاعاتی هم چون نام و نام خانوادگی دانش آموز و والدین, کدملی دانش آموز و والدین, شماره سریال و سرس شناسنامه و سوالاتی از این قبیل پرسیده می شود.
 • در مرحله دوم سوالاتی در رابطه با سوابق تحصیلی دانش آموز در رابطه با معدل و وضعیت تحصیلی و همچنین مدرسه ای که در گذشته در آن تحصیل نموده وجود دارد.
 • در مرحله سوم که تقریبا می توان گفت مهم ترین مرحله ثبت نام است. مرحله ثبت اطلاعات مربوط به سهمیه ها و شرایط کسب امتیاز و کسب امتیاز می باشد. که بسیار حائز اهمیت است.  در دفترچه راهنما ورود به سایت سجا نحوه این امتیاز دهی و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ مشخص شده است.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد داوطلبان غیر شاهد ۹۸-۹۹

توجه داشته باشید که پذیرش دانش آموزان غیر شاهد براساس تعداد امتیاز کسب شده انجام می شود. بنابراین نحوه ثبت این اطلاعات و کسب امتیاز بسیار حائز اهمیت می باشد. درخت دانش از شما تقاضا دارد در صورتی که مایل به ثبت نام خود و یا فرزندتان در مدارس شاهد می باشید. ثبت نام آن را به یک کاربلد بسپارید. این موضوعی است که نباید در رابطه با آن ریسک کرد چون قابل جبران نیست.

مشاوران درخت دانش که از بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سراسر کشور هستند, در مسیر ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ هم به صورت حضوری و تلفنی در کنار شما خواهند بود. فقط کافی است با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید و بهترین نتیجه ممکن را دریافت نمایید.

نحوه انتخاب مدرسه شاهد ۹۸

در مرحله چهارم از مراحل نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می بایست مدرسه ی شاهدی را که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید وارد نمایید. که با توجه به اینکه انتخاب مدرسه در محل سکونت دانش آموز از شرایط پذیرش وی می باشد. باید نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خودرا وارد نمایید. در دفترچه راهنما سایت سجا این مدارس مشخص شده است. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت درخت دانش لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها(بر اساس تفکیک جنسیت و منطقه) لیست مدارس ابتدایی شاهد ، لیست مدارس راهنمایی شاهد هر شهر و استان را پیدا کنید و در صورتی که در انتخاب نزدیک ترین مدرسه و یا یافتن محدوده ها دچار مشکل شدید می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره سوالات خود را از مشاورین درخت دانش بپرسید.

برای مشاهده و لیست مدارس شاهد می توانید بر روی لینک بالا (آدرس مدارس شاهد) کلیک نمایید.

مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. که می بایست به صورت اینترنتی و از طریق کارت بانکی انجام شود. و پس از آن با ثبت اطلاعات سیستم به شما یک کد رهیگیری می دهد. که حتما می بایست آن را نزد خود نگه دارید چون در مراحل بعدی و برای دریافت نتیجه نهایی ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ به آن احتیاج خواهید داشت. در صورت توان از برگه ثبت نام خود یک کپی تهیه نمایید تا اطلاعات به صورت چاپی در اختیار شما باشد.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای سال ۹۸ به این صورت می باشد که تمامی فرزندان خانواده ایثارگران – فرهنگیان – دانش آموزان ممتاز متوسطه دوم – دارای مقام – حافظ قرآن – مدافعان حرم – دانش آموز جانباز و … که ۱۳ مورد سهمیه ایثارگری داریم می توانند و شرایط لازم برای ثبت نام در مدارس شاهد را در سال ۱۳۹۸ دارند و حتما باید قبل از مراجعه به مدرسه پیش ثبت نام اینترنتی که در این مقاله مراحل را توضیح دادیم انجام داده و منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد باشند.

 1. امتیاز های بالای ۲۰۰۰ نیازی به اعلام نتایج ندارند.
 2. امتیازهای ۵۰ تا ۱۰۰۰ شانس قبولی ۵۰درصد دارند( بستگی به ظرفیت و منطقه محل سکونت)
 3. امتیاز های بالای ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ شانس قبولی بالایی دارند

“شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ خودر ا به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

مشاوره مدارس شاهد درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات شما در رابطه با نحوه پذیرش در مدارس شاهد, نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸, نزدیک ترین مدارس شاهد به محل زندگی شما, نحوه ثبت نام در سامانه سجا, نحوه امتیاز دهی در سامانه سجا و معرفی بهترین منابع آموزشی پاسخگوی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران ما در تماس باشید.

هیچ نظری وجود ندارد