مطالب تصادفی

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98

نتایج بدون کنکور سراسری مهر ۹۸

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98، اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه های سراسری می باشد...

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: ۸ مرداد ۱۳۹۶
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ چه تفاوتی با سال های گذشته دارد؟ (تفاوت در زمان و تاثیر سوابق تحصیلی)
 • طریقه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ چگونه است؟ (از طریق سایت azmoon.iau.ac.ir)
 • مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸ چیست؟ (۶ مرحله شدن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸)
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور (مراحل تصویری) به چه صورت است؟ (مطالعه مقاله)

در این مقاله سعی داریم به سوالات پرتکراری که بسیاری از داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد از مشاوران درخت دانش پرسیده اند را مورد بررسی قرار دهیم شامل اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ چند مرحله است و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ چگونه است؟ و سوالاتی که در ابتدای مقاله اشاره شد با مطالعه ادامه مقاله می توانید به پاسخ این سوالات دست یابید.

خبر فوری (۱۸ تیر ماه ۹۸): نحوه ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۸ آغاز شد، لطفا برای اطلاع از نحوه و راهنمای تصویری ثبت نام هر کدام از مقاطع تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته ۹۸

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا به این دلیل که امسال شرط تجانس رشته ای خواهیم داشت و هر دانش آموزی نمیتواند هر رشته ای را انتخاب نماید و تنها رشته های خاصی را داریم که همه می توانند با عنوان دیپلم خود انتخاب نمایند، شرط معدل نیز یکی از شرایط ثبت نام می باشد.

توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و حضوری و ارسال رسید، معرفی لیست تمامی رشته ها و دانشگاه ها در این مقطع، با چه معدلی چه رشته ای؟؟ گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای انتخاب رشته های کارشناسی می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل با مشاوران مجرب ما تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی ۹۸

متقاضیان بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ می توانند جهت انجام ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه ۹۸، از سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دانشگاه آزاد دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸ رادریافت نمایند و نسبت به استخراج کد رشته تحصیلی کاردانی و همچنین کد و نام دانشگاه محل تحصیل در مقطع کاردانی خود اقدام نمایند.

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ به مبلغ  46 هزارتومان می باشد و قابل پرداخت با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق سایت دانشگاه آزاد می باشد.

کد رشته دوره کاردانی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98 مقطع کاردانی به کارشناسی با وارد نمودن شناسه و کد دریافتی وارد تکمیل فرم های ثبت نام خواهبد شد و پس از تکمیل اطلاعات فردی، محل سکونت و سوابق دیپلم به مرحله درج کد رشته دوره کاردانی می شوید که از لینک کد و عنوان رشته های تحصیلی دوره کاردانی دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انجام تمام مراحل ثبت نام، لیست و شرایط ورود به رشته های جدید، رشته های پیراپزشکی بدون آزمون، شرط معدل و با چه معدلی چه رشته؟ و یا در صورتی که رشته تحصیلی خود را در لیست رشته های دوره کاردانی نیافتید، کد دانشگاه تحصیل دوره کاردانی را نمی دانید می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

حداکثر واحد جبرانی برای رشته های غیر متجانس کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای پذیرفته شدگان دارای مدرک کاردانی پیوسته (دارای دیپلم ۳ ساله نظام قدیم که بدون پیش دانشگاهی وارد مقطع کاردانی شده اند) که وارد رشته غیر متجانس با گروه آموزشی خود می شوند حداکثر ۲۰ واحد جبرانی و پیش نیاز تعیین می گردد که این تعداد برای سایر پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته ۱۲ واحد است.

در چند رشته می توان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ را انجام داد؟

داوطلبان پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد ۹۸ می توانند نسبت به انتخاب یک رشته و ۲۰ کد محل اقدام نمایند.

مراحل گام به گام نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ کارشناسی پیوسته

به دلیل برنامه ریزی درجهت حذف کنکور و ارائه رشته های دانشگاهی به صورت بدون کنکور دیگر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز وارد فاز جدیدی شده است و بدون کنکور دانشگاه آزاد رسمی تر شده و داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ باید از طریق سایت دانشگاه آزاد ابتدا اقدام به پیش ثبت نام خود نمایند که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ۹۸ شامل ۶ مرحله زیر است:

 1. خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸
 2. مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و ورود به سایت با گذرواژه و شناسه مخصوص خود
 3. تکمیل فرم اطلاعات فردی و اطلاعات سوابق تحصیلی داوطلب با نهایت دقت
 4. آپلود عکس پرسنلی مطابق اندازه های درخواستی سایت آزمون
 5. انتخاب رشته و محل دانشگاه و اولویت بندی انتخاب ها
 6. تایید نهایی مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و دریافت کد پیگیری

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

اولین مرحله نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸-۹۹ خرید کارت اعتباری ثبت نام ورود به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org بدون کنکور می باشد و طبق عکس زیر مقطع کارت خود را که شامل دوره های:

 • پاره وقت
 • تمام وقت
نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

نحوه انتخاب نظام و مجموعه آموزشی هنگام خرید کارت اعتباری

انتخاب گروه آزمایشی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که می خواهیم ثبت نام نماییم می باشد که شامل موارد زیر می باشد:

 • علوم ریاضی و فنی
 • علوم تجربی
 • علوم انسانی
 • هنر
 • زبان های خارجی

نحوه ورود به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور با شناسه و رمز خریداری شده

نحوه دریافت شناسه و رمز بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ از طریق خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ می باشد که کارت اعتباری خریداری شده باید با کد ملی و مشخصات داوطلبی که قصد انجام پیش ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۸ را دارد یکی باشد.

توصیه می شود: برای اطلاع از زمان و مهلت، رشته های جدید ارائه شده، مهندسی پزشکی بدون کنکور آزاد، رشته های پیراپزشکی و آزمایشگاهی، رشته های جدید نظام آموزشی پاره وقت (حقوق_روانشناسی-میکروبیولوژی-زبان -رشته های هنر-دامپزشکی و …) با چه معدلی چه رشته و دانشگاهی قبول خواهیم شد؟! انتخاب بهترین رشته از نظر بازار کار داوطلبان می توانند از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و از تلفن ثابت) با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشند.

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

پس از اینکه از طریق شناسه و رمز خود وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ شدید باید فرم اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بر اساس کارت ملی، مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی، مدرک کاردانی و دیگر اطلاعات مورد نیاز تکمیل نمایید و چون پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی است حتما توجه داشته باشید که در فیلدهای در نظر گرفته شده اطلاعات درست وارد نمایید.

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

نحوه آپلود عکس ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

عکس پرسنلی داوطلب باید به صورت اسکن شده باشد و دارای ویژگی های زیر باشد:

 • فایل تصویری داوطلب که در سایت دانشگاه آزاد آپلود می شود باید دارای شرایط زیر باشد:
 • فایل اسکن شده از عکس ۳*۴ و یا ۶*۴ و با فرمت jpg ودرجه وضوح ۱۰۰dpi باشد.
 • حجم فایل باید کمتر از ۷۰ کبلوبایت باشد.
 • تصویر داوطلب باید واضح باشد و بدون اثر مهر، منگنه یا هرچیز دیگر باشد.

نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۸

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ هر رشته تحصیلی دارای یک کد ۵ رقمی می باشد که متقاضیان بدون کنکور آزاد ۹۸ می توانند از طریق دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸ کد رشته مورد نظر خود را دریافت نمایند و یا روش دیگر از طریق جست و جو کردن در سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۸ می باشد که رشته مورد نظر را جست و جو نمایید.

نحوه اولویت بندی رشته ها (۲۰ کد رشته محل انتخابی)

آخرین و مهمترین مرحله ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور همین مرحله انتخاب رشته و اولویت بندی ۲۰ کد رشته می باشد که بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد و می تواند آینده داوطلب را در آینده بسازد توصیه می شود که:

برای رزرو وقت و جلسه مشاوره حضوری ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903 هماهنگی لازم را انجام دهید.

نحوه انتخاب دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

هر واحد دانشگاه آزاد که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون پذیرش دارد دارای یک کد ۳ رقمی می باشد به عنوان مثال واحد تهران شرق دارای کد ۲۸۴ می باشد که هنگام ثبت نام بدون کنکور کد دانشگاه مورد نظر خود را وارد نمایید همراه با کد رشته مورد نظر که سایت عنوان رشته و دانشگاه شما را نمایش خواهد داد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ چه تفاوتی با سال های گذشته دارد؟

در سال های گذشته دانشگاه آزاد پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی یا همان بدون آزمون دانشگاه آزاد خود را در اواخر شهریور انجام می داد اما برای مهرماه ۹۸، پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از ۲۶ اسفند آغاز شده است و تا ۶ شهریور ۹۸ ادامه خواهد داشت و تفاوت دیگر نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ تاثیر معدل کل دیپلم در سوابق تحصیلی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ را انجام دهیم؟

با توجه به اینکه صحت تمامی اطلاعات وارد شده در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ۹۸ بر عهده خود داوطلب است و اشتباه وارد نمودن هر کدام از اطلاعات ممکن است به عدم پذیرش داوطلب منجر شود لذا توصیه می شود که مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸- اطلاع از رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را از طریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (با تلفن ثابت و بدون پیش شماره) انجام دهید.

طریقه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ چگونه است؟

تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش وپذیرش دانشگاه آزاد انجام خواهد شد و داوطلبان با دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول ۹۸ دانشگاه آزاد می توانند اقدام به انتخاب کد رشته/محل های مورد نظر خود نمایند.

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸

همانطور که اشاره شد ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸ به صورت اینترنتی است، در واقع ثبت نامی که ازطریق سایت دانشگاه آزاد انجام می دهید پیش ثبت نام هست یعنی داوطلبان باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۸ بمانند و در صورتی که جز پذیرفته شدگان باشند می توانند جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد مورد پذیرش واقع شده  خود با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۸ اقدام نمایند.

توجه: برای اطلاع از اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور، مدارک و گرفتن شماره دانشجویی اینترنتی(ثبت نام ۸ مرحله ای قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه) بر روی مقاله ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک نمایید.

مهلت ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در تاریخ ۲۷ اسفند ماه ۹۷ آغاز و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تا ۶ شهریور ماه ۹۸ می باشد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد پیش ثبت نام دانشگاه آزاد شامل ۶ مرحله اینترنتی است و در نهایت بعد از اعلام نتایج قطعی مرحله نهایی که ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد مهر ۹۸ می باشد که در ادامه مقاله برخی توضیحات در مورد تفاوت نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ را با سال های گذشته و همچنین به ترتیب مراحل مختلف را برای متقاضیان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی توضیح خواهیم داد.

شرایط جدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال اول ۹۸

امسال برای ثبت نام بدون کنکور شرایط جدیدی را سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرده است که برای تمامی مقاطع به صورت زیر است:

شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

داشتنن یکی از مدارک زیر برای نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی نیمسال اول در مقطع کارشناسی پیوسته الزامی است:

 1. داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه
 3. داشتن مدرک کاردانی

شرایط لازم برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

داشتنن یکی از مدارک زیر برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته الزامی است:

 1. داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ به صورت دو مرحله ای است که مرحله اول خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد و مرحله دوم که از حساسیت بیشتری برخوردار است انتخاب رشته، آپلود مدارک، واردن کردن سوابق تحصیلی در سایت azmoon.org دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

باید بدانید” امکان ویرایش اطلاعات و یا تغیر گروه آزمایشی امکان پذیر می باشد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۸

درباره نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد  ابتدا باید به این نکته توجه نمود که این ثبت نام به دو دوره کارشناسی پیوسته و نا پیوسته تقسیم می شوند. منظور از کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد همان لیسانس پیوسته می باشد در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته داشگاه آزاد کسانی می توانند شرکت کنند که دارای شرایط لازم باشند، یعنی دارای هم مدرک دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی باشند و دارای حد نصاب معدل برای ورود به رشته مورد نظر باشد چون امسال برای مهر ماه نیز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

“ثبت نام مجدد بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای کارشناسی پیوسته ۹۸

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی مهر ماه ۹۸  با سالهای دیگر خیلی متفاوت می باشد، سامانه ثبت نام بدون کنکور کاملا هوشمند می باشد و دیگر انتخاب رشته بر اساس کد رشته نیست و با اعلام علاقه مندی به رشته و دانشگاه سایت اولویت را مشخص خواهد کرد.

امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نهایی وجود ندارد این نکته مهمترین بخش نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد، داوطلبین بدون کنکور دانشگاه ازاد باید کاملا دقت نموده و کد رشته ها را صحیح وارد نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد ۹۸

داوطلبان ثبت نام برای مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی باشند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط سوابق تحصیلی برای ترم مهر ماه لحاظ خواهد شد و همچنین ظرفیت رشته ها ملاک قرار میگیرد . رشته های دانشگاه آزاد به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم می شوند، ثبت نام بدون کنکور برای رشته های غیر پزشکی می باشد و بعضی از رشته های پزشکی تنها از طریق برگزاری آزمون دانشجو پذیرش می کنند. داوطلیان می توانند برای دریافت جزئیات بیشتر درباره رشته های پزشکی بدون کنکور با مشاوران ما در ارتباط باشند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۸

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۸ کارشناسی پیوسته ورودی مهر ماه ۹۸ از اسفندماه ۹۷ تا شهریور ماه ۹۸ می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد می باشد.ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و متقاضیان می توانند تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

تنها نکته قابل توجه در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته این است که اگر رشته درخواستی برای ادامه تحصیل با عنوان رشته مدرک کاردانی داوطلب متجانس نباشد داوطلب باید حداقل تا ۱۲ واحد و حداکثر تا ۱۸ واحد جبرانی گذرانده و بستگی به مرتبط یا نیمه مرتبط بودن رشته باید واحد جبرانی بگذراند.

نحوه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد برای کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز مانند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود. برای این کار کافیست یک کارت اعتباری خریداری کرده و اطلاعات خود به همراه رشته محل انتخابی را وارد سامانه ثبت نام کنند

نکته قابل توجه:

هر ساله یک سری از رشته ها هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم ارائه میشوند ولی امسال با سوپرایز بزرگی در خدمت داوطلبان عزیز خصوصا داوطلبان تجربی هستیم که در نیمسال اول مهر ماه ۹۸ در لیست انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار میگیرد.

لیست برخی از رشته های گروه نظری به شرح زیر است:

گروه ریاضی :

مهندسی پزشکی، مهندسی نفت ،مهندسی معماری، مهندس عمران، مهندسی میکانیک، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، و ….

گروه علوم تجربی:

( خبر خوب برای داوطلبان و متقاضیان رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور برای ورودی مهر ۹۸ !!!!!! )

گروه علوم انسانی :

حسابداری ، مدیریت ها ، روانشناسی ، حقوق و ….

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه های تهران می توانید بر روی لینک رشته های دانشگاه مورد نظر کلیک نمایید.و همچنین میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور مهر ماه و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول ۹۸ با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

دوستان عزیزی که متقاضی ثبت نام برای رشته های بدون کنکور مهرماه ۹۷ می باشند برای اطلاع از رشته های بدون کنکور واحدهای دانشگاهی تهران می توانند بر روی لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه مورد نظر کلیک بفرمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

سامانه نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد: azmoon

سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور: azmoon.net

سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

145 نظر