hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 5/5 (3)

 • نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 چه تفاوتی با سال های گذشته دارد؟ (تفاوت در زمان و تاثیر سوابق تحصیلی)
 • طریقه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 چگونه است؟ (از طریق سایت azmoon.iau.ac.ir)
 • مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 چیست؟ (6 مرحله شدن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98)
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور (مراحل تصویری) به چه صورت است؟ (مطالعه مقاله)

در این مقاله سعی داریم به سوالات پرتکراری که بسیاری از داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد از مشاوران درخت دانش پرسیده اند را مورد بررسی قرار دهیم شامل اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99 چند مرحله است و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 چگونه است؟ و سوالاتی که در ابتدای مقاله اشاره شد با مطالعه ادامه مقاله می توانید به پاسخ این سوالات دست یابید.

خبر فوری (18 تیر ماه 98): نحوه ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر ماه 98 آغاز شد، لطفا برای اطلاع از نحوه و راهنمای تصویری ثبت نام هر کدام از مقاطع تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا به این دلیل که امسال شرط تجانس رشته ای خواهیم داشت و هر دانش آموزی نمیتواند هر رشته ای را انتخاب نماید و تنها رشته های خاصی را داریم که همه می توانند با عنوان دیپلم خود انتخاب نمایند، شرط معدل نیز یکی از شرایط ثبت نام می باشد.

توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و حضوری و ارسال رسید، معرفی لیست تمامی رشته ها و دانشگاه ها در این مقطع، با چه معدلی چه رشته ای؟؟ گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای انتخاب رشته های کارشناسی می توانید با شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت منزل با مشاوران مجرب ما تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی 98

متقاضیان بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 98 می توانند جهت انجام ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه 98، از سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دانشگاه آزاد دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 رادریافت نمایند و نسبت به استخراج کد رشته تحصیلی کاردانی و همچنین کد و نام دانشگاه محل تحصیل در مقطع کاردانی خود اقدام نمایند.

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 به مبلغ  46 هزارتومان می باشد و قابل پرداخت با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق سایت دانشگاه آزاد می باشد.

کد رشته دوره کاردانی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98 مقطع کاردانی به کارشناسی با وارد نمودن شناسه و کد دریافتی وارد تکمیل فرم های ثبت نام خواهبد شد و پس از تکمیل اطلاعات فردی، محل سکونت و سوابق دیپلم به مرحله درج کد رشته دوره کاردانی می شوید که از لینک کد و عنوان رشته های تحصیلی دوره کاردانی دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انجام تمام مراحل ثبت نام، لیست و شرایط ورود به رشته های جدید، رشته های پیراپزشکی بدون آزمون، شرط معدل و با چه معدلی چه رشته؟ و یا در صورتی که رشته تحصیلی خود را در لیست رشته های دوره کاردانی نیافتید، کد دانشگاه تحصیل دوره کاردانی را نمی دانید می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با 9099072943 مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

حداکثر واحد جبرانی برای رشته های غیر متجانس کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای پذیرفته شدگان دارای مدرک کاردانی پیوسته (دارای دیپلم 3 ساله نظام قدیم که بدون پیش دانشگاهی وارد مقطع کاردانی شده اند) که وارد رشته غیر متجانس با گروه آموزشی خود می شوند حداکثر 20 واحد جبرانی و پیش نیاز تعیین می گردد که این تعداد برای سایر پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته 12 واحد است.

در چند رشته می توان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 98 را انجام داد؟

داوطلبان پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد 98 می توانند نسبت به انتخاب یک رشته و 20 کد محل اقدام نمایند.

مراحل گام به گام نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 کارشناسی پیوسته

به دلیل برنامه ریزی درجهت حذف کنکور و ارائه رشته های دانشگاهی به صورت بدون کنکور دیگر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز وارد فاز جدیدی شده است و بدون کنکور دانشگاه آزاد رسمی تر شده و داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 باید از طریق سایت دانشگاه آزاد ابتدا اقدام به پیش ثبت نام خود نمایند که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد 98 شامل 6 مرحله زیر است:

 1. خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98
 2. مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و ورود به سایت با گذرواژه و شناسه مخصوص خود
 3. تکمیل فرم اطلاعات فردی و اطلاعات سوابق تحصیلی داوطلب با نهایت دقت
 4. آپلود عکس پرسنلی مطابق اندازه های درخواستی سایت آزمون
 5. انتخاب رشته و محل دانشگاه و اولویت بندی انتخاب ها
 6. تایید نهایی مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و دریافت کد پیگیری

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

اولین مرحله نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 خرید کارت اعتباری ثبت نام ورود به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org بدون کنکور می باشد و طبق عکس زیر مقطع کارت خود را که شامل دوره های:

 • پاره وقت
 • تمام وقت
نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه انتخاب نظام و مجموعه آموزشی هنگام خرید کارت اعتباری

انتخاب گروه آزمایشی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که می خواهیم ثبت نام نماییم می باشد که شامل موارد زیر می باشد:

 • علوم ریاضی و فنی
 • علوم تجربی
 • علوم انسانی
 • هنر
 • زبان های خارجی

نحوه ورود به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور با شناسه و رمز خریداری شده

نحوه دریافت شناسه و رمز بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 از طریق خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 می باشد که کارت اعتباری خریداری شده باید با کد ملی و مشخصات داوطلبی که قصد انجام پیش ثبت نام بدون کنکور آزاد 98 را دارد یکی باشد.

توصیه می شود: برای اطلاع از زمان و مهلت، رشته های جدید ارائه شده، مهندسی پزشکی بدون کنکور آزاد، رشته های پیراپزشکی و آزمایشگاهی، رشته های جدید نظام آموزشی پاره وقت (حقوق_روانشناسی-میکروبیولوژی-زبان -رشته های هنر-دامپزشکی و …) با چه معدلی چه رشته و دانشگاهی قبول خواهیم شد؟! انتخاب بهترین رشته از نظر بازار کار داوطلبان می توانند از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون کد و از تلفن ثابت) با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشند.

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

پس از اینکه از طریق شناسه و رمز خود وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 شدید باید فرم اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بر اساس کارت ملی، مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی، مدرک کاردانی و دیگر اطلاعات مورد نیاز تکمیل نمایید و چون پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی است حتما توجه داشته باشید که در فیلدهای در نظر گرفته شده اطلاعات درست وارد نمایید.

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه آپلود عکس ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

عکس پرسنلی داوطلب باید به صورت اسکن شده باشد و دارای ویژگی های زیر باشد:

 • فایل تصویری داوطلب که در سایت دانشگاه آزاد آپلود می شود باید دارای شرایط زیر باشد:
 • فایل اسکن شده از عکس 3*4 و یا 6*4 و با فرمت jpg ودرجه وضوح 100dpi باشد.
 • حجم فایل باید کمتر از 70 کبلوبایت باشد.
 • تصویر داوطلب باید واضح باشد و بدون اثر مهر، منگنه یا هرچیز دیگر باشد.

نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 98

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 هر رشته تحصیلی دارای یک کد 5 رقمی می باشد که متقاضیان بدون کنکور آزاد 98 می توانند از طریق دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 کد رشته مورد نظر خود را دریافت نمایند و یا روش دیگر از طریق جست و جو کردن در سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد 98 می باشد که رشته مورد نظر را جست و جو نمایید.

نحوه اولویت بندی رشته ها (20 کد رشته محل انتخابی)

آخرین و مهمترین مرحله ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور همین مرحله انتخاب رشته و اولویت بندی 20 کد رشته می باشد که بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد و می تواند آینده داوطلب را در آینده بسازد توصیه می شود که:

برای رزرو وقت و جلسه مشاوره حضوری ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کنکور سراسری 98 می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903 هماهنگی لازم را انجام دهید.

نحوه انتخاب دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

هر واحد دانشگاه آزاد که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون پذیرش دارد دارای یک کد 3 رقمی می باشد به عنوان مثال واحد تهران شرق دارای کد 284 می باشد که هنگام ثبت نام بدون کنکور کد دانشگاه مورد نظر خود را وارد نمایید همراه با کد رشته مورد نظر که سایت عنوان رشته و دانشگاه شما را نمایش خواهد داد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 چه تفاوتی با سال های گذشته دارد؟

در سال های گذشته دانشگاه آزاد پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی یا همان بدون آزمون دانشگاه آزاد خود را در اواخر شهریور انجام می داد اما برای مهرماه 98، پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از 26 اسفند آغاز شده است و تا 6 شهریور 98 ادامه خواهد داشت و تفاوت دیگر نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 98 تاثیر معدل کل دیپلم در سوابق تحصیلی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 را انجام دهیم؟

با توجه به اینکه صحت تمامی اطلاعات وارد شده در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 98 بر عهده خود داوطلب است و اشتباه وارد نمودن هر کدام از اطلاعات ممکن است به عدم پذیرش داوطلب منجر شود لذا توصیه می شود که مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98- اطلاع از رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را از طریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری 9099072943 (با تلفن ثابت و بدون پیش شماره) انجام دهید.

طریقه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 چگونه است؟

تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش وپذیرش دانشگاه آزاد انجام خواهد شد و داوطلبان با دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول 98 دانشگاه آزاد می توانند اقدام به انتخاب کد رشته/محل های مورد نظر خود نمایند.

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور 98

همانطور که اشاره شد ثبت نام دانشگاه آزاد 98 به صورت اینترنتی است، در واقع ثبت نامی که ازطریق سایت دانشگاه آزاد انجام می دهید پیش ثبت نام هست یعنی داوطلبان باید منتظر اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر 98 بمانند و در صورتی که جز پذیرفته شدگان باشند می توانند جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد مورد پذیرش واقع شده  خود با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور آزاد 98 اقدام نمایند.

توجه: برای اطلاع از اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور، مدارک و گرفتن شماره دانشجویی اینترنتی(ثبت نام 8 مرحله ای قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه) بر روی مقاله ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک نمایید.

مهلت ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در تاریخ 27 اسفند ماه 97 آغاز و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تا 6 شهریور ماه 98 می باشد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد پیش ثبت نام دانشگاه آزاد شامل 6 مرحله اینترنتی است و در نهایت بعد از اعلام نتایج قطعی مرحله نهایی که ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد مهر 98 می باشد که در ادامه مقاله برخی توضیحات در مورد تفاوت نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 را با سال های گذشته و همچنین به ترتیب مراحل مختلف را برای متقاضیان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی توضیح خواهیم داد.

شرایط جدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال اول 98

امسال برای ثبت نام بدون کنکور شرایط جدیدی را سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرده است که برای تمامی مقاطع به صورت زیر است:

شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

داشتنن یکی از مدارک زیر برای نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی نیمسال اول در مقطع کارشناسی پیوسته الزامی است:

 1. داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه
 3. داشتن مدرک کاردانی

شرایط لازم برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

داشتنن یکی از مدارک زیر برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته الزامی است:

 1. داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 به صورت دو مرحله ای است که مرحله اول خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد و مرحله دوم که از حساسیت بیشتری برخوردار است انتخاب رشته، آپلود مدارک، واردن کردن سوابق تحصیلی در سایت azmoon.org دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

باید بدانید” امکان ویرایش اطلاعات و یا تغیر گروه آزمایشی امکان پذیر می باشد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 98

درباره نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد  ابتدا باید به این نکته توجه نمود که این ثبت نام به دو دوره کارشناسی پیوسته و نا پیوسته تقسیم می شوند. منظور از کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد همان لیسانس پیوسته می باشد در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته داشگاه آزاد کسانی می توانند شرکت کنند که دارای شرایط لازم باشند، یعنی دارای هم مدرک دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی باشند و دارای حد نصاب معدل برای ورود به رشته مورد نظر باشد چون امسال برای مهر ماه نیز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

“ثبت نام مجدد بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای کارشناسی پیوسته 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی مهر ماه 98  با سالهای دیگر خیلی متفاوت می باشد، سامانه ثبت نام بدون کنکور کاملا هوشمند می باشد و دیگر انتخاب رشته بر اساس کد رشته نیست و با اعلام علاقه مندی به رشته و دانشگاه سایت اولویت را مشخص خواهد کرد.

امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نهایی وجود ندارد این نکته مهمترین بخش نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد، داوطلبین بدون کنکور دانشگاه ازاد باید کاملا دقت نموده و کد رشته ها را صحیح وارد نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 98

داوطلبان ثبت نام برای مقاطع کاردانی و کارشناسی باید دارای مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی باشند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط سوابق تحصیلی برای ترم مهر ماه لحاظ خواهد شد و همچنین ظرفیت رشته ها ملاک قرار میگیرد . رشته های دانشگاه آزاد به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم می شوند، ثبت نام بدون کنکور برای رشته های غیر پزشکی می باشد و بعضی از رشته های پزشکی تنها از طریق برگزاری آزمون دانشجو پذیرش می کنند. داوطلیان می توانند برای دریافت جزئیات بیشتر درباره رشته های پزشکی بدون کنکور با مشاوران ما در ارتباط باشند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 98 کارشناسی پیوسته ورودی مهر ماه 98 از اسفندماه 97 تا شهریور ماه 98 می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد می باشد.ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و متقاضیان می توانند تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

تنها نکته قابل توجه در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته این است که اگر رشته درخواستی برای ادامه تحصیل با عنوان رشته مدرک کاردانی داوطلب متجانس نباشد داوطلب باید حداقل تا 12 واحد و حداکثر تا 18 واحد جبرانی گذرانده و بستگی به مرتبط یا نیمه مرتبط بودن رشته باید واحد جبرانی بگذراند.

نحوه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد برای کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز مانند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود. برای این کار کافیست یک کارت اعتباری خریداری کرده و اطلاعات خود به همراه رشته محل انتخابی را وارد سامانه ثبت نام کنند

نکته قابل توجه:

هر ساله یک سری از رشته ها هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم ارائه میشوند ولی امسال با سوپرایز بزرگی در خدمت داوطلبان عزیز خصوصا داوطلبان تجربی هستیم که در نیمسال اول مهر ماه 98 در لیست انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار میگیرد.

لیست برخی از رشته های گروه نظری به شرح زیر است:

گروه ریاضی :

مهندسی پزشکی، مهندسی نفت ،مهندسی معماری، مهندس عمران، مهندسی میکانیک، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، و ….

گروه علوم تجربی:

( خبر خوب برای داوطلبان و متقاضیان رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور برای ورودی مهر 98 !!!!!! )

گروه علوم انسانی :

حسابداری ، مدیریت ها ، روانشناسی ، حقوق و ….

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه های تهران می توانید بر روی لینک رشته های دانشگاه مورد نظر کلیک نمایید.و همچنین میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور مهر ماه و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول 98 با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

دوستان عزیزی که متقاضی ثبت نام برای رشته های بدون کنکور مهرماه 97 می باشند برای اطلاع از رشته های بدون کنکور واحدهای دانشگاهی تهران می توانند بر روی لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه مورد نظر کلیک بفرمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

سامانه نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد: azmoon

سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور: azmoon.net

سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

142 نظر

 1. Saman نوامبر 15, 2017 در6:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام یه سوال داشتم خواستم بدونم برای ثبت نام رشته های بدون کنکور در کارشنلسی پیوسته رتبه کنکور هم مهم هست یانه یا اینکه فقط بر اساس رتبه کنکور هست

  • Zahra Valipoor نوامبر 16, 2017 در9:36 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رتبه کنکور اصلا مهم نیست و به محض ثبت نام در یک رشته شما پذیرفته شده محسوب میشین و میتونین از رشته های سایر زیر گروه ها هم استفاده کنین
   شما میتونین برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام با مشاورین درخت دانش تماس بگیرید 9099072943

 2. عرفان ژانویه 19, 2018 در10:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم ببینم من رشتم تجربی و برای گروه ریاضی انتخاب رشته کردمو حالا میخوام رشته علوم انسانی هم دوباره کارت اعتباری برای ثبت نام بخرم اگه هردوشا قبول شدم اونوقت مشکلی پیش نمیاد اگه یکی از اونها رانرم؟؟

 3. Mahdi ژانویه 27, 2018 در1:24 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشیدبنده برای رشته مکانیک کاردانی پیوسته برای ترم بهمن ماه ثبت نام کردم والان منتظر پذیرش هستم(دانشگاه آزادبدون آزمون)خواستم بگم دانشگاه براساس چه سوابقی احتمال داره دانشجو قبول نکنه مثلا معدل دیپلم از چه معدلی پایین تر باشه فرد احتمال داره پذیرش نشه یا اگر اصلا معدل مهم نیست پس چی مهمه برای پذیرش ممنون از پاسخ شما

  • Azadeh Rastegar ژانویه 27, 2018 در3:46 ب.ظ- پاسخ

   معدل مهمه اما اینکه چه معدلی باشه رو اعلام نکردن به بقیه رقبای شما بستگی داره که معدل ها رو بررسی کنن

 4. زهرا می 2, 2018 در11:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید رشته هایی که بدون ازمونه اگر درخواست کنندگان بیشتر از ظرفیت باشه چیکار میکنن؟معدله نهایی رو تاثیر میدن یا رتبه ی کنکور؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:37 ب.ظ- پاسخ

   درود
   سوابق تحصیلی موردبررسی قرارمیگیرد

 5. . می 6, 2018 در12:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ، ببخشید با معدل کتبی 16.58 سال سوم و معدل کل دیپلم 18.22 میتوان مدیریت بانکی یا بازرگانی یا حقوق بدون کنکور کارشناسی دانشگاه تهران جنوب یا تهران مرکز برای مهر 97 قبول شد ؟
  تاثیر معدل سال چهارم به چه میزان هست؟
  ممنونم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:35 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله ولی بستگی به ظرفیت پذیرش دانشگاه دارد

 6. . می 6, 2018 در10:13 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، ببخشید با معدل کتبی 16.58 سال سوم دبیرستان و معدل کل دیپلم 18.22 میتوان حقوق یا مدیریت بانکی و یا بازرگانی بدون کنکور کارشناسی دانشگاه تهران جنوب یا تهران مرکز قبول شد؟
  تاثیر نمرات و معدل پیش دانشگاهی در قبولی بدون کنکور چقدر هست ؟
  ممنونم

  • Mobin Hosseini می 22, 2018 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   درود
   حقوق که فقط تهران غرب داره بله مورد پذیرش قرار خواهید گرفت

 7. کژال می 10, 2018 در12:06 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من درس زبان از دیپلمم مونده که خرداد ماه پاس میکنم و امتحانات نهایی پیش رو هم شهریور ماه پاس میکنم من میخوام رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم میترسم ورودی بهمن بخوام ثبت نام کنم ظرفیت این رشته تکمیل شده باشه ایا میشه ورودی مهر ثبت نام کنم چیکار کنم تورو خدا جواب بدین خیلی سردرگمم

  • Mobin Hosseini می 22, 2018 در12:06 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله مشکلی برای ثبت نام مهرماه ندارید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورن درخت دانش در تماس باشید.

 8. فاطمه معینی می 29, 2018 در5:29 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر.
  من حدوداکاردانی مو سال 89گرفتم دررشته حسابداری
  ادامه ندادم تابه امسال که میخام شرکت کنم آیادانشگاه آزاد بدون کنکور حسابداری پذیرش میکنن
  واگه بخام تغییررشته بدم چه رشته هایی بهتراست؟
  ممنون

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در1:42 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله رشته حسابداری دردانشگاه آزادارائه می شود

 9. مهسا ژوئن 12, 2018 در10:43 ق.ظ- پاسخ

  سلام .بامعدل کتبی دیپلم ۱۴.۴۳ومعدل کل دیپلم ۱۷.۹۵ ومعدل پیش دانشگاهی ۱۱.۹۳ احتمال قبولی در دانشگاه تهران شمال بدون کنکور در رشته ی حسابداری هست؟
  با اینکه بومی تهران هم نیستم. ایا بومی بودن و معدل پیش دانشگاهی در پذیرش مهم است؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:16 ب.ظ- پاسخ

   درود
   احتمال پذیرفته شدن کمی دارید

 10. پیمان ژوئن 12, 2018 در10:45 ق.ظ- پاسخ

  سلام ایا با مدرک پیش دانشگاهی تجربی میشه مهندسی معماری شرکت کرد؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:15 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله امکان دارد

 11. لعیا ژوئن 15, 2018 در10:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام .من امسال کنکور تجربی شرکت کردم . ولی نمی خوام انتخاب رشته کنم . می تونم دانشگاه ازاد بدون کنکور شرکت کنم رشته کارشناسی پیوسته شهرسازی . من معدل کتبیم ۱۵.۶۳ قبول می شم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله این امکان رادارید

 12. پریسا ژوئن 23, 2018 در12:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام من زبان سوم رو افتادم شهریور امتحان میدم دروس نهایی پیش رو هم دی ماه امتحان میدم اگه قبول بشم میتونم بهمن ماه رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور برم؟باتشکر از شما

  • Mobin Hosseini ژوئن 26, 2018 در10:01 ق.ظ- پاسخ

   درود
   مشکلی از بابت ثبت نام ندارید برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 13. مهدی حاجیلو ژوئن 26, 2018 در4:40 ق.ظ- پاسخ

  سلام بنده دیپلم حسابداری دارم وفوق دیپلم حسابداری هم دارم ولیسانس حسابداری دانشگاه آزاد قم همه واحدهاروپاس کردم ولی تسویه ولیسانس نگرفتم با معدل۱۷.۵.میخوام حقوق بخونم ولیسانس حقوق برای وکالت بگیرم کجا میتونم ثبت نام کنم

  • Mobin Hosseini ژوئن 26, 2018 در9:42 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   در کانال تلگرام عضو بشید هنگامی که ثبت نام شروع بشه تماس بگیرید تا ثبت نامتون و انجام بدیم

 14. farhad آگوست 11, 2018 در1:03 ب.ظ- پاسخ

  با سلام و خسته نباشبد . میخواستم بدونم یه نفر میتونه هم بدون کنکور کارشناسی پیوسته انتخاب رشته کنه و هم بدون کنکور کاردانی ناپیوسه که ببینه کدوم قبول میشه؟

  • Behnam QaderPour آگوست 11, 2018 در4:08 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگرمنظورتون این است که میتونه دوتاکارت اعتباری ثبت نام خریداری کندبله می تواند

 15. علی دانا آگوست 11, 2018 در11:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام چرا من نمیتونم مجدد کارت اعتباری از سایت دانشگاه آزاد بخرم برای ثبتنام.?

  • Behnam QaderPour آگوست 12, 2018 در10:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدصبورباشیدممکنه مشکل سایت حل بشه

  • Behnam QaderPour آگوست 12, 2018 در11:32 ق.ظ- پاسخ

   درود
   صبورباشیدتامشکل سایت حل بشه

 16. فرزام آگوست 12, 2018 در3:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام چرا من نمی تونم کارت مجدد خریداری کنمبرای انتخاب رشته دانشگاه آژاد

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمنتظرباشیدهفته آینده مجددکارت اعتباری ثبت نام خریداری کنیدتامشکل سایت برطرف شه

 17. علی دانا آگوست 12, 2018 در4:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام .چون سایت ازمون مجدد کارت اعتباری برای کد ملی من صادر نمیکنه.میتونم با کد ملی والدینم کارت اعتباری بخرم و ثبتنام کنم??چون میترسم ظرفیت پر بشه برای پذیرش بدون کنکور.خواهشا راهنمایی کنین.

 18. ارشیا رادمهر آگوست 13, 2018 در3:09 ق.ظ- پاسخ

  با سلام خدمت شما و سایت خوبتون یه سوال داشتم مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی تا کی هستش ممنون از سایت خوبتون

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:56 ق.ظ- پاسخ

   درود
   تا20شهریورامکان ثبت نام برای شمافراهم است

 19. nazaniin آگوست 13, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

  سلام من برای خرید کارت دوم دانشگاه ازاد به مشکل خوردم هنگام خرید پیغام این شناسه قبلا ثبت شده است رو میده این مشکل حل میشه ؟خواهشا اگر اطلاع دارید یا راه حلی دارید به من بگید ممنون

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:54 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمنتظرباشیدهفته آینده مشکل سایت حل شه ویرایش اطلاعات انجام دهید

 20. Mryam آگوست 13, 2018 در10:58 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من رشته تجربی بودم با معدل کتبی دیپلم 10/84و معدل کل دیپلم 16/33و معدل کتبی پیش دانشگاهی 10/06و معدل کل 14/88 آیا میتونم امسال مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیردولتی ثبت نام کنم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 29, 2018 در12:22 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدثبت نام کنیدبرای ورودی بهمن چون متقاضی کمتری دارد

 21. ماعده آگوست 13, 2018 در7:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام با معدل کتبی 13/66 و کل دیپلم 18/83 وپیش دانشگاهی 14/74 میشه زیست فناوری دانشگاه ازد پرند بدون کنکور قبول شد؟ بعد من هنگام ثبت نام بدون کنکور یه رشته انتخاب کردم امکان ویرایش وجود داره؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 4, 2018 در10:07 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی تاحدودی دارید وبایدروی گزینه تغییررشته کلیک کنیدتابتوانیدرشته ای روکه دوست داریداضافه شودبه لیست رااضافه کنید

 22. آوا آگوست 14, 2018 در11:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام من کارت اعتباری خریدم وارد سایت شدم ولی میخوام انتخاب رشته کنم حقوق جز رشته هاش نیست ولی تو دفترچه هست.چیکار باید بکنم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:38 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمافقط برای انتخاب رشته می توانیدازتوی لیست رشته هایی روکه ارائه شده است انتخاب نمائید

 23. مهدی آگوست 15, 2018 در9:34 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.در ثبت نام در مرحله سوابق تحصیلی این عبارت (معدل دیپلم) یعنی چی؟ منظور معدل کل دیپلم است یا معدل کتبی دیپلم؟
  و منظور از تاریخ فارغ التحصيلی سال پیش دانشگاهی است یا سال سوم؟
  ممنون.

  • Behnam QaderPour آگوست 27, 2018 در3:01 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کتبی دیپلم مدنظرمی باشدتاریخ فارغ التحصیلی توی مدارکتون هست مدرک دیپلم راعکس بگیریدتااطلاعات رایادداشت کنید

 24. مهدی آگوست 15, 2018 در10:43 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 2 ابهام هست لطف کنید توضیح دهید.
  1(معدل دیپلم)منظور معدل کل دیپلم است یا معدل کتبی دیپلم؟
  (تاریخ دقیق فارغ التحصيل) منظور فارغ التحصيلی پیش دانشگاهی است یا دیپلم؟
  ممنون.

  • Behnam QaderPour آگوست 16, 2018 در12:14 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کتبی دیپلم وتاریخ اخذمدرک دیپلم برای مامهم است

 25. شایان آگوست 19, 2018 در2:54 ق.ظ- پاسخ

  سلام،من اشباها معدل کل رو به‌ جای معدل کتبی دیپلم تو سایت بدون کنکور آزاد برای انتخاب رشته انتخاب کردم،الان چیکار باید بکنم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 19, 2018 در9:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدعضوکانال درخت دانش شویدتاچندروزآینده که اطلاعیه منتشربشه ازطریق کانال تلگرام درخت دانش اطلاع رسانی شوید

 26. علی دانا آگوست 19, 2018 در11:09 ق.ظ- پاسخ

  چرا سایت دانشگاه آزاد مجدد کارت اعتباری صادر نمیکنه??تا کی باید منتظر بمونیم??

  • Behnam QaderPour آگوست 19, 2018 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   درود
   به محض اینکه اطلاعیه منتشربشه ماازطریق کانال درخت دانش اطلاع رسانی کردیم

 27. عرفان آگوست 19, 2018 در12:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من تجربی هستم.میخام برای مدیریت انسانی بدون کنکور ثبت نام کنم.اشتباها گروه انتخابی رو تجربی زدم.میخوام ویرایشش کنم به انسانی.اما نمیشه.حتی نمیذاره کارت دیگه ای بخرم.مینویسه برای این شناسه قبلا خرید انجام گرفته.چیکار کنم.تروخدا جواب بدین.استرس دارم

  • Behnam QaderPour آگوست 19, 2018 در4:41 ب.ظ- پاسخ

   درود
   به محض این که اطلاعیه منتشربشه ازطریق کانال اطلاع رسانی میکنیم

 28. آوا آگوست 20, 2018 در1:19 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید.من رشته تجربی هستم میخواستم توی سایت دانشگاه آزاد رشته حقوق دانشگاه تهران غرب رو بدون آزمون ثبت نام کنم ولی اشتباهی به جای گروه انسانی زدم گزوه تجربی.امکان ویرایش هم وجود نداره.اگه زنگ بزنم یا برم دانشگاه قبول میکنن ویراش کنن؟ثیت نام میکنن؟میترسم ظرفیتش تموم بشه

 29. پرنسا آگوست 27, 2018 در3:24 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر .من بامعدل کل دیپلم دوازده و هشتادو دو ،و معدل کل پیش دانشگاهی سیزده و هشتاد و شش ، بدون آزمون کارشناسی پیوسته رشته روانشناسی دانشگاه یاذگار امام خمینی یا رشته مشاوره تهران جنوب قبول میشم .؟؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 27, 2018 در4:25 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله شانس قبولی داریدحتماثبت نام کنیدتافرصت راازدست ندادید

 30. مهدی سپتامبر 3, 2018 در2:38 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید … متاسفانه هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد کرج بدون کنکور مسئول کافی نت اطلاعات مربوط به معدلم رو جابجا ذکر کردن :/ باید چی کار کنم برای ویرایش ؟ اینکه میگن نمیشه کاریش کرد واقعا درسته ؟ باید بذارم ورودی بهمن برم ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید مرسی از سایت خوبتون

  • Mobin Hosseini سپتامبر 3, 2018 در4:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   سایت دانشگاه آزاد فعلا برای ویرایش اطلاعات شخصی لینکی رو فعال نکرده و احتمال زیاد نخواهد شد
   بستگی به رشته ی انتخابی و داوطلبان متقاضی داره
   برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 4, 2018 در10:01 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای ویرایش معدل متاسفانه درحال حاضرگزینه ای وجودنداردونمیشه کاریش کردکه برای بهمن ماه می توانیداقدام کنید

 31. ژینا سپتامبر 7, 2018 در1:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم ریاضی دارم و هنوز پیش دانشگاهیو نخوندم یعنی می خواستم تغیر رشته بدم که قوانین باز عوض شده.
  من میتونم بدون مدرک پیش تو گروه هنر شرکت کنم؟
  رشته هایی مثل طراحی صنعتی یا بازیگری

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:38 ق.ظ- پاسخ

   درود
   باهرمدرک پیش دانشگاهی می توان کنکور هنرشرکت نمودولی به هرحال بایدمدرک پیش دانشگاهی داشته باشید

  • Mobin Hosseini سپتامبر 8, 2018 در9:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   خیر شما در مقطع کاردانی پیوسته شرکت نمایید به همین منظور میتونید دفترچه کاردانی پیوسته رو مطالعه بفرمایید

 32. اميرحسين سپتامبر 13, 2018 در5:53 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشيد امكان قبولي رشته ي مهندسي كامپيوتر تهران شمال با معدل كتبي ديپلم ١٥/٧٩ و معدل كل ١٩/١٧ چقدر است ؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2018 در12:03 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقتتون بخیر بله احتمال قبولی شما زیاد

 33. امیر مهراد سپتامبر 13, 2018 در7:15 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید مهلت انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی دانشگاه ازاد تا کی هست؟

  • Mobin Hosseini سپتامبر 16, 2018 در12:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام احتمالا امروز هم فرصت داشته باشه

 34. محمد قاق سپتامبر 13, 2018 در7:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من در آزمون سراسری شرکت کردم و دانشگاه پیام نور قبول شدم ولی میخوام دانشگاه ازاد بر م ولی یه مشکلی دارم این است که من
  چند تا کد رشته محل کاردانی علوم پزشکی نیمه متمرکز. بر اساس سوابق تحصیلی. رو انتخاب کرد م ایا من میتوانم در صورت قبولی در رشته نیمه متمرکز از دانشگاه ازاد به اون رشته نیمه متمرکز بروم مشکلی ندارد؟ و این که از نظر نظام وظیفه چطور؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در4:22 ب.ظ- پاسخ

   درود
   فقط بایدتوجه داشته باشیددانشگاه نیمه متمرکزباسایردانشگاه ها تفاوتش در این است مصاحبه دارد

 35. Amir سپتامبر 14, 2018 در11:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام با معدل كتبي ديپلم پانزده و هفتادونه و معدل كل نوزده و دوازده شانس قبولي در رشته كامپيوتر تهران شمال دارم ؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 15, 2018 در11:01 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شانس قبولی برای شماوجودداردمی توانیددانشگاه آزادبدون کنکورصرفاپذیرش براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنید

 36. Atefe سپتامبر 15, 2018 در10:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بپرسم کی نتیجه ثبت نام دانشگاهای بدون کنکور میاد؟چجوری بفهمیم که قبول شدیم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   همین هفته اعلام می شودمی توانیدباسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش درارتباط باشیدکه از اعلام نتایج مطلع شوید

 37. ashi سپتامبر 15, 2018 در10:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام با تاریخ فارق التحصیلی چی باید بزنم/من خرداد96 قبول شدم.حالا چ تاریخی بزنم؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در10:17 ق.ظ- پاسخ

   درود
   همون 31خردادماه سال 1396رابزنید

 38. ssss سپتامبر 15, 2018 در10:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام تاریخ فارق التحصیل دقیقا چه تاریخی باید زد؟؟ من خرداد قبول شدم؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 16, 2018 در1:34 ب.ظ- پاسخ

   درود
   تاریخی که درمدرکتون درج شده است رابایدواردکنید

 39. فرزانه سپتامبر 17, 2018 در5:52 ب.ظ- پاسخ

  سلام، ببخشید من می خواستم بپرسم چطور باید یک دانشگاه یک رشته ی بدون آزمون ثبت نام کنم؟
  ثبت نام دانشگاه تو یه رشته هم مثل انتخاب رشته ممکنه قبول نشه یا وقتی اون رشته رو ثبت نام کردیم مثل مدرسه می مونه و یعنی ثبت نام شدی.
  مثلا بعضی از دوستام پارسال رشته مترجمی زبان رو ثبت نام کردن دیگه ثبت نام شدن و مثل انتخاب رشته نبود که ممکنه نتونن قبول شن.
  حالا این مدل ثبت نام با اونی که تو سایت هست و صرفا سوابق تحصیلی هست یکی هست یا نه؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2018 در2:59 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای دانشگاه آزادبدون کنکوربایدسوابق تحصیلی رابررسی نمایند

 40. سونیا سپتامبر 18, 2018 در9:02 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد تموم شد ؟؟ توی سایت تون نوشته که تا پنج شنبه 29 شهریور تمدید شد ولی گزینه ثبت نام نمونده چیکار کنیم؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در3:23 ب.ظ- پاسخ

   درود
   تمدیدشده

 41. عرفان سپتامبر 21, 2018 در11:28 ب.ظ- پاسخ

  با سلام معدل کتبی دیپلم من سه رقمی یعنی نه خرده ای تو سایت نوشته باید چهار رقمی باشد من باید چجثری ثبتش کنم 0991 یا 991 لطفا کمک کنید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:59 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معدل سه رقمی برای بدون کنکورثبت نام کردند

 42. zhivan سپتامبر 22, 2018 در2:12 ق.ظ- پاسخ

  با سلام مطابق با اطلاعیه سایت ازمون روز یکم مهر ماه گزینه ویرایش اطلاعات فعال میشه من موقع ثبت نام معدل دیپلم کتبی ام رو وارد کردم ایا باید ویرایش کنم و معدل کل رو وارد کنم؟ و اینکه ایا معدل پیش دانشگاهی مهم نیست؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در12:52 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدمعدل کتبی راواردکرد

 43. يلدا سپتامبر 22, 2018 در9:44 ق.ظ- پاسخ

  با سلام
  من با معدل كتبي ١٣٩٦ و معدل ١٧٢٥ ديپلم رياضي امكان قبولي حسابداري در تهران جنوب و يا مركز دارم؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:55 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی داریدولی رسیک کنیدواین رشته راثبت نام کنید

 44. zahra سپتامبر 22, 2018 در5:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید.آیا در مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد عبارت بدون کنکور درج خواهد شد؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:40 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نه عبارت بدون کنکوردرج نمی شودکه اعتبارمدرک راپائین نمی آورند

 45. Nilo سپتامبر 22, 2018 در9:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام براساس سوابق تحصیلی معدل کل باید بزنیم یامعدل کتبی دیپلم؟؟فقط نوشته معدل دیپلم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:38 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کتبی دیپلم رابایدواردنمائید

 46. امير سپتامبر 23, 2018 در5:26 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشيد يك جا ميگن معدل كل يك جا ميگن معدل كتبي گيج شديم به خدا آخر كدومشونه ؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در10:07 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کتبی دیپلم مهم است که بایدواردکنی

 47. فرناز کلانی سپتامبر 30, 2018 در2:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام من مهرماه ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور کردم ولی کارت ملی ندارم میتونم با همین ثبت نام بهمن ماه وارد دانشگاه بشم؟؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 30, 2018 در10:42 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدترم مهررارزروکرده باشیدتابتوانیدازبهمن ماه وارددانشگاه شوید

 48. پرستو اکتبر 5, 2018 در1:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام ميشه تورو خىا كمك كنين
  من رمؤ ثبت نامم رو نىارم دي كار كنم نميتونم ب نتايج ىسترسي ىاشته باشم
  چجوري ميتونم باؤم ب ىستش بيارم كمك كنين
  روابط عمومیشونم پاسخگو نیستن

  • Behnam QaderPour اکتبر 6, 2018 در11:16 ق.ظ- پاسخ

   درود
   سوالتون راواضح بپرسیدتابتوانم پاسخگویی کنم

 49. توانا اکتبر 5, 2018 در1:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام، وقتتون بخیر، میخواستم بدونم، دانشگاه آزاد به صورت مجازی دانشجو میپذیره؟! چون شرایط رفتن به دانشگاه رو ندارم و فقط غیرحضوری میتونم درس بخونم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Behnam QaderPour اکتبر 6, 2018 در11:15 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه آزادواحدالکترونیکی دارد که می توانیدثبت نام کنید

 50. maryam اکتبر 17, 2018 در3:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام خواهش میکنم پاسخ بدید بامعدل کتبی 11/60و کل 15/72رشته انسانی روانشناسی زنجان قبول میشم خودم ساکن زنجانم و پیش دانشگاهیم هم 13/60هستش

  • Behnam QaderPour اکتبر 20, 2018 در12:25 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ریسک کنیدچون ما معدلای پائین ترازشمانیزثبت نامی داشتیم

 51. ثمین اکتبر 17, 2018 در3:54 ب.ظ- پاسخ

  سلام با معدل کتبی 11/60و کل 15/72میشه روانشناسی زنجان قبول شم ؟؟؟رشتمم انسانیه ساکن زنجانم مدرک پیش دانشگاهی هم دارم

 52. فاطمه نوامبر 13, 2018 در1:20 ب.ظ- پاسخ

  باسلام
  من هدفم تدریس در دانشگاه و جذب هست. با توجه به این موضوع اگر کارشناسی بدون کنکور پذیرش بشم در مقطع ارشد روزانه برم شانسم برای جذب کم میشه یا نه این موضوع تاثیری نداره؟؟
  اگر تاثیر داره از کارشناسی وارد روزنه بشم.

  • Mobin Hosseini نوامبر 15, 2018 در11:48 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بهتراست مقطع کارشناسی ارشدوروزانه رادریک دانشگاه دولتی وسراسری باترازبالای دانشگاهی بخوانیدکه بتوانیدتدریس دردانشگاه داشته باشید

 53. نبلوفر نوامبر 13, 2018 در3:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی بهمن رشته حقوق ثبت نام کنم
  تو دبیرستان علوم انسانی خوندم
  معدل کتبی دیپلمم 12/45
  معدل کتبی پیش دانشگاهیم 9/70
  آیا امکان قبولی تو دانشگاه آزاد غرب تهران رو دارم؟یا دانشگاه آزاد پرند؟
  امکانش هست؟توروخدا زود جواب بدین.خیلی استرس دارم

 54. مری نوامبر 13, 2018 در3:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی بهمن رشته حقوق ثبت نام کنم
  تو دبیرستان علوم انسانی خوندم
  معدل کتبی دیپلمم 12/45
  معدل کتبی پیش دانشگاهیم 9/70
  آیا امکان قبولی تو دانشگاه آزاد غرب تهران رو دارم؟یا دانشگاه آزاد پرند؟
  امکانش هست؟توروخدا زود جواب بدین.خیلی استرس دارم

 55. مریییم نوامبر 13, 2018 در3:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته حقوق ثبت نام کنم.
  تو دبیرستان رشتم علوم انسانی بوده
  معدل کتبی دیپلمم 12/45
  معدل کل دیپلمم 14/80
  معدل کتبی پبش دانشکاهیم 9/70
  معدل کل پیش دانشگاهیم 11/28
  آیا دانشگاه آزاد غرب تهران با دانشگاه آزاد پرند قبول میشم؟؟
  توروخدا زود جواب بدین خییلی استرس دارم.

 56. negar نوامبر 20, 2018 در3:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام با معدل ۱۳/۱۰حسابداری ترم بهمن خوراسگون شانسش بالا هست
  و ایا شرکت کنندگان کم تر هستن که راحت تر قبول شد؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 20, 2018 در4:01 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ترم بهمن چون تعدادمتقاضی به نسبت مهرکمتراست شانس پذیرفته شدن دارید

 57. آریا دسامبر 12, 2018 در10:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من برای ورودی بهمن دانشگاه آزاد در بهمن ماه درمقطع کاردانی پیوسته میتونم هم زیر گروه آزمایشی علوم انسانی هم فنی و مهندسی انتخاب رشته بکنم؟ یعنی میتونم دوتا کارت اعتباری بخرم؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 13, 2018 در10:57 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیددوتاکارت اعتباری ثبت نام خریداری نمائید

 58. Reza دسامبر 24, 2018 در2:23 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم من میخوام بهمن همین امسال یه دانشگاه آزاد برم ولی هنو دیپلم نگرفتم درگیر چنتا درس در مدرسه شبانه هستم تا پاس کنم
  بعد مدارکم کامل باشه واسه بهمن ثبت نام میشم؟
  یااگه بگن ثبت نام میکنیم ولی ورودی مهر هستش بهم گواهی اشتغال میدن؟ این یه مورد ضروری هست هم واسه هیئت فوتبال هم معافیت تحصیلی
  ممنون میشم جواب منو بدیدید.

  • Mobin Hosseini دسامبر 24, 2018 در10:44 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرمدارک کامل باشدبله ثبت نام می شویدبایدباهاشون هماهنگ کنید

 59. ملیکا ژانویه 6, 2019 در1:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشیدمزاحم شدم یه سوال دارم از مهرتاحالافکرموخیلی درگیر کرده ومیترسم یهو بااین معدلم قبولم نکنن من معدلم کتبی 11:29واون یکی معدلم 15 خورده ایی تجربی هستش میخام ترم بهمن حسابداری ثبت نام کنم دانشگاه ازادخوراسگان ولی میترسم بااین معدلم قبولم نکنن توروخدااگه میتونین جوابموبدین مثه خوره وجودم درگیره

 60. ملیکا ژانویه 6, 2019 در1:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشیدمزاحم شدم یه سوال دارم از مهرتاحالافکرموخیلی درگیر کرده ومیترسم یهو بااین معدلم قبولم نکنن من معدلم کتبی 11:29واون یکی معدلم 15 خورده ایی تجربی هستش میخام ترم بهمن حسابداری ثبت نام کنم دانشگاه ازادخوراسگان ولی میترسم بااین معدلم قبولم نکنن توروخدااگه میتونین جوابموبدین مثه خوره وجودم درگیره😭😭😭😭

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2019 در3:18 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   به تعداد متقاضیان این رشته و معدل دیگر داوطلبان بستگی دارد دوست گرامی.

 61. H.safaei ژانویه 6, 2019 در3:10 ب.ظ- پاسخ

  ‌سلام و درود
  آیا با دیپلم‌ فنی حسابداری هنرستان میتوان در دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته گرافیک ثبت نام کرد که هم گروه رشته حسابداری نیست ؟در صورت امکان در چه مقطعی میتوان ثبت نام‌کرد ؟کاردانی پیوسته یا نا پیوسته ؟……. با تشکر

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره دانشگاه آزادبدون کنکوربامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 62. کژال ژانویه 14, 2019 در7:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه درس پاس نشده سوم داشتم که شهریور پاس کردم دروس نهایی پیش رو هم امتحان دادم قبول شدم من میخواستم بهمن ماه مهندسی پزشکی بدون کنکور برم حالا مدرسه میگه مدارک پیش دانشگاهیت تا خرداد اماده نمیشه توروخدا اگه راهی هست بهم بگید چطور این ترم دانشگاه برم خیلی مهمه توروخدا جواب بدید😭

  • Mobin Hosseini ژانویه 15, 2019 در10:33 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای این کار بایدگواهی لااقل ارائه دهیدمرحله بعدمدارکتون راببریددانشگاه اقدام کنید

 63. Kazhal ژانویه 16, 2019 در1:31 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من معدل کتبی دیپلمم پایینه برای ثبت نام تو رشته های بدون کنکور ایا میتونم معدلمو ترمیم کنم؟تاثیری داره ممنون میشم جوابمو بدید

 64. Kazhal ژانویه 16, 2019 در1:33 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من معدل کتبی دیپلمم پایینه برای ثبت نام تو رشته های بدون کنکور ایا میتونم معدلمو ترمیم کنم؟تاثیری داره? ممنون میشم جوابمو بدید🙏🙏

 65. کژال ژانویه 16, 2019 در1:34 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من معدل کتبی دیپلمم پایینه برای ثبت نام تو رشته های بدون کنکور ایا میتونم معدلمو ترمیم کنم؟تاثیری داره ممنون میشم جواب بدید

  • Mobin Hosseini ژانویه 16, 2019 در10:28 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله نمرات بالاتررابراتون لحاظ می کنند

 66. رحمانی ژانویه 19, 2019 در11:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  میخواستم بپرسم چه موقع میشه برای ثبت نام دانشگاه آزاد کارت اعتباری خرید و انتخاب رشته کرد؟
  دفترچه اومده اما لینکی برای خرید کارت و ثبت نام نمایش داده نشده.
  ممنون میشم جواب بدین

  • Mobin Hosseini ژانویه 20, 2019 در11:08 ق.ظ- پاسخ

   درود
   برای بهمن ماه می توانیدثبت نام کنید

   • رحمانی ژانویه 20, 2019 در4:28 ب.ظ- پاسخ

    اطلاعات ثبت نام رو کامل وارد میکنم ولی نمیره مرحله بعد
    باید چه کاری انجام بدم؟

   • رحمانی ژانویه 20, 2019 در5:56 ب.ظ- پاسخ

    ممنون
    مشکل رفع شد

 67. هليا ژانویه 25, 2019 در12:07 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  از كجا بفهميم ظرفيت دانشگاه بدون كنكور پر شده يا نه ؟
  مثلا من با معدل كتبي ديپلم ١٤/٥٧
  معدل كل ديپلم ١٧/٥٨
  معدل كل پيش ١٦/٥٧
  امكان قبولي در ميكروبيولوژي آمل را دارم ؟
  لطفا پاسخ بديد🙏🏻
  با سپاس

 68. م.ه ژانویه 27, 2019 در1:27 ب.ظ- پاسخ

  با معدل کتبی ۹ و خورده ای و نهایی ۱۳ مترجمی زبان ازاد درصد قبولی چه مقدار است

  • Mobin Hosseini ژانویه 28, 2019 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی کمتری داریدولی بازهم شانس قبولی دارید

 69. هليا ژانویه 28, 2019 در12:32 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  از كجا بفهميم ظرفيت دانشگاه بدون كنكور پر شده يا نه ؟
  مثلا من با معدل كتبي ديپلم ١٤/٥٧
  معدل كل ديپلم ١٧/٥٨
  معدل كل پيش ١٦/٥٧
  امكان قبولي در ميكروبيولوژي آمل را دارم ؟
  لطفا پاسخ بديد🙏🏻
  با سپاس

  • Mobin Hosseini ژانویه 28, 2019 در12:49 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ظرفیت هابه طورقطعی مشخص نیست ولی شانس قبولی برای رشته میکروبیولوژی وجوددارد

 70. رحمانی ژانویه 29, 2019 در8:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام، من مدرک کاردانی دارم و پیش دانشگاهی ندارم
  برای ثبت نام دانشگاه آزاد (برای تغییر رشته) گزینه معدل پیش دانشگاهی رو باید خالی بذارم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 30, 2019 در10:07 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله چون مدرکش راندارید

 71. رحمانی فوریه 8, 2019 در5:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد رو دارم، برای ثبت نام دانشگاه آزاد(برای تغییر رشته) گزینه داره (وضعیت تحصیل در آموزش عالی) گزینه کاردانی رو هم داره، من این گزینه رو بزنم؟ یا چون کاردانیم از دانشگاه آزاد بوده شامل نمیشه؟

 72. سوگند.... فوریه 12, 2019 در10:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من رشته تحصیلیم تجربی هست و برای کارشناسی پیوسته ثبت نام کردم میشه معدل کتبی دیپلمم 10.08 و معدل کل دیپلمم 16.57 و کل پیش دانشگاهیم 17.21 هست درصد قبولیم در رشته میکروبیولوژی چقدر هست؟

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در10:24 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی داریدبازهم ریسک کنید

 73. رحمانی فوریه 15, 2019 در3:02 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد رو دارم، برای ثبت نام دانشگاه آزاد(برای تغییر رشته) گزینه داره (وضعیت تحصیل در آموزش عالی) گزینه کاردانی رو هم داره، من این گزینه رو بزنم؟ یا چون کاردانیم از دانشگاه آزاد بوده شامل نمیشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

 74. شبنم آوریل 14, 2019 در3:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشين ميخواستم بدونم
  با معدل كتبي نهايي ديپلم ١٩/٣٩ و كل ١٦/٩٩ در رشته گرافيك
  و با پيش دانشگاهي هنر با معدل كل ١٧/٣٠
  ميتونم در دانشگاه تهران مركز هنر معماري رشته نقاشي قبول بشم؟
  كنكور هم نميخوام بدم ولي پارسال شركت كردم و رتبم زيرگروهم ١٩٠٠ شد

  • Mobin Hosseini آوریل 14, 2019 در4:42 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله شانس قبولیتون بالاست می توانید برای انجام ثبت نام خود از طریق آیدی تلگرام زیر اقدام نمایید
   derakhtedanesh@

 75. مونا می 4, 2019 در6:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام.میخاستم بدونم زمان ثبت نام برای دانشگاه آزاد تاثیری در شانس قبولی داره؟مثلا اینطوره که هر چه زود تر ثبت نام کنی شانس قبولی بیشتره?

  • Mobin Hosseini می 5, 2019 در11:45 ق.ظ- پاسخ

   سلام مونای عزیز
   خیر پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس معدل کتبی دیپلم انجام میشه و زمان ثبت نام تاثیری در قبولی نخواهد داشت

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.