مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

نحوه اعتراض به نتایج کنکور ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 2 سپتامبر 2018
نحوه اعتراض به نتایج کنکور 97
 • آیا ممکن است در اعلام نتایج به کنکور سراسری ۹۸ اشتباه رخ داده باشد؟(مطالعه مقاله)
 • چگونه می توان اعتراض خود به نتایج کنکور سراسری ۹۸ (نحوه اعتراض به نتایج کنکور ۹۸) را ثبت کرد؟(مطالعه مقاله)
 • نحوه اعتراض به سهمیه ۵ درصدی چگونه است؟(از طریق مشاوران درخت دانش)
 • آیا مسئولین سازمان سنجش اعتراض ها را رسیدگی می کنند؟
 • چه درخواست هایی را می توان در سامانه ارسال درخواست اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸ ثبت کرد؟
 • زمان اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات کنکور سراسری ۹۸ کی است؟
 • و..؟؟

پاسخ به این سوالات و بسیاری سوال دیگر را می توانید در ادامه این پست و پست مربوط به نحوه اعتراض به نتایج کنکور  بیابید. اشتباه خطا و اشتباه در هر سیستمی ممکن است رخ دهد و سیستم سازمان سنجش و اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ چیست و شامل چه کسانی می شود؟

اعتراض نتایج کنکور با کنکور ۹۸ چه تفاوتی در سایت اعلام نتایج کنکور ۹۸ دارد؟ اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ به معنای ارسال درخواست و پیگیری در مورد نتایج اعلام شده کنکور سراسری ۹۷ می باشد که داوطلب در مورد نتیجه و قبولی خود تردید دارد و می خواهد واقعیت رتبه و رشته قبولی کنکور ۹۷ روشن باشد.

اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ به چهار دسته تقسیم خواهد شد:

 1. برسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی
 2. اعتراض به نتیجه قبولی کنکور سراسری ۹۸
 3. دریافت شماره داوطلبی یا شماره پرونده
 4. اعتراض در قسمت عمومی

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸ شامل چه کسانی نمی شود؟

اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸ شامل افرادی که مجاز در انتخاب رشته نشدند و یا در هیچ یک از اولویت های خود مورد پذیرش قرار نگرفتند و رتبه کشوری خیلی بالایی داشتند اعتراض به نتایج کنکور تاثیری در نتایج این گروه نخواهد داشت.

برای ثبت درخواست های اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور و همچنین لغو محرومیت از کنکور ۹۸ – ۹۹ ، شرایط انصراف از دانشگاه روزانه و آزاد، انتقالی با کارنامه سبز می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا برای نحوه ثبت درخواست تا انتهابی مقاله را مطالعه نمایید.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج کنکور ۹۸

مراحل گام به گام نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸ به شرح زیر است:

گام اول: فرآیند ثبت اعتراض به نتایج کنکور به صورت اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. پس از اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ثبت اعتراض خود اقدام نمایید و پس از ورود به سایت در قسمت عضویت در سایت اطلاعات خود را ثبت نمایند و بر روی گزینه ورود به سیستم ثبت ارسال درخواست کلیک نمایید.

مراحل درخواست ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

گام دوم: کسانی که اولین بار است که وارد سیستم می شوند می بایست برای خود نام کاربری و رمز ورود تعین نمایند و از این پس با آن ها وارد سیستم شوند و داوطلبانی که از پیش عضو بوده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود و با کلیک روی گزینه ثبت درخواست جدید و انتخاب موضوع کنکور سراسری ۹۸ می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند.

درخواست ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

نحوه مشاهده نتایج اعتراض به کنکور سراسری ۹۸

باید دید که پس از نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ و فعال شدن سیستم ثبت اعتراض کدام یک از گزینه های نوع اعتراض فعال می شوند و در صورتی که گزینه مربوط به نوع اعتراض شما در داخل گزینه های موجود نباشد شما می توانید درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست با موضوع عمومی ثبت نمایید.

همچنین شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش در تماس باشید و اعتراض به نتایج کنکور سراسری و دریافت نتیجه اعتراض خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

نکته قابل توجه:

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که فقط یک بار می توانید برای ثبت اعتراض اقدام نمایید پس نباید در روند ثبت اعتراض هیچ خطا و اشتباهی داشته باشید همچنین باید حتما ایمیل خود را در سیستم نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ به درستی وارد نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در روند ثبت اعتراض می توانی طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری مشکل خود را با مشاوران درخت دانش در میان بگذارید و ا ثبت اعتراض خود را به ما بسپارید.

شرایط اعتراض به نتایج کنکور ۹۸

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که در صورتی که در اولین اولویت پذیرش شده ی خود در هنگام اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور۹۷ راضی نیستید و مایل به پذیرش در اولویت های بعدی انتخاب رشته خود می باشید با یک درخواست اینترنتی ساده از طریق سایت سازمان سنجش در زمان مقرر شده می توانید انتقالی گرفته و در کد رشته محل هایی که در اولویت های بعدی پذیرفته شده اید ادامه تحصیل دهید.

توجه داشته باشید که شما می بایست قبل از انجام انتقالی کارنامه نهایی (کارنامه سبز) خود را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نمایید و از کد رشته محل هایی که در آن ها پذیرفته شده اید با خبر شوید. معمولا کارنامه نهایی در هفته آخر شهریور ماه و یا هفته اول مهرماه منتشر می شوید.

برای اطلاعات بیشتر در باب شرایط استفاده از کارنامه سبز کنکور و شرایط انتقالی با کارنامه سبز بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دریافت کارنامه سبز کنکور

مشاوره اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران کنکور پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه به زمان ثبت اعتراض به نتایج کنکور , نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور , زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۸, نحوه دریافت نتایج نهایی کنکور, و زمان انتشار کارنامه نهاییو هرگونه سوال تحصیلی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران ما در تماس باشید و به نتیجه مطلوب خود برسید.

برای عضویت در کانال تلگرام و خبرنامه کنکور درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

کانال اینستاگرام درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد