hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نتایج کنکور سراسری 98 5/5 (1)

نتایج کنکور سراسری 98 امسال با سال های گذشته متفاوت است چون هم نتایج کنکور نظام جدید رو داریم و هم اعلام نتایج کنکور 98 نظام قدیم و سوال بیشتر داوطلبان منتظر اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 این است که زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ چه زمان و تاریخی است؟ تفاوت در اعلام نتایج نظام های جدید با قدیم؟ نحوه اعتراض به نتایج کنکور و نحوه مشاهده به سه روش مختلف چگونه است؟

در این مقاله کامل به تمامی سوالات شما در مورد نتایج و مشاوره تخصصی رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 پاسخ داده ایم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 98

 انتظار می رود اعلام نتایح اولیه کنکور سراسری 98 در دهه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گیرد با عضویت در کانال خبری اینستاگرام درخت دانش می توانید از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 98 با خبر شوید.

جدول زمان بندی اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 98

مرحلهزمان اعلام نتایجتوضیحات
نتایج اولیه کنکور سراسری 98دهه دوم مرداد ماه 98به صورت کارنامه کنکور 98 منتشر می شود.
انتخاب رشته کنکور سراسری 98نیمه دوم مرداد ماه 98اولویت بندی و انتخاب رشته بر اساس رتبه و تراز کارنامه کنکور سراسری
نتایج نهایی کنکور سراسری 98نیمه دوم شهریور ماه 98کارنامه قبولی در اولویت انتخابی انتخاب رشته 98

توصیه می شود: برای مشاهده نتایج کنکور کارنامه سراسری 98 خود، تحلیل کارنامه کنکور سراسری 98، انتخاب رشته تخصصی رایگان تلفنی و حضوری تمامی رشته ها، حداقل رتبه و تراز قبولی تمامی رشته ها، مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و پردیس و معرفی آنها و .. می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

نتایج کنکور سراسری 98

نتایج کنکور سراسری 98

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98

گام اول برای مشاهده و دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ ورود به سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 98 جهت دریافت کارنامه می باشد که در زیر کامل توضیح داده شده است، گام دوم ورود به قسمت سراسری و کلیک بر روی مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۸ می باشد و گام سوم با در دست داشتن شماره پرونده و یا شماره داوطلبی و ش شناسنامه می توانید نتایج کنکور 98 خود را مشاهده نمایید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه کنکور 98

در گام سوم بسیاری از داوطلبان از مشاوران ما سوال می پرسند که چگونه با در دست داشتن شماره داوطلبی و یا پرونده نتایج کنکور خود را دریافت کنیم ؟ و اگر شماره داوطلبی و یا پرونده را گم کرده باشیم چگونه و چه راهی برای مشاهده کارنامه کنکور سراسری ۹۸ می باشد؟ ما در اینجا هر دو حالت را بررسی می کنیم.

دریافت کارنامه نتایج کنکور سراسری 98 با استفاده از شماره داوطلبی و شماره پرونده

برای مشاهده نتایج کنکور خود با در دست داشتن شماره داوطلبی – شماره پرونده – کد رهگیری – ش شناسنامه – تاریخ تولد می توانیم به سه روش نتایج کنکور سراسری ۹۸ خود را مشاهده کنیم که به ترتیب شامل:

روش اول دریافت کارنامه نتیجه کنکور 98 با استفاده از شماره داوطلبی و شناسنامه (راحترین روش)
روش اول مشاهده نتایج کنکور سراسری 98
روش اول مشاهده نتایج کنکور سراسری 98
روش دوم دریافت نتایج کنکور 98 بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری
روش دوم مشاهده نتایج کنکور سراسری 98
روش دوم مشاهده نتایج کنکور سراسری 98
روش سوم نحوه دریافت نتایج کنکور بر اساس شماره سریال و شماره پرونده
روش سوم مشاهده نتایج کنکور سراسری 98
روش سوم مشاهده نتایج کنکور سراسری 98

دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ بدون شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

برای آن دسته از داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را برای اعلام نتایج کنکور گم کرده اند و دسرسی ندارند مشاوران ما می توانند در قسمت ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی ش داوطلبی اقدام نمایند لطفا برای بازیابی اطلاعات کنکور سراسری ۹۸ خود با مشاوان ما در تماس باشید.

سامانه اعلام نتایج کنکور سراسری 98

سامانه اعلام نتایج کنکور سراسری 98 سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) می باشد که داوطلبان می توانند با روش های بالا در قسمت اعلام نتایج کنکور سایت سنجش می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور تا رسیدن به شهر, رشته و دانشگاه مورد نظرتان و موفقیت در کنکور سراسری 98 در کنار شما خواهد بود.

مشاوره تحصیلی اعلام نتایج درخت دانش

در صورتی که تمایل دارید از راهنمایی ها و مشاوره های ارزشمند مشاوران تحصیلی درخت دانش بهره مند شوید و یا در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98, سایت انتخاب رشته کنکور 98, منابع مفید و یا چگونگی هدفگذاری و برنامه ریزی برای کنکور سراسری98 می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

Please rate this

توسط | 2019-07-22T15:56:16+04:30 دسامبر 25th, 2018|اخبار, کنکور سراسری 98|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.