مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

نتایج کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 25 دسامبر 2018
نتایج کنکور سراسری 98

نتایج کنکور سراسری ۹۸ امسال با سال های گذشته متفاوت است چون هم نتایج کنکور نظام جدید رو داریم و هم اعلام نتایج کنکور ۹۸ نظام قدیم و سوال بیشتر داوطلبان منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ این است که زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ چه زمان و تاریخی است؟ تفاوت در اعلام نتایج نظام های جدید با قدیم؟ نحوه اعتراض به نتایج کنکور و نحوه مشاهده به سه روش مختلف چگونه است؟

در این مقاله کامل به تمامی سوالات شما در مورد نتایج و مشاوره تخصصی رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ پاسخ داده ایم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری:(۲۳ شهریور ماه ۹۸): نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد.

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

کارنامه کنکور سراسری ۹۸ امروز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۹۸ بر روی سایت اعلام نتایج کنکور ۹۸ قرار گرفت داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ خود کلیک نمایند و یا برای اطلاع از زمان منتشر شدن کارنامه علمی و کارنامه سبز کنکور ۹۸ و تکمیل ظرفیت دانشگاه و … می توانند با مشاوران ما از طریق شمارهگیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایند.

نتایج کنکور سراسری ۹۸ سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و توصیه می شود به تمامی داوطلبان که برای تحلیل کارنامه و انتخاب رشته تخصصی خود با مشاوران ما در تماس باشند و همچنین برای راهنمای تصویری نحوه دریافت نتایج کنکور ۹۸ ادامه مقاله را مطالعه نمایید:

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸

گام اول برای مشاهده و دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ ورود به سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ جهت دریافت کارنامه می باشد که در زیر کامل توضیح داده شده است، گام دوم ورود به قسمت سراسری و کلیک بر روی مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۸ می باشد و گام سوم با در دست داشتن شماره پرونده و یا شماره داوطلبی و ش شناسنامه می توانید نتایج کنکور ۹۸ خود را مشاهده نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید

راهنمای تصویری دریافت کارنامه کنکور ۹۸

در گام سوم بسیاری از داوطلبان از مشاوران ما سوال می پرسند که چگونه با در دست داشتن شماره داوطلبی و یا پرونده نتایج کنکور خود را دریافت کنیم ؟ و اگر شماره داوطلبی و یا پرونده را گم کرده باشیم چگونه و چه راهی برای مشاهده کارنامه کنکور سراسری ۹۸ می باشد؟ ما در اینجا هر دو حالت را بررسی می کنیم.

دریافت کارنامه نتایج کنکور ۹۸ با استفاده از شماره داوطلبی و شماره پرونده

برای مشاهده نتایج کنکور خود با در دست داشتن شماره داوطلبی – شماره پرونده – کد رهگیری – ش شناسنامه – تاریخ تولد می توانیم به سه روش نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ خود را مشاهده کنیم که به ترتیب شامل:

روش اول دریافت کارنامه نتیجه کنکور ۹۸ با استفاده از شماره داوطلبی و شناسنامه (راحترین روش)
روش اول دریافت کارنامه با شماره داوطلبی و شناسنامه
روش اول دریافت کارنامه با شماره داوطلبی و شناسنامه
روش دوم دریافت نتایج کنکور ۹۸ بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری
روش دوم مشاهده نتایج کنکور با شماره پرونده و کد رهگیری
روش دوم مشاهده نتایج کنکور با شماره پرونده و کد رهگیری
روش سوم نحوه دریافت نتایج کنکور بر اساس شماره سریال و شماره پرونده
روش سوم با استفاده از شماره پرونده و شماره سریال
روش سوم با استفاده از شماره پرونده و شماره سریال

دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ بدون شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

برای آن دسته از داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را برای اعلام نتایج کنکور گم کرده اند و دسرسی ندارند مشاوران ما می توانند در قسمت ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی ش داوطلبی اقدام نمایند لطفا برای بازیابی اطلاعات کنکور سراسری ۹۸ خود با مشاوان ما در تماس باشید.

سامانه اعلام نتایج کنکور ۹۸ sanjesh

سامانه اعلام نتایج کنکور ۹۸ سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) می باشد که داوطلبان می توانند با روش های بالا در قسمت اعلام نتایج کنکور سایت سنجش می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند، مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور تا رسیدن به شهر, رشته و دانشگاه مورد نظرتان و موفقیت در کنکور سراسری ۹۸ در کنار شما خواهد بود.

جدول زمان بندی اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸

مرحلهزمان اعلام نتایجتوضیحات
نتایج اولیه کنکور ۹۸دهه دوم مرداد ماه ۹۸به صورت کارنامه کنکور ۹۸ منتشر می شود.
انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸نیمه دوم مرداد ماه ۹۸اولویت بندی و انتخاب رشته بر اساس رتبه و تراز کارنامه کنکور سراسری
نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸نیمه دوم شهریور ماه ۹۸کارنامه قبولی در اولویت انتخابی انتخاب رشته ۹۸

توصیه می شود: برای مشاهده جواب کنکور یا کارنامه کنکور ۹۸ خود، تحلیل کارنامه کنکور سراسری ۹۸، انتخاب رشته تخصصی رایگان تلفنی و حضوری تمامی رشته ها، حداقل رتبه و تراز قبولی تمامی رشته ها، مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و پردیس و معرفی آنها و .. می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

نتایج کنکور سراسری 98

نتایج کنکور سراسری ۹۸

مشاوره تحصیلی اعلام نتایج درخت دانش

در صورتی که تمایل دارید از راهنمایی ها و مشاوره های ارزشمند مشاوران تحصیلی درخت دانش بهره مند شوید و یا در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸, سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸, منابع مفید و یا چگونگی هدفگذاری و برنامه ریزی برای کنکور سراسری۹۸ می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

هیچ نظری وجود ندارد