hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نتایج کنکور سراسری 98 5/5 (1)

نتایج کنکور سراسری 98 امسال با سال های گذشته متفاوت است چون هم نتایج کنکور نظام جدید رو داریم و هم اعلام نتایج کنکور 98 نظام قدیم و سوال بیشتر داوطلبان منتظر اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 این است که زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ چه زمان و تاریخی است؟ تفاوت در اعلام نتایج نظام های جدید با قدیم؟ نحوه اعتراض به نتایج کنکور و نحوه مشاهده به سه روش مختلف چگونه است؟

در این مقاله کامل به تمامی سوالات شما در مورد نتایج و مشاوره تخصصی رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 پاسخ داده ایم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری سه شنبه 15 مرداد ماه 98

نتایج اولیه کنکور سراسری 98 اعلام شد

کارنامه کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 بر روی سایت اعلام نتایج کنکور 98 قرار گرفت داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 خود کلیک نمایند و یا در صورت راهنمایی تحلیل کارنامه و نحوه دریافت تا انتهای دفترچه را مطالعه نمایند.

نتایج کنکور سراسری 98 سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و توصیه می شود به تمامی داوطلبان که برای تحلیل کارنامه و انتخاب رشته تخصصی خود با مشاوران ما در تماس باشند و همچنین برای راهنمای تصویری نحوه دریافت نتایج کنکور 98 ادامه مقاله را مطالعه نمایید:

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98

گام اول برای مشاهده و دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ ورود به سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 98 جهت دریافت کارنامه می باشد که در زیر کامل توضیح داده شده است، گام دوم ورود به قسمت سراسری و کلیک بر روی مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۸ می باشد و گام سوم با در دست داشتن شماره پرونده و یا شماره داوطلبی و ش شناسنامه می توانید نتایج کنکور 98 خود را مشاهده نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری 98 خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید

راهنمای تصویری دریافت کارنامه کنکور 98

در گام سوم بسیاری از داوطلبان از مشاوران ما سوال می پرسند که چگونه با در دست داشتن شماره داوطلبی و یا پرونده نتایج کنکور خود را دریافت کنیم ؟ و اگر شماره داوطلبی و یا پرونده را گم کرده باشیم چگونه و چه راهی برای مشاهده کارنامه کنکور سراسری ۹۸ می باشد؟ ما در اینجا هر دو حالت را بررسی می کنیم.

دریافت کارنامه نتایج کنکور 98 با استفاده از شماره داوطلبی و شماره پرونده

برای مشاهده نتایج کنکور خود با در دست داشتن شماره داوطلبی – شماره پرونده – کد رهگیری – ش شناسنامه – تاریخ تولد می توانیم به سه روش نتایج کنکور سراسری 1398 خود را مشاهده کنیم که به ترتیب شامل:

روش اول دریافت کارنامه نتیجه کنکور 98 با استفاده از شماره داوطلبی و شناسنامه (راحترین روش)
روش اول دریافت کارنامه با شماره داوطلبی و شناسنامه
روش اول دریافت کارنامه با شماره داوطلبی و شناسنامه
روش دوم دریافت نتایج کنکور 98 بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری
روش دوم مشاهده نتایج کنکور با شماره پرونده و کد رهگیری
روش دوم مشاهده نتایج کنکور با شماره پرونده و کد رهگیری
روش سوم نحوه دریافت نتایج کنکور بر اساس شماره سریال و شماره پرونده
روش سوم با استفاده از شماره پرونده و شماره سریال
روش سوم با استفاده از شماره پرونده و شماره سریال

دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ بدون شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

برای آن دسته از داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را برای اعلام نتایج کنکور گم کرده اند و دسرسی ندارند مشاوران ما می توانند در قسمت ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی ش داوطلبی اقدام نمایند لطفا برای بازیابی اطلاعات کنکور سراسری ۹۸ خود با مشاوان ما در تماس باشید.

سامانه اعلام نتایج کنکور 98 sanjesh

سامانه اعلام نتایج کنکور 98 سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) می باشد که داوطلبان می توانند با روش های بالا در قسمت اعلام نتایج کنکور سایت سنجش می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند، مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور تا رسیدن به شهر, رشته و دانشگاه مورد نظرتان و موفقیت در کنکور سراسری 98 در کنار شما خواهد بود.

جدول زمان بندی اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98

مرحلهزمان اعلام نتایجتوضیحات
نتایج اولیه کنکور 98دهه دوم مرداد ماه 98به صورت کارنامه کنکور 98 منتشر می شود.
انتخاب رشته کنکور سراسری 98نیمه دوم مرداد ماه 98اولویت بندی و انتخاب رشته بر اساس رتبه و تراز کارنامه کنکور سراسری
نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸نیمه دوم شهریور ماه 98کارنامه قبولی در اولویت انتخابی انتخاب رشته 98

توصیه می شود: برای مشاهده جواب کنکور یا کارنامه کنکور 98 خود، تحلیل کارنامه کنکور سراسری ۹۸، انتخاب رشته تخصصی رایگان تلفنی و حضوری تمامی رشته ها، حداقل رتبه و تراز قبولی تمامی رشته ها، مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و پردیس و معرفی آنها و .. می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

نتایج کنکور سراسری 98

نتایج کنکور سراسری 98

مشاوره تحصیلی اعلام نتایج درخت دانش

در صورتی که تمایل دارید از راهنمایی ها و مشاوره های ارزشمند مشاوران تحصیلی درخت دانش بهره مند شوید و یا در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98, سایت انتخاب رشته کنکور 98, منابع مفید و یا چگونگی هدفگذاری و برنامه ریزی برای کنکور سراسری98 می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.