مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۷ تیر ۱۳۹۷
نتایج کنکور سراسری 97

با آرزوی موفقیت برای تمامی متقاظیان آزمون سراسری ۹۸ امروز ۲۳ شهریور ماه ۹۸ نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ منتشر شد و بسیاری از داوطلبان استرس این را دارند که آیا چگونه نتایج خود را مشاهده کنند؟ اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ چه اقدامی است ؟ چگونه کارنامه خود را تحلیل کنند؟ کارنامه علمی و کارنامه سبز چه کاربردی دارند و کی منتشر خواهند شد؟ رشته های بدون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد کدامند و معدل لازم برای قبولی در آنها؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبانی که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

خبر فوری سه شنبه شنبه ۲۳ شهریور ماه ۹۸:

نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۳۹۸ رشته های با آزمون منتشر شد

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۳۹۸ بر روی سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ قرار گرفت و دواطلبان می توانند نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ خود را از طریق لینک رنگی در زیر مشاهده نمایند، نتایج خود را با شماره پرونده (شماره شناسنامه) و یا شماره داوطلبی (شماره شناسنامه) دریافت نمایید.

توصیه مش ود: برای مشاده نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ با آزمون خود، نحوه مشاهده (روش های دریافت نتایج)، زمان شروع تکمیل ظرفیت، اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ که تازه تا ۲۸ مرداد ماه تمدید شده است، دریافت کارنامه سبز کنکور و … می توانید با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد گیری و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

لینک مستقیم دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۳۹۸

داوطلبان کنکور ۹۸ می توانند با کلیک بر روی لینک زیر نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ خود را مشاهده نمایند، آن دسته از داوطلبانی که نحوه مشاهده را نمی دانند و یا شماره داوطلبی و کد رهگیری خود را گم کرده اند لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایند:

دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

تذکرات مهم به داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۸ بعد از مشاهده نتایج

  1. کارنامه علمی داوطلبان کنکور سراسری ۹۸، ۲۸ شهریور ماه اعلام خواهد شد.
  2. كليه پذيرفته‌شدگان براي اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاريخ ثبت‌نام و مدارك لازم براي ثبت‌نام (علاوه بر مدارك مندرج در اين اطلاعيه) ضرورت دارد ابتدا به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل قبولي خود مراجعه نمايند. بديهي است در صورتي كه دانشگاه يا موسسه محل قبولي برنامه‌زماني مشخصي را براي ثبت‌نام در سايت خود درج ننموده باشد، پذيرفته‌شدگان اين قبيل موسسات لازم است مطابق جدول برنامه زماني ثبت‌نام از پذيرفته‌شدگان مندرج در اين اطلاعيه براي ثبت‌نام به محل قبولي مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنها تلقي خواهد شد.
  3. برای تاریخ حضور در داننشگاه جهت ثبت نام حضوری در سایت سنجش اطلاع رسانی شده است و شما می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد.

داوطلبان می توانند با ورود به سایت دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸ سایت سازمان سنجش در قسمت منوی سمت راست بر روی گزینه سراسری وارد شوند

 

نتایج کنکور سراسری 1398

نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

سوالات داوطلبان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ همراه با پاسخ

  • نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ چگونه است؟(مطالعه مقاله)
  • شماره داوطلبی و پرونده را گم کرده ام برای مشاهده نتایج انتخاب رشته سراسری ۹۸ باید چیکار کنم؟(بازیابی شماره داوطلبی و رمز عبور)
  • اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸ دارم، چطوری ثبت نمایم و آیا پاسخگو هستند؟(نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری)
  • در رشته ای قبول شدم و به هر دلیلی نمی خوام امسال این رشته را انتخاب کنم آیا می توانم در کنکور سراسری ۹۹ شرکت کنم و محروم نمی شوم؟ (نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور)
  • کاربرد کارنامه سبز یا کارنامه نهایی چیست و چطوری می توانم انتقالی بگیرم و رشتمو عوض کنم؟(تغییر رشته و شهر با کارنامه سبز)(کارنامه سبز ۹۸ کی اعلام می شود)
  • مراحل انصراف از دانشگاه روزانه و شرایط انصراف از دانشگاه دولتی چگونه است؟

مشاهده نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ بدون شماره پرونده و داوطلبی

در صورتی که داوطلبی شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را گم کرده باشند و یا نتواند نتایج کنکور ۹۸ خود را مشاهده نماید باید از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش، درخواست خود را ثبت نماید و منتظر بازیابی شماره داوطلبی جهت دریافت نتایج کنکور ۹۸ خود باشد.

برای مشاهده و دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸، ثبت درخواست بازیابی شماره داوطلبی یا شماره پرونده و اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸، انتقالی با کارنامه سبز و از همه مهمتر نحوه رفع محرومیت از کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش تماس حاصل نمایید.

“دریافت نتایج، ثبت نام اینترنتی دانشگاه، اعتراض، انتقالی، انتخاب واحد، مشاوره معدل های بالای دانشگاهی، مشاوره درسی، پانسیون مطالعاتی ویژه دانشگاهی، انصراف و هزینه ها، گرفتن خوابگاه دانشجویی و غیره را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

نتایج کنکور ۹۸ در نیمه دوم مرداد ماه اعلام میشود و متقاضیان می توانند با مراجعی به سایت سازمان سنجش نتایج خود را از سه طریق(ازطریق شماره داوطلبی،جستجو شماره پرونده و کد رهگیری ویا با وارد کردن اطلاعات فردی)مشاهده نمایند.

نکته قابل توجه مشاهده اطلاعات و نتایج کارنامه کنکور سراسری ۱۳۹۸

در صورتی که اطلاعات ثبت نام خود را گم کرده اید و یا در دسترس نمی باشد می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

دریافت کد پیگیری و پرونده ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ کی اعلام می شود؟

زمان انخاب رشته سراسری درست بعد از اعلام نتایج کنور۱۳۹۸ یعنی در نیمه دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد و داوطلبان میتوانند رشته های دلخواه خود را انتخاب نمایند. همچنین اگر به هر نحوی این فرصت را از دست دادید می توانید در تکمیل ظرفیت کنکور در مهر ماه شرکت نمایید.

مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش با انتخاب رشته منطقی و اولویت بندی بر اساس رتبه زیرگروه ها، سوابق تحصیلی (۳۰ درصد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸) داوطلب، آخرین رتبه قبولی در هر رشته و دانشگاه ۵ سال قبل کنکور،علاقه و بازار کار هر کدام از رشته های دلخواه داوطلب، تاثیر سهمیه مناطق ۲۵ و ۵ درصد در کنکور ۹۸ و … می توانند در ساختن آینده تحصیلی و شغلی روشن و هدفمند در کنار شما داوطلبان عزیز انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ باشند.

برای ارتباط با مشاوران مجرب انتخاب رشته تخصصی کنکور ۱۳۹۸ درخت دانش میتوانید به راحتی با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید و یا برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد دفترچه و انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی_ریاضی و انسانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

انتخاب رشته علوم تجربی ۱۳۹۸

در رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷ تعداد ۶۳۷ هزار و ۲۸۸ نفر شرکت کرده اند که بیشترین تعداد شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است. تعدادی از مهمترین رشته های علوم تجربی در ادامه آورده شده.

دندانپزشکی،پزشکی،داروسازی، علوم آزمایشگاهی،مامایی،پرستاری،اتاق عمل، زیست شناسی، فیزیوتراپی، کاردانی فوریت های پزشکی، مهندسی کشاورزی-علوم دامی و…

در لینک زیر می توانید رشته های پزشکی وپیراپزشکی بدون کنکور ۹۸ را مشاهده نمایید.

رشته های پزشکی بدون کنکور

انتخاب رشته ریاضی ۱۳۹۸

در رشته ریاضی کنکور سراسری ۹۸ تعداد ۱۶۴هزار و ۴۳۷نفر شرکت کرده اند.زیر شاخه های رشته ریاضی گستردگی بیشتری نسبت به هر رشته ای دارد. تعدادی ازمهم ترین رشته های شاخه ریاضی در ادامه آورده شده است.

علوم کامپیوتر،مهندسی برق،مهندسی هوافضا،مهندسی صنایع،مهندسی عمران،مهندسی پزشکی،ریاضیات و فیزیک محض،مهندسی مواد،مهندسی پلیمرو…

انتخاب رشته علوم انسانی ۱۳۹۸

در رشته انسانی کنکور سراسری ۹۷ تعداد ۲۸۲هزار و ۹۳۶ نفر شرکت کرده اند که تعداد بالایی است. رشته های علوم انسانی اغلب به صورت مشترک بین رشته های ریاضی و تجربی قرار دارد؛ در ادامه مهمترین آنها را نام مشاهده می کنید.

حقوق،معرف اسلامی،جامعه شناسی، روانشناسی،مدیریت مالی،مدیریت بازرگانی،فلسفه،مدیریت،علوم اقتصادی،زبان و ادبیات فارسی و…

انتخاب رشته کنکور هنر ۱۳۹۸

تعداد داوطلبان رشته هنر کنکور سراسری ۹۷، ۱۲هزار و ۲۴۹ نفر بوده است.

برخی رشته های دارای اهمیت در زیر آورده شده.

هنر های تجسمی، سینما،طراحی صنعتی، بازیگری-گارگردانی،طراحی لباس انیمیشن، نقاشی، موسیقی،عروسک گردانی و…

انتخاب رشته کنکور زبان ۱۳۹۸

تعداد متقاضیان این رشته در کنکور سراسری ۹۷، ۷هزار و ۵۳۴ نفر بوده.

تعدادی از رشته های گروه زبان های خارجه در زیر می توانید مشاهده نمایید.

آموزش زبان انگلیسی، زبان چینی، زبان آلمانی، روسی، فرانسه، ایتالیایی، زبان و ادبیات اسپانیایی و…

مشاوره تحصیلی نتایج کنکور درخت دانش

برای دریافت راهنمایی های بیشتر در باب موضوع شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری، تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور، می توانید از تجارب مشاورین درخت دانش با کمترین هزینه، بهره لازم را ببرید. برای ارتباط با مشاورین درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد را شماره گیری نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد