hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 5/5 (1)

نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 کی اعلام می شود ؟(12 شهریور 97)

ظرفیت پذیرش امسال کارشناسی ارشد 97 چگونه است ؟

زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 97 ؟

وضعیت پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد97 چگونه است؟

بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 داوطلبان و متقاضیان باید برای ثبت نام حضوری خود به کجا مراجعه کنند؟

خبر فوری:

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 اعلام شد.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 خود می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت تماس حاصل نمایید. و یا بر روی لینک رنگی پایین کلیک نمایید.

کارشناسی ارشد وزارت علوم تحقیقات و فناوری بیشترین تعداد داوطلب را نسبت به ارشد وزارت بهداشت و آموزش پزشکی و ارشد علمی کاربردی دارد همچنین پذیرش در آن به نسبت سایرین آسان تر و بیشتر است.

نزدیک به 3 ماه است که از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد97 و انتخاب رشته کارشناسی ارشد97 وزارت علوم, تحقیقات وفناوری می گذرد. همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد97 در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد و نتایج اولیه در روز 9 خرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش قرار گرفت پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد97از روز 12 خرداد ماه شروع و تقریبا یک هفته به طول انجامید همچنین پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد97 شروع شد و حال نزدیک به سه ماه است از زمان انتخاب رشته گذشته است و بسیاری از داوطلبان روزهای پر استرسی را می گذرانند و بی صبرانه منتظر اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 می باشند. برای بسیاری از داوطلبان این اعلام نتایج می تواند تعین کننده آینده شغلی و تحصیلی آنها باشد.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97

برای این داوطلبان خبر خوشی داریم نتایج نهایی کارشناسی ارشد97 تا هفته دوم شهریور ماه اعلام می شود شما می توانید به محض اعلام نتایج نهایی لینک دریافت نتایج نهایی کارشناسی ارشد97 را از سایت درخت دانش دریافت نمایید. امیدواریم که تمامی داوطلبان به هدف خود و به رشته, شهر, و دانشگاه مورد نظرشان در مقطع کارشناسی ارشد رسیده باشند.

در لینک زیر می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 97

اما پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد97 سوال دیگری مطرح می شود, اینکه وضعیت پذبرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد97 چگونه است؟

هرساله به دنبال اعلام نتایج نهایی و ثبت نام پذیرفتگان, معمولا فرصت مجددی برای آن دسته از داوطلبان که موفق به راهیابی به مقطع کارشناسی ارشد نشده اند پیش می آید که در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد97 شرکت نمایند و امیدوار باشند که وارد این مقطع از تحصیلات تکمیلی شوند. نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 که اعلام شد با در دست داشتن مدارک خود می توانند نتایج خود را مشاهده و به صورت حضوری ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را هم می توانید در لینک زیر شاهده نمایید.

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مشاوره تحصیلی درخت دانش

این ظرفیت ها ازسوی وزارت علوم, تحقیقات و فناوری تعین و از طریق سازمان سنجش اعلام می شود. باید دید که امسال وضعیت تکمیل ظرفیت و ظرفیت پذیرش چگونه است شما میتوانید از طریق سایت درخت دانش و یا شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری از آخرین اخبار مربوط به کارشناسی ارشد97, اعلام نتایج کارشناسی ارشد97, اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت97, و اخبار مربوط به زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد97 و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد97 با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:54:20+04:30 آگوست 27th, 2018|event, اخبار, اعلام نتایج آزمون, کارشناسی ارشد|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.