مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: ۵ شهریور ۱۳۹۷
نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97

نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ کی اعلام می شود ؟(۱۲ شهریور ۹۷)

ظرفیت پذیرش امسال کارشناسی ارشد ۹۷ چگونه است ؟

زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۷ ؟

وضعیت پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد۹۷ چگونه است؟

بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۷ داوطلبان و متقاضیان باید برای ثبت نام حضوری خود به کجا مراجعه کنند؟

خبر فوری:

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ اعلام شد.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷ خود می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن کد با تلفن ثابت تماس حاصل نمایید. و یا بر روی لینک رنگی پایین کلیک نمایید.

کارشناسی ارشد وزارت علوم تحقیقات و فناوری بیشترین تعداد داوطلب را نسبت به ارشد وزارت بهداشت و آموزش پزشکی و ارشد علمی کاربردی دارد همچنین پذیرش در آن به نسبت سایرین آسان تر و بیشتر است.

نزدیک به ۳ ماه است که از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد۹۷ و انتخاب رشته کارشناسی ارشد۹۷ وزارت علوم, تحقیقات وفناوری می گذرد. همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد۹۷ در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد و نتایج اولیه در روز ۹ خرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش قرار گرفت پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد۹۷از روز ۱۲ خرداد ماه شروع و تقریبا یک هفته به طول انجامید همچنین پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد۹۷ شروع شد و حال نزدیک به سه ماه است از زمان انتخاب رشته گذشته است و بسیاری از داوطلبان روزهای پر استرسی را می گذرانند و بی صبرانه منتظر اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ می باشند. برای بسیاری از داوطلبان این اعلام نتایج می تواند تعین کننده آینده شغلی و تحصیلی آنها باشد.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷

برای این داوطلبان خبر خوشی داریم نتایج نهایی کارشناسی ارشد۹۷ تا هفته دوم شهریور ماه اعلام می شود شما می توانید به محض اعلام نتایج نهایی لینک دریافت نتایج نهایی کارشناسی ارشد۹۷ را از سایت درخت دانش دریافت نمایید. امیدواریم که تمامی داوطلبان به هدف خود و به رشته, شهر, و دانشگاه مورد نظرشان در مقطع کارشناسی ارشد رسیده باشند.

در لینک زیر می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۷

اما پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد۹۷ سوال دیگری مطرح می شود, اینکه وضعیت پذبرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد۹۷ چگونه است؟

هرساله به دنبال اعلام نتایج نهایی و ثبت نام پذیرفتگان, معمولا فرصت مجددی برای آن دسته از داوطلبان که موفق به راهیابی به مقطع کارشناسی ارشد نشده اند پیش می آید که در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد۹۷ شرکت نمایند و امیدوار باشند که وارد این مقطع از تحصیلات تکمیلی شوند. نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ که اعلام شد با در دست داشتن مدارک خود می توانند نتایج خود را مشاهده و به صورت حضوری ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۷

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را هم می توانید در لینک زیر شاهده نمایید.

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مشاوره تحصیلی درخت دانش

این ظرفیت ها ازسوی وزارت علوم, تحقیقات و فناوری تعین و از طریق سازمان سنجش اعلام می شود. باید دید که امسال وضعیت تکمیل ظرفیت و ظرفیت پذیرش چگونه است شما میتوانید از طریق سایت درخت دانش و یا شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری از آخرین اخبار مربوط به کارشناسی ارشد۹۷, اعلام نتایج کارشناسی ارشد۹۷, اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت۹۷, و اخبار مربوط به زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد۹۷ و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد۹۷ با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد