hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نتایج تکمیل ظرفیت سراسری No ratings yet.

نتایج تکمیل ظرفیت سراسری 97

خبر فوری:

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 97 در تاریخ 1397/11/03 اعلام خواهد شد برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت 97-98 منتظر لینک باشید تا به محض اطلاع رسانی در داخل سایت قرار داده شود.

نتایج تکمیل ظرفیت سراسری، روز شنبه 3 بهمن ماه 97 اعلام خواهد شد، طبق اطلاعات بدست آمده از سازمان سنجش و همچنین اطلاعات برگرفته از سالهای پیش معمولا تکمیل ظرفیت به مدت دو هفته  انجام می شود، و نتایج تکمیل ظرفیت سراسری در بهمن ماه منتشر خواهد شد.

با توجه به اطلاعات مندرج در دفترچه تکمیل ظرفیت 96 دوستان تا تاریخ 19 آذر ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت 97 خود اقدام کنند.

همانطور که اطلاع دارید مراحل تکمیل ظرفیت به عنوان یک انتخاب رشته دیگر با خرید کارت اعتباری و تحت عنوان 50 اولویت، داوطلبان می توانند انتخاب کرده و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

داوطلبان زیادی علاقه مندند به اینکه نمره و تراز قبولی خود را در تکمیل ظرفیت کنکور 96 تخمین زده و درصد و احتمال قبولی را با توجه به اطلاعات سالهای قبل بسنجند. درواقع انتخاب رشته کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت سراسری و همچنین اعلام نتایج تکمیل ظرفیت سراسری 96 با تکمیل ظرفیت سراسری 95 متفاوت می باشد داوطلبان بهتر است واقع بینانه انتخاب رشته خود را به انجام برسانند، برای انتخاب رشته خود می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

برای سنجش قبولی خود در تکمیل ظرفیت سراسری 96 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت سراسری 97

داوطلبان عزیز می توانند دفترچه تکمیل ظرفیت انتخاب رشته را بهتر مطالعه کرده و کد رشته های خود را کامل و بدون اشتباه درج کنند.

دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

تکمیل ظرفیت سراسری 97 در تاریخ 4 آذر شروع و تا تاریخ 11 آذر ماه 97 ادامه خواهد داشت، بعد از ثبت نام خود کد رهگیری انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را حتما تا اعلام نتایج تکمیل ظرفیت نگه داشته تا مشکلی برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت و همچنین اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت فرصت داشته باشید.

دریافت نتایج تکمیل ظرفیت همانطور که خدمت دوستان عرض نمودیم در بهمن ماه منتشر خواهد شد، دوستان عزیزی که انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به انجام رسانیده اند باید این نکته را مدنظر داشته باشند که قرار نیست همه در تکمیل ظرفیت مورد پذیرش واقع شوند و حتما از برنامه ریزی درسی کنکور 97 خود غافل نشوند.

برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت سراسری با در دست داشتن شماره پرونده و کدرهگیری انتخاب رشته خود با شماره داوطلبی می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

نکته قابل توجه:

نکته اول:

تمامی داوطلبان در حاضر در جلسه آزمون با نمره کل مساوی یا بیشتر از یک با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند و دوستانی که در آزمون سراسری 97 شرکت کرده و در جلسه آزمون حضور نداشته اند باید مبلغی تحت عنوان ثبت نام تکمیل ظرفیت سراسری پرداخت نمایند.

نکته دوم:

پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش هستند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی نیستند.

نکته سوم:

افرادی که مورد پذیرش در تکمیل ظرفیت قرار بگیرند قبولی آنها در انتخاب رشته سراسری لغو و در رشته مورد نظر جدید پذیرش و کد قبولی جدید آنها سنجیده خواهد شد.

پیشنهاد مشاوران درخت دانش

افرادی که تمایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم را دارند منتظر نتایج تکمیل ظرفیت سراسری نشوند چون ظرفیت ها معمولا در روزهای اول در رشته های برتر تکمیل خواهد شد.برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 96 دانشگاه آزاد، نحوه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 96، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه تجربی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه ریاضی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه انسانی، مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور و ….. می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران و کارشناسان درخت دانش در تمامی مراحل تکمیل ظرفیت، شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت 96، اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96، برنامه ریزی درسی کنکور 97 در کنار شما خواهند بود.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به کارشناسان و مشاوران درخت دانش بسپارید.

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:54:05+04:30 نوامبر 20th, 2017|انتخاب رشته, تکمیل ظرفیت|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.