hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97 5/5 (1)

زمان اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97 ؟

شرایط ثبت نام مرحله دوم اینترنتی دانشگاه آزاد 97 ؟(ثبت نام جدیدالورود یا ده مرحله ای)

ثبت نام حضوری بعد از اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97 ؟

و …؟؟؟

دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور و با شرط سوابق تحصیلی از بهمن ماه 96 به بعد در دوره های تمام وقت و پاره وقت و همچنین در مقاطع کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد، کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد، کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد، کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو کرد، شرایط و نحوه پذیرش برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 متفاوت تر از سالهای گذشته بود.

خبر فوری: (5 آبان ماه 97)

نتایج ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه آزاد اعلام شد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نتایج بدون کنکور ثبت نام مجدد بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی خود می توانید با مشاوران درخت دانش در تماس باشید و یا برای مشاهده اعلام نتایج خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد بدون کنکور مهر 97

ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورودی ها بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 97

بعد از مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 و قبولی در اولویت های انتخابی انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد، اولین اقدام ثبت نام اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد مورد پذیرش قرار گرفته شده است.

بر خلاف سالهای گذشته دانشگاه آزاد برای ثبت نام بدون کنکور حضوری را به صورت اینترنتی انجام خواهد داد و داوطلبین قبل حضور به دانشگاه باید ثبت نام اولیه و دریافت شماره دانشجویی را در سایت انجام دهند و با در دست داشتن اصل مدارک و همچنین شماره دانشجویی دریافتی از ثبت نام اینترنتی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به دانشگاه مراجعه نمایند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت شماره دانشجویی قبل از ثبت نام حضوری دانشگاه(ثبت نام ده مرحله ای بدون کنکور دانشگاه آزاد) و همچنین بازیابی کلمه عبور برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 می توانید با شماره 9099072943 (از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره) تماس حاصل نمایید.

ثبت نام ده مرحله ای اینترنتی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 (اعلام نتایج مجدد) برای دریافت شماره دانشجویی دانشگاه آزاد آغاز شد.

اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97

نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97(ثبت نام مجدد) 5 آبان ماه 97 اعلام خواهد شد و داوطلبان برای دریافت نتایج خود در لینک زیر می توانند اقدام نمایند(به محض اعلام نتایج، لینک مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول در زیر فعال خواهد شد)

نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه آزاد 97

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول 97 را می توانید در سایت آزمون و در لینک بالا مشاهده نمایید، داوطلبان و متقاضیان بدون کنکور برای مشاهده نتایج خود می توانند از طریق کد رهگیری ثبت نام بدون کنکور و رمز دوم، شماره شناسنامه اقدام نمایند.

بعد از اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال اول 97 داوطلبان می توانند در صورت پذیرش با در دست داشتن مدارک خود برای ثبت نام حضوری به سایت ثبت نام دانشکده مورد نظر مراجعه و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در رشته پذیرش شده خود نداشته باشند می توانند برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم در لینک زیر اقدام نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد 97

داوطلبانی که رشته قابل قبول خود را پذیرش شده اند می توانند در موعد مقرر برای ثبت نام خود اقدام نمایند در غیر این صورت ثبت نام آنها لغو و جایگیزین آنها مشخص خواهد شد.

افرادی که مدارک اصلی خود را برای ثبت نام در دسترس ندارند می توانند با دانشکده مورد نظر هماهنگی لازم را انجام داده و تا نیمه اول مهرماه مدارک خود را تحویل دانشگاه دهند.

نتایج دانشگاه آزاد با آزمون

نتایج انتخاب رشته دانشگاه با آزمون در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه مشاهده نتایج و شرایط و زمانبندی اعلام نتایج می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش به صورت حضوری و غیرحضوری در تمامی مقاطع تحصیلی آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات آموزشی تحصیلی شما می باشند برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید.

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.