مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 21 جولای 2019
نتایج اولیه کنکور سراسری 98

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ کی اعلام می شود؟ نتایج اعلام شد بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید

نتایج کنکور سراسری ۹۸ ؟ اولین اقدام یعد از مشاهده نتایج اولیه کنکور ۹۸ ؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ ؟ تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ ؟(شهریور ماه)

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

خبر فوری:(۲۳ شهریور ماه ۹۸): نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد.

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ منتشر شد

نتایج کنکور سراسری ۹۸ امروز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۹۸ بر روی سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ قرار گرفت و دواطلبان می توانند نتایج خود را از طریق لینک زیر مشاهده نمایند.

لینک مستقیم دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ می توانند با کلیک بر روی لینک زیر نتایج کنکور سراسری ۹۸ خود را مشاهده نمایند، آن دسته از داوطلبانی که نحوه مشاهده را نمی دانند و یا شماره داوطلبی و کد رهگیری خود را گم کرده اند لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایند:

نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

اولین اقدام بعد از مشاهده کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ می باشد که در روز شنبه ۱۹ مرداد ماه منتشر می شود و گام بعدی انتخاب رشته با کمک مشاور مجرب می باشد که برای :

مشاهده کارنامه، تحلیل کارنامه، انتخاب رشته تخصصی بر اساس رتبه در سهمیه، بومی و قطبی گزینی، رتبه در زیر گروه و انتخاب رشته تخصصی هر کدام از رشته ها با افزایش شانس قبولی با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت در تماس باشید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ رتبه های  برتر تمامی رشته ها منشر شد

نتایج اولیه کنکور رتبه های برتر سه شنبه ۱۵ مرداد ماه اعلام می شود که ده نفر برتر کنکور سراسری تمامی رشته ها را سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ سازمان سنجش منتشر کرد برای مشاهده اسامی و عکس نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند کلیک نمایید.

نتایج اولیه کنکور سراسری 98

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

سایت اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ یکی از پرتکرارترین سوالات داوطلبان سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ می باشد که سایت اعلام نتایج کدام است و چگونه وارد سایت اعلام نتیجه کنکور شویم و در مرحله اول کارنامه و رتبه خود را مشاهده کنیم؟

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

قدم اول بعد از مشاهده نتایج اولیه کنکور ۹۸ دانلود کردن دفترچه راهنمای انتخاب رشته، مطالعه کد رشته محل ها با کد دانشگاه ها می باشد، که بر اساس رتبه در سهمیه می توانیم با تکنیک های انتخاب رشته مناسب، ظرفیت رشته و دانشگاه شانس قبولی در رشته ها را بالا ببریم لطفا برای دریافت دفترچه سراسری ۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

تحلیل کارنامه کنکور سراسری ۹۸

کارنامه نتایج کنکور سراسری ۹۸ شامل درصد های اکتسابی داوطلب در هر درس، رتبه کشوری، تراز نمره در زیر گروه ها،رتبه در سهمیه، تاثیر مثبت سوابق، رتبه منطقه، رتبه آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری، تراز قبولی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و اطلاعات ثبت نامی داوطلب می باشد که همانند عکس زیر نمونه کارنامه قبولی پزشکی در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ قرار داده ایم.

کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری 98

کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور اولیه ۹۸ دهه دوم مرداد ماه یعنی چهارشنبه ۱۶ می باشد، سال گذشته دهم مرداد ماه اعلام شده است از این رو امسال بر اساس اطلاع رسانی سایت اعلام نتایج sanjesh.org با تاخیر نسبت به پارسال در دهه دوم مرداد ماه سال نتایج کنکور سراسری ۹۸ اعلام خواهد شد.

سایت اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ یکی از پرتکرارترین سوالات داوطلبان سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ می باشد که سایت اعلام نتایج کدام است و چگونه وارد سایت اعلام نتیجه کنکور شویم و در مرحله اول کارنامه و رتبه خود را مشاهده کنیم؟

در پاسخ تنها سایت اعلام نتایج کارنامه کنکور سراسری ۹۸ سایت sanjesh.org می باشد که با ورود به آن و کلیک بر روی قسمت سراسری و مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری می توانید با استفاده از روش های زیر نتایج اولیه کنکور خود را مشاهده نمایید.

قبل از مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ بدانید

داوطلبان و متقاظیان کنکور سراسری ۹۸ باید بدانند در مرحله اول خونسردی خود را حفظ کنید، رتبه ها هر سال با میانگین سختی محاسبه شده و ظرفیت دانشگاهها افزایش یافته و در بدترین حالت و رتبه کارنامه کنکور ۹۸ می توان یا با بهترین نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و یا در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمود و وارد دانشگاه شد.

توصیه می شود: برای مشاهده نتایج کنکور نهایی و کارنامه کنکور ۹۸ خود، تحلیل کارنامه نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸، انتخاب رشته تخصصی رایگان و حضوری تمامی رشته ها، حداقل رتبه قبولی تمامی رشته ها، مشاوره رشته های بدون کنکور و معرفی آنها و .. می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ چگونه است؟

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ به سه روس می باشد و بعد از ورود به سایت اعلام نتایج کنکور ۹۸ که در بالا توضیح دادیم شما می توانید به ۳ روش زیر نتایج خود را مشاهده نمایید:

  1. شماره داوطلبی * شماره شناسنامه * تاریخ تولد * کد امنیتی
  2. شماره پرونده * شماره شناسنامه * شماره سریال * کد امنیتی
  3. شماره سریال * کد رهگیری * شماره شناسنامه * کد امنیتی

برای مشاهده اعلام نتایج کنکور ۹۸ سراسری حداقل شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور سراسری ۹۸ لازم می باشد که بتوان نتایج خود را مشاهده نمود در زیر برای داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را گم کرده اند زمان ثبت نام و برگزاری کنکور توصیه می شود ادامه مقاله را مطالعه نمایند.

برای اطلاع از اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۸ کلیک کنید

نحوه مشاهده نتایج کنکور ۹۸ بدون شماره پرونده و داوطلبی

آن دسته از داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را در دسرس ندارند می توانند در قسمت ارسال درخواست سایت سنجش آموزش کشور در قسمت بازیابی شماره داوطلبی درخواست خود را ارسال نمایند.

“ارسال درخواست جهت بازیابی اطلاعات دانش آموزان و دریافت نتیجه کنکور ۹۸ را به مشاوران ما بسپارید”

نحوه اعتراض به نتایج اولیه کنکور ۹۸

بسیاری از داوطلبان به محض دریافت نتایج و مشاهده کارنامه سبز کنکور ۹۸ سراسری خود و محاسبه درصدها قبل از مشاهده نتایج نسبت به درصد های کارنامه نتیجه خود و همجنین رتبه منطقه اعتراض دارند و نمی دانند که اعتراض به نتایج اولیه کنکور ۹۸ خود را چگونه اعلام کنند که ما:

توصیه می کنیم: مشاهده نتایج و ارسال درخواست، اعتراض به نتایج کنکور ۹۸ در سایت سنجش کنکور سراسری ۹۸ را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

مشاوره دریافت نتیجه اولیه و نهایی کنکور سراسری سال ۱۳۹۸

مشاوران مجرب مشاوره کنکور درخت دانش با سابقه ۵ ساله در امر انتخاب رشته نظام جدید و نظام قدیم بر اساس رتبه، تحلیل و برتامه ریزی برای اولویت بندی بعد از دریافت نتیجه کنکور ۱۳۹۸ و .. می توانند در کنار تک تک شما دانش آموزان باشند لطفا پیج ما رو برای اعلام زمان دقیق نتایج و انتخاب رشته در اینستاگران دنبال نمایید:

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد