مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: ۲۹ تیر ۱۳۹۷
نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ اعلام شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش و سایت جامع درخت دانش امروز ۲۰ شهریور ۹۷ از ساعت ۱۸ نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

سوالات مهمی که برای داوطلبان نتایج کنکور سراسری ۹۷ پیش آمده است:

 • نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۷ چگونه است؟
 • شماره داوطلبی و پرونده را گم کرده ام برای مشاهده نتایج انتخاب رشته سراسری ۹۷ باید چیکار کنم؟(بازیابی شماره داوطلبی و رمز عبور)
 • اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۷ دارم، چطوری ثبت نمایم و آیا پاسخگو هستند؟(نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۷)
 • در رشته ای قبول شدم و به هر دلیلی نمی خوام امسال این رشته را انتخاب کنم آیا می توانم در کنکور سراسری ۹۸ شرکت کنم و محروم نمی شوم؟ (نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور ۹۸)
 • کاربرد کارنامه سبز یا کارنامه نهایی چیست و چطوری می توانم انتقالی با کارنامه سبز بگیرم و رشتمو عوض کنم؟(تغییر رشته و شهر با کارنامه سبز)(کارنامه سبز ۹۷ کی اعلام می شود)
 • مراحل انصراف از دانشگاه روزانه و شرایط انصراف از دانشگاه دولتی چگونه است؟

در صورتی که داوطلبی شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را گم کرده باشند و یا نتواند نتایج کنکور ۹۷ خود را مشاهده نماید باید از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش، درخواست خود را ثبت نماید و منتظر بازیابی شماره داوطلبی جهت دریافت نتایج کنکور ۹۷ خود باشد.

برای مشاهده و دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۷، ثبت درخواست بازیابی شماره داوطلبی یا شماره پرونده و اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۷، انتقالی با کارنامه سبز و از همه مهمتر نحوه رفع محرومیت از کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از تلفن ثابت) با مشاوران درخت دانش تماس حاصل نمایید.

“دریافت نتایج، ثبت نام اینترنتی دانشگاه، اعتراض، انتقالی، انتخاب واحد، مشاوره معدل های بالای دانشگاهی، مشاوره درسی، پانسیون مطالعاتی ویژه دانشگاهی، انصراف و هزینه ها، گرفتن خوابگاه دانشجویی و غیره را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

دریافت نتایج پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۷

 

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷

داوطلبان می توانند نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ را به چند روش مشاهده نمایند، در زیر روش های مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ را مفصل توضیح داده ایم:

چگونه نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ را مشاهده نماییم؟

 1.  با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و درج عبارت امنیتی می توان نتیجه خود را مشاهده کرد.
 2.  با وارد کردن شماره پرونده  و شماره شناسنامه و عبارت امنیتی می توان نتیجه را مشاهده نمود.
 3.  در صورت نداشتن شماره داوطلبی و شماره پرونده باید در قسمت سیستم پاسخگویی بر روی لینک ارسال درخواست کلیک کرده و و با بازیابی شماره پرونده نتیجه خود را مشاهده کرد.

نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور ۹۷

کارنامه نهایی کنکور ۹۷ و یا نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ هر داوطلب در چهار ستون به شرح زیر نمایش داده می شود:

 • ستون اول شامل تمام رشته محل های انتخابی داوطلب می باشد.
 • ستون دوم رتبه در سهمیه هر داوطلب در آن رشته انتخابی نمایش داده شده است.
 • ستون سوم رتبه آخرین نفر قبول شده در همان کد رشته محل 
 • ستون چهارم نتیجه نهایی نمایش داده می شود.

زمانی که شماره پرونده و شماره داوطلبی را گم کرده باشم چطور نتایج کنکور  ۹۷ خود را مشاهده کنم؟

در صورتی که شماره پرونده و شماره داوطلبی را گم کرده باشیم و یا در دست نداشته باشیم می توانیم آنها را بازیابی کنیم، و اما چطور؟

برای بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانیم از طریق سایت سازمان سنجش و قسمت ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده و بعد از ورود به سایت شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را دریافت کنیم.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ داوطلبان و متقاضیان می توانند در سایت سازمان سنجش و لینک زیر اعتراض خود را به نتایج انتخاب رشته به صورت اینترنتی اعلام نمایند. در زیر لینک اعتراض به اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ را برای دوستان عزیز قرار داده ایم.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

متقاضیان و داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ بعد از اعلام نتایج احتمال دارد با گزینه هایی از جمله مازاد ظرفیت، قبولی در ذخیره مواجه شوند که در لینک های رنگی زیر می توانید اطلاعات بیشتری دریافت نمایید.

قبولی در ذخیره کنکور سراسری ۹۷

مازاد ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

اخرین تراز نمره قبولی کنکور سراسری را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

تراز نمره قبولی پزشکی کنکور سراسری

تراز نمره قبولی پرستاری کنکور سراسری

سایت اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

قابل توجه متاضیان و داوطلبانی که در آزمون سراسری ۹۷ شرکت نموده اند تنها سایتی که نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ را اعلام می کند سایت سازمان سنجش می باشد به محض اینکه نتایج اعلام شود در لینک رنگی زیر می توانید نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ خود را مشاهده نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد با تلفن ثابت تماس حاصل بفرمایید.

تعدادی از دوستان بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ به دلیل اینکه نتایج مطلوب مورد انتظار خود را دریافت نکرده اند برای کنکور سراسری ۹۸ برنامه ریزی دوباره را شروع خواهند کرد، برای برنامه ریزی تحصیلی کنکور ۹۸ و معرفی بهترین منابع کنکور ۹۸ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

معرفی بهترین منابع کنکور سراسری ۹۸

برنامه ریزی درسی کنکور سراسری ۹۸

تعدادی از داوطلبان و متقاضیان بعد از انتخاب رشته سراغ ثبت نام بدون کنکور رشته دلخواه خود خواهند بود که پیشنهاد می کنیم  قبل از ثبت نام بدون کنکور ۹۷ مطالب زیررا مطالعه بفرمایید.

ثبت نام بدون کنکور ۹۷

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه هایی از جمله؛ دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی انجام می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۷، ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور ٩٧، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ درکنار شما دوستان خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

 

 

3 نظر

 • سلام وقتتون بخیر . مهلت ثبت نام دانشگاهی که قبول شدمو از کجا باید بخونم ؟ نتایج دانشگاه آزاد کی میاد؟ اگر منتظرم نتایج انتخاب رشته ی ازاد با ازمون و بدون ازمونم بمونم مهلت ثبت نام دانشگاه سراسری که قبول شدم تموم نمیشه؟؟
 • […] علاقه خود پذیرفته شده اند یا خیر؟ داوطلبان می توانند نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 را به چند روش مشاهده نمایند، در زیر روش های مشاهده […]