hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی No ratings yet.

فاکتورهای موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98-99

موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

« یا به اندازه آرزوهایتان تلاش کنید و یا به اندازه تلاش هایتان آرزو کنید». این جمله را بارها و بارها شنیده ایم در نوشته زیر به معنی کامل این نوشته می رسیم.

هدف گذاری یک روند قدرتمند است که نتیجه آن موجب تمرکز می گردد و ما را به هدف می رساند. باید برای رسیدن به اهداف موانع را از سر راه برداشت و داشتن این هدف عالی در زندگی، برداشتن موانع را برای ما هموار می کند. و اگر اهداف بلند مدت ما قوی تر و بزرگ تر باشند در نتیجه، غلبه ما بر موانع کوتاه مدت بیشتر خواهد شد.

از اصول اولیه برنامه ریزی درسی تیزهوشان، هدف گذاری واقع بینانه است. در انجام هر کاری بدون هدف گذاری، نتیجه ای کاملا تصادفی کسب می شود. اعتقاد به این داریم که هدف گذاری واقع بینانه محقق نمی شود، مگر در پناه آزمون های برنامه ای و قبولی در ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99،  که می توان شروع و اساس موفقیت تحصیلی یک دانش آموز در مرحله اول از زندگی باشد.

مراحل هدف گذاری واقع بینانه در موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

در مرحله اول باید شناخت کافی از جایگاه فعلی خود به دست آورید و سپس میزان رضایت خود را از قرار داشتن در این جایگاه مشخص کنید و آنها را بر روی کاغذ برای خود بنویسید و به این نکته واقف باشید که دارای توان طراحی یک نقشه راه واقع بینانه و هدف گذاری منطقی برای دستیابی به اهداف خود را دارید. زمانی را در خلوت به این فکر کنید که به آرزویتان رسیده اید. تمام آن آرزویی را که در سر دارید بر روی همان کاغذ بنویسید.

نباید در هدف خود شک و تردیدی داشته باشید. و باید هدف انتخابی ما در حد توانایی ما باشد یعنی با تحمل سختی و تلاش زیاد بتوانیم به آن هدف برسیم. و مدت زمان رسیدن به این هدف باید مشخص شده باشد آیا من می توانم در این بازه زمانی به هدف خود دست یابم؟

در مدت زمان باقی مانده باید انتظاری که از خود داریم را، به بهترین نوع به انجام برسانیم. در واقع یعنی بهترین استفاده از زمان باقی مانده با اجرای یک برنامه خوب، می تواند رمز موفقیت شما در این آزمون باشد.

توصیه می شود برای اطلاع از زمان و نحوه و شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99، انجام تمامی مراحل ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تراز نمره قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

سوالات زیادی از طرف شما تیزهوشان گرامی مطرح می شود که تراز ما برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی چقدر باشد تا در آزمون قبول شویم؟

ما به عنوان یک مشاور حق نداریم بگوییم با این رقم تراز، شما در آزمون قبول می شوید یا نه؟ بلکه تنها راه این است که با مشاوره و راهنمایی های ما، خود شما یک هدفگذاری واقع بینانه به کار ببرید. و تنها راهنمایی در مورد ترازهای این است که سالهای پیش با شرایط مشابه قبولی در چه حد امکان دارد.

هدف گذاری واقع بینانه یعنی اینکه آن هدفی که ما تلاش می کنیم به آن برسیم، با نتیجه حاصله تقریبا یکی باشد. ما بر این اعتقادیم که در وضعیت سنجش و تست زنی در ابتدا نتیجه بدست آمده با توقع مورد انتظار تفاوت زیادی دارد اما به مرور زمان با تلاش و شرکت در آزمون های برنامه ای، هم می توانند روش درست یادگیری را خود انتخاب کرده، وهم این که  با متعادل ساختن اهداف خود و تلاش بیشتر، پیشرفت کنند، و به نتایج بهتری برسند.

شرکت در کلاس های تقویتی و آزمون های تست زنی( موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی )

یعنی شرکت در آزمون ها ی دوره ای و تست زنی ها، لازمه هدف گذاری واقع بینانه و موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی است. در این فرصت باقی مانده تا آزمون، بهتر است وقت خود را بر سرانجام دادن تست ها و قرار دادن خود در موقعیت مشابه آزمون بگذارید و بعد از چک کردن نتیجه آزمون به رفع اشکالات خود بپردازید. با فهمیدن اشتباهات خود و پی بردن به ضعف در یک مبحث درسی حتما به رفع اشکال بپردازید و فرصت را از دست ندهید.

امکان دارد دانش آموزی با تراز خیلی خوب خود را قبول شده به حساب آورده و برعکس با مقایسه تراز خود به این نتیجه برسد که امکان قبولی کمتری دارد ولی بارها در آزمون عکس این پیش بینی ها اتفاق افتاده است. پس هنوز زمان کافی دارید که با تلاش بیشتر و برنامه ای جامع تر به هدف خود برسید. یاد آور می شویم که در آزمون ها همیشه حضور داشته باشید و از غیبت کردن در یک یا چند آزمون بپرهیزید و در موقع ارزیابی کارنامه خود با دقت در آن، به تعدیل اهداف خود کمک کنید. و اجازه ندهید ترس و اضطراب از نتیجه آزمون شما را از به یادآوری آموخته هایتان باز دارد. آنچه اهمیت دارد تلاش شماست نه نتیجه آزمون.

موفقیت آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، بیشتر همان طور که گفته شد بستگی به تلاش خود دانش آموزان و خانواده ها دارد. برگ برنده موفقیت دست شما و برنامه ریزی های درسی موثر می باشد.

مشاوره و برنامه ریزی درسی تیزهوشان درخت دانش

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یک برنامه ریزی منظم، و ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید. شماره ارتباط با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 9099072943 می باشد. ارزوی ما موفقت شما دوستان عزیز می باشد.

نکته مهم:

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوع های تحصیلی و نحوه پیشرفت و موفقیت در آزمون های تیزهوشان می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

نحوه تست زنی در آزمون تیزهوشان،

برنامه ریزی درسی تیزهوشان،

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان،

افزایش خلاقیت تیزهوشان،

افزایش کیفیت مطالعه تیزهوشان،

شرایط مدارس تیزهوشان،

تاثیر تغذیه در پیشرفت درسی دانش آموزان تیزهوش،

تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان،

برنامه ریزی روزانه تیزهوشان،

شرکت در کلاس های فوق العاده تیزهوشان،

مراحل مرور و مطالعه خوب درسی تیزهوشان

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

به امید موفقیت داوطلبان پر تلاش ایران عزیز

Please rate this

توسط | 2019-03-05T16:42:46+04:30 مارس 5th, 2017|تیزهوشان, مدارس نمونه دولتی|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.