مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

مهندسی کامپیوتر بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 24 نوامبر 2018

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور نیمسال دوم ۹۷-۹۸ بهمن

چند سالی است برخی از دانشگاه ها ( دانشگاه آزاد – دانشگاه علمی کاربردی – دانشگاه پیام نور و … ) از طریق بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی اقدام به ثبت نام بدون کنکور مهندسی کامپیوتر دانشجو نموده اند.از جمله دانشگاه آزاد بدون کنکور، دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنور، دانشگاه پیام نور بدون کنکور و دانشگاه علمب کاربردی بدون کنکور که در رشته مهندسی کامپیوتر پذیرش دارند.

در این مقاله سعی دارم به معرفی رشته مهندسی کامپیوتر، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه ۹۷ و شرایط ورود به رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور را برای متقاضیان محترم توضیح دهیم.

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر یا Computer engineering دانشی است ترکیبی از: مهندسی برق، مهندسی الکترونیک و طراحی نرم افزار

رشته مهندسی کامپیوتر ابتدا تحت عنوان رشته انفورماتیک زیر نظر دانشکده‌ ریاضی تدریس می‌شد. امروزه این رشته تحت عنوان مهندسی کامپیوتر زیر نظر دانشکده فنی و مهندسی در بسیاری از دانشگاه ها تدریس می شود.

شعار متخصصان رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور این است که: انسان باید بی اندیشد و ماشین باید کار کند.، لذا هدف نهایی رشته مهندسی کامپیوتر طراحی و ساخت اجزای سخت افزاری و نرم افزاری جهت کمک هرچه بیشتر به جامعه بشریت برای سهولت کارها می باشد.

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور از مقطع کاردانی تا دکتری تدریش می شود، گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر بدون آزمون را به تفکیک مقطع تحصیلی می توانید در زیر مطالعه بفرمایید:

برای اطلاع از با چه معدلی در رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور پذیرش خواهیم شد؟ دانشگاه های مورد پذیرش رشته کامپیوتر بدون کنکور، شرایط و زمان و نحوه ثبت نام بهمن ماه رشته مهندسی کامپیوتر نیمسال دوم ۹۷-۹۸، لیست جدید رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه آزاد و .. می توانید با مشاوران درخت دانش با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کاردانی

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور در مقطع کاردانی به صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود:

 • کاردانی نرم افزار
 • کاردانی سخت افزار

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ناپیوسته

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته به شرح زیر است:

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته:

 • مهندسی تکنولوژی نرم‌افزار
 • مهندسی تکنولوژی سخت‌افزار

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر کارشناسی پیوسته

 • علوم کامپیوتر
 • مهندسی نرم‌افزار
 • مهندسی سخت‌افزار
 • مهندسی فناوری اطلاعات

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور کارشناسی ارشد به شرح زیر است:

 • معماری کامپیوتر
 • مهندسی نرم‌افزار
 • هوش مصنوعی
 • امنیت اطلاعات
 • مکاترونیک
 • الگوریتم‌ها و محاسبات
 • تجارت الکترونیک
 • مهندسی فناوری اطلاعات
 • شبکه‌های کامپیوتری

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر مقطع دکتری

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر دکتری به شرح زیر است:

 • هوش مصنوعی
 • مهندسی نرم افزار و الگوریتم
 • معماری سیستمهای کامپیوتری
 • شبکه و رایانش

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دو سال است که در اولویت رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها شده است، رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور هیچ تفاوتی از نظر سطح مدرک و واحد هایی که باید در دانشگاه گذرانده شود با رشته مهندسی کامپیوتر با آزمون ندارد.

ثبت نام بدون کنکور مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ بیشتر مناب افرادی است که به هر دلیلی زمان کافی برای درس خواندن و شرکت در آزمون سراسری و کسب رتیه خوب را ندارند از این رو با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷ وارد دانشگاه شوند.

توصیه مشاوران درخت دانش به علاقه مندان به رشته علوم کامپیوتر بدون کنکور این است که در صورت تمایل به این رشته می توانند با دارا بودن شرایطی که در ادامه توضیح می دهیم وارد این رشته شوند.

شرایط ورود به رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور نیمسال دوم ۹۷-۹۸

شرایط ورود به رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور و ملاک پذیرش بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی است، یعنی براساس معدل کتبی دیپلم در مقایسه با سایر داوطلبان پذیرش بدون کنکور انجام می شود.درصد اعمال معدل کتبی بستگی به مدرک دیپلم داوطلب دارد بدین صورت که کسی که مدرک دیپلم ریاضی دارد اعمال سوابق تحصیلی برای ایشان ۱۰۰درصد است و برای کسی که مدک دیپلم تجربی و یا انسانی دارد درصد اعمال ۸۰ درصد است.

چه دانشگاه هایی رشته مهندسی کامپیوتر را بدون کنکور پذیرش دارند؟

دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی رشته مهندسی کامپیوتر در مقاطع مختلف بدون کنکور پذیرش دارند، از آنجا که بیشترین متقاضی بدون کنکور مربوط به دانشگاه آزاد می باشد ما در اینجا واحدهای ارائه دهنده مهندسی کامپیوتر بدون دانشگاه آزاد را خدمت شما ارائه می دهیم و برای اطلاع از لیست کامل دانشگاه هایی که مهندسی کامپیوتر بدون کنور پذیرش دارند با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد را در چه مقاطعی داریم؟

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور در مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ارائه می شود، اگر تمایل به ادامه تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر دارید باید عرض کنیم که نگران نباشید زیرا مقطع و واحد دانشگاهی ارائه دهنده بدون کنکور مهندسی کامپیوتر به اندازه کافی وجود دارد.

در زیر برخی از واحدهای دانشگاه آزاد که در رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور پذیرش دارند خدمت شما ارائه می دهیم برای اطلاع کامل از واحدهایی که بدون کنکور مهندسی کامپیوتر پذیرش دارند، گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقاطع مختلف و واحدهای دانشگاه آزاد چه گرایشی از مهندسی کامپیوتر را در مقاطع مختلف ارائه می دهند با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

کاردانی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ۹۷-۹۸

اسلامشهر، پرند، شهر قدس، دماوند و ..

کاردانی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها ۹۷-۹۸

اردبیل، ایلام، بوشهر، شهرکرد، مشهد، زنجان، زاهدان، قم، کرمان، یاسوج، گرگان، رشت، ساری، بندرعباس، همدان و …

کاردانی پیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ۹۷-۹۸

پرند، پردیس، تهران شرق، یادگار امام، فیروز کوه و …

کاردانی پیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها ۹۷-۹۸

تبریز، کرج، مشهد، سمنان، زاهدان، گرگان، ساری و …

کارشناسی  ناپیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ۹۷-۹۸

در مقطع کارشناسی ناپیوسته  بیشتر واحدهای دانشگاه آزاد تهران بدون کنکور مهندسی کامپیوتر را ارائه می دهند از جمله:اسلامشهر، تهران جنوب، تران شمال، تهران شرق، یادگار امام و …

“با توجه به موقعیت مکانی خود برای انتخاب نزدیک ترین و بهترین واحد دانشگاه آزاد تهران با معدل لازم قبولی می توانید با مشاوران درخت دانش در تماس باشید”

کارشناسی  ناپیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استانها ۹۷-۹۸

تبریز، کرج، رمشهد، زاهدان، شیراز، قزوین، سنندج، کرمانشاه، یاسوج، گرگان، رشت، ساری، اراک، بندرعباس، همدان، یزد و…

کارشناسی پیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ۹۷-۹۸

در مقطع کارشناسی پیوسته  بیشتر واحدهای دانشگاه آزاد تهران بدون کنکور مهندسی کامپیوتر را ارائه می دهند از جمله:اسلامشهر، تهران شمال، تران مرکز، تهران شرق، یادگار امام و…

کارشناسی پیوسته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها کشور ۹۷-۹۸

تبریز، ارومیه، اصفهان، ایلام، بوشهر،مشهد، زاهدان، شیراز، قزوین، قم، سنندج، کرمان، کرمانشاه، ساری، اراک، بندرعباس، همدان، یزد و شهرهای دیگر ایران

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته مهندسی کامپیوتر نیمسال دوم ۹۷-۹۸

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمام واحد های دانشگاه آزاد فقط و فقط ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می شود برخلاف سال های گذشته برای ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۷ نیمسال دوم بهمن ماه نیاز نیست از ابتدا به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایید و مراجعه حضوری مرحله بعد از اعلام نتایج بدون کنکور آزاد ۹۷ می باشد.

مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور مهندسی کامپیوتر 

 • مرحله اول: خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • مرحله دوم: ثبت اطلاعات و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ در هر زیر گروه آزمایشی می توان ۲۰ کد رشته/محل را بر طبق اولویت بندی انتخاب نموداز آنجا که رشته مهندسی کامپیوتر در زیر گروه ریاضی می باشد باید با زیر گروه آزمایشی ریاضی وارد شوید.

توجه: با هر کارت اعتباری فقط برای یک زیر گروه آزمایشی می توان انتخاب رشته نمود و برای انتخاب رشته در زیر گروه دیگر باید کارت مجدد خریداری کنید.

مشاوره تحصیلی ثبت نام رشته های بدون کنکور درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش راهنما شما در معرفی رشته های بدون کنکور و دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بر اساس سوابق تحصیلی لیست رشته های بدون کنکوردانشگا آزاد نیمسال دوم ۹۷، ثبت نام بدون کنکور مهندسی کامپیوتر، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد، ثبت نام بدون کنکور پیام نور، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ،اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ خواهد بود.

 

هیچ نظری وجود ندارد