مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور

تاریخ ارسال نوشته: 26 اکتبر 2017
مهندسی پزشکی بدون کنکور پیام نور

مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور یا دانشگاه آزاد؟(سطح علمی دانشگاه آزاد مقایسه با پیام نور)

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور رشته مهندسی عمران؟(مطالعه مقاله)

زمان ثبت نام بدون کنکوربهمن ماه دانشگاه آزاد و پیام نور ؟(نیمه دوم بهمن ۹۷-۹۸)

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد؟

دیگر آن زمان که داوطلبان ورود به دانشگاه ها بعد از سال ها رنج و زحمت خود را در اتاقی محبوس می کردند و با تمام توان تلاش می نمودند و در زمان کنکور به دلیل اضطراب و استرس پذیرفته نشدن در آزمون، نمی توانستند آنچه را که آموخته اند استفاده نمایند، گذشت. دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور این مشکل بزرگ داوطلبان ورود به دانشگاه ها را حل نموده و بدون اضطراب و استرس ناشی از جلسه آزمون داوطلبان گرامی را پذیرش می نمایند.

برای ثبت نام نیمسال دوم رشته مهندسی عمران می توانید با مشاورین درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت تماس حاصل بفرمایید.

معرفی رشته مهندسی عمران بدون کنکور

مهندسی عمران بیانگر کاربرد علم در ایجاد و سازندگی و عمران است. یک مهندس عمران علاوه بر رعایت جنبه های فنی و اجرایی، باید اقتصادی عمل کند زیرا که اقتصادی بودن یک اصل در مهندسی عمران است.

این رشته در دو گرایش دانشجو می پذیرد:

 • گرایش عمران- عمران
 • گرایش عمران- نقشه برداری

در گرایش عمران- عمران درباره سازه، خاک و پی، راه و ترابری و و هیدرولیک و همچنین مطالعه زمین بناهای فنی مطالعه می شود تا بر اساس نوع خاک زمین مورد نظر شکل و شالوده سازه ای طراحی شود.

در گرایش عمران- نقشه برداری مکان خاکبرداری، میزان و نحوه خاکبرداری و نمایش اطلاعات مکانی به منظور اجرای بهینه پروژه ها مطالعه می شود.

در مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته پذیرش می کند. در مقطع کاردانی ناپیوسته گرایش عمران- امور پیمانها نیز پذیرش می کند.

در مقطع کارشناسی ناپیوسته هم گرایش عمران- نگهداری و بهره برداری سد و شبکه هم پذیرش دارد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور و دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران

 1. داشتن دیپلم ۴ ساله نظام قدیم
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی
 3. داشتن مدرک فوق دیپلم کاردانی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بدون کنکور دانشگاه آزاد معمولا در دو دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته و در نیمسال اول و نیمسال دوم دانشجو پذیرش می کند که در لینک رنگی زیر برای شما دوستان عزیز به صورت مفید توضیحات لازم را درباب موضوع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ مهندسی عمران ارائه شده و داوطلبان می توانند بر روی لینک رنگی برای دریافت شرایط ثبت نام کلیک نمایند.

 مهلت و زمان ثبت نام مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور

با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش متقاضیان بدون کنکور پیام نور می توانند در روز ۱/۸/۹۸ تا تاریخ ۳۰/۸/۹۸ برای ثبت نام خود اقدام کنند.

دوستان می توانند با خرید کارت اعتباری ۲۰۰۰۰ هزار تومانی از سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام داده و روز بعد برای ثبت نام حضوری و دریافت برنامه های هفتگی خود به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند. داوطلبان گرامی برای شرکت در رشته مهندسی عمران بدون کنکور در دانشگاه آزاد و پیام نور ورودی مهر ماه در تمامی شهرستان ها و استان تهران می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

در صورتی که برای ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه یا ورودی نیمسال دوم پذیرش انجام شود در کانال تلگرام(شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ از طریق تلگرام برای دریافت لینک کانال اقدام نمایید) و در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد برای دریافت اطلاعات می توانید همین الان از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

لینک رشته های پرطرفدار زیرگروه ریاضی و فنی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

مهندسی پزشکی بدون کنکور

مهندسی کامپیوتر بدون کنکور

مهندسی معماری بدون کنکور

مهندسی نفت بدون کنکور

افراد برای ثبت نام لازم نیست در آزمون سراسری شرکت نموده باشند در هر صورت می توانند شرکت کنند.

 مشاوره تحصیلی درخت دانش(مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور و دانشگاه آزاد)

متقاضیان رشته مهندسی عمران بدون کنکور در تهران و شهرستان ها در دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات مختلف و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور و همچنین اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در هر دانشگاه و زمان مراجعه به دانشگاه ها با مشاورین و کارشناسان مجرب درخت دانش در ارتباط باشند.

متقاضیان بدون کنکور و تکمیل ظرفیت اطلاع داشته باشند که تکمیل ظرفیت سراسری روزهای آینده منتشر خواهد شد و همچنین برای دانشگاه های بدون کنکور پیام نور، بدون کنکور دانشگاه آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را در اسرع وقت به انجام برسانند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

6 نظر

 • سلام من کارشناسی پیوسته عمران دانشگاه ازاد میخوندم ولی به دلایلی دانشگاهو ول کردم البته کارت معافیت خدمت دارم ایا دوباره میتونم ادامه تحصیل بدم؟ الان که دوسال گذشته من باید هزینه ی انصرافی بدم یا اخراجی حساب میام ؟ الان میتونم دوباره ثبت نام بدون کنکور بکنم شهر خودم ؟ ممنون میشم جوابمو بدین
  • نویسنده
   سلام بستگی به دانشگاهی که درس خوندید و در صورتی که این رشته را بدون کنکور ارائه دهد شما می توانید جهت ادامه تحصیل اقدام نمایید که به دلیل حساسیت موضوع شما پیشنهاد می شود از طریق شماره گیری 9099072943(بدون پیش شماره) و از طریق تلفن ثابت با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.
  • سلام امسال ثبت نام بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی معدل دیپلم می باشد و تمام افرادی که مدرک پیش دانشگاهی، دوازدهمی نظام جدید و مدرک کاردانی داشته باشند می توانند بدون کنکور ثبت نام کنند برای اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید