مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

مهندسی صنایع بدون کنکور

تاریخ ارسال نوشته: 28 اکتبر 2017
مهندسی پزشکی بدون کنکور پیام نور

مهندسی صنایع بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دیگر آن زمان که داوطلبان ورود به دانشگاه ها بعد از سال ها رنج و زحمت خود را در اتاقی محبوس می کردند و با تمام توان تلاش می نمودند و در زمان کنکور به دلیل اضطراب و استرس پذیرفته نشدن در آزمون، نمی توانستند آنچه را که آموخته اند استفاده نمایند، گذشت. دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور این مشکل بزرگ داوطلبان ورود به دانشگاه ها را حل نموده و بدون اضطراب و استرس ناشی از جلسه آزمون داوطلبان گرامی را پذیرش می نمایند. داوطلبان گرامی برای شرکت در رشته مهندسی صنایع بدون کنکور در دانشگاه آزاد و پیام نور ورودی مهر ماه در تمامی شهرستان ها و استان تهران می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند. افراد برای ثبت نام لازم نیست  در آزمون سراسری شرکت نموده باشند در هر صورت می توانند شرکت کنند.

مهندسی صنایع

مهندس صنایع بهترین راه را برای تولید محصول و حل مسائل و مشکلات یک واحد صنعتی یا خدماتی پیدا کند. واقع فازق التحصیل این رشته تلاش می کند تا با یک نگرش سازمان یافته، مسائل و مشکلات کارخانه را تحلیل کند و به گونه ای عمل نماید با حداقل ورودی مواد، حداکثر خروجی را داشته باشد؛ زیرا امکان دارد که طراحان یک واحد صنعتی وقتی مشغول طراحی می شوند به مسائل اقتصادی، افزایش بهره وری و سایر مسائل توجه کافی نداشته باشند.

اما یک مهندس صنایع هنگام برنامه ریزی برای اداره ی کارخانه ای که دارای کارگران زیاد و ماشین آلات بسیار است به مسائل بسیاری توجه دارد؛برای مثال به این مساله توجه دارد که چگونه می توان بیکاری ماشین آلات را به حداقل رساند و از نیروی انسانی بهترین استفاده را کرد و در ضمن محصول کارخانه کمترین ضایعات را داشته یاشد و نگهداری و تعمیرات ماشین آلات نیز به بهترین نحو انجام بگیرد.

توانایی های لازم مهندسی صنایع:

این رشته در ارتباط نزدیکی با مدیریت دارد و دانشجوی آن باید توانایی های مدیریتی داشته و قدرت تحلیل و درک بالایی داشته باشد. دانشجویان رشته مهندسی صنایع باید در دو درس ریاضی و فیزیک قوی باشند. بخصوص در درس ریاضیات جدید که آمار و احتمالات این درس تا حدی به مهندسی صنایع مربوط است. بهترین و نزدیک ترین رشته به کارهای مدیریتی و برنامه ریزی واداره امور است و اگر قرار باشد برای مدیریت بخش تولید یک واحد صنعتی بین مهندس مکانیک، برق وصنایع که دارای شرایط مساوی هستند، یک نفر را انتخاب کرد؛ صنایع اولویت اول است.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور و دانشگاه آزاد رشته مهندسی صنایع

داشتن دیپلم ۴ ساله نظام قدیم

داشتن مدرک پیش دانشگاهی

داشتن مدرک فوق دیپلم کاردانی

 مهلت و زمان ثبت نام مهندسی صنایع بدون کنکور پیام نور

با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش متقاضیان بدون کنکور پیام نور می توانند در روز ۱/۸/۹۶ تا تاریخ ۳۰/۸/۹۶ برای ثبت نام خود اقدام کنند. دوستان می توانند با خرید کارت اعتباری ۲۰۰۰۰ هزار تومانی از سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام داده و روز بعد برای ثبت نام حضوری و دریافت برنامه های هفتگی خود به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش(مهندسی صنایع بدون کنکور پیام نور تهران)

متقاضیان رشته مهندسی صنایع بدون کنکور در تهران و شهرستان ها می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات مختلف و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور و همچنین اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در هر دانشگاه و زمان مراجعه به دانشگاه ها با مشاورین و کارشناسان مجرب درخت دانش در ارتباط باشند.

متقاضیان بدون کنکور و تکمیل ظرفیت(مهندسی پزشکی، مهندسی نفت، روانشناسی،حقوق و …) اطلاع داشته باشند که تکمیل ظرفیت سراسری روزهای آینده منتشر خواهد شد و همچنین برای دانشگاه های بدون کنکور پیام نور، بدون کنکور دانشگاه آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را در اسرع وقت به انجام برسانند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

هیچ نظری وجود ندارد