hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مهمانی دانشگاه پیام نور 97 No ratings yet.

ثبت درخواست مهمان دانشگاه پیام نور 97-98

زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور؟

زمان انتقالی دانشگاه پیام نور 97؟

مهمان موقت دانشگاه پیام نور؟

مهمان دائم دانشگاه پیام نور؟

شهریه دانشجویان مهمان چه تغییری دارد؟

و…

عوامل زیادی همانند دوری از خانواده، وضعیت روحی نامناسب دانشجو، بیماری های روحی روانی و مبتلا بودن به یک بیماری خاص از جمله دلایلی است که برخی دانشجویان تصمیم می‌گیرند از دانشگاه مبدا خود به دانشگاهی در نزدیکترین شهر محل سکونت خانواده خود مهمان شوند.(مهمانی دانشگاه پیام نور 97)

جهت مشاوره ثبت درخواست مهمانی دانشگاه پیام نور 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت وبدون پیش شماره از سراسر کشور با شماره 9099072943 تماس بگیرید.

برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهرماه 97

مهمانی دانشگاه پیام نور 97

زمان درخواست مهمان دانشگاه پیام نور؟

کلیه دانشجویان دانشگاه  پیام نور و دانشجویان جدید الورود در نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 در صورت تمایل به استفاده از امکان مهمان شدن در این نیمسال می توانندهرچه زودتر جهت تکمیل ثبت نام و انتخاب واحد به صورت حضوری به دانشگاه مبدا خود مراجعه کنند و مدارک خود را به دانشگاه قبولی تحویل دهند.

مهلت ثبت درخواست مهمانی در نیمسال اول 97  از 31شهریور 97 تا تاریخ 9 مهرماه 97 می باشد و باتوجه به اینکه لازمه ثبت درخواست مهمان دانشگاه پیام نور 97-98 تکمیل ثبت نام یعنی تحویل مدارک به صورت حضوری می باشد هر چه زودتر نسبت به انجام ثبت نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

انواع مهمانی دانشگاه پیام نور 97

مهمان موقت:

در مواردی که دانشجو برای نیم سال تحصیلی مشخصی اقدام به تغییر محل تحصیل خود می نماید به عنوان دانشجوی مهمان برای همان نیم سال در دانشگاه مقصد شناخته می شود.

مهمان مینا دانشگاه پیام نور

مهمان مبنا:

مهمان براساس نمره آزمون سازمان سنجش آموزش کشور.

مهمان دائم دانشگاه پیام نور

مهمان دائم(مهمانی دانشگاه پیام نور 97):

دانشجو، کلیه واحدهای خود را به صورت مهمان می گذارند و در پایان هر نیم سال تحصیلی ریز نمرات وی به دانشگاه مبدا ارسال و در پایان تحصیلات، مدرک ایشان توسط دانشگاه مبدا صادر می گردد.

نکته 1: مدت زمان  مهمانی تا سه نیم سال برای مقطع کارشناسی پیوسته و دو نیم سال تحصیلی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می توند ادامه یابد. پس از آن دانشجو باید یا به دانشگاه مبدا باز گردد و یا تبدیل به مهمان دائم شده و یا به دانشگاه مقصد منتقل گردد.(مهمانی دانشگاه پیام نور 97)

نکته 2:‏ دانشجویان دانشگاه پیام نور برای ثبت درخواست مهمان دانشگاه پیام نور 97-98 در مراکز و واحدهای آن دانشگاه، نیاز به کسب حداقل میانگین را ندارند.

نکته3: در صورتی که سکونت دائمی خانواده دانشجو در نزدیک ترین محل به دانشگاه مقصد باشد، دانشگاه ها باید در صورت احراز یکی از شرایط زیر نیز با مهمان شدن وی موافقت نمایند:

‏1-‏ ازدواج دانشجوی دختر (در زمان دانشجویی) در صورتی که محل اشتغال دائم همسر دانشجو، قبل از ازدواج، در نزدیک ترین محل به دانشگاه مقصد باشد.

‏2-‏ فوت یا معلول شدن سرپرست خانواده، در زمان دانشجویی به طوری که وی به تشخیص مراجع قانونی به عنوان کفیل خانواده شناخته شود.(مهمانی دانشگاه پیام نور 97)

‏3-‏ بیماری خاص دانشجو به تایید مراجع ذی صلاح.

4-‏ معلولیت مؤثر دانشجو که در زمان دانشجویی صورت گرفته باشد.

حتما قبل از ثبت درخواست مهمان بخوانید:

شهریه دانشجویان مهمان پیام نور

– شهریه متغیر متقاضیان مهمان موقت یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران (پیام نور تهران شمال ، پیام نور تهران جنوب ، پیام نور تهران شرق ، پیام نور تهران غرب ) با ضریب 1.3 محاسبه و اخذ می گردد.

– شهریه متغیر متقاضیان مهمان موقت یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند، پردیس، ورامین، پاکدشت و ری با ضریب 1.2 محاسبه و اخذ می گردد.

– شهریه متغیر متقاضیان مهمان موقت یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بنهای بالا بدون ضریب محاسبه و اخذ می گردد.

برای ثبت درخواست مهمانی دانشگاهی پیام نور 97 می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش برای ثبت درخواست مهمانی و انتقال دائم دانشگاه پیام نور می توانند با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید. برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور از تاریخ 5 مهرماه 97 به بعد می توانید ثبت نام خود را به انجام برسانید. برای ارتباط با شماوران تحصیلی درخت دانش می توانید از راههای ارتباطی زیز در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.