مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول ۹۸؟(مطالعه مقاله)
 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته نیمسال اول مهر ۹۸-۹۹؟
 • شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟ (مطالعه کامل مقاله)
 • چه رشته هایی را در بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • و … ؟؟؟

خبر فوری(۲۲ شهریور ۹۸): نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ماه منتشر شد برای مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۸ کلیک نمایید.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته مهر ماه ۹۸ تمدید شد

 تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ در مقطع کارشناسی پیوسته تا ۲۸ شهریور ماه و اعلام نتایج کارشناسی ناپوسته – کاردانی ناپیوسته و پیوسته در سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۸٫

در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در مورد زمان، نحوه، شرایط، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه و نیمسال اول مهر ماه ۹۸ تماس گرفته اند پاسخ کامل بدهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ماه ۹۸ مشخص شد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ مهر ماه نیمسال اول امسال با سال های گذشته کاملا متفاوت بود به نحوی که ثبت نام دو مقطع از ثبت نام: کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از ۲۵ اسفند ۹۷ آغاز شدند و مقطع کارشناسی ناپیوسته از ۲۶ اردیبهشت و کاردانی پیوسته از ۱۶ تیر ماه ۹۸ ذر اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد زمان شروع هر کدام از این مقاطع می باشد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۸

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول مهر ماه ۹۸ تا ۲۰ شهریور ماه مهلت ثبت نام دارد لذا اکیدا توصیه می شود برای ثبت نام خود در هر کدام از رشته ها عجله نکنید و ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد (لیست جدید ارائه شده) خود را از طریق مشاور انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مرود معدل و شرایط لازم ورود به هر کدام از رشته های بدون آزمون، نحوه انتخاب رشته تجانسی، معرفی رشته های جدید و رشته های پزشکی بدون کنکور این دوره می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید و یا بر روی نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته بهمن ماه ۹۸ مشخص شد

بر طبق اطلاعیه ۲۶ دی ماه سازمان سنجش و پذیرش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ بهمن ماه نیمسال دوم از تاریخ ۹۸/۱۰/۲۹ آغاز خواهد شد و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۱ روز می باشد و تا دهم بهمن ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹

یک سال تحصیلی شامل دو نیمسال و دو بار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در هر کدام از نیمسال ها می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد امسال بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد، و ۸۵% رشته های با آزمون را شامل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط و با چه معدلی چه رشته ای؟ لیست رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه ازاد، رشته های پزشکی بدون کنکور آزاد و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نیمسال دوم ۹۸-۹۹:

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸-۹۹ در نیمه دوم دی ماه ۹۸-۹۹ شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم دوم بهمن ماه وارد دانشگاه شوند و جز ورودی های دوم سال تحصیلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم انجام دهند.

نیمسال اول ۹۸:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ در نیمه دوم مرداد ماه شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم مهر وارد دانشگاه شوند و جزء ورودی های اول سال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام دهند.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ یکی از مهمترین نکته های است که یک داوطلب بدون کنکور دانشگاه آزاد باید آن را جدی بگیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در یک سال تحصیلی به دو دوره تقسیم می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸
 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در مقطع کارشناسی هم به دو صورت کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در ۲ نوبت مهر ماه و بهمن ماه ۹۸ انجام می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ شروع خواهد شد.
 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ بهمن ماه نیمه اول دی ماه ۱۳۹۸ شروع خواهد شد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ۹۸-۹۹

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی معمولا بیش از ۱۰ روز می باشد بدین معنی که:

 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۸-۹۹ مهر ماه تا ۹۸/۰۶/۰۶
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ بهمن ماه نیمه اول دی ماه ۱۳۹۸ تا اول بهمن ماه ادامه دارد.

“لینک کانال تلگرام درخت دانش را در انتهای پست قرار داده ایم برای عضویت در خبرنامه بدون کنکور عضو کانال شوید”

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مقطع کاردانی به  دو صورت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته ارائه می شود.

نکته مهمی که لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است که شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود. داوطلبان در ۲ نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در ۱۹ مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در نیمه دوم دی ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کاردانی معمولا بیش از ۱۰ روز می باشد بدین معنی که ثبت نام از نیمه دوم مرداد ماه شروع می شود و تا بیش از ۱۰ روز مهلت ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد.

زمان و مهلت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹ بعد از اعلام نتایج بدون کنکور آزاد در زمان مشخص شده از پایگاه اطلاع رسانی ده روز داوطلبین مهلت ثبت نام حضوری در دانشگاه های پذیرفته شده دارند.

بعضی از دانشگاه ثبت نام حضوری ندارند و به صورت ثبت نام ده مرحله ای می باشد که داوطلب باید قبل از مراجعه به دانشگاه انجام داده باشد و شماره دانشجویی خود را دریافت نماید.

نکته مهم قابل توجه:

  • برای اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور در دانشگاه و همچنین نحوه ثبت نام ده مرحله ای بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.
 • امسال هر داوطلب می تواند با هر کدام از عنوان مدارک دیپلم در زیر گروه های مختلف انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام بدهد.

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸

رشته های تازه ای که قرار برای بدون کنکور اعلام شوند، چه رشته های می باشند؟(بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران !!!)

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چند گروه آزمایشی و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد؟

و …؟؟؟

تمامی این سوالات و چرا ها باعث شده است دغدغه های ذهنی فراوانی در میان متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ ایجاد شود، در این مقاله قصد بر این داریم همه سوالات مطرح شده را پاسخ بدهیم.

“پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه و بهمن ماه ۹۷-۹۸ با شرط سوابق تحصیلی انجام خواهد شد”

ثبت نام بدون کنکور مهرماه به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت  azmoon.org  مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت کنند تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با در دست داشتن مدارک دیگر به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۸، لیست کامل رشته های غیر پزشکی و پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی و اولویت بندی ۲۰ کد رشته انتخابی در انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ۹۸ و معرفی رشته های بدون کنکور و بازار کار آنها و موقعیت مکانی دانشگاه های آزاد بدون کنکور و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (ازطریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره)تماس حاصل نمایید.

رشته های بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸

حال که قبولی در دانشگاه دیگر نیاز به رتبه و کنکور ندارد لازم است با دقت بیشتری انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم انجام شود.
همان طور که اطلاع دارید انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۸ در مقطع کاردانی پیوسته بدون کنکور آزاد، کاردانی ناپیوسته بدون کنکور آزاد، کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد و کارشناسی ناپیوسته به زودی آغاز خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب شرایط جدید و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم ترم بهمن ۹۷ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

گذاشتن قسمت آخر پازل و معمای کنکور (راهنمای دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸) را به کارشناسان درخت دانش بسپارید. پس با صبر و حوصله خود با تماس با مشاوران مجرب درخت دانش سعی داشته باشید این قطعه آخر پازل را به خوبی و در جایگاه بهتر قرار دهید و با توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۷ و انتخاب بهترین رشته بر اساس اولویتهای علاقه و بازار کار رشته انتخاب رشته هدفمند داشته باشید.

دانشگاه آزاد بدون کنکور تمامی رشته ها به غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور را شامل می شود. البته به احتمال زیاد برای ورودی مهر ماه ۹۷ تعدادی از رشته های پیراپزشکی هم مورد پذیرش قرار بگیرند.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور از جمله، انتخاب رشته بدون کنکور تجربی، معرفی بازار کار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ و … درکنار شما دوستان خواهند بود.

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از لینک های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش


Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

143 نظر


  Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام ببخشید بین رشته ی میکروبیولوژی و مهندسی بهداشت حرفه ای کدوم بهتره ار نظر بازار کار و پرستیژ؟ برای ارشد میکروبیولوژی میشه کنکور وزارت بهداشت داد؟بیوشیمی بالینی و هماتولوژی مجاز میشه واسه میکروبیولوژِی؟ واسه ارشد بهداشت چه رشته هایی مجازن؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
  • سلام رشته بهداشت حرفه ای از نظر بازار کار بهتره و برای ارشد میکروبیولوژی میتونین بیوشیمی و هماتولوژی برین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در تماس باشین 9099072943

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام.ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد رشته مهندسی عمران ورودی مهر ،الان یا شهریور هم ثبت نام داره؟؟تاریخ دقیق اش کی هست و یا توی سایت یا کانالی تاریخ اش را می نویسه؟؟ قبلا کارت اعتباری خریدم ولی گروه ازمایشی را اشتباه انتخاب کردم و نتونستم ویرایش کنم و انتخاب رشته انجام بدم.؟؟؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
  • نویسنده
   درود بله برای شهریورماه هم دانشگاه آزادبدون کنکورثبت نام داردکه میتوانیدمجدداکارت اعتباری ثبت نام خریداری کنیدویارشته خودراتغییردهید.باامکان اضافه کردن گروه های آزمایشی جدیدمی توانیداین کارراانجام دهید

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من رشته تجربیم دی امتحانات پیشم رو پاس میکنم میخوام ورودیه بهمن برم میشه ایا؟بعد اینکه چه رشته هایی بدون کنکوردانشگاه ازاد میتونم برم ؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من زبان سوم رو افتادم که شهریور پاس میکنم دروس نهایی پیش رو هم دی ماه امتحان میدم اگه قبول بشم میتونم ورودی بهمن رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور برم؟؟توروخدا جوابمو بدید دارم از استرس میمیرم

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من مدرک پیش دانشگاهی رشته تجربی دارم. میخوام برای ورودیه مهر ماه97 توی رشته حقوق ثبت نام کنم. آیا این رشته شرط معدل داره؟ چون من معدل دیپلمم 13/5 شده.و توی این مقاله خوندم که نوشته ورودیه مهرماه شرط معدل داره.یعنی با توجه به این معدل پایینم.من نمیتونم ثبت نام کنم؟لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من امسال تیر ماه واسه بار دوم میخوام کنکور بدم ولی احتمالا سراسری رشته ای که میخوامو قبول نمیشم ، میخواستم ببینم با توجه به این که رشتم تجربی هست میتونم رشته معماری دانشگاه آزاد بدون کنکور بخونم؟ در ضمن معدل دیپلمم هم18/60، و معدل کتبیم 19/43 هستش

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشین.من ثبت نام و انتخاب رسته را برای نیمسال دوم کردم ولی هنوز جوابی نرسیده الان کلاس ها شروع شده و ما هنوز نتونستیم ثبت نام ۱۰ مرحله ای رو انجام بدین.قضیه چیه؟

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشین دانشجوی ترم اخر کاردانی رشته نقشه کشی معماری هستم و چون نمره کاراموزیم هنوز نیومده میتونم بیام دانشگاه ازاد برای کارشناسی ثبت نام کنم یا نه؟برای ترم بهمن

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام و خسته نباشید ببخشید من برای ثبت نام در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه ازاد که بدون کنکوره یه مشکل دارم اونم اینه که از سال پیش دانشگاهی یه درس زیستمو فقط پاس نکردم ایا میتونم برم اگه هم نتونم تا دی ماه پاس کنم میتونم تو نیم سال دوم ثبت نام کنم؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشید اینکه توی سایت نوشتید انتخاب رشته های با معدل ریاضی برای زیرگروه زبان تاثیر100درصدی داره یعنی قبولیش سخت تر از بقیه ی زیرگروهاس یا نه؟؟ ممنون

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشید اگر کارشناسی ناپیوسته بهمن دررشته اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد بخوانیم ودر پذیرش بدون ازمون مهر ۹۸ هم شرکت کرده ودولتی روزانه قبول شویم ایا میتوان بدون انصراف در دودانشگاه تحصیل کردبا توجه به اینکه دوترم از کارشناسی ناپیوسته ازاد باقی مانده باشد ممنون میشوم پاسخ بدید با سپاس

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلا.خواهش میکنم جواب بدین لطفا.چرا ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شروع نمیشه ؟ اصلا امسال ثبت نام داره یانه؟ خواهش میکنم جواب بدین خیلی استرس دارم

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من واسه ورودی بهمن ماه کارشناسی پیوسته رشته میکروبیولوژی ثبت نام کردم فقط همین یک رشته رو انتخاب کردم میخواستم بپرسم چقدر شانس قبولیم هست معدل کتبیم هم 11 هست دانشگاه ازاد جهرم هم زدم ایا امکان قبول نشدن هست؟خواهش میکنم بهم جواب بدین ممنون

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من اشتباها سر مشاوره غلط یک ادم نادان کاردانی ناپیوسته ثبت نام کردم ولی باید پیوسته ثبت نام میکردم چون مدرک دیپلم دارم پیش ندارم الان میتونم کاری کنم خیلی سرم درد گرفته لطفا کمک کنید تو کاردانی رشته کامپیوتر انتخاب کردم الان کارت اعتباری برای ثبت نام کاردانی پیوسته گرفتم مشکلی بوجود میاد چون من ناپیوسته کامپیوتر انتخاب کردم دیگه نمیتونم پیوسته کامپیوتر بخونم؟ جپاب بدید زود

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام دوستان من دو روزه میخام واسه ورودی بهمن کاردانی ناپیوسته ثبتنام کنم تا مرحله اخر پیش میرم ولی ثبت نمیشه سایت اصلا جواب نمیده کافی نتم رفتم میگه نمیشه ثبتنام کنی سایت مشکل داره . شما هم نمیتونید ثبتنام کنید یا واسه من فقط نمیشه؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشید ببخشید من یه درس پاس نشده سوم داشتم که شهریور پاس کردم دروس نهایی پیش رو هم امتحان دادم قبول شدم من میخواستم بهمن ماه مهندسی پزشکی بدون کنکور برم حالا مدرسه میگه مدارک پیش دانشگاهیت تا خرداد اماده نمیشه توروخدا اگه راهی هست بهم بگید چطورمیتونم این ترم دانشگاه برم

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام.ببخشید مزاحم شدم.خواستم ازتون بپرسم ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه ازا د97-98 تموم شده یا هنوز شروع نشده اخه من سایت azmoon.org رفتم هیچ خبری واسه ثبت نام نبود .خواهشا اگه امکان داره جواب رو لطف کنید به ایمیلم بفرستین .ممنون میشم

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام میخواستم بپرسم ک من با معدل ۱۲ میتونم مدیریت یا حسابداری تهران قبول بشم ؟یا اینکه هنر بهتره؟!ب شماره مشاورتون زنگ زدم ولی کسی جواب نمیده ممنون میشم خلاصه راهنماییم کنه

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام.وقتتون بخیر.ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ورودی بهمن 97 دیگه امکانش وجود نداره؟هیچ راهی نداره که ثبت نام کنم؟مثلا حضوری برم دانشگاه یا...؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

   • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

   • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام میخواستم بدونم من معافیت تحصیلیم تا ۱.۱۱.۱۳۹۷ هستش و دیپلم تجربی دارم و پیش رو۴ واحد افتادم امکانش هست که کاردانی پیوسته بهمن ماه ثبت نام کنم ممنون میشم جواب بدین

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام ببخشید من برای تکمیل ظرفیت ابانماه سراسری اولویتای اولم میکروبیولوژی و زیست فناوری دانشگاه ملایر رو انتخاب کردم رتبه زیرگروه یکم هم تو منطقه2شده43هزار میخواستم بدونم چقدر شانس قبولی واسه این دورشته رودارم ممنون میشم پاسخ بدید :}

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام برای دانشگاه اصفهان خوراسگان بهمن ماه بدون کنور سایتش باز شده یا نه؟و ممکنه باز نشه اصلا؟بعد اگه باز نشه میتونم حضوری ثبت نام کنم؟بعد این ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد بهمن ماه پی دی اف نداره؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشید,من ۱۸سالمه وسال۹۶کنکور,دادم,,,الان اگه من بخوام رشته علوم ازمایشگاهی بدون کنکور,بخونم ایا,میتونم؟؟؟ اگه میشه لطفا,بهم بگید,,

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام ثبت نام ورودی های بهمن مقطع کارشناسی ناپیوسته از کی شروع میشه چون من مراجعه کردم به خود دانشگاه گفتن باید از طریق سایت آزمون پیگیربشی وارد سایت آزمون هم که میشم زده تکمیل ثبت نام ها اینه که ترسوندتم این تکمیل ثبت نام ها برای ورودی های مهرماهه سایتشون آپدیت نشده یا برای ورودی های بهمنه و ما جاموندیم؟؟؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام ببخشید من برای تکمیل ظرفیت ابانماه سراسری اولویتای اولم میکروبیولوژی و زیست فناوری دانشگاه ملایر رو انتخاب کردم رتبه زیرگروه یکم هم تو منطقه2شده43هزار میخواستم بدونم چقدر شانس قبولی واسه این دورشته رودارم ممنون میشم پاسخ بدید :}

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد وردی بهمن 96بس کی شروع میشه چرا هیچ جا اطلاع رسانی دقیق صورت نمیگیره امروز بیست و سوم آذر ماه است اما هیچ خبری حتی تاریخ ثبت نام هیچ جا درج نشده و همه در حال حدس و گمان هستند نکنه مهلت ثبت نام تموم شده لطفا اگه امکانش هست جواب بدین ممنون

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام الان رفتم تو سایت آزمون زده که زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تمام شده من میخواستم نیمسال دوم ثبت نام کنم حالا باید چیکار کنم مگه از اوسط آذر ثبت نام شروع نمیشه تا اول بهمن؟

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام ببخشید شما نوشتین ثبت نام از اوایل اذر ولی تو بخش روابط عمومی دانشگاه ازاد نوشته اخرین مهلت ثبت نام کارشناسی بدون کنکور 3ابان بوده منظورش واسه نیم سال اول بوده یا دوم تروخدا جواب بدین من خیلی استرس دارم

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام من رشتم تجربیه وکنکور96روهم دادم. ورتبم درسهمیه 25هزارشده میخاستم بدونم من میتونم برای ظرفیت مازاد دانشگاه ازاد رشته های پیراپزشکی برم??اخه من غیراین رشته هانمیتونم رشته ی دیگ بخونم خاهشا کمکم کنید میخام رشته های پیراپزشکی برم حتی بپترینش ولی فقط پیرا پزشکی باش چطوری برم?? خاهشا زود جواب بدید

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام میخواستم ببینم پس کی زمان ثبت نام بدون کنکوردوره بهمن ماه شروع میشه الان ۳۰دی شده هنوز معلوم نیست واینکه زمان ثبت نام کاردانی رشته آموزش ابتدای نیمه دوم کی هست ممنون میشم جواب بدین

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام خسته نباشید من امسال کنکور دادم فردا که کارشناسی ناپیوسته باز میشه با انتخاب ۲۰ رشته میتونم جایی قبول بشم؟؟یا فقط باید کارشناسی پیوسته بدون کنکور ثبت نام کنم؟

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

   • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
   • سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم و‌پیش دانشگاهی خوندم ولی معدل کل من ۱۴ هستش..به نظرتون من نمیتونم رشته مدیریت هتلداری بزنم یا فقط زیر مجموعه های تجربی میشه؟

   • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام میخواستم بدونم واسه ثبت نام ترم بهمن بدون کنکور شرط معدل حساب میشه؟و اینکه احتمال داره سایتا باز نشه و ثبت نام نداشته باشیم واسه این ترم؟

   Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • دهنمون سرویس شده بابا.....عجب اشتباهی کردم مهر نرفتم دانشگاه......گفتن نیمه ی دوم دی ماه الان دی داره تموم میشه هنو اعلاک نکردن......به ما که رسید حالا شرط معدل کردن....اگه بشه نباشه که خیلی عالیه..............من پیش دانشگاهی گند زدم معدل هامو

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435
 • سلام وقت بخیر من وارد سایت آزمون شدم واسه ثبت نام آزاد کارشناسی پیوسته ولی زده مهلت ثبت نام تموم شده / این واسه مهر هستش یا واسه ورودی بهمن ؟ واقعا نیاز دارم به این ثبت نام و الا کلی عقب میفتم لطفا راهنمایی کنید زمان ثبت نام کی هستش

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

 • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

  • Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435