مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 16 آگوست 2017
مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول ۹۹؟(مطالعه مقاله)
 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته نیمسال اول مهر ۹۹؟
 • شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟ (مطالعه کامل مقاله)
 • چه رشته هایی را در بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • و … ؟؟؟

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه ۹۸-۹۹ 

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ در مقطع کارشناسی پیوسته – کارشناسی ناپیوسته – کاردانی پیوسته و ناپیوسته تا ۱۸ بهمن ماه ۹۸ می باشد از این رو به داوطلبان اکیدا توصیه می کنیم که حتما تا قبل از دی ماه برای انتخاب رشته خود اقدام نمایند و رشته دلخواه خود را در بین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد انتخاب نمایند، برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام و معدل لازم، لیست کامل رشته های جدید (پیراپزشکی) و … می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت) منزل تماس حاصل نمایید.

در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در مورد زمان، نحوه، شرایط، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه ۹۸-۹۹ تماس گرفته اند پاسخ کامل بدهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ماه ۹۹ مشخص شد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد۹۹ مهر ماه نیمسال اول بر اساس اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد ثبت نام دو مقطع از ثبت نام: کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از ۲۵ اسفند ۹۸ آغاز شدند و مقطع کارشناسی ناپیوسته از ۲۶ اردیبهشت و کاردانی پیوسته از ۱۶ تیر ماه ۹۹ ذر اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد زمان شروع هر کدام از این مقاطع می باشد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه ۹۹

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول مهر ماه ۹۹ تا ۲۰ شهریور ماه مهلت ثبت نام دارد لذا اکیدا توصیه می شود برای ثبت نام خود در هر کدام از رشته ها عجله نکنید و ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد (لیست جدید ارائه شده) خود را از طریق مشاور انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مرود معدل و شرایط لازم ورود به هر کدام از رشته های بدون آزمون، نحوه انتخاب رشته تجانسی، معرفی رشته های جدید و رشته های پزشکی بدون کنکور این دوره می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید و یا بر روی نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۸-۹۹

یک سال تحصیلی شامل دو نیمسال و دو بار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در هر کدام از نیمسال ها می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد امسال بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد، و ۸۵% رشته های با آزمون را شامل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط و با چه معدلی چه رشته ای؟ لیست رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه ازاد، رشته های پزشکی بدون کنکور آزاد و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نیمسال دوم ۹۸-۹۹:

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸-۹۹ در نیمه دوم دی ماه ۹۸-۹۹ شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم دوم بهمن ماه وارد دانشگاه شوند و جز ورودی های دوم سال تحصیلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم انجام دهند.

نیمسال اول ۹۹:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸ در نیمه دوم مرداد ماه شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم مهر وارد دانشگاه شوند و جزء ورودی های اول سال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام دهند.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ یکی از مهمترین نکته های است که یک داوطلب بدون کنکور دانشگاه آزاد باید آن را جدی بگیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در یک سال تحصیلی به دو دوره تقسیم می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸
 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در مقطع کارشناسی هم به دو صورت کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در ۲ نوبت مهر ماه و بهمن ماه ۹۸ انجام می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ شروع خواهد شد.
 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ بهمن ماه نیمه اول دی ماه ۱۳۹۸ شروع خواهد شد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ۹۸-۹۹

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی معمولا بیش از ۱۰ روز می باشد بدین معنی که:

 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۸-۹۹ مهر ماه تا ۹۸/۰۶/۰۶
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸ بهمن ماه نیمه اول دی ماه ۱۳۹۸ تا اول بهمن ماه ادامه دارد.

“لینک کانال تلگرام درخت دانش را در انتهای پست قرار داده ایم برای عضویت در خبرنامه بدون کنکور عضو کانال شوید”

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مقطع کاردانی به  دو صورت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته ارائه می شود.

نکته مهمی که لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است که شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود. داوطلبان در ۲ نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در ۱۹ مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در نیمه دوم دی ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کاردانی معمولا بیش از ۱۰ روز می باشد بدین معنی که ثبت نام از نیمه دوم مرداد ماه شروع می شود و تا بیش از ۱۰ روز مهلت ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد.

زمان و مهلت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹ بعد از اعلام نتایج بدون کنکور آزاد در زمان مشخص شده از پایگاه اطلاع رسانی ده روز داوطلبین مهلت ثبت نام حضوری در دانشگاه های پذیرفته شده دارند.

بعضی از دانشگاه ثبت نام حضوری ندارند و به صورت ثبت نام ده مرحله ای می باشد که داوطلب باید قبل از مراجعه به دانشگاه انجام داده باشد و شماره دانشجویی خود را دریافت نماید.

نکته مهم قابل توجه:

  • برای اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور در دانشگاه و همچنین نحوه ثبت نام ده مرحله ای بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.
 • امسال هر داوطلب می تواند با هر کدام از عنوان مدارک دیپلم در زیر گروه های مختلف انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام بدهد.

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد ۹۷-۹۸

رشته های تازه ای که قرار برای بدون کنکور اعلام شوند، چه رشته های می باشند؟(بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران !!!)

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چند گروه آزمایشی و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد؟

و …؟؟؟

تمامی این سوالات و چرا ها باعث شده است دغدغه های ذهنی فراوانی در میان متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ ایجاد شود، در این مقاله قصد بر این داریم همه سوالات مطرح شده را پاسخ بدهیم.

“پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه و بهمن ماه ۹۷-۹۸ با شرط سوابق تحصیلی انجام خواهد شد”

ثبت نام بدون کنکور مهرماه به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت  azmoon.org  مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت کنند تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با در دست داشتن مدارک دیگر به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۸، لیست کامل رشته های غیر پزشکی و پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی و اولویت بندی ۲۰ کد رشته انتخابی در انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ۹۸ و معرفی رشته های بدون کنکور و بازار کار آنها و موقعیت مکانی دانشگاه های آزاد بدون کنکور و … می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (ازطریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره)تماس حاصل نمایید.

رشته های بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸

حال که قبولی در دانشگاه دیگر نیاز به رتبه و کنکور ندارد لازم است با دقت بیشتری انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم انجام شود.
همان طور که اطلاع دارید انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۸ در مقطع کاردانی پیوسته بدون کنکور آزاد، کاردانی ناپیوسته بدون کنکور آزاد، کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد و کارشناسی ناپیوسته به زودی آغاز خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب شرایط جدید و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم ترم بهمن ۹۷ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

گذاشتن قسمت آخر پازل و معمای کنکور (راهنمای دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸) را به کارشناسان درخت دانش بسپارید. پس با صبر و حوصله خود با تماس با مشاوران مجرب درخت دانش سعی داشته باشید این قطعه آخر پازل را به خوبی و در جایگاه بهتر قرار دهید و با توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه ۹۷ و انتخاب بهترین رشته بر اساس اولویتهای علاقه و بازار کار رشته انتخاب رشته هدفمند داشته باشید.

دانشگاه آزاد بدون کنکور تمامی رشته ها به غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور را شامل می شود. البته به احتمال زیاد برای ورودی مهر ماه ۹۷ تعدادی از رشته های پیراپزشکی هم مورد پذیرش قرار بگیرند.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور از جمله، انتخاب رشته بدون کنکور تجربی، معرفی بازار کار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ و … درکنار شما دوستان خواهند بود.

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از لینک های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

143 نظر