hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 3.5/5 (2)

 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول 98؟(مطالعه مقاله)
 • زمان شروع و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته نیمسال اول مهر 98-99؟
 • شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟ (مطالعه کامل مقاله)
 • چه رشته هایی را در بدون کنکور دانشگاه آزاد داریم؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 • و … ؟؟؟

خبر فوری: آغاز ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99 در مقطع کاردانی پیوسته و سه مقطه دیگر(کارشناسی پیوسته و ناپوسته – کاردانی ناپیوسته) مهلت ثبت نام در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد تا 6 شهریور ماه 98 می باشد

در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در مورد زمان، نحوه، شرایط، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه و نیمسال اول مهر ماه 98 تماس گرفته اند پاسخ کامل بدهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ماه 98 مشخص شد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 مهر ماه نیمسال اول امسال با سال های گذشته کاملا متفاوت بود به نحوی که ثبت نام دو مقطع از ثبت نام: کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از 25 اسفند 97 آغاز شدند و مقطع کارشناسی ناپیوسته از 26 اردیبهشت و کاردانی پیوسته از 16 تیر ماه 98 ذر اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد زمان شروع هر کدام از این مقاطع می باشد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 98

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول مهر ماه 98 تا 6 شهریور ماه مهلت ثبت نام دارد لذا اکیدا توصیه می شود برای ثبت نام خود در هر کدام از رشته ها عجله نکنید و ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را از طریق مشاور انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مرود معدل و شرایط لازم ورود به هر کدام از رشته های بدون آزمون، نحوه انتخاب رشته تجانسی، معرفی رشته های جدید و رشته های پزشکی بدون کنکور این دوره می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید و یا بر روی نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته بهمن ماه 98 مشخص شد

بر طبق اطلاعیه 26 دی ماه سازمان سنجش و پذیرش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 بهمن ماه نیمسال دوم از تاریخ 98/10/29 آغاز خواهد شد و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 11 روز می باشد و تا دهم بهمن ماه 98 ادامه خواهد داشت.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99

یک سال تحصیلی شامل دو نیمسال و دو بار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98-99 در هر کدام از نیمسال ها می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد امسال بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد، و 85% رشته های با آزمون را شامل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط و با چه معدلی چه رشته ای؟ لیست رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه ازاد، رشته های پزشکی بدون کنکور آزاد و … می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نیمسال دوم 98-99:

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 98-99 در نیمه دوم دی ماه 98-99 شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم دوم بهمن ماه وارد دانشگاه شوند و جز ورودی های دوم سال تحصیلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم انجام دهند.

نیمسال اول 98:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 در نیمه دوم مرداد ماه شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم مهر وارد دانشگاه شوند و جزء ورودی های اول سال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام دهند.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99

زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98-99 یکی از مهمترین نکته های است که یک داوطلب بدون کنکور دانشگاه آزاد باید آن را جدی بگیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98-99 در یک سال تحصیلی به دو دوره تقسیم می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه ازاد 97-98
 • زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه ازاد 97-98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی 98-99

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد 98-99 در مقطع کارشناسی هم به دو صورت کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 98 برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 98-99 در 2 نوبت مهر ماه و بهمن ماه 98 انجام می شود:

 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 97-98 اسفند ماه 1397 شروع خواهد شد.
 • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 97-98 بهمن ماه نیمه اول دی ماه 1398 شروع خواهد شد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی 98-99

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی معمولا بیش از 10 روز می باشد بدین معنی که:

 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 98-99 مهر ماه تا 98/06/06
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 97-98 بهمن ماه نیمه اول دی ماه 1398 تا اول بهمن ماه ادامه دارد.

“لینک کانال تلگرام درخت دانش را در انتهای پست قرار داده ایم برای عضویت در خبرنامه بدون کنکور عضو کانال شوید”

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی 98-99

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته سال تحصیلی 98-99 در مقطع کاردانی به  دو صورت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته ارائه می شود.

نکته مهمی که لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است که شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود. داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در 19 مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در نیمه دوم دی ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کاردانی معمولا بیش از 10 روز می باشد بدین معنی که ثبت نام از نیمه دوم مرداد ماه شروع می شود و تا بیش از 10 روز مهلت ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد.

زمان و مهلت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور 98

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور 99 بعد از اعلام نتایج بدون کنکور آزاد در زمان مشخص شده از پایگاه اطلاع رسانی ده روز داوطلبین مهلت ثبت نام حضوری در دانشگاه های پذیرفته شده دارند.

بعضی از دانشگاه ثبت نام حضوری ندارند و به صورت ثبت نام ده مرحله ای می باشد که داوطلب باید قبل از مراجعه به دانشگاه انجام داده باشد و شماره دانشجویی خود را دریافت نماید.

نکته مهم قابل توجه:

  • برای اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور در دانشگاه و همچنین نحوه ثبت نام ده مرحله ای بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.
 • امسال هر داوطلب می تواند با هر کدام از عنوان مدارک دیپلم در زیر گروه های مختلف انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام بدهد.

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد 97-98

رشته های تازه ای که قرار برای بدون کنکور اعلام شوند، چه رشته های می باشند؟(بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران !!!)

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چند گروه آزمایشی و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد؟

و …؟؟؟

تمامی این سوالات و چرا ها باعث شده است دغدغه های ذهنی فراوانی در میان متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 ایجاد شود، در این مقاله قصد بر این داریم همه سوالات مطرح شده را پاسخ بدهیم.

“پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه و بهمن ماه 97-98 با شرط سوابق تحصیلی انجام خواهد شد”

ثبت نام بدون کنکور مهرماه به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت  azmoon.org  مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت کنند تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با در دست داشتن مدارک دیگر به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۷، لیست کامل رشته های غیر پزشکی و پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ بر اساس سوابق تحصیلی و اولویت بندی 20 کد رشته انتخابی در انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ۹۷ و معرفی رشته های بدون کنکور و بازار کار آنها و موقعیت مکانی دانشگاه های آزاد بدون کنکور و … می توانید با شماره 9099072943 (ازطریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره)تماس حاصل نمایید.

رشته های بدون کنکور نیمسال دوم 98

حال که قبولی در دانشگاه دیگر نیاز به رتبه و کنکور ندارد لازم است با دقت بیشتری انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم انجام شود.
همان طور که اطلاع دارید انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 98 در مقطع کاردانی پیوسته بدون کنکور آزاد، کاردانی ناپیوسته بدون کنکور آزاد، کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد و کارشناسی ناپیوسته به زودی آغاز خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب شرایط جدید و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم ترم بهمن 97 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98

گذاشتن قسمت آخر پازل و معمای کنکور (راهنمای دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98) را به کارشناسان درخت دانش بسپارید. پس با صبر و حوصله خود با تماس با مشاوران مجرب درخت دانش سعی داشته باشید این قطعه آخر پازل را به خوبی و در جایگاه بهتر قرار دهید و با توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 97 و انتخاب بهترین رشته بر اساس اولویتهای علاقه و بازار کار رشته انتخاب رشته هدفمند داشته باشید.

دانشگاه آزاد بدون کنکور تمامی رشته ها به غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور را شامل می شود. البته به احتمال زیاد برای ورودی مهر ماه 97 تعدادی از رشته های پیراپزشکی هم مورد پذیرش قرار بگیرند.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور از جمله، انتخاب رشته بدون کنکور تجربی، معرفی بازار کار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، برنامه ریزی درسی کنکور 98 و … درکنار شما دوستان خواهند بود.

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از لینک های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

143 نظر

 1. الهه نوامبر 22, 2017 در7:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید بین رشته ی میکروبیولوژی و مهندسی بهداشت حرفه ای کدوم بهتره ار نظر بازار کار و پرستیژ؟
  برای ارشد میکروبیولوژی میشه کنکور وزارت بهداشت داد؟بیوشیمی بالینی و هماتولوژی مجاز میشه واسه میکروبیولوژِی؟
  واسه ارشد بهداشت چه رشته هایی مجازن؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 23, 2017 در12:35 ب.ظ- پاسخ

   سلام رشته بهداشت حرفه ای از نظر بازار کار بهتره
   و برای ارشد میکروبیولوژی میتونین بیوشیمی و هماتولوژی برین
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در تماس باشین 9099072943

 2. الهه نوامبر 24, 2017 در1:02 ب.ظ- پاسخ

  نظام پزشکی هم میدن بهش؟

 3. الی دسامبر 2, 2017 در12:00 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید شما نوشتین ثبت نام از اوایل اذر ولی تو بخش روابط عمومی دانشگاه ازاد نوشته اخرین مهلت ثبت نام کارشناسی بدون کنکور 3ابان بوده
  منظورش واسه نیم سال اول بوده یا دوم
  تروخدا جواب بدین من خیلی استرس دارم

  • Zahra Valipoor دسامبر 2, 2017 در2:21 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز 13 ابان برای نیمسال اول بوده و ثبت نام نیمسال دوم از اواسط اذر شروع میشه

 4. محمدعظیمی دسامبر 11, 2017 در10:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام من میخواستم بدونم رشته حسابداری ظرفیت داره من بیام برای ثبت نام کنم

  • Azadeh Rastegar دسامبر 12, 2017 در10:44 ق.ظ- پاسخ

   تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری که تموم شد و دانشگاه آزاد بدون کنکور هم هنوز شروع نشده اما شروع بشه حتما میتونید ثبت نام کنید

 5. Azar دسامبر 12, 2017 در12:44 ق.ظ- پاسخ

  سلام الان رفتم تو سایت آزمون زده که زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تمام شده من میخواستم نیمسال دوم ثبت نام کنم حالا باید چیکار کنم مگه از اوسط آذر ثبت نام شروع نمیشه تا اول بهمن؟

 6. p.arg دسامبر 14, 2017 در12:49 ق.ظ- پاسخ

  زمان ثبتنام كه تو سايت ازمون زده به پايان رسيد، كي شروع شد اخه؟

  • Azadeh Rastegar دسامبر 14, 2017 در9:38 ق.ظ- پاسخ

   منظورشون برای ترم پیشه

 7. جواد دسامبر 15, 2017 در11:29 ب.ظ- پاسخ

  مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد وردی بهمن 96بس کی شروع میشه چرا هیچ جا اطلاع رسانی دقیق صورت نمیگیره امروز بیست و سوم آذر ماه است اما هیچ خبری حتی تاریخ ثبت نام هیچ جا درج نشده و همه در حال حدس و گمان هستند نکنه مهلت ثبت نام تموم شده لطفا اگه امکانش هست جواب بدین ممنون

  • Zahra Valipoor دسامبر 16, 2017 در9:46 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   مهلت ثبت نام تموم نشده چون هنوز ثبت نام شروع نشده.
   تا 15 دی ماه باید منتظر باشین و هر روز پیگیری کنین

 8. pari دسامبر 18, 2017 در3:10 ب.ظ- پاسخ

  من شنیدم که میگن ضرفیت برای ورودی بهمن خیلی کمه راسته؟! الان که میبینم خیلیااا هسستن که میخوان ثبت نام کنن باید چیکارکنیم؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 19, 2017 در1:26 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ظرفیت برای بدون کنکور در رشته های خاص پذیرش کمتر خواهد شد

 9. pari دسامبر 19, 2017 در5:08 ب.ظ- پاسخ

  ای وای

 10. پروانه دسامبر 22, 2017 در2:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام.پس کی ثبتنام شروع میشه.نکنه شروع شده که من خبر ندارم😢

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2017 در11:33 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نه فعلا شروع نشده

 11. الی دسامبر 22, 2017 در9:10 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید من برای تکمیل ظرفیت ابانماه سراسری اولویتای اولم میکروبیولوژی و زیست فناوری دانشگاه ملایر رو انتخاب کردم رتبه زیرگروه یکم هم تو منطقه2شده43هزار
  میخواستم بدونم چقدر شانس قبولی واسه این دورشته رودارم
  ممنون میشم پاسخ بدید :}

 12. السا دسامبر 22, 2017 در9:11 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ببخشید من برای تکمیل ظرفیت ابانماه سراسری اولویتای اولم میکروبیولوژی و زیست فناوری دانشگاه ملایر رو انتخاب کردم رتبه زیرگروه یکم هم تو منطقه2شده43هزار
  میخواستم بدونم چقدر شانس قبولی واسه این دورشته رودارم
  ممنون میشم پاسخ بدید :}

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2017 در11:26 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   متاسفانه شانس قبولی شما پایین

 13. saba دسامبر 24, 2017 در12:21 ق.ظ- پاسخ

  سلام پس کی انتخاب رشته بدون آزمون شروع میشه ??? ممکنه برای نيمسال دوم انتخاب رشته نداشته باشه ???

 14. Mohammad ژانویه 4, 2018 در12:56 ق.ظ- پاسخ

  سلام ثبت نام ورودی های بهمن مقطع کارشناسی ناپیوسته از کی شروع میشه چون من مراجعه کردم به خود دانشگاه گفتن باید از طریق سایت آزمون پیگیربشی
  وارد سایت آزمون هم که میشم زده تکمیل ثبت نام ها اینه که ترسوندتم این تکمیل ثبت نام ها برای ورودی های مهرماهه سایتشون آپدیت نشده یا برای ورودی های بهمنه و ما جاموندیم؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   سلام تعدادی از مقالات برای مهرماه و آپدیت نشده نگران نباشید هنوز شروع نشده

 15. الهه محمدزاده ژانویه 5, 2018 در12:14 ق.ظ- پاسخ

  سلام آیا در انتخاب رشته بدون کنکور محدودیتی برای انتخاب رشته (با توجه به معدل، رتبه و…) وجود داره؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در9:47 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   محدودیتی نخواهد داشت

 16. زهرا ژانویه 5, 2018 در12:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید,من ۱۸سالمه وسال۹۶کنکور,دادم,,,الان اگه من بخوام رشته علوم ازمایشگاهی بدون کنکور,بخونم ایا,میتونم؟؟؟
  اگه میشه لطفا,بهم بگید,,

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2018 در9:37 ق.ظ- پاسخ

   سلام فعلا اعلام نکردن لیست رشته هارو

 17. سروش خوش پسند ژانویه 9, 2018 در10:17 ب.ظ- پاسخ

  سلام برای دانشگاه اصفهان خوراسگان بهمن ماه بدون کنور سایتش باز شده یا نه؟و ممکنه باز نشه اصلا؟بعد اگه باز نشه میتونم حضوری ثبت نام کنم؟بعد این ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد بهمن ماه پی دی اف نداره؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:41 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   دوست عزیز اعلام خواهد شد نگران نباشید و اینکه حضوری ثبت نام کردن فایده نداره

 18. حسین رحمتی ژانویه 10, 2018 در9:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای ثبت نام توی دانشگاه آزاد بدونه کنکور جدیدا شرط معدل گذاشتند یا شرط معدل نداره!؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:16 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بدون کنکور برای اولین بار شرط معدل میزارن

 19. Mohammad 788 ژانویه 10, 2018 در10:22 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ثبت نام برای ترم بهمن شروع شده یا نه چون هیچ جا تاریخ ثبت نام رو اعلام نکردن ممنون میشم پاسخ بدین

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:13 ق.ظ- پاسخ

   درود ثبت نام ههنوز شروع نشده گفتن نیمه دوم دی ماه

 20. Mohammad 788 ژانویه 10, 2018 در10:24 ب.ظ- پاسخ

  سوال بعدی اینه که برای ثبت نام اینترنتی باید وارد چه سایتی بشم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:11 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   سایت azmoon.org اما مشاوران ما ثبت نام برای شما انجام میدن

 21. ریحانه صدری ژانویه 10, 2018 در11:43 ب.ظ- پاسخ

  میشه پاسخ دقیق بدید که ثبت نام ترم بهمن از کی شروع میشه؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 11, 2018 در10:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   ما هم منتشر اطاعیه تکمیلی دانشگاه آزاد هستیم لطفا صبر داشته باشید

 22. علی ژانویه 12, 2018 در4:45 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.من دانشجوی انصرافی دوره کارشناسی پیوسته هستم.برای ثبت نام در دانشگاه ازاد باید داخل کدوم دوره ثبت نام کنم؟

 23. Mohammad hossein saleh ژانویه 12, 2018 در11:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ثبت نام بدون ازمون ورودی بهمن تمام شده یا هنوز شروع نشده ؟!

 24. احمد ژانویه 13, 2018 در1:09 ق.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر من وارد سایت آزمون شدم واسه ثبت نام آزاد کارشناسی پیوسته ولی زده مهلت ثبت نام تموم شده / این واسه مهر هستش یا واسه ورودی بهمن ؟ واقعا نیاز دارم به این ثبت نام و الا کلی عقب میفتم لطفا راهنمایی کنید زمان ثبت نام کی هستش

 25. sun ژانویه 13, 2018 در1:01 ب.ظ- پاسخ

  دهنمون سرویس شده بابا…..عجب اشتباهی کردم مهر نرفتم دانشگاه……گفتن نیمه ی دوم دی ماه الان دی داره تموم میشه هنو اعلاک نکردن……به ما که رسید حالا شرط معدل کردن….اگه بشه نباشه که خیلی عالیه…………..من پیش دانشگاهی گند زدم معدل هامو

 26. نیلوفر ژانویه 14, 2018 در12:09 ق.ظ- پاسخ

  خسته نباشید.میشه با معدل 14.72 تو دانشگاه تهران مرکز رشته حسابداری ثبت نام کرد؟؟؟میپذیرن؟

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در4:35 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بستگی به ظرفیت دانشگاه دارداحتمال قبولی وجوددارد

 27. استقلال ژانویه 14, 2018 در8:36 ق.ظ- پاسخ

  سلام تکلیف ثبت نام های بدون ازمون نیمسال دوم دانشگاه ازاد چیه ؟؟؟😦

  • Dorna Rezapour ژانویه 15, 2018 در4:38 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز پیگیر زمان ثبت نام از طریق کانال درخت دانش باشین.

 28. منا ژانویه 14, 2018 در9:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام بین رشته ی حسابداری و میکروبیولوژی کدوم رشته ی بهتریه؟ممنون میشم سریع جواب بدید خیلی ضروریه

  • Dorna Rezapour ژانویه 15, 2018 در3:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز رشته حسابداری بازار کار خیلی خوب تری نسبت به میکروبیولوژی داره.

 29. Zara ژانویه 15, 2018 در1:38 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم واسه ثبت نام ترم بهمن بدون کنکور شرط معدل حساب میشه؟و اینکه احتمال داره سایتا باز نشه و ثبت نام نداشته باشیم واسه این ترم؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 15, 2018 در11:57 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   وقتتون بخیر بله امروز فردا اعلام خواهد شد نگران نباشید
   معدل هم بنا بر اطلاعاتی که دانشگاه اعلام کرده لحاظ خواهد شد

 30. amin ژانویه 15, 2018 در1:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم الان که شرط معدل درنظرگرفته شده میتونم معماری ثبت نام کنم؟

  • Dorna Rezapour ژانویه 15, 2018 در1:54 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز بله میتونین معماری ثبت نام کنید شرط معدل ربطی به رشته انتخابی تون نداره.

   • Mhi ژانویه 21, 2018 در10:13 ب.ظ- پاسخ

    سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم و‌پیش دانشگاهی خوندم ولی معدل کل من ۱۴ هستش..به نظرتون من نمیتونم رشته مدیریت هتلداری بزنم یا فقط زیر مجموعه های تجربی میشه؟

    • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در12:23 ب.ظ- پاسخ

     درود
     بله گرایش های رشته مدیریت رانیزمی توانیدبزنید

 31. anna ژانویه 15, 2018 در1:29 ب.ظ- پاسخ

  سلا
  مببخشيد ميخواستم بدونم زمان ثبت نام نيم سال دوم از چه زماني شروع ميشه

  • Dorna Rezapour ژانویه 15, 2018 در1:53 ب.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز تا اواخر دی ماه قطعا کد رشته ها باز میشه.

 32. علیرضا کریمی ژانویه 16, 2018 در4:53 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  ببخشید برای انتخاب رشته گرافیک رایانه ای باید علوم نرم افزار کامپیوتر رو انتخاب کنم یا گرافیک

 33. mohammad ژانویه 17, 2018 در1:08 ق.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم که شرط معدل که برای نیمسال دوم گذاشتن چه تاثیری داره و قراره چه چیزی رو تغییر بده؟

 34. Shirzad ژانویه 17, 2018 در2:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید ی سوال داشتم الان با توجه ب دفترچه جدید کسی ک رشته تجربی خونده باشه نمیتونه رشته حقوق بخونه؟؟؟

 35. زهرا ژانویه 17, 2018 در8:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور دادم فردا که کارشناسی ناپیوسته باز میشه با انتخاب ۲۰ رشته میتونم جایی قبول بشم؟؟یا فقط باید کارشناسی پیوسته بدون کنکور ثبت نام کنم؟

 36. mahan ژانویه 20, 2018 در3:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم ببینم پس کی زمان ثبت نام بدون کنکوردوره بهمن ماه شروع میشه الان ۳۰دی شده هنوز معلوم نیست واینکه زمان ثبت نام کاردانی رشته آموزش ابتدای نیمه دوم کی هست ممنون میشم جواب بدین

  • Azadeh Rastegar ژانویه 21, 2018 در5:25 ب.ظ- پاسخ

   ثبت نام های کارشناسی که شروع شده اما برای مقطع کاردانی احتمالا تا یکی دو روز دیگه شروع میشه

 37. Melika ژانویه 23, 2018 در9:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشتم تجربیه وکنکور96روهم دادم. ورتبم درسهمیه 25هزارشده میخاستم بدونم من میتونم برای ظرفیت مازاد دانشگاه ازاد رشته های پیراپزشکی برم??اخه من غیراین رشته هانمیتونم رشته ی دیگ بخونم خاهشا کمکم کنید میخام رشته های پیراپزشکی برم حتی بپترینش ولی فقط پیرا پزشکی باش چطوری برم??
  خاهشا زود جواب بدید

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در2:31 ب.ظ- پاسخ

   درود

 38. امیر ژانویه 24, 2018 در6:51 ب.ظ- پاسخ

  متاسفانه سایت ثبت نام در دسترس نیست. http://www.azmoon.org
  آیا سایت دیگه ای برای ثیت نام در نظر گرفته شده است؟

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در3:40 ب.ظ- پاسخ

   درود
   میتوانیدمراجعه حضوری داشته باشیدووقت رزروکنیدازطریق سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش که همکاران براتون ثبت نام کنند

 39. Alireza ژانویه 27, 2018 در5:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید شهریه ثابت هرترم چقدره چون شنیدم 50%تخفیف خورده لطفا پاسخ بدین.

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در11:25 ق.ظ- پاسخ

   درود شهریه ثابت ترم دانشگاه هاباهم تفاوت دارد شهریه ثابت دانشگاه علمی کاربردی مثلاگروه صنعت 414هزارتومان است

 40. سما ژانویه 28, 2018 در9:15 ق.ظ- پاسخ

  سلام امروز ۸ ام هس-تا کی مهلت داریم بره ثبت نام کارشناسی پیوسته

  • Azadeh Rastegar ژانویه 28, 2018 در4:28 ب.ظ- پاسخ

   تا 14 بهمن

 41. mahdiye ژانویه 29, 2018 در1:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  اینکه توی سایت نوشتید انتخاب رشته های با معدل ریاضی برای زیرگروه زبان تاثیر100درصدی داره یعنی قبولیش سخت تر از بقیه ی زیرگروهاس یا نه؟؟
  ممنون

 42. Fatemeh ژانویه 31, 2018 در10:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی تموم شده؟ من ثبت نام کردم ولی اطلاعاتم اشتباهه چیکار باید بکنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در10:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ازاواسط مردادماه اگرمایل باشیدمی توانیدازطریق سایت AZMOON.ORGثبت نام کنید

 43. محمدسلجوقيان ژانویه 31, 2018 در2:29 ب.ظ- پاسخ

  آيابنده معلول هستم مي توانم دردانشگاه آزاد ثبت نام كنم هزينه هايش راچه كسي به عهده مي گيرند

 44. سروش فوریه 1, 2018 در7:26 ب.ظ- پاسخ

  با سلام خدمت شما
  ببخشید قسمتی که معدل پیش دانشگاهی را خواسته باید پر شود و همینطور اینکه آیا تأثیری در ثبت نام دارد؟
  با تشکر

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در2:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای قبولی مقطع کارشناسی پیوسته الزامیست

 45. حمیرا فوریه 3, 2018 در8:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر.می خواستم بدونم نتیجه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته کی اعلام میشه.ممنون

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در2:01 ب.ظ- پاسخ

   درود
   منظورتون اگردانشگاه آزادباشدازطریق سایت azmoon.com اعلام خواهدشد

 46. حمیرا فوریه 3, 2018 در8:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر.می خواستم بدونم نتیجه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی کی اعلام میشه.ممنون

  • Behnam QaderPour جولای 24, 2018 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نتیجه آزمون دانشگاه آزاداسلامی ازطریق سایتAZMOON.COMاعلام خواهدشد

 47. امید فوریه 5, 2018 در2:37 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشین
  دانشجوی ترم اخر کاردانی رشته نقشه کشی معماری هستم و چون نمره کاراموزیم هنوز نیومده میتونم بیام دانشگاه ازاد برای کارشناسی ثبت نام کنم یا نه؟برای ترم بهمن

  • Behnam QaderPour جولای 25, 2018 در10:36 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله میتوانیدفقط بایدنامه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی راداشته باشیدکه برای کارشناسی ثبت نام کنید

 48. میثم فوریه 7, 2018 در2:32 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشین.من ثبت نام و انتخاب رسته را برای نیمسال دوم کردم ولی هنوز جوابی نرسیده الان کلاس ها شروع شده و ما هنوز نتونستیم ثبت نام ۱۰ مرحله ای رو انجام بدین.قضیه چیه؟

 49. محسن فوریه 8, 2018 در4:01 ب.ظ- پاسخ

  سلام ثبت نام کارشناسی بدون ازمون تمدید میشه بازم؟
  کسایی مثل من که مدرک پیش دانشگاهیشون اماده نشده بود باید چیکار کنیم

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در3:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدازطریق سایت چک کنید.اگربازم امکان دریافت مدرک پیش دانشگاهی راداریدفرصت راازدست ندهیدحتمااقدام کنید

 50. یوسف فوریه 21, 2018 در12:29 ق.ظ- پاسخ

  با سلام میخواستم بدونم کارشناسی پیوسته پیش دانشگاهی میخواد یا با دیپلم هم میشه ثبت نام کرد

  • Behnam QaderPour جولای 23, 2018 در12:50 ب.ظ- پاسخ

   درود
   کارشناسی پیوسته آزادبدون کنکورمدرک پیش دانشگاهی می خواهد

 51. مهراب همتی فر فوریه 24, 2018 در3:52 ق.ظ- پاسخ

  سلام….تورا به خدا جواب بدید.دیپلم به کاردانی نداریم امسال..؟؟؟؟؟؟؟

 52. رضا مارس 6, 2018 در10:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام لطفا اگر امکان داره ثبت نام بدون کنکور رو تا پایان سال تمدید کنید چون اطلاع رسانی نشده بود ممنون

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در4:41 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه علمی کاربردی راازطریق سایت سنجش ودانشگاه آزادراازطریق سایتazmoon.org

 53. نیکا ژوئن 2, 2018 در3:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام من امسال تیر ماه واسه بار دوم میخوام کنکور بدم ولی احتمالا سراسری رشته ای که میخوامو قبول نمیشم ، میخواستم ببینم با توجه به این که رشتم تجربی هست میتونم رشته معماری دانشگاه آزاد بدون کنکور بخونم؟ در ضمن معدل دیپلمم هم18/60، و معدل کتبیم 19/43 هستش

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در1:33 ب.ظ- پاسخ

   درود
   رشته بدون کنکوردانشگاه آزادرامی توانیدانتخاب نمائید

 54. هدا ژوئن 11, 2018 در1:48 ب.ظ- پاسخ

  سلام من مدرک پیش دانشگاهی رشته تجربی دارم. میخوام برای ورودیه مهر ماه97 توی رشته حقوق ثبت نام کنم. آیا این رشته شرط معدل داره؟ چون من معدل دیپلمم 13/5 شده.و توی این مقاله خوندم که نوشته ورودیه مهرماه شرط معدل داره.یعنی با توجه به این معدل پایینم.من نمیتونم ثبت نام کنم؟لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در12:17 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله ولی امکان ثبت نام شماوجوددارد

 55. کژال ژوئن 23, 2018 در8:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام من زبان سوم رو افتادم که شهریور پاس میکنم دروس نهایی پیش رو هم دی ماه امتحان میدم اگه قبول بشم میتونم ورودی بهمن رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور برم؟؟توروخدا جوابمو بدید دارم از استرس میمیرم

  • Mobin Hosseini ژوئن 24, 2018 در11:15 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   بله مشکلی نداره دوست عزیزم ترم دوم انتخاب رشته نمایید

 56. بانوی سرخ ژوئن 25, 2018 در9:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته تجربیم دی امتحانات پیشم رو پاس میکنم میخوام ورودیه بهمن برم میشه ایا؟بعد اینکه چه رشته هایی بدون کنکوردانشگاه ازاد میتونم برم ؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 26, 2018 در9:42 ق.ظ- پاسخ

   سلام برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید

 57. narges جولای 28, 2018 در4:04 ب.ظ- پاسخ

  با سلام
  برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی چه زمانی باید اقدام کرد و شرط معدل داره ؟؟؟

  • Mobin Hosseini جولای 28, 2018 در4:21 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازدهه سوم مرداد ماه به بعد بر اساس سوابق تحصیلی در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.

 58. علی رمضانی آگوست 21, 2018 در5:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام.ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد رشته مهندسی عمران ورودی مهر ،الان یا شهریور هم ثبت نام داره؟؟تاریخ دقیق اش کی هست و یا توی سایت یا کانالی تاریخ اش را می نویسه؟؟
  قبلا کارت اعتباری خریدم ولی گروه ازمایشی را اشتباه انتخاب کردم و نتونستم ویرایش کنم و انتخاب رشته انجام بدم.؟؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 25, 2018 در10:37 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله برای شهریورماه هم دانشگاه آزادبدون کنکورثبت نام داردکه میتوانیدمجدداکارت اعتباری ثبت نام خریداری کنیدویارشته خودراتغییردهید.باامکان اضافه کردن گروه های آزمایشی جدیدمی توانیداین کارراانجام دهید

  • Behnam QaderPour آگوست 26, 2018 در3:04 ب.ظ- پاسخ

   درود
   الان نیزمی توانیدازطریق سایت مرکزسنجش وپذیرش دانشگاه آزاداسلامی برای ثبت نام اقدام نمائید

  • Behnam QaderPour آگوست 26, 2018 در3:22 ب.ظ- پاسخ

   درود
   الان می توانیدگروه آزمایشی راتغییردهیدازطریق سایت AZMOON.ORGبایداقدام نمائید

 59. amirhossein آگوست 27, 2018 در1:56 ق.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید ببخشید من برای ثبت نام در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه ازاد که بدون کنکوره یه مشکل دارم اونم اینه که از سال پیش دانشگاهی یه درس زیستمو فقط پاس نکردم ایا میتونم برم اگه هم نتونم تا دی ماه پاس کنم میتونم تو نیم سال دوم ثبت نام کنم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 27, 2018 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایداون یک درسی راکه مونده پاس نماییدتابتوانیدمدرک پیش دانشگاهی بگیریدوثبت نام نمائید

 60. Sepideh سپتامبر 22, 2018 در9:46 ب.ظ- پاسخ

  سلام من بدون کنکور ثبت نام کردم در سایت میخواستم بدونم کی جواب ها میاد و اینکه برای ورودی مهر هست دیگه؟؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در11:35 ق.ظ- پاسخ

   درود
   طی چندهفته آتی وشایدهم این هفته جاری نتایج اعلام شود

 61. مبینا سپتامبر 25, 2018 در5:25 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من بخوام برای بدون کنکور ثبت نام کنم باید وایسم تاثبت نام نیم سال دوم شروع میشه یا میتونم حضوری ثبت نام کنم

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2018 در2:54 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبرای نیمسال دوم ازطریق سایت AZMOON.ORGدی ماه اقدام نمائید

 62. فردي نوامبر 1, 2018 در2:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  ميخواستم بدونم بدون كنكور ورودي بهمن امكانش هست تا آخر آبان ماه فروش كارتش شروع بشه ؟

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:17 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معمولااواخرآذرماه واوایل دی ماه می توانیداین کارراانجام دهید

 63. هادی نوامبر 11, 2018 در6:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  میخواستم بدونم من معافیت تحصیلیم تا ۱.۱۱.۱۳۹۷ هستش و دیپلم تجربی دارم و پیش رو۴ واحد افتادم امکانش هست که کاردانی پیوسته بهمن ماه ثبت نام کنم ممنون میشم جواب بدین

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در12:23 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دوست عزیز بلاه حتما در کانال عضو بشید به محض اینکه ثبت نام شروع شد اطلاع پیدا کنید

 64. زهرا نوامبر 16, 2018 در11:42 ق.ظ- پاسخ

  با سلام
  من رشته کاردانی تربیت مربی پیش دبستانی دارم می تونم تو رشته کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) آموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 17, 2018 در10:30 ق.ظ- پاسخ

   درود
   مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانیددانشگاه آزادبدون کنکورثبت نام نمائید

 65. مینا صالح دسامبر 22, 2018 در11:16 ب.ظ- پاسخ

  سلام.وقتتون بخیر.ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ورودی بهمن 97 دیگه امکانش وجود نداره؟هیچ راهی نداره که ثبت نام کنم؟مثلا حضوری برم دانشگاه یا…؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2018 در9:55 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ثبت نام ورودی بهمن هنوزآغازنشده است برای اوایل دی ماه ثبت نامی دارد

   • مینا صالح دسامبر 24, 2018 در12:43 ق.ظ- پاسخ

    خیلی ممنونم.ببخشید مطمئنید؟آخه آبان ماه تکمیل ظرفیت داشت برای ورودی بهمن

    • مینا صالح دسامبر 24, 2018 در10:18 ب.ظ- پاسخ

     سلام مجدد.میشه لطفا جواب بدین؟

 66. سارا دسامبر 29, 2018 در8:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بپرسم ک من با معدل ۱۲ میتونم مدیریت یا حسابداری تهران قبول بشم ؟یا اینکه هنر بهتره؟!ب شماره مشاورتون زنگ زدم ولی کسی جواب نمیده ممنون میشم خلاصه راهنماییم کنه

  • Mobin Hosseini دسامبر 30, 2018 در10:51 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی داریدچون تعدادمتقاضی ورودی بهمن کمتراست

 67. mohammadgp1520@gmail.com ژانویه 4, 2019 در12:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام.ببخشید مزاحم شدم.خواستم ازتون بپرسم ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه ازا د97-98 تموم شده یا هنوز شروع نشده اخه من سایت azmoon.org رفتم هیچ خبری واسه ثبت نام نبود .خواهشا اگه امکان داره جواب رو لطف کنید به ایمیلم بفرستین .ممنون میشم

  • Mobin Hosseini ژانویه 5, 2019 در11:38 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هنوزشروع نشده است

 68. سعید ژانویه 7, 2019 در10:05 ق.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم برای دام پزشکی ترم بهمن ماه ثبتدنام دارین و اینکه هزینش ترمی چقدر هستش؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 9, 2019 در10:48 ق.ظ- پاسخ

   درود
   از 900هزارتومان تا 1700یک میلیون بالامی رودبله می توانیدبرای بهمن ماه اقدام کنند

 69. کژال ژانویه 9, 2019 در6:27 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه درس پاس نشده سوم داشتم که شهریور پاس کردم دروس نهایی پیش رو هم امتحان دادم قبول شدم من میخواستم بهمن ماه مهندسی پزشکی بدون کنکور برم حالا مدرسه میگه مدارک پیش دانشگاهیت تا خرداد اماده نمیشه توروخدا اگه راهی هست بهم بگید چطورمیتونم این ترم دانشگاه برم

 70. دریا ژانویه 14, 2019 در11:38 ق.ظ- پاسخ

  پس چرا ثبت نام ترم بهمن نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

 71. سانار ژانویه 15, 2019 در4:58 ب.ظ- پاسخ

  سلام دفترچه دانشگاه ازاد هنوز نیومده خوراسگون حسابداری ترم بهمن دانشجو میگیره

  • Mobin Hosseini ژانویه 16, 2019 در10:56 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هفته آینده دفترچه منتشرمی شود

 72. حسین ژانویه 20, 2019 در1:38 ب.ظ- پاسخ

  با سلام با معدل کتبی ۱۲ تجربی مدیریت تهران قبول میشم ؟

 73. Aa ژانویه 21, 2019 در10:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام دوستان من دو روزه میخام واسه ورودی بهمن کاردانی ناپیوسته ثبتنام کنم تا مرحله اخر پیش میرم ولی ثبت نمیشه سایت اصلا جواب نمیده کافی نتم رفتم میگه نمیشه ثبتنام کنی سایت مشکل داره . شما هم نمیتونید ثبتنام کنید یا واسه من فقط نمیشه؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 22, 2019 در10:24 ق.ظ- پاسخ

   درود
   چون ترافیک سایت بالاست

 74. بهزاد ژانویه 23, 2019 در10:56 ب.ظ- پاسخ

  سلام من اشتباها سر مشاوره غلط یک ادم نادان کاردانی ناپیوسته ثبت نام کردم ولی باید پیوسته ثبت نام میکردم چون مدرک دیپلم دارم پیش ندارم
  الان میتونم کاری کنم خیلی سرم درد گرفته لطفا کمک کنید
  تو کاردانی رشته کامپیوتر انتخاب کردم الان کارت اعتباری برای ثبت نام کاردانی پیوسته گرفتم مشکلی بوجود میاد چون من ناپیوسته کامپیوتر انتخاب کردم دیگه نمیتونم پیوسته کامپیوتر بخونم؟ جپاب بدید زود

 75. شیما ژانویه 29, 2019 در11:06 ب.ظ- پاسخ

  سلام ثبت نام بدون کنکور کارشناسی تا ۱۰ بهمن هستش ، یعنی فقط تا ۹ بهمن وقت داریم یا ۱۰ هم میشه ثبت نام کرد

  • Mobin Hosseini ژانویه 30, 2019 در10:05 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله امکان ثبت نام دانشگاه آزادرادارید

 76. سوگند فوریه 1, 2019 در10:39 ق.ظ- پاسخ

  سلام من واسه ورودی بهمن ماه کارشناسی پیوسته رشته میکروبیولوژی ثبت نام کردم فقط همین یک رشته رو انتخاب کردم میخواستم بپرسم چقدر شانس قبولیم هست معدل کتبیم هم 11 هست دانشگاه ازاد جهرم هم زدم ایا امکان قبول نشدن هست؟خواهش میکنم بهم جواب بدین ممنون

  • Mobin Hosseini فوریه 2, 2019 در12:20 ب.ظ- پاسخ

   درود
   درصورت وجودظرفیت دردانشگاه حتماشانس قبولی دارید

 77. محمد فوریه 4, 2019 در7:15 ب.ظ- پاسخ

  سلا.خواهش میکنم جواب بدین لطفا.چرا ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شروع نمیشه ؟ اصلا امسال ثبت نام داره یانه؟ خواهش میکنم جواب بدین خیلی استرس دارم

  • Mobin Hosseini فوریه 5, 2019 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   درود
   کارشناسی ناپیوسته نهایتاتا17بهمن ماه داوطلبان اگرثبت نام شروع شودمی تواننداقدام کنند

 78. نرگس فوریه 5, 2019 در2:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید اگر کارشناسی ناپیوسته بهمن دررشته اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد بخوانیم ودر پذیرش بدون ازمون مهر ۹۸ هم شرکت کرده ودولتی روزانه قبول شویم ایا میتوان بدون انصراف در دودانشگاه تحصیل کردبا توجه به اینکه دوترم از کارشناسی ناپیوسته ازاد باقی مانده باشد ممنون میشوم پاسخ بدید با سپاس

  • Mobin Hosseini فوریه 14, 2019 در9:39 ق.ظ- پاسخ

   درود
   فقط درصورت موافقت دانشگاه می توانیداین کارراانجام دهیدمعمولابرای دانشگاه پیام نورغالباموافقت خواهدشد

 79. اگله ژوئن 1, 2019 در2:49 ق.ظ- پاسخ

  عرض سلام من دانشجوی کارشناسی حقوق در دانشگاهآموزش عالی تاکستان هستم می خوام بیام دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ یا دانشگاه آزاد کرج کدام بهتره؟

  • Behnam ghaderPour ژوئن 9, 2019 در2:07 ب.ظ- پاسخ

   سلام
   بستگی به رشته هایی دتره که ارائه داده باشن و همچنین معدل شما توصیه می شود برای انتخاب دانشگاه با مشاوران ما در تملس باشید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.