hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶ No ratings yet.

مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶

مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶

مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶
در این پست درخت دانش سعی می کند تا شما داوطلبان گرامی ازمون سراسری را از زمان انتخاب رشته کنکور 96  آگاه سازد .
امسال هم مانند سالهای گذشته در نیمه دوم مرداد به محض اعلام نتایج کنکور سراسری، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند فرم انتخاب رشته را از سایت سازمان سنجش اموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org دریافت و با مشاوره گرفتن از افراد خبره و دانا کار انتخاب رشته را تا پایان موعد مقرر، که طبق اطلاعات به دست آمده تا پایان مرداد ۹۶ می باشد به اتمام برسانند.

آنچه که در یک انتخاب رشته کنکور سراسری(مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶) حایز اهمیت است، توجه به چند نکته می باشد.

نکات قابل توجه در انتخاب رشته:

کارنامه انتخاب رشته،رتبه قبولی کنکور، تاثیر سهمیه در انتخاب رشته و انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد،است.

در قسمت کارنامه اولیه که همان کارنامه عملی نیز می باشد، اطلاعات داوطلب که شامل اطلاعات هویتی،معدل، استان بومی و سهمیه تعلق گرفته به او در ان مشخص شده است. پس داوطلب باید با توجه به شرایط علمی خود و دانشگاه هایی که مجاز به انتخاب رشته شده است و همچنین اطلاعات ازمونی خود که شامل درصدها در هر درس و نمره آزمونی اوست، شروع به انتخاب رشته نماید.
در قسمت اولیه کارنامه داوطلب سهمیه و استان بومی مشخص شده است.

در قسمت دوم که وضعیت مجاز به انتخاب رشته در ان ذکر شده که به غیر از روزانه و شبانه و فرهنگیان که مجاز بودن ان بستگی به رتبه شما در کنکور سراسری دارد، همه داوطلبان کنکور سراسری در سایر دوره ها مجازبه انتخاب رشته می باشند.

در قسمت سوم که درصد دروس، نمره و رتبه ازمون هر داوطلب به تفکیک زیر گروه ها مشخص شده است. این قسمت سوم مهمترین بخش از کارنامه شما را شامل می شود.(مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶)
ناگفته نماند که سهمیه و استان بومی در انتخاب رشته بسیار حایز اهمیت است به گونه ای که هیچگاه نمی توان رتبه قبولی یک داوطلب از منطقه ۱را با داوطلبی از منطقه ۳ مقایسه و به یک گونه انتخاب رشته نمود.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته دانشگاه ازاد، از انجایی که برای قبولی در یک منطقه خاص و همچنین سهمیه بومی گزینی نیازی نیست و این سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تاثیری ندارد، به روشی جداگانه انتخاب رشته(مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶) انجام می گیرد.

درخت دانش و انتخاب رشته(مهلت انتخاب رشته کنکور سال ۹۶)

مشاوران آگاه و خبره درخت دانش با قدرت تشخیص و تجربه کافی در زمینه انتخاب رشته و انتخاب بهترین دانشگاه و بهترین رشته برای یک رتبه خاص ، و نهایتا یک انتخاب رشته صحیح و بدون پشیمانی در خدمت شما داوطلبان گرامی هستند و بهترین ها را برای شما رقم می زنند.
شما داوطلبان گرامی می توانید با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از تمام نقاط کشور با تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کدگیری برای مشاوره و انتخاب رشته تماس بگیرید و با خیالی آسوده انتخاب رشته خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.