hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

معرفی پردیس بین المللی کیش No ratings yet.

معرفی پردیس بین المللی کیش

معرفی پردیس بین المللی کیش

پردیس بین المللی کیش

تاریخچه و دستاوردها

پرديس بين المللي كيش به عنوان زير مجموعه اي از دانشگاه تهران در سال 1386 در جزيره كيش تاسيس شد. اين پرديس در چارچوب تشكيلات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و به استناد مصوبه هيأت امناي دانشگاه تهران و بر اساس مفاد اساسنامه و ضوابط و مقررات مربوط به آن اداره مي شود.

در واقع اگر متغيرهايي چون سابقه و قدمت، تدريس استادان بنام و بلند مرتبه، تحصيل دانشجويان ممتاز، كثرت دانشجويان، استادان و كاركنان، ارزش مدارك تحصيلي در كشور و خارج از آن، پيوند و تعامل با دستگاه‌هاي اجرايي و موسسات و شركت‌هاي صنعتي، اداري، اجرايي و… ، داشتن كتابخانه‌ ها و آزمايشگاه‌هاي غني و مجهز، تعدد رشته‌ها و دانشكده‌ها و موسسات پيوسته و وابسته و… را از معيارهاي تعيين اعتبار و اهميت يك دانشگاه برشماريم، بي گمان دانشگاه تهران را بايد معتبرترين و مهم‌ترين دانشگاه‌هاي كشور دانست. بي‌جهت نيست كه از اين دانشگاه با تعبير «دانشگاه مادر» و «نماد آموزش عالي» يادشده است.

پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران به استناد اساسنامه خود اهداف مهمي را سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده است. مهمترين اهداف اين پرديس عبارتند از:  تربيت نيروي انساني متخصص مورد نياز كشور مطابق استانداردهاي بين المللي، گسترش آموزش عالي در مناطق آزاد و استفاده از همه ظرفيت هاي دانشگاه تهران براي بين المللي شدن، ورود به عرصه رقابت بين المللي براي ارائه خدمات آموزشي، پژوهشي و جذب دانشجويان ايراني و غير ايراني و ارتقاي شاخص هاي علمي دانشگاه و توسعه مرزهاي دانش.

ریاست این پردیس در حال حاضر بر عهده سید منصور خلیلی عراقی می باشد.

موقعیت جغرافیایی

آدرس پردیس بین المللی کیش

پردیس بین المللی کیش در استان هرمزگان ، جزیره کیش ، بلوار میر مهنا ابتدای خیابان نیایش واقع شده است. این پردیس در حال حاضر حدود 2000 دانشجو دارد.

دانشکده ها و رشته ها

مجموعه رشته هاي فني و مهندسي، علوم اجتماعي و رفتاري، علوم پايه، هنر و علوم انساني در پردیس بین المللی کیش تدریس می شوند.

ملاحظات

راههای ارتباط با پردیس بین المللی کیش :

تلفن : 07644433661       کد پستی : 55665-79416

وبسایت پردیس بین المللی کیش

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.