hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

معرفی منابع کنکور ریاضی فیزیک 97 No ratings yet.

معرفی منابع کنکور ریاضی فیزیک 97

معرفی منابع کنکور در رشته ریاضی فیزیک سال 97

قبل از معرفی منابع کنکور باید متذکر شویم که حتما لازم است تمام مطالب موجود در کتابهای درسی به طور مفهومی و دقیق و حل مسأله به مسأله کتاب، مطالعه شود و بعد از اطمینان از فهم دقیق مطالب کتاب های درسی، باید به فکر تهیه ی بهترین منابع کمک آموزشی و سپس منابع تستی بود.

قبل از مطالعه و بررسی منابع باید بیشتر به نکات زیر توجه داشته باشیم.

مباحث راحت و مباحث آسان منابع درسی را مشخص کنیم.

مباحث مهم و فصل های مهم را یادداشت کرده و بیشتر طالعه شود.

حذفیات کنکور 97 و تغییرات کتاب درسی را مورد بازبینی قرار دهید.

ضرایب دروس عمومی و همچنین  ضرایب دروس تخصصی را قبل از مطالعه توجه لازم داشته باشیم.

در تمامی گروه های آزمایشی پنج گانه، علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان خارجی و هنر باید هم پای پیشرفت مطالعه در دروس تخصصی، به مطالعه دروس عمومی نیز پرداخت.

دروس عمومی رشته ریاضی فیزیک شامل:

ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی می باشند. و دروس اختصاصی این رشته شامل: ریاضی، فیزیک، شیمی می باشند.

دروس تخصصی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ریاضی – فیزیک – شیمی و …

منابع گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در کنکور:

  1. ریاضی (هندسه ۱، هندسه ۲، آمار و مدلسازی، ریاضیات ۲، جبر و احتمال، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال ۱و۲ دوره پیش دانشگاهی، هندسه تحلیلی و جبر خطی دوره پیش دانشگاهی، ریاضیات گسسته دوره پیش دانشگاهی)
  2. فیزیک (فیزیک ۱ و آزمایشگاه، فیزیک ۲ و آزمایشگاه، فیزیک ۳ و آزمایشگاه ویژه رشته ریاضی و فیزیک، فیزیک ۱و۲ دوره پیش دانشگاهی)
  3. شیمی (شیمی ۲ و آزمایشگاه، شیمی ۳ و آزمایشگاه، شیمی ۱و۲ دوره پیش دانشگاهی)

بهترین منابع درسی آموزشی کنکور از دیدگاه مشاوران درخت دانش:

از آنجایی که هر دانش آموز رشته ریاضی فیزیک در یک سطح و  بار علمی مخصوص به خود شروع به تهیه برنامه ریزی برای کنکور می کند، لذا نمی توان برای تمام دانش آموزان رشته ریاضی در هر وضعیت تحصیلی، یک نوع منبع مشخص را برای هر درس مشخص نمود. زیرا که دانش آموزی با وضعیت تحصیلی متوسط و درسطح پایه  برای آمادگی کنکور ایستاده باشد با دانش آموز هم کلاسی خود با بار علمی بالاتر را نمی توان با یک برنامه ریزی و یک منبع راهنمایی و مشاوره نمود.

چون منبع معرفی شده برای دانش آموز اولی باید حتما ریز تر و شفاف تر تمام مسائل را از ابتدا تشریح کرده و فهم آن برای دانش آموز ساده تر باشد تا کم کم با پیشرفت برنامه در مراحل بعدی منابع نیز برای او تغییر یابند. اما این منابع معرفی شده در مرحله ی یک برنامه ریزی شاگرد اول، برای دومی کتابی خسته کننده و وقت گیر است و در عین حال از مطالعه آن لذتی نخواهد برد.

ارزیابی مشاوران تحصیلی درخت دانش:

پس مشاوران درخت دانش با شناخت و ارزیابی وضعیت تحصیلی هر دانش آموز رشته ی ریاضی فیزیک، برنامه ی خاص هر فرد را همراه با معرفی منبع مفید و مؤثر برای اودر زمان مشخص ارائه می نماید. با این روند موفقیت هر دانش آموز بستگی به تلاش و همت خود او دارد زیرا که برنامه و منابع پیشنهادی مشاوران متخصص درخت دانش تضمین کننده رتبه رویاهایتان خواهد بود(معرفی منابع کنکور ریاضی فیزیک 97).

ما به این دلیل می گوییم به همت دانش آموز بستگی دارد زیرا که، برنامه و منابع پیشنهادی درخت دانش مرحله ای است و می توان در پایان هر مرحله رتبه دانش آموز را در کنکور سراسری 97 پیش بینی نمود یعنی اگر دانش آموزی اراده ای قوی داشته باشد در مدت زمان کمی به رتبه ی مرحله ی پایانی یعنی رتبه ی دو رقمی خواهد رسید.

راه های ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش(معرفی منابع کنکور ریاضی فیزیک 97):

دانش آموزان گرامی متقاضی ثبت نام در کنکور 97 رشته ریاضی برای رسیدن به رتبه ی مورد دلخواه خود با مشاوران درخت دانش همراه باشید(معرفی منابع کنکور ریاضی فیزیک 97) و جهت دریافت برنامه ی اختصاصی و معرفی بهترین منابع برای شرایط فعلی هر دانش آموز با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کد گیری به شماره 9099072943 تماس بگیرید و آینده تحصیلی خود را با چراغ درخت دانش روشن نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

توسط | 2019-02-26T11:53:55+04:30 آگوست 29th, 2017|کنکور 97, گروه ریاضی و فنی|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.