hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

معرفی منابع تیزهوشان ششم به هفتم No ratings yet.

معرفی منابع تیزهوشان ششم به هفتم

منابع اصلی تیزهوشان پایه ششم به هفتم را از کجا دریافت نماییم؟

روش های تست زنی تیزهوشان پایه ششم به هفتم چگونه می باشد؟

چگونه تمرکز مطالعه تیزهوشان را بالاتر ببریم؟

و …..

تیزهوشان ششم به هفتم به دلیل این که پا به دنیای جدید رقابت می گذارند و موقعیت حساسی را تجربه می کنند بیشتر قابل رسیدگی و اهمیت می باشند. در این سن قبول شدن و مورد تأیید واقع شدن برای این دانش آموزان تیزهوش و فعال مسئله مهم و جدی می باشد. شاید حتی مسئله طرز برخورد و رفتار با موضوع رقابت پا به پای برنامه ریزی برای آنها ارزشمند است.

معرفی منابع کمک آموزشی تیزهوشان ششم به هفتم

مانند هر مقطع تحصیلی دیگری بهترین منبع یادگیری و تفهیم کامل کتاب درسی است. تا جایی که به طور کامل رفع اشکال شود و هیچ نکته نامفهومی در ذهن دانش آموز بر جای نماند. درست است که خواندن فقط کتاب درسی برای تیزهوشان ششم به هفتم ناکافی است؛ اما فراموش نشود که خشت اول که نهد معمار کج   تا ثریا می رود دیوار کج

بعد از فهم کتاب درسی مشاوران درخت دانش مرحله به مرحله با توجه به پیشرفت تحصیلی دانش آموز منابعی متفاوت معرفی و سپس دانش آموز را با دنیای تست زنی آماده می کنند(معرفی منابع تیزهوشان ششم به هفتم). کتاب جامع تیزهوشان مهرماه تألیف مصطفی ابراهیمی، کتاب موج آزمون از انتشارات نشر الگو، کتاب خیلی سبز، گاج، قلمچی، واله  تقریبا با یک سبک آموزشی کتاب های مفیدی برای یادگیری بهتر می باشند.

در این میان کتاب جامع تیزهوشان مهرماه از انتشارات مصطفی ابراهیمی تقریبا با سبکی متمایز از بقیه کتابها با بیانی خوب و مثالها حل شدنی از بهترین کتابهای مورد تأیید درخت دانش است.

معرفی بهترین منابع برای کتاب ریاضی تیزهوشان

درباره منبع کتاب ریاضی باید منابع متنوع زیادی موجودند که همه آنها ر یک سطح آموزشی هستند اما در سالهای اخیر آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در درس ریاضی سوالات زیادی هم ازبخش هندسه و هوش مطرح می شوند پس باید کتابی معرفی شود که شامل هندسه و هوش و ریاضی و هوش باشد. ما کتاب دو جلدی ریاضیات تیزهوشان انتشارات اندیشمند را به عنوان کتاب ریاضی پایه ششم مفید می کنیم.

معرفی بهترین منابع برای کتاب علوم تیزهوشان پایه ششم

دومین کتاب تأثیر گزار در آزمون معرفی منابع تیزهوشان ششم به هفتم کتاب علوم با ضریب 2 و تعداد 10 سوال است. در مرحله اول بعد از فهم کامل کتاب درسی می توان از یکی از کتابهای گاج، اندیشمند، نشر الگو استفاده کرد و برای جمع بندی کتاب خیلی سبز به دلیل مفهومی تر بودن و وتشریح کامل تر مطالب پیشنهاد می شود.

معرفی بهترین منابع برای زبان و ادبیات فارسی پایه ششم به هفتم

زبان و ادبیات فارسی با ضریب 2 و تعداد 10 سوال هم ردیف کتاب علوم در آزمون قرار دارد. کتاب نشر الگو به دلیل بیان خوب و بسط بیشتر مطالب و جمع بندی مناسب می تواند کتاب مفیدی برای زبان و ادبیات فارسی باشد.

برنامه ریزی برای ششم به هفتم تیزهوشان

مشاوران متخصص درخت دانش با در نظر گرفتن تمامی جوانب مؤثر در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، با معرفی بهترین منابع در هر زمان و آموزش تست زنی و کنترل زمان هر هفته و هر ماه پیشرفت تحصیلی تیزهوشان را همراهی می کند. برای مشاهده منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

معرفی منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره و گرفتن برنامه درسی هر هفته یک بار با شماره تلفن ثابت منزل بدون گرفتن کد از سراسر ایران با شماره 9099072943 تماس بگیرید و قبولی در آزمون تیزهوشان سال 97 را با مشاوران درخت دانش رقم بزنید.

تلاش و همت عالی از شما و برنامه ریزی هوشمندانه از ما

    راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

توسط | 2017-10-12T15:07:06+00:00 اکتبر 12th, 2017|تیزهوشان|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.