hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017
  • ثبت نام کنکور ارشد 98

ثبت نام کنکور ارشد 98

دسامبر 8th, 2018|بدون دیگاه

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره تحصیلی و شغلی No ratings yet.

مشاوره تحصیلی و شغلی

مشاوره شغلی چیست؟

مشاوره شغلی: علمی وسیعی از مشاوره است که می تواند در کسب و کار و انتخاب رشته هایی که داوطلب اولویت انتخاب را درآمد رشته در نظر می گیرد داشته باشد.

از این رو شناخت رشته هایی که به عنوان پردرآمدترین رشته های نظری و یا پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای می شناسیم می تواند در انتخاب شغل مناسب و با کلاس کاری داشته باشد.

مشاوره شغلی و تحصیلی درخت دانش با معرفی رشته های دانشگاهی و مشاوره محیط شغلی، درآمد شغلی، ابزارهای شغلی رشته و … می تواند تا حد بسیار زیادی آگاهی داوطلب را نسبت به رشته انتخابی و دلخواه بالا ببرد.

اهمیت مشاوره شغلی در ایران

اهمیت مشاوره شغلی در کشورهای اروپایی بالاست تا حدی که برای سرمایه گذاری و حتی خرید و فروش و انتخاب شغل باید با مشاوره شغلی مشورت کنند.

اهمیت مشاوره شغلی در ایران به تدریج در حال افزایش است و مردم کشورمان مشاوره شغلی را با اهمیت نگاه می کنند.

مشاوره شغلی در ایران به دلیل مشکلات مردم و اقتصاد کشوری به مراتب بر روی بازار کار رشته ها تاثیر زیادی داشته است و ما شاهد این موضوع هستیم که رشته های فنی کم تر توسط داوطلبان انتخاب می شوند.

برای مشاوره شغلی مخصوص خود و مشاوره بازار کار رشته ها می توانید با مشاوران شغلی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون کد و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

راهنمایی و مشاوره تحصیلی به چه معناست؟

از دوره ی کودکی، انسان، برای بقا و سلامت خود، نیازمند راهنمایی والدین است و پس از آن نیاز های ایمنی، تعلق به دیگران، مشاوره، احترام و شان اجتماعی، زیبایی شناختی، یادگیری و فهمیدن جلوه گر می شود. تحقق این همه نیازهای انسان با ارائه راهنمایی از سوی دیگر آگاه امکان پذیر است.

نیاز به دانستن و فهمیدن در دوره کودکی عموما بسیار قوی تر از دوره های دیگر است، زیرا کسب علم و دانش در این دوره آغاز می شود. در این دوره می توان با ارائه راهنمایی درست، علمی و به موقع بر سرعت یادگیری عمیق افزوده و طوری رشد را تسهیل کرد که کودکان همیشه در زندگی شیوه ی جست و جوگری پیشه کنند و بدانند که در این راه برای تکمیل اطلاعات ناقص خود از چه منابعی و چه کسانی راهنمایی و مشاوره بخواهند.

در جامعه، صاحبان تجربه و صاحب نظران، با صلاحیت ها و تخصص های گوناگونی وجود دارند و با راهنمایی های خود در زمینه نیازها مسیر طولانی را به مسیری کوتاه تبدیل و از هدر رفتن منابع و نیروی انسانی در راه رسیدن به اهداف جلوگیری می کنند.

مشاوره تحصیلی یکی از بهترین راهنمایی هایی است که مسیر موفقیت و همچنین آینده تحصیلی و شغلی یک داوطلب را می تواند به بهترین شکل رقم بزند.

نقش راهنمایی و مشاوره تحصیلی

در دوره های تحصیلی نیز راهنمایی و مشاوره به دانش آموزان، در حل مشکلات شخصی، عاطفی، رفتاری و ارتباطی با خانواده و افراد جامعه خدماتی را عرضه می دارد. ارائه این گونه خدمات به آنان توانایی می دهد تا در زمینه تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارت های اجتماعی و شیوه ی زندگی راه حل های علمی و منطقی، ادامه تحصیل و شیوه های درس خواندن را بیابند.

اهمیت مشاوره تحصیلی

امروز راهنمایی و مشاوره به صورت حرفه ای در آمده است. دامنه ی فعالیت علمی آن علاوه بر مدارس و دانشگاه ها در مراکزی که بدین منظور تاسیس شده اند، گسترش یافته است.

مشاوره و راهنمایی با ایجاد رابطه ی یاورانه شروع می شود و  به ارزیابی، شناخت مشکلات رفتاری مراجعان در زمینه های سازگاری، تحصیلی و شغلی، همراه با ارائه پیشنهادهایی در راه پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره شغلی و بازار کار رشته ها در آینده و بهترین و پردرآمدترین رشته های تحصیلی و … می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.