مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاوره تحصیلی رایگان

تاریخ ارسال نوشته: 4 سپتامبر 2018
مشاوره تحصیلی رایگان
 • چرا مشاوره تحصیلی رایگان را باید انتخاب کنیم؟(کم هزینه، سریع ترین راه برای دریافت پاسخ، بدون صرف زمان، مطالعه مقاله)
 • مشاور تحصیلی رایگان ابتدایی تا دکتری؟(درخت دانش)
 • برای مشاوره تحصیلی حتما باید حضوری اقدام کرد؟(نه تلفنی هم به صرفه تر می باشد)
 • بهترین مشاوره تحصیلی و با کیفیت ترین مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟(خودتون انتخاب کنید!مطالعه مقاله)
 • خدمات مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش؟(مطالعه مقاله)
 • بهترین مشاوره تحصیلی در تهران چه فاکتور هایی باید داشته باشد؟(مشاوران با تجربه و آنلاین و از همه مهمتر دلسوز مطالعه مقاله)
 • و … ؟؟؟

امروزه نیاز به مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع حتی در دوران پیش دبستانی لازم و ضروری است در گذشته از مشاوره تحصیلی تلفنی فقط برای مقطع متوسطه دوم و کنکوری ها بهره می گرفتند اما امروزه در تمامی مراحل تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته، انتخاب رشته های بدون کنکور، هدایت تحصلی پایه نهم و کدام رشته دانشگاهی بازار کار بهتری دارد و اینکه آیا انتخاب رشته تجربی و رشته هایش ریسک می باشد همه جواب ها در این مقاله را مطالعه نمایید.

مشاوره تلفنی تحصیلی مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تلفنی تحصیلی رایگان یکی از بهترین روش های مشاوره می باشد که در آن دانش آموز یا دانشجو می تواند با برداشتن گوشی و تماس با مشاور کم هزینه در سریع ترین زمان به جواب سوال خود را دریافت نماید، مشاوره تحصیلی رایگان تلگرام نیز همراه با مشاوره تحصیلی رشته انسانی و ریاضی و تجربی، مشاوره تحصیلی رایگان ارشد و … یکی دیگر از خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش می باشد که در ادامه کامل توضیح داده شده است.

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !!!

داوطلبان و متقاظیان از مقاطع ابتدایی در انتخاب مدارس (نمونه دولتی، تیزهوشان و مدارس سجا، تا مقاطع متوسطه اول و دوم، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم و معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و انتخاب رشته کنکور سراسری و مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، مشاوره رایگان خارج از کشور و … می توانند با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایند و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایند:

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

چرا مشاوره تحصیلی رایگان را باید انتخاب کنیم؟

در تمامی کشورها برای رسیدن به آینده روشن و اکتسابی معمولا از مشاوران و از خدمات و راهکارهای مشاوره ای آنها استفاده کرده و بهترین مسیرها را انتخاب می کنند. از سال ۲۰۱۳ به بعد اهمیت خدمات مشاوره تحصیلی در کشور ما به طور چشمگیری روند رو به افزایش داشته و ضرورت مشاوره تحصیلی در موفقیت تاثیر بسزایی دارد.

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از مشاوره های که متقاضی و داوطلب به نسبت بیشتر از مابقی موضوعات مشاوره ای را به خود اختصاص داده است در اینجا ما سعی داریم برای اینکه تمامی متقاضیان از خدمات مشاوره به نحوه احسن استفاده لازم را برده باشند از طریق لینک های اینستاگرام، تلگرام و … به صورت رایگان با ما در ارتباط باشند.

مشاوره تحصیلی رایگان

مزایای مشاوره تحصیلی رایگان (تلفنی) 

دانش آموزان بسیاری از مناطق در ایران به خاطر دوری از محیط شهری نیاز به پیمودن مسافت زیاد و متحمل شدن هزینه زیاد و مشکلاتی از این قبیل، می توانند با گرفتن یک شماره از مشاوران مجرب و متخصص با اطمینان کامل و بدون هزینه به صورت مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش مشاوره گرفته و مشکلات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایند.

در گذشته به دلیل نبودن شماره های دیجیتالی ۹۰۹ مشاوره تحصیلی چیست؟ داوطلبان مستعد کنکوری زیادی با وجود رتبه و تراز بسیار عالی ناگزیر انتخاب رشته خود را با مشورت افراد غیر متخصص انجام داده و رشته و دانشگاهی که شایسته رتبه و تراز کسب شده داوطلب بوده، به دست نیاورده و بار افسوس و پشیمانی را تا آخر عمر با خود به همراه دارد.

مشاوره تحصیلی یا Academic advice درخت دانش با توجه به پایین ترین تعرفه هزینه و بهترین کیفیت خدمات آموزشی نسبت به مشاوره های تحصیلی دیگر(دقیقه ای ۲۰۰۰ تومان) پیشنهاد می کنیم هزینه های هنگفتی را برای خدمات جزئی پرداخت نفرمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش

مشاوره تحصیلی رایگان در تمامی زمینه های مشاوره تحصیلی کودک، مشاوره و برنامه ریزی درسی متوسطه اول، برنامه ریزی کنکور ۹۸، برنامه ریزی متوسطه دوم، مشاوره تحصیلی تیزهوشان، مشاوره انتخاب رشته، رشته مشاوره تحصیلی، مشاوره ثبت نام بدون کنکور ۹۸، هدایت تحصیلی پایه نهم، مشاوره تحصیلی خارج از کشور، بورسیه تحصیلی، مشاوره تحصیلی و شغلی و … راهنمایی و مشاوره خود را ارائه می دهد.

مشاوره تحصیلی حضوری درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری آماده خدمات آموزشی و مشاوره انتخاب رشته تحصیلی به شما متقاضیان و داوطلبان عزیز در هر سنی و ره مقطعی می باشد. برای بهره مندی از این خدمات می توانید از لینک های ارتباطی در پایین مقاله استفاده نمایید.

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان درخت دانش

مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی آماده ارائه خدمات و مشاوره به والدین و دانش آموزان گرامی می باشد. با مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش دیگر نیازی به یافتن مراکز مشاوره معتبر و پیمودن مسافتی زیاد و گذاشتن تایم به خصوص برای دریافت راهنمایی ندارید فقط با گرفتن یک شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری و از طریق تلفن ثابت با کمترین هزینه و تعرفه مخابراتی تمامی سوالات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایید.

ورود به سایت سنجش آموزش کشور

ورود به سایت آزمون دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در راستای اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک های ارتباطی زیر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

با مشاوره تحصیلی درخت دانش آینده موفق تحصیلی خود را رقم بزنید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

41 نظر

 • با سلام من دیپلم ریاضی فیزیک در سال ۹۰گرفتم ایا بنده شامل نظام قدیم هستم یا نظام جدید؟ و اینکه میتونم رشته تجربی کنکور بدم ؟؟
 • سلام خسته نباشید ببخشید من امسال مهلت معافیت تحصیلیم تموم میشه آیا برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان ۹۹ دچار مشکل خواهم شد یا اینکه هیچ تاثیری ندارد.
 • سلام. دختر من اول ابتدای است. متاسفانه مشکل تمرکز دارد و طبق گفته ی معلم وقتی همه ی دانش آموزان تکلیف داده شده را کامل انجام میدن، دختر من که بسیار دختر رویایی و خیال پردازی است از همه ی بچه ها عقب تر است. بارها باهاش صحبت کردم ولی متاسفانه نمیتونه روی مشق و تکلیفی که بهش داده میشه تمرکز کنه. در این زمینه می تونید منو کمک کنید؟
  • سلام بله حتما چند راه کار خوب می توان پیشنهاد کرد که شسما می توانید با مشاوران ما در تماس باشید و در کمترین زمان و کمترین هزینه جواب سوال خود را دریافت نمایید
  • نویسنده
   سلام می تونید رشتتون رو تغییر بدید برای راهنمایی انتخاب رشته و تغییر آن می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره 90909072943 بدون کد گیری و تلفن ثابت منزل در ارتباط باشید
 • با سلام ، برای برنامه ریزی تحصیلی کلاس دهم و روش‌های مطالعه‌ و تست زنی دانش آموز شهرستانی چه روش مشاوره ای رو پیشنهاد میکنید ؟ ممنون از شما
 • سلام وقت بخیر من سوم دبیرستان دوتا درسمو پاس نکردم رشته ریاضی بودم حالا میخوام واس حقوق بخونم. میشه راهنمایی کنید چیکارکنم؟ میخوام پیش رونخونم و کنکور هم امتحان ندم امکانش هست؟
 • سلام من امسال نهم هستم و انتخاب رشته دارم خیلی به ریاضی علاقه دارم ولی ضعیف هستم هفتم ۱۵ شدم هشتم ۱۰/۵شدم وامسال فکر میکنم ۱۳ بشم می خواستم ببینم با توجه به نمرات می تونم ریاضی برم یانه
 • سلام خسته نباشید بنده دیپلم تجربی دارم و دوره پیش دانشگاهی رو تموم نکردم ، میخاستم ببینم آیا میتونم در دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ثبت نام کنم و ادامه نحصیل بدم ؟؟؟
  • سلام بله می تونید چون دیپلم نظری هم دارید بدون تجانس می تونید در هر رشته ای که دوست دارید ادامه تحصیلی بدید ولی فعلا متاسفانه دفترچه کاردانی پیوسته منتشر نشده که بزودی در سایت اعلام خواهیم کرد توصیه می شود مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را بر اساس سوابق تحصیلی به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید هم به صورت تلفنی و هم به صورت ححضوری
 • باعرض سلام بنده کلاس نهم هستم مشکلم‌اینه‌ که‌هرکاری‌میکنم‌نمی‌تونم‌روی‌درسم‌تمرکز‌کنم‌وحواسم‌پرت‌اما‌شب‌ها‌خیلی‌وکمتر‌دچار‌این‌مشکل‌میشم
  • سلام من امسال میرم کلاس هشتم می خوام برم تجربی معدل کلِ سال هفتم ام رو 20 شدم می خوام واقعاََ تلاش کنم تا بتونم با معدل خیلی خوبی قبول بشم برام خیلی مهمه که در رشته تجربی سر بلند باشم تصمیم دارم از الان شروع کنم اما نمی دونم باید چی بخوانم اگه میشه راهنمایی ام بکنید آیا لازمه از الان کتاب های سال آینده رو بخونم و تست بزنم؟ اگه میشه بگید چکار می تونم بکنم. ممنونم 😊
 • سلام من دیپلم ریاضی دارم و پیش دانشگاهی انسانی خوندم لیسانس حسابداری دارم الآن بعد از 13 سال میخوام کنکور تجربی بدم برا رشته پرستاری، آیا میتونم یا باید پیش دانشگاهی تجربی رو بگذرونم بعد کنکور بدم؟
 • سلام من سال ۷۹_۸۰ دیپلم هنرستان گرفتم و ادامه ندادم الان میخوام که در رشته زبان ترکی استانبولی ادامه تحصیل بدم امکانش هست راهنمایی بفرمایید چه باید کنم ممنون
  • نویسنده
   سلام و عرض ادب زبان ترکی بدون کنکور متاسفانه ارائه نمیشه شما باید از طریق کنکور سراسری آزمون زبان و بدید و اینکه چون زیر مجموعه هنرستان بودید باید دیپلم نظام قدیم باشید و یا پیش داننشگاهی را گذرانده باشید
 • با سلام، دخترم 14 سالشه، و امسال باید برای سال دهم تعیین رشته کنه، نمراتش هم همش نوزده یا بیست است. ولی الان خیلی برای انتخاب رشته مردد شده و میگه به هیچ چیزی علاقه ندارم . نمی دونم چکار کنم خواستم راهنماییم کنید. خیلی ممنون میشم. تا فردا هم برای انتخاب رشته بیشتر فرصت نداره.
  • نویسنده
   سلام علاقه همواره اولین شرط در انتخاب رشته می باشد در صورتی که علاقه را در فرزند خود نمی یابید پیشنهاد می شود با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (از تلفن ثابت و بدون پیش شماره) در تماس باشید جهت شناخت ویژگی های اخلاقی و استعداد های فرزند شما.
 • سلام خسته نباشید.من رشتم صنایع غذایی دهم هستش.علاقه زیادی به خیاطی و طراحی دوخت اینا دارم.آموزشگاه خیاطی نازکدوزی هم میرم.میخوام ببینم اگه مدرکم رو گرفتم چطور میتونم وارد دانشگاه طراحی دوخت شم؟؟اصلا میشه؟
  • نویسنده
   سلام این رشته از طرق بدون کنکور ارائه می شود شما برای اطلاع از نحوه ثبت نام و ورود به رشته طراحی دوخت می توانید از طریق شماره گیری 9099072943(بدون پیش شماره) و ازط ریق تلفن ثابت با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.
 • سلام خسته نباشید. پسرم چند وقت هست که گوشی اندرویدی میخواهد اما من توجه نکردم اکنون میگوید اگر گوشی نگیرید درس نمیخوانم باز هم توجه نکردم تا اینکه کارنامه اش را دیدم نمره هایش همه افت کرده بودند حال به نظر شما چه کار کنم (پسرم یازدهم تجربی است)
 • سلام وقت شما بخیر.بنده رشته تحصلیم ریاضی بوده سال 87 دیپلم گرفتم و فوق دیپلم مکانیکم دارم.الان میخوام رشته پرستاری کنکور بدم.آیا با رشته ریاضی میشه در رشته تجربی کنکور شرکت کرد؟درصورت قبولی میتونم با همون مدرک رشته ریاضی دانشگاه دولتی پرستاری ثبت نام کنم؟
 • سلام.وقت شما بخیر.من رشتم در وبیرستان ریاضی بوده سال 87 دیپلم گرفتم.فوق دیپلم مکانیک دارم.آقای میتونم در رشته تجربی برای پرستاری کنکور بدم؟و در صورت قبولی میتونم با همون مدارک دیپلم ریاضیم دانشگاه دولتی هم ثبت نام کنم؟