مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

مشاوره تحصیلی تلفنی

تاریخ ارسال نوشته: ۷ شهریور ۱۳۹۶
مشاوره تحصیلی تلفنی

هر چه جامعه از لحاظ امکانات پیشرفته تر می شود، نیاز انسانها برای استفاده از امکانات به ویژه مشاوره تحصیلی به مراتب روشن تر و قابل مشاهده است. در گذشته دانش آموزان اگر در هر نقطه ای از کشور که بودند، برای رفع سوال های موجود در ذهن خود جهت پیشرفت تحصیلی، باید به نزدیکترین مکان که فردی با اطلاعات یا سطح سواد بالاتر بود، مراجعه می کردند تا مشکل خود را حل می نمودند.

گاهی اوقات در بعضی از مناطق کشور به خاطر در دسترس نبودن فردی آگاه و آشنا به مسئله مجبور بودند که به راهنمایی و مشاوره افراد غیر متخصص و نا آگاه اکتفا نموده و آینده تحصیلی و حتی شغلی خود را در خطر بیندازند. یا به خاطر پرسیدن فقط یک سوال کوتاه با پاسخی کوتاه، راه درازی را طی نموده و با صرف هزینه ی زیادی(هزینه حمل و نقل تا رسیدن به مقصد و مبدأ، هزینه ارائه خدمات مشاوره ای و …) خود را به یک دفتر مشاوره تحصیلی ارزان در یک نقطه ی شهر رسانده تا از خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش بهره مند شوند.

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اکثر داوطلبان و کسانی که اهمیت مشاوره تحصیلی در رقم زنده آینده خود را می دانند دنبال شماره مشاوره تحصیلی تلفی هستند.

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر با شماره ۹۰۹ یا ۷۰۷۰ شروع خواهند شد، برای گرفتن شماره های مشاوره تحصیلی تلفنی که با ۹۰۹ شروع خواهند شد نیازی به گرفتن پیش شماره یا کد نیست و تنها شماره را از طریق تلفن ثابت منزل شماره گیری می نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تماس با شماره مشاوره تحصیلی و سایت مشاوره تحصیلی تلفنی و خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

شماره تماس با مشاوران مجرب درخت دانش: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

نحوه تماس با شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اما امروزه دیگر کمتر کسی حاضر است راهی را با صرف زمان و هزینه تا رسیدن به یک دفتر مشاوره تحصیلی طی نماید، و بیشتر دانش آموزان و دانشجویان کشور در تمام نقاط ایران عزیز بدون صرف زمان و صرف هزینه، فقط با استفاده از یک تلفن ثابت می توانند با مشاوره تحصیلی تلفنی از بهترین و متخصص ترین مشاوران در تمام زمینه های تحصیلی سوال خود را پرسیده و رفع ابهام نمایند و با اطمینان از صحت و اطمینان از جواب پرسش خود ادامه راه را با یقین طی نمایند.

افراد می توانند با تلفن ثابت و بدون شماره گیری پیش شماره (کد) با شماره های ۹۰۹ دیجیتال شماره مشاوره تحصیلی رایگان و با تعرفه پایین تماس برقرار کنند.

در زیر تعداد اندکی از خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش را مشاهده می نمایید:

  • مشاوره تحصیلی دبستان
  • مشاوره تحصیلی راهنمایی
  • مشاوره تحصیلی متوسطه
  • مشاوره تحصیلی دانشگاه
  • مشاوره تحصیلی کنکور
  • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
  • مشاوره کودک و نوجوان
  • مشاوره زناشویی
  • مسائل جنسی 

مشاوره تحصیلی دبستان

مشاوره تحصیلی در مقطع دبستان براساس مشاوره تحصیلی و تقویت مباحث لازم برایشناخت استعداد دانش آموزان در تمامی رشته های مختلف می باشد با توجه به شناخت استعدادها می توانیم برنامه ریزی بهتری برای دانش آموزان عزیز داشته باشیم. شناخت استعدادها و توانایی های دانش آموزان باعث پیشرفت آنها در ادامه مسیر می شود. برای مشاوره و راهنمای بیشتر در رابطه با مشاوره تحصیلی مقطع دبستان می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاوره تحصیلی دبستان

مشاوره تحصیلی راهنمایی(متوسطه اول)

مشاوره تحصیلی متوسطه اول بدلیل حساسیت های ویژه ای که برای انتخاب رشته زیرگروه انتخابی برای ادامه تحصیلی می باشد باید بیشتر به آن توجه شود. مشاوران مجرب درخت دانش در این مسیر برای انتخاب رشته متوسطه اول و تقویت و بهبود معدل دوستان برای انتخاب رشته بدون هیچ گونه نگرانی همراه دوستان عزیز می باشند. برای ارتباط با مشاوران درخت دانش می توانید از طریق شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی دبیرستان(متوسطه دوم)

مشاوره تحصیلی دبیرستان و یا همان متوسطه دوم یکی از مهم ترین مقاطع برای اینده تحصیلی دانش آموزان می باشد، با توجه به اینکه دانش آموزان دوره متوسطه در مقطع حساس سنی می باشند باید توجهات ویژه به داوطلبان و دانش آموزان در متوسطه دوم شود. مشاوران در کنار پشت کنکوری های عزیز در تمامی مراحل می باشند برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

نکته مهم:

با توجه به اینکه معدل دوره متوسطه مهم و امتحانات نهایی در کنکور سال ۹۸، ۳۰ درصد مثبت می باشد پیشنهاد میکنیم برای برنامه ریزی های درسی خود از مشاوران تحصیلی درخت دانش راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی

هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران تحصیلی اول هر تماس به صورت گویا اعلام خواهد شد.

داوطلبان توجه داشته باشند مشاوره تحصیلی درخت دانش برای رفاه حال داوطلبان و مشکلات اقتصادی مردم هزینه را افزایش نداده و با نرخ دو سال پیش دقیقه ای ۱۴۰۰ تو مان می باشد به علاوه ۶۰۰ تومان هزینه مخابرات می باشد.

مشاوره تحصیلی های دیگر مبلغ هر دقیقه ۳۰۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد که اول تماس مبلغ اعلام خواهد شد.

“با آگاهی کامل نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنیم با مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیریم”

مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش

گروه مشاورین متخصص و مجرب درخت دانش با کادری مجرب و با تجربه و آگاهی و اطلاع کامل در تمامی مقاطع تحصیلی، از تمامی آزمون های سراسری و استانی، مشاوره تحصیلی و درسی، ارائه برنامه ریزی متناسب با هر مقطع و خاص هر فرد، معرفی بهترین منابع کنکور ۹۸ برای پیشرفت درسی در هر مقطع و کنکور در پنج گروه آزمایشی، انتخاب رشته دبیرستان و انتخاب رشته کنکور، مشاوره تلفنی راجع به تمامی دانشگاه ها و مدارس موجود در کشور، مشاوره تلفنی تحصیلی در خارج از کشور، مشاوره تلفنی برنامه ریزی تیزهوشان و مشاوره تلفنی راجع به کودکان استثنایی و …. برای ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره علم دوستان ایرانی آماده پاسخگویی به تماس های تلفنی شماست.

راههای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش،

از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کد گیری در تمام نقاط کشور با تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس گرفته و سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید. و ادامه راه پیشرفت تحصیلی خود را با اطمینان کامل به درخت دانش بسپارید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد