مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاوره انتخاب رشته

تاریخ ارسال نوشته: 16 آگوست 2017
مشاوره انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و رشته های بدون کنکور در این بازه زمانی تا آخر شهریور مهمترین انتخاب های یک دانش آموز در دوره تحصیلی می باشد و می تواند آینده شغلی و تحصیلی را رقم بزند، نقش مشاور و مشاوره تحصیلی رایگان می تواند بر اساس فاکتور های جدید انتخاب رشته، رتبه و تراز، سهمیه و بومی گزینی، ظرفیت رشته و دانشگاه، تراز آخرین نفر قبولی در رشته و … نقش تعیین کننده در قبولی رشته دلخواه داشته باشد.

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

امسال بر خلاف سال های گذشته با وجود اینکه دو نظام آموزشی داشته ایم، نظام جدید و قدیم، مشاوره انتخاب رشته از اهمیت بالایی برخوردار است و امسال توصیه شده است که نرم افزار های انتخاب رشته ملاک اصلی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ قرار ندهیم و بتوانید از مشاورانی که تجربه کافی در امر انتخاب رشته دارند کمک بگیریم و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

نتایج کنکور سراسری ۹۸

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

برای انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری ۹۸، با هزینه حداقل، بر اساس رتبه و رشته دلخواه، معرفی دانشگاه های با ظرفیت بالا، رشته های پزشکی بدون کنکور و .. با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

مشاوره انتخاب رشته های بدون کنکور تاپ دانشگاه آزاد مهر ۹۸

بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ بعد از مشاهده کارنامه و نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ خود که رتبه بالایی کسب کرده اند نا امید شده و اینطور فکر می کنند که باید یک سال دیگر منتظر بشن و سخت درس بخونن تا در رشته مورد علاقشون قبول بشند، در حالی که خبر خوب برای این دانش آموزان که نتوانستد در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ قبول بشند این است که:

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۸۵% درصد رشته ها را بدون کنکور پذیرش خواهد داشت و اکثر رشته ها را بدون کنکور داریم و اصلا نیازی به آزمون نیست و ملاک اصلی سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم می باشد که برای مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور آزاد توصیه می کنم بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

پزشکی بدون کنکور

مشاوره انتخاب رشته چیست؟

بر خلاف تصور بسیاری از مردم، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته پند و اندرز دادن نیست و همچنین دستور دادن و تعیین تکلیف کردن نیست. مشاوره را می توان یک نوع هنر دانست که افراد مشاور با داشتن مهارت و صلاحیت علمی و حرفه ای تلاش نموده تا با روشهای منطبق بر اصول منطقی و تجربی بتوانند بهترین راه  را برای رسیدن به مقصد و هدف عالی مراجع خود بپیمایند.

با کمک کردن به مراجع در زمینه خودشناسی و علایق خود تمام راه های ممکن را نمایش داده و مراجع را آگاه نماید که در صورت انتخاب عواقب اجتماعی، صرف وقت، هزینه، میزان ریسک ناشی از این انتخاب، وضعیت بازار کار، وضعیت ادامه تحصیل در رشته مورد نظرو … ، بهترین راهها را به آنها نشان داده تا مراجع با اطمینان کامل از شناخت درباره رشته انتخابی ادامه راه را بپیماید.

در انتخاب رشته نکاتی را باید مدنظر داشته باشیم که در مقاله نکاتی درباره انتخاب رشته ذکر نموده ایم دوستان می توانند برای یه انتخاب رشته هوشمندانه بر روی نکاتی درباره انتخاب رشته کلیک نمایند.

نکته مهم:

توجه به سهمیه در کنکور ۹۸ و انتخاب رشته ۹۸ ضروری می باشد در صورت امکان سهمیه ها(سهمیه ۵درصد یا سهمیه منطقه) را به خوبی درج نمایید.

حیطه فعالیت مشاوران انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته می تواند زمینه پیشرفت را برای طالبان علم و دانش هموار کند. از آنجا که مشاوره یک کار تخصصی است و فقط و فقط در حیطه صلاحیت متخصص روانشناسی مشاوره تحصیلی است. پس لازم است که دوستان برای انتخاب رشته مورد علاقه خود حتما با این مشاوران تماس داشته باشند و کار انتخاب رشته خود را به کاردان بسپارند. با افزایش ظرفیت ها در هر کد رشته محل و افزایش انواع متعدد دانشگاه ها و موسسات دانشگاهی گروهی از داوطلبان، انتخاب رشته خود را به افراد فاقد مدارک لازم جهت مشاوره می سپارند درست است که نهایت دوستان در یک رشته خاص و در یک دانشگاهی پذیرفته می شوند ولی از دید دیگر باید به قضیه نگاه کرد در صورت ارتباط با مشاوران بهتر، دانشگاه و رشته ی بهتر را به دنبال خواهد داشت.

شما نتیجه سالها زحمت خود و خانواده خود را به دست افراد دارای تخصص بسپارید تا بهترین و متناسب ترین رشته و دانشگاه هم ارز با رتبه و علاقه خود را به دست آورید نه این که یک عمر پشیمانی و حسرت را با خود به همراه داشته باشید. مشاورین در خت دانش در تمامی مراحل انتخاب رشته نسبت در کنار و همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین از طریق شنماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تلفن ثابت تماس حاصل بفرمایید.

مشاوره غیرحضوری انتخاب رشته: شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

مشاوره حضوری انتخاب رشته: هماهنگی با شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱

تفاوت انتخاب رشته ۹۸ با سالهای قبل

انتخاب رشته سال ۹۸ متفاوت تر از سالهای قبل خواهد بود، به دلیل تنوع زیاد رشته ها و همچنین اصلاحیه های متمادی سازمان سنجش، تجمیع شدن کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی، مازاد ظرفیت رشته های پزشکی و ورودی های نظام جدید(نظام ۶-۳-۳) در پایان تنوع زیاد دانشگاه ها برای انتخاب رشته از جمله؛ دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد، پزشکی پردیس خودگردان، دانشگاه های سما، دانشگاه پیام نور و ……

انتخاب رشته باید با شرایط خانوادگی، شرایط نظام وظیفه، علاقه افراد، و همچنین یک دانشگاه خوب از لحاظ درجه علمی توجه داشت. مشاوره انتخاب رشته باید معرفی کردن راههای متعدد برای یک مراجع را به همراه داشته باشد نه اینکه وادار کردن افراد به انتخاب یک رشته ی خاص.

آگاهی از تمامی رشته ها از لحاظ بازار کار، معرفی دانشگاه های معتبر کشور، شرایط هزینه های تحصیل، و خیلی از موارد دیگر را باید از یک روانشناس و مشاور درخواست کرد.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید بر اسا س رتبه 

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ برای وردی های نظام جدید متفاوت تر از نظام قدیم خواهد بود، با توجه به اینکه تعداد داوطلبان در کنکور سراسری ۹۸ برای زیرگروه تجربی بیشتر بود پس قطعا نحوه انتخاب رشته برای این زیرگروه سخت تر دشوارت و همچنین با حساسیت های بیشتری انجام خواهد شد.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ ورودی های نظام جدید را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری و دانشگاه های غیردولتی

انتخاب رشته بدون کنکور در حال حاضر بیشترین ثبت نام را به در مرحله انتخاب رشته به خود اختصاص داده و آمار بالایی را در تمامی دانشگاه ها می توانید مشاهده نمایید. با توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه به صورت بدون کنکور در تمامی واحدها دانشگاه ازاد، دانشگاه سراسری، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور امکان پذیر می باشد داوطلبان می توانند با خیال راحت پذیرش خود را قبل از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور  سراسری ۹۸ در یکی از رشته ها تضمین کرده و با خیال راحت برای اعلام نتایج منتظر بمانند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

بهترین دانشگاه های غیرانتفاعی تهران

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

مشاوره انتخاب رشته درخت دانش

انتخاب رشته متناسب با رتبه و علاقه هر داوطلب حق اوست. پس در گرفتن حق خود کوتاهی نکنید. یک انتخاب رشته درست و منطقی ضامن یک عمر خوشبختی شما و خانواده است.

جهت مشاوره انتخاب رشته و کلا مشاوره تحصیلی در تمام مقاطع با مشاوران متخصص درخت دانش از طریق شماره تلفن  ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کد گیری تماس برقرار کرده و از راهنمایی های مشاوران ما بهره مند شوید.

به امید آن که هیچ داوطلب و دانش آموزی به خاطر انتخاب نادرست ادامه عمر خود را با یأس و حسرت طی نکند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: ارسال پیامک از طریق شماره ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

3 نظر

  • سلام خسته نباشید. من درزمان انتخاب رشته ازاد کدهای تکمیل ظرفیت را زدم ووقتی نتیجه اومد مردود شده بودم یعنی دیگه نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟
  • سلام وقتتون بخیر من میخام برای نیمسال دوم دانشگاه ازاد 97 بدون کنکور ثبت نام انجام بدم رشته خودم تجربیه اما مد نظرم رشته های مدیریت روانشناسی و حقوق و مهندسی هاست و میخام در شاخه های هنر و ریاضی و انسانی هم انتخاب رشته داشته باشم تو اولویت بندی مشکل دارم فرق داره تو 20 تا انتخابی که داریم کدوم رشته هارو اول بزنیم چجوریه