مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 14 جولای 2018
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 97

متقاضیان رشته علوم انسانی  کنکور سراسری ۹۸ در مقایسه بالا امسال انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۸ در چند سال اخیر کاهش یافته اند و بیش تر توجه ها به سمت رشته هایی چون گروه آزمایشی تجربی کنکور سراسری ۹۸ متمایل شده است اما کماکان افراد زیادی برای دستیابی به پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی علوم انسانی که شامل حقوق , روانشناسی و حسابداری هستند در دانشگاه های معتبر دولتی , با یکدیگر رقابت می کنند .

ما در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعاتی از قبیل شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ ، تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و کارنامه داوطلب در کنکور ۹۸ سراسری علوم انسانی را برای داوطلبان این رشته شرح دهیم .

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 98

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۹۸

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی ۹۸

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۸ یکی از مهمترین انتخاب رشته ها بعد از انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸ می باشد چون بعد از گروه علوم تجربی با ۲۸۲ هزار داوطلب در کنکور سراسری ۹۸ دارای بیشترین تعداد متقاضی انتخاب رشته می باشد.

مهمترین رشته های گروه علوم انسانی که رتبه در قبولی تاثیر زیادی دارد رشته هایی از جمله: حقوق و روانشانی – اقتصاد و حسابداری و … می باشند که نوصیه می شود برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته و قبولی در این رشته ها و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ماه ۹۸ با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا برای اعلام نتایج بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

شرایط و نحوه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی ۹۸

شرایط و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۹۸ برای برخی داوطلبان اهمیت دانشگاهی که قرار است در آن تحصیل کنند بیش تر است و برخی ها هم رشته تحصیلی برایشان مهم است , دانش آموزان بر اساس کارنامه و نتیجه ی اولیه ای که کسب کردند می توانند در یکی از رشته های علوم انسانی ۹۸ آزمایشی به تحصیل بپردازند با توجه به اینکه در چند سال اخیر امکان ادامه تحصیل در دانشگاه ها بدون آزمون سراسری هم فراهم شده است می توان گفت که تمامی داوطلبان و دانش آموزان قادر به تحصیل در دانشگاه های علوم انسانی هستند.

توجه: برای مطالعه مقاله های پر بازدید این هفته درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸

سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی سال ۹۸

برای برخی از دانش آموزان گروه های آزمایشی سهمیه هایی در نظر گرفته شده است . سهمیه های خانواده شهدا , سهمیه ایثارگران و آزادگان , سهمیه جانبازان و سهمیه مناطق .

سهمیه مناطق با توجه به نوع منطقه یک , دو یا سه بودن به دانش آموزان تعلق می گیرد، سهمیه های خوانواده شهدا و ایثارگران بر حسب درصد ایثارگری ۲۵ درصد یا ۵ درصد ظرفیت کل دانشگاهها را برای قبولی در آن دانشگاه دارند.

برای اطلاعات کامل در این زمینه می توانید به دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکر سراسری ۹۸ علوم انسانی در سایت جامع درخت دانش مراجعه نمایید مراجعه فرمایید .

کارنامه نتایج داوطلب رشته علوم انسانی کنکور سراسری ۹۸

کارنامه هایی برای تمامی افرادی که در آزمون سراسری ۹۸ شرکت کرده اند صادر می شود، در این کارنامه اطلاعاتی چون نمرات و درصدهای هر درس، رتبه کل داوطلب در منطقه و کشوری، تراز داوطلببرای انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نوع سهمیه داوطلب شامل مناطق یا ایثارگری و .. درج شده است .

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ درخت دانش

امر انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید انجام دهد، از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه واستعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند.

ما برای انتخاب رشته کنکور سراسری ۲۰ فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر،  ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و … بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رشته انسانیو مشاوره تحصیلی با تجربه انتخاب رشته ۹۸ درخت دانش  می تواند با رقم زدن آینده شما بر اساس انتخاب رشته صحیح ومنطقی بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری ۹۸  شما باشد، برای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ مجازی و حضوری میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد