مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 14 جولای 2018
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 97

هرساله تعداد زیادی داوطلب در گروه های آزمایشی مختلفی با هم رقابت می کنند، رشته های کنکور سراسری ریاضی ۹۷ پس از تجربی پرطرفدارترین گروه آزمایشی در کنکور سراسری ۹۷ هستند، به هنگام برگزاری آزمون داوطلبان و دانش آموزان این رشته باید آمادگی کافی را داشته باشند چرا که تعداد کثیری از داوطلبان با اختلاف اندکی در رتبه به رقابت با یکدیگر می پردازند.(مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷)

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷ بر اساس رتبه منطقه زیر گروه می باشد و رتبه کشوری تنها معیار سنجش داوطلبین بدون سهمیه در کل کشور می باشد،گروه آزمایشی ریاضی نیز می توانند مانند سایر گروه های آزمایشی در دوره های روزانه، شبانه یا نوبت دوم،  نیمه حضوری و صرفا با سوابق تحصیلی پذیرفته شوند.

 

 شرایط انتخاب رشته دوره روزانه کنکور سراسری ۹۷

  • روزانه

مشاوره انتخاب رشته روزانه کنکور سراسری ۹۷ مدارک کسب شده از این دانشگاه ها اعتبار بالایی در میان سایر دانشگاه ها دارد و افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های روزانه به شرط داشتن مهارت کافی زودتر در بازار کار جذب می شوند .(مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷)

پس از اتمام دوره ی تحصیلی در دانشگاه روزانه فارغ التحصیل نسبت به تحصیل دوره رایگان تعهد خدمت در کشور را دارد و تا پایان این دوره حق خروج از کشور را نداشته مگر اینکه هزینه آن را بپردازد .

دانشگاه های دولتی روزانه هیچ وجهی بابت تحصیل از دانشجویان خود دریافت نمی کند و هزینه های جاری مانند خوابگاه و غذای دانشجویی هم بسیار اندک و ارزان است که پس از اتمام دانشگاه به صورت اقساطی و یا یک جا از دانشجو دریافت می گردد .

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 97

شرایط انتخاب رشته دوره شبانه کنکور سراسری ۹۷

·        شبانه

مشاوره انتخاب رشته شبانه کنکور سراسری ۹۷ دانشگاه های شبانه یا نوبت دوم همان مدارک دوره روزانه را به فارغ التحصیلان خود می دهد چرا که کیفیت تحصیل در این دانشگاه ها مانند دوره های روزانه است اما در این دوره از دانشجو شهریه اخذ می گردد و میزان آن هم به سطح علمی دانشگاه بستگی دارد، دانشگاه های خوب مبلغ بیش تری از دانشجویان اخذ می کنند .

دیگر تفاوت دوره شبانه با دوره ی روزانه عدم تعهد خدمت است چرا که دانشجو تمام هزینه های تحصیل خود را پرداخت می نماید، مدرک اتمام دانشگاه پس از فارغ التحصیلی به فرد داده می شود و اجباری برای ماندن در کشور وجود نخواهد داشت.(مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷)

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷

امر انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷ یکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید بگیرد، از این رو مشاوره انتخاب رشته سراسری ۹۷ درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه واستعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند.(مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ۹۷)

ما برای انتخاب رشته کنکور ریاضی سراسری ۲۰ فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر،  ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و … بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی درخت دانش  می تواند با رقم زدن آینده شما با انتخاب رشته صحیح ومنطقی بهترین مشاور انتخاب رشته سراسری ۹۷  شما باشد.

برای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷ مجازی و حضوری میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

توجه: افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند جهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ در تلگرام پیام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگی لازم با مشاوران تخصصی انتخاب رشته سراسری درخت دانش به عمل آید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد