مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 12 دسامبر 2018
مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ به چه صورتی است؟(مطالعه مقاله)

خبر فوری: زمان انتشار نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نمیسال دوم ۹۷ کی است؟(۲۷ بهمن ماه ۹۷)

پس از قبولی در اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ ثبت نام بعدی چگونه است؟و چه مدارکی مورد نیاز است؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان بدون آزمون در مورد نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم پاسخ دهیم.

خبر فوری:

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته اعلام شد برای مشاهده نتایج خود می توانید به سایت مرجع که در انتهای مقاله ذکر شده مراجعه نمایید.


زمان دقیق اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم ۹۷-۹۸ در تاریخ ۱۵ بهمن ماه به بعد ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار میگیرد. پس از باز شدن سیستم اعلام نتایج شما می توانید مستقیما از طریق سایت درخت دانش به سیستم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ راه یابید و لینک مربوط به آن برروی سایت درخت دانش فعال کلیک نمایید.

همچنین پس از اعلام نتایج اخبار مربوط به آن بر روی سایت درخت دانش و یا کانال تلگرام بدون کنکور درخت دانش قرار خواهد گرفت. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی با از آخرین اخبار علمی سطح کشور باخبر شوید.


نحوه دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد۹۷ ترم بهمن

برای دریافت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ ابتدا می بایست به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmon.org مراجعه نمایید. در سمت راست صفحه اصلی برروی گزینه اعلام نتایج آزمون ها کلیک کنید. سپس مقطع تحصیلی انتخابی خود را انتخاب نمایید(کارشناسی پیوسته, کارشناسی ناپیوسته, کاردانی پیوسته وناپیوسته) همان مقطع تحصیلی که در هنگام ثبت نام انتخاب نوده اید و در آن انتخاب رشته انجام داده اید. سپس در محل مورد نظر شماره پیگیری ۹ رقمی را که در هنگام انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد, دریافت کرده اید را وارد نمایید. و همچنین شماره کد ملی خودرا نیز وارد نمایید. پس از آن می توانید مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ را دریافت نمایید.

پس از اعلام نتایج نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد۹۷ باید چکار کنیم؟

بعد از مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ داوطلبانی که در اولویتهای انتخاب در هنگام انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند.میبایست در اولین قدم در سایت دانشگاه آزادی که در آن پذیرفته شده اند ثبت نام اینترنتی نمایند. این ثبت نام در ده مرحله انجام می شود . این داوطلبان می بایستپس از ثبت نام به صورت اینترنتی در نهایت شماره دانشجویی دریافت نمایند.  و پس از آن با در دست داشتن مدارک و شماره دانشجویی به صورت حضوری به شعبه دانشگاه آزاد مربوطه مراجعه نمایند.  برروی سایت دانشگاه ها مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری درج خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

همانطور که اطلاع دارید دانشگاه آزاد اسلامی چندین سال است به منظورتسهیل ورود به دانشگاه و برداشتن سد عظیم کنکور از پیش روی جوانان در بسیاری ازکدرشته محل ها به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد. با توجه به اینکه پذیرش بدونکنکور نیازی به برگزاری آزمون ندارد, این دانشگاه در بسیاری از شعبات خود در دونیمسال مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. داوطلبانی که به هر دلیلی برای ورود به دانشگاه در مهرماه ثبت نام نکرده اند این فرصت را خواهند داشت که ازدوستان خود جا نمانند و در بهمن ماه در کلاس حاضر شوند. و دیگر لازم نیست یک سال منتظر بمانند تا دوباره در کنکور شرکت کنند کما اینکه در رشته مورد نظرشان قبولشوند یا نه.

همچنین داوطلبانی که از رشته خود راضی نیستند و یا در رشته ای قبول نشده اند شانس این را خواهند داشت که دوباره در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم ثبت نام نمایند. این داوطلبان می بایست در تاریخ مقرر شده از سوی دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org مراجعه نموده و ثبت نام بدون کنکور خود را برای نیمسال دوم ۹۷ انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل بفرمایید.

در پست ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم ۹۷ به تشریح در رابطه با نحوه ثبت نام و شرایط ثبت نام در هر مقطع تحصیلی و مدارک مورد نیازبرای ان سخن گفتیم. در این مقاله قصد دارییم درباره مشاهده اعلام نتایج بدون کنکوردانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ برایتان توضیح دهیم.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درصورتی که در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا شرایط و مدارک مورد نیاز برای شرکت در هر مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد, برای اطلاع از وضعیت ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی و یا تکمیل ظرفیت بهمن ماه بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا هرگونه سوال علمی و آموزشی دیگری می تواننید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران درخت دانش تماس بگیرید وپاسخ سوالات خودرا از ما بخواهید.

سایت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷: azmoon.org

سایت اطلاع رسانی زمان مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷: azmoon.iau.ac.ir

سایت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزادنیمسال دوم ۹۷: azmoon.net

هیچ نظری وجود ندارد