hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 5/5 (1)

زمان مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 و نیمسال دوم 97-98 چه تاریخی اعلام خواهد شد؟(برای نیمسال دوم بهمن 97-98 27 بهمن ماه 97 می باشد که توصیه می شود حتما مثاله را مطالعه بفرمایید)
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کاردانی کی خواهد بود؟(مطالعه مقاله)
چه اقداماتی بعد از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 باید انجام دهیم؟
و…؟؟

در این مقاله قصد بر این داریم تا به تمامی سوالات داوطلبان بدون کنکور مهر و بهمن (نیمسال اول و دوم 97) که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم، برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم کلیک نمایید.

سایت اعلام نتایج بدون کنکور azmoon.org می باشد.

نتایج بدون کنکور نیمسال دوم 97-98 به چه معناست؟

بسیاری از داوطلبان بر این باورند که زمانی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام می دهند، همه چی تمام می شود و مستقیما وارد دانشگاه خواهند شد و خیلی از داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد معنی نتایج بدون کنکور را نمی دانند.
با توجه به افزایش متقاضیان ورود به دانشگاه از طریق بدون کنکور آزاد با توجه به رقابت خیلی شدید باکنکور چندین سالی است که اهمیت انتخاب رشته بدون کنکور آزاد زیاد شده و داوطلبانی که بعد ازثبت رشته های مورد نظر خود در سایت دانشگاه آزاد اکنون چشم انتظارند که آیا رشته ی مورد علاقه شان را می توانند قبول شوند یاخیر.

“ملاک پذیرش داوطلبان بدون کنکور در نتایج آزاد بدون کنکور سوابق تحصیلی می باشد”

جهت مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 و همچنین اقدامات لازم پس از پذیرش بدون کنکور در رشته مورد نظر که باید انجام داد مقاله زیر را با دقت مطالعه بفرمایید.

مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97

زمان اعلام نتایج بدون کنکور آزاد 97-98

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در روزهای آینده صورت می پذیرد.طبق روال نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال اول مهر 97 از نیمه دوم شهریور ماه (15/6/97 به بعد) اعلام خواهد شد و برای نیمه دوم بهمن ماه 97-98 از 27 بهمن ماه که پذیرفته شدگان زمان کافی جهت مراجعه حضوری به دانشگاه را داشته باشند جهت نهایی کردن ثبت نام خود در واحد دانشگاهی که مورد پذیرش قرار گرفته اند.
بسیاری از داوطلبان تصور اشتباهی دارند مبنی بر اینکه جهت ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد صرفا انتخاب رشته کافی ست و مورد پذیرش قرار می گیرند اما واقعیت این چنین نیست و احتمال قبولی 100% نیست و باید منتظر نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 بمانند.

برای اطلاع از زمان دقیق و مشاهده و دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 97 خود می توانید در انتهای مقاله عضو کانال تلگرام اطلاع رسانی بدون کنکور 97 درخت دانش شوید و به محض منتشر شدن نتایج بدون آزمون آزاد 97 آن را مشاهده نمایید.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد 97-98

جهت مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 سوابق تحصیلی داوطلبین می توانند با در دست داشتن کد رهگیری مربوط به هرکدام از زیر گروه های انتخابی خود به سایت اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند نتایج نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 خود را مشاهده نمایند.

نکته: زمان اعلام نتایج بدون کنکور دوره های کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته)با هم متفاوت است، داوطلبان محترم جهت اطلاع از نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر97 می توانند با مشاوران درخت دانش به شماره 9099072943(بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایند.

سایت اطلاع رسانی زمان اعلام نتایج بدون کنکور: azmoon.iau.ac.ir

سایت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد: azmoon.net

چه اقداماتی بعد از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 باید انجام دهیم؟

پس از مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97، دو حالت برای داوطلبان پیش خواهد آمد:

  1. پذیرش در یک کد رشته از یک گروه آزمایشی خواهد بود در این صورت داوطلب با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به واحد دانشگاهی مورد پذیرش مراجعه و ثبت نام خود را نهایی می کنند.
  2. پذیرش در بیش از یک کد رشته در زیر گروه های متفاوت خواهد بود که در این صورت انتخاب با داولب خواهد بود که برای کدام رشته اقدام به نهایی کردن ثبت نام نماید.

جهت دریافت نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول مهر 97 و همچنین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 و اطلاع از نحوه،شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام می توانید با مشاوران درخت دانش تماس بگیرید از طریق 9099072943 که انتخاب درست تری داشته باشید و یا بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد مهر 97

مشاوره مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش شما را تا رسیدن به شهر و رشته و دانشگاه مورد نظرتان تنها نخواهد گذاشت شما می توانید در هر مرحله ای از مسیر موفقیت و رسیدن به دانشگاه رشته دلخواه در کنار شما داوطلبان خواهد بود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و همچنین مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 97 خود در هریک از مقاطع تحصیلی, نحوه و شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام نهایی حضور , زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت و ظرفیت های مورد پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 و هر گونه سوال تحصیلی دیگری با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران درخت دانش تماس گرفته و پاسخ سوالات و خواسته های خود را دریافت نمایید.

برای عضویت در خبرنامه مشاهده نتایج بدون کنکور آزاد نیمسال اول 97 برروی لینک کانال تلگرام درخت دانش کلیک نمایید

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.