مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 11 مارس 2019
مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99
  • نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟
  • سایت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟
  • نتایج آزمون تیزهوشان کی اعلام خواهد شد ؟
  • نحوه ثبت نام حضوری بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸ ؟

همانطور که اطلاع دارید آزمون تیزهوشان در مقطع و پایه ششم به هفتم از سال ۹۷ حذف و فقط در مقطع نهم به دهم برگزار خواهد شد. با توجه به حذف آزمون تیزهوشان در مقاطع پایه معمولا پذیرش هااز طریق طرح شهاب(در صورتی که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزار شود و یا اطلاعیه جدید نسبت به پذیرش آن منتشر شود در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد) انجام خواهد شد اما در پایه نهم به دهم آزمون تیزهوشان برگزار خواهد شد.

نتایج آزمون تیزهوشان در سالهای پیش معمولا بعد از ۳ هفته از برگزاری آزمون اعلام و داوطلبان و متقاضیان این آزمون نتایج خود را مشاهده و برای ثبت نام حضوری به واحدهای مربوطه مراجعه می کردند.

در مقاله زیر سعی بر این دریم که نحوه مشاهده نتایج و همچنین مراحل بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را خدمت  دوستان عزیز عرض نماییم.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99
مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان۹۸-۹۹

آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ در نیمه اول خرداد ماه معمولا برگزار خواهد شد که در اینجا نکته قابل توجه این است که در سالهای پیش تاریخ ۱۱/۰۳/۹۸ برگزار شد ه است که اعلام نتایج آن در دهه اول تیر ماه ۹۸ اعلام و داوطلبانی که مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند به مدارس مورد نظر مراجعه کرده و کارنامه خود را مشاهده نمایند.( مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ )

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸

داوطلبان و متقاضیانی که مورد پذیرش قرار نگرفته اند و کارنامه خود را دریافت نموده، مشاهده کرده اند در صورت مغایرت نتایج می توانند از طریق لینک زیر که بعد از اعلام نتایج فعال خواهد شد برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹

سایت اعلام نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹، سایت  azmoon.medu.ir می باشد که داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج خود به این سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنند و نتایج خود را مشاهده نمایند.

اطلاعات لازم برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹ شامل شماره ملی همراه با شماره رمز ورود به سامانه همگام می باشد که داوطلبان باید این اطلاعات را با صورت محرمانه در دسترس داشته باشند.

برای مشاهده نتایج خود می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید. راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش برای اعتراض به نتایج و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان شامل:

شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد

شماره تلگرام ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

صحفه اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

برای وارد شدن به سایت مورد نظر می توانید بر روی لینک رنگی که در بالا درج شده کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام حضوری بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸

ثبت نام داوطلبان و متقاضیان برای مدارس تیزهوشان بعد از اعلام نتایج آزمون با مراجعه حضوری به مدرسه در زیرگروه  پذیرفته شده ثبت نام خود را انجام داده و مدارک خود را برای بایگانی کردن همراه با فرم هدایت تحصیلی تحویل مدارس دهند.

برای مشاهده نتایج خود مراحل را به صورت تصویری، در قالب عکس برای داوطلبان عزیز ارائه کرده و در زیر می توانید مشاهده نمایید.

اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹

مشاهده نتایج داوطلبان و متقاضیان آزمون تیزهوشان

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در راستای اهداف خود در تمامی مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ، ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸ و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸ همراه شما خواهند بود. برای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش می توانید از طریق راههای زیر برای این موضوع اقدام نمایید.

شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد

شماره تلگرام ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

صحفه اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد