hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 No ratings yet.

  • نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 ؟
  • سایت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 ؟
  • نتایج آزمون تیزهوشان کی اعلام خواهد شد ؟
  • نحوه ثبت نام حضوری بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 ؟

همانطور که اطلاع دارید آزمون تیزهوشان در مقطع و پایه ششم به هفتم از سال 97 حذف و فقط در مقطع نهم به دهم برگزار خواهد شد. با توجه به حذف آزمون تیزهوشان در مقاطع پایه معمولا پذیرش هااز طریق طرح شهاب(در صورتی که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزار شود و یا اطلاعیه جدید نسبت به پذیرش آن منتشر شود در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد) انجام خواهد شد اما در پایه نهم به دهم آزمون تیزهوشان برگزار خواهد شد.

نتایج آزمون تیزهوشان در سالهای پیش معمولا بعد از 3 هفته از برگزاری آزمون اعلام و داوطلبان و متقاضیان این آزمون نتایج خود را مشاهده و برای ثبت نام حضوری به واحدهای مربوطه مراجعه می کردند.

در مقاله زیر سعی بر این دریم که نحوه مشاهده نتایج و همچنین مراحل بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را خدمت  دوستان عزیز عرض نماییم.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99
مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان98-99

آزمون تیزهوشان 98-99 در نیمه اول خرداد ماه معمولا برگزار خواهد شد که در اینجا نکته قابل توجه این است که در سالهای پیش تاریخ 11/03/98 برگزار شد ه است که اعلام نتایج آن در دهه اول تیر ماه 98 اعلام و داوطلبانی که مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند به مدارس مورد نظر مراجعه کرده و کارنامه خود را مشاهده نمایند.( مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 )

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98

داوطلبان و متقاضیانی که مورد پذیرش قرار نگرفته اند و کارنامه خود را دریافت نموده، مشاهده کرده اند در صورت مغایرت نتایج می توانند از طریق لینک زیر که بعد از اعلام نتایج فعال خواهد شد برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

سایت اعلام نتایج تیزهوشان 98-99، سایت  azmoon.medu.ir می باشد که داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج خود به این سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنند و نتایج خود را مشاهده نمایند.

اطلاعات لازم برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان 98-99 شامل شماره ملی همراه با شماره رمز ورود به سامانه همگام می باشد که داوطلبان باید این اطلاعات را با صورت محرمانه در دسترس داشته باشند.

برای مشاهده نتایج خود می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید. راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش برای اعتراض به نتایج و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان شامل:

شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد

شماره تلگرام 09033806196

صحفه اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

برای وارد شدن به سایت مورد نظر می توانید بر روی لینک رنگی که در بالا درج شده کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام حضوری بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98

ثبت نام داوطلبان و متقاضیان برای مدارس تیزهوشان بعد از اعلام نتایج آزمون با مراجعه حضوری به مدرسه در زیرگروه  پذیرفته شده ثبت نام خود را انجام داده و مدارک خود را برای بایگانی کردن همراه با فرم هدایت تحصیلی تحویل مدارس دهند.

برای مشاهده نتایج خود مراحل را به صورت تصویری، در قالب عکس برای داوطلبان عزیز ارائه کرده و در زیر می توانید مشاهده نمایید.

اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

مشاهده نتایج داوطلبان و متقاضیان آزمون تیزهوشان

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در راستای اهداف خود در تمامی مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 ، ثبت نام مدارس شاهد 98-99 ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 همراه شما خواهند بود. برای ارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش می توانید از طریق راههای زیر برای این موضوع اقدام نمایید.

شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد

شماره تلگرام 09033806196

صحفه اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.