مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۲۷ آذر ۱۳۹۷
مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98

لیست کامل مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸؟(مطالعه مقاله)

آیا برای ثبت نام کنکور کارت ملی لازم است؟(بله)

تاریخ شروع زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کی است؟(نیمه دوم بهمن ماه ۹۷)

مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ چقدر است؟(یک هفته)

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور ۹۸ کدامند؟

و … ؟؟؟


خبر فوری: ثبت نام کنکور ۹۸ تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) تمدید شد و از فردا یک شنبه ۱۹ اسفند ۹۷ تا ۲۲ مهلت ثبت نام کنکور ۹۸ وجود دارد، لطفا برای اطلاع از شرایط و راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از ریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید.

مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

  1. شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده (به تعداد گروه های آموزشی که قصد شرکت در آزمون آن را خواهید داشت)
  2. کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی صادر شده از طرف دبیرستان
  3. شناسنامه و کارت ملی نیز جز مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
  4. کد منطقه و کد پستی محل سکونت
  5. کد نظام وظیفه (متقاضیان مرد)
  6. معدل کتبی دیپلم
  7. کد پیگیری سهمیه رزمندگان (برای داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان)
  8. کد ۱۳ رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی
  9. فایل عکس اسکن شده

آیا برای ثبت نام کنکور کارت ملی لازم است؟

سوال بسیاری از داوطلبن زمان ثبت نام کنکور ۹۸ این است که آیا برای ثبت نام کنکور ۹۸ کارت ملی لازم است؟ در جواب باید گفت که یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کارت ملی داوطلب می باشد که باید فایل کارت ملی اسکن شده آن را با حجم پایین آپلود نمود و در قسمت مدارک کارت ملی و شناسنامه بارگزاری کرد، در ادامه مطلب اصلی ترین مدارک لازم برای صیت نام کنکور ۹۸ را توضیح خواهیم داد.

برای انجام تمامی مراحل ثبت نام کنکور ۹۸، شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، انواع سهمیه های کنکور سراسری ۹۸، میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸، نحوه ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۸ و … می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی کنکور ۹۸

برای دریافت یکی دیگر از مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کد دانشگاه و دکد دانش آموزی می توانید در قسمت نوار سمت راست ثبت نام کنکور ۹۸ کد ها را پیدا کرده و یا از طریق مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده و از همان تاریخ ونسبت به درج کد سوابق تحصیلی که از سایت مذکور دریافت نموده اند اقدام وسوابق تحصیلی خود را در سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ مشاهده نمایند.

سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم در سایت سازمان سنجش(sanjesh.org) انجام میگیرد.

انتظار می رود ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از اواخر بهمن ماه تا اوایل اسفندماه ادامه داشته باشد. برای آگهی از تاریخ دقیق زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و اطلاع از انتشار دفترچه راهنمای کنکور سراسری ۹۸، تفاوت ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید با نظام قدیم می توانید با عضویت درکانال تلگرامی درخت دانش از آخرین اطلاعات و اخبار آموزشی و تحصیلی سطح کشور باخبر شوید.

همچنین برای دانلود دفترچه راهنمای کنکور سراسری ۹۸ به محض انتشار ان میتوانید از طریق سایت درخت دانش به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ دسترسی پیدا کنید.

با توجه به اینکه در بسیاری از موارد داوطلبان عزیز از طریق کافی نت ها اقدام به ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می نمایند, در این پست قصد داریم تا مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را برای شما بازگو نماییم.

مبادا اینکه درهنگام ثبت نام تمامی مدارک مورد نیاز همراهتان نباشد و از ثبت نام در کنکورسراسری ۹۸ جا بمانید.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

همچنین تیم مشاوره تحصیلی درخت دانش از شما تقاضا دارد که قبلاز ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را به خوبی مطالعه نمایید و از کلیه ی قوانین و ضوابط موجود باخبر شوید. همچنین از شما خواهشمندیم که ثبت نام خودرا به روزها و ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنید چرا که به وفور مشاهده شده است که به دلیل ازدحام زیاد داوطلبان و نقص فنی سیستم ثبت نام بسیاری از داوطلبان از شرکت در کنکور سراسری بازمانده اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با داشتن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات شما در رابطه با مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸،نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی, مراحل ثبت نام کنکورسراسری۹۸, زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری۹۸, شرایط کلی شرکت کنندگان در کنکورسراسری و شرایط مربوط به دانشجویان انصرافی و شرایط تحصیل مجدد رایگان داوطلبان ویا هرگونه سوالات درسی و تحصیلی و کنکوری شما می باشد. شما می توانید با شمارهگیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاورین ما در تماس باشید.

هیچ نظری وجود ندارد