مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 23 جولای 2018
 • لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟(مطالعه مقاله)
 • کدام رشته های پزشکی را در دانشگاه آزاد پذیرش بدون کنکور داریم؟(دامپزشکی-میکروبیولوژی-مهندسی پزشکی(زیر شاخه ریاضی)،زیست شناسی و …)
 • آیا رشته های پزشکی بدون کنکور را در دانشگاه آزاد داریم؟(#مواظب کلاهبرداران باشیم!! خرید صندلی رشته های پزشکی بدون کنکور واقعیت دارد یا نه!!!)
 • روش تحصیل در رشته های پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های پردیس از طریق انتقالی چگونه است؟(مطالعه مقاله)
 • رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد به چند دشته تقسیم می شوند؟(دو دسته)
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور سراسری شامل چه رشته هایی می شود؟(مطالعه کامل مقاله)

در این مقالعه قصد داریم به تمامی سوالات داوطلبان رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین دانشگاه های پردیس بین الملل که می خواهند در رشته دلخواه خود تحصیل کنند پاسخ دهیم.

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

رشته پزشکی بدون کنکور ۹۸ جز لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت؟ آیا در سال ۹۸ رشته های بدون آزمون پزشکی خواهیم داشت؟ دانشگاه های پردیس چی رشته پزشکی بدون کنکور تا چه رتبه ای پزیرش دارند و یا اصلا بدون کنکور می تواند وارد این دانشگاه ها شد؟ انتقالی از دانشگاه های خارج از کشور به ایران امکان پذیر است و شرایط انتقالی به چه صورتی است؟ و …

این سوالات مهمترین سوالات داوطلبان واجد شرایط و متقاضی رشته های پزشکی بدون کنکور در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم می باشد که حاضر هستند به هر شرایطی وارد این رشته ها شوند، در این مقاله قصد داریم کامل به این سوالات پاسخ داده و بتوانیم حقیقت وجود بدون کنکور این رشته ها را کامل توضیح دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید، در صورت هر گونه سوال و یا اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل پزشکی بدون کنکور در ایران(پردیس خودگردان) و همچنین دانشگاه های با شهریه رایگان خارج از کشور می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در داخل کشور یا خارج ۲۰۱۹

رشته های پزشکی بدون کنکور، داروسازی بدون کنکور در کیش، دندانپزشکی بدون کنکور، در داخل کشور که به روش های انتقالی از خارج از کشور که در سال های گذشته به دانشگاه های پردیس و آزاد بوده است از مهر ماه ۹۷ متوقف شده است و توصیه مشاوران پزشکی بدون آزمون درخت دانش به شما شرایط ویژه در تحصیل خارج از کشور رشته های پزشکی بدون کنکور ۹۸-۹۹ (روسیه – ترکیه) بدون آزمون ورودی و مدرک زبان می باشد با هزینه پایین که برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

۳ روش ورود به رشته های پزشکی بدون کنکور

۳ روش ورود به رشته های پزشکی بدون کنکور وجود دارد که در این مقاله می خواهیم کوتاه به آنها بپردازیم:

 1. روش اول ثبت نام در کنکور سراسری ۱۳۹۸ و انتخاب رشته در رشته های پزشکی که شامل ۱۱ رشته خواهد شد.
 2. روش دوم تحصیل در دانشگاه هایی با هزینه پایین و تحصیل خارج از کشور در رشته های پزشکی بدون کنکور روسیه به عنوان مثال:( روسیه-چین_آلمان_مجارستان)
 3. تحصیل در رشته های پزشکی بدون آزمون در دانشگاه های فنی حرفه ای و علمی کاربردی در مقطع کاردانی که در ادامه مقاله به صورت کامل رشته ها و شرایط ورود به هر کدام را توضح داده ایم.

توجه مهم: پزشکی بدون کنکور هنوز وارد لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد نشده است و فعلا تا این ترم ثبت نام در رشته های آزمایشگاهی را در دانشگاه آزاد بدون کنکور داشته ایم

خرید صندلی رشته های پزشکی بدون کنکور واقعیت دارد یا نه!!!

نه!! چند سالی است تب داغ لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان در بین داوطلبان متقاضی پزشکی بدون کنکور در ایران، داروسازی بدون کنکور در کیش، دندانپزشکی بدون کنکور در پردیس تهران و حتی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور، با عنوان خرید صندلی در این دانشگاه ها بالاست.

در این مقاله قصد داریم به واقعیت خرید صندلی پزشکی بدون آزمون در ایران پایان دهیم و راههای ورود به رشته های پزشکی(خارج ازکشور) را توضیح دهیم، روش ورود به رشته های پزشکی از طریق ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و کسب رتبه های لازم برای قبولی در کنکور هر سال می باشد که داوطلب باید با برنامه ریزی درست و پایه ای و همچنین اطلاع از میانگین درصدها و رتبه آخرین نفر قبولی بتواند در رشته های پزشکی پردیس خود گردان رتبه لازم را کسب نماید.

روش بعدی تحصیل در رشته های پزشکی بدون کنکور تحصیل در خارج از کشور و ادامه تحصیل در آن کشور و یا بعد از گذراندن ۳۲ واحد ( در دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت) انتقالی به دانشگاه های پردیس بین الملل در ایران که بر اساس اطلاعیه های وزارت بهداشت تا آخر امسال داوطلبان می تواند در صورت داشتن شرایط لازم انتقالی دریافت نمایند، نکته قابل توجه از سپتامبر ۲۰۱۸ یعنی مهر ماه ۹۷ هیچ انتقالی از سوی وزارت بهداشت تایید نشده است.

پذیرش رشته ای پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور بدون مدرک زبان ۲۰۱۹

برای اطلاع بیشتر در مورد نحوه بورسیه رایگان تحصیلی در رشته پزشکی بدون کنکور بدون آزمون ورودی و مدرک زبان و تحصیل در رشته های پزشکی بدون کنکور با شهریه پایین و حتی رایگان در دانشگاه های بین الملل و خارج از کشور، پزشکی بدون کنکور ۹۸ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ کدامند؟

سوال اکثر داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد این است که چه رشته های را بدون کنکور در رشته تجربی داریم یا رشته های تجربی بدون کنکور کدامند؟، بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها کدامند؟یا اصلا رشته های پزشکی یا رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد داریم؟لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟

پذیرش رشته های پزشکی بدون کنکور در ایران مانند: رشته پزشکی بدون آزمون، رشته دندان پزشکی بدون کنکور و رشته داروسازی بدون کنکور متاسفانه دو سالی است که جز رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد قرار نگرفته است، و امید داریم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ این رشته ها را داشته باشیم. در ادامه به لیست رشته های ارائه شده بدون کنکور آزاد می پردازیم.

برای اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور خارج از کشور(هوشبری-اتاق عمل-مامایی-تکنسین دهان و دندان و ..)، یازده رشته پذیرش بدون کنکور پیراپزشکی سراسری، رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور با تحصیل رایگان، رشته های پزشکی بدون کنکور در تهران و دانشگاه بین الملل کیش و شرایط و نحوه ورود و .. می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

دانشگاه آزاد کدام یک از رشته های پزشکی را بدون آزمون در سال ۹۸ پذیرش می کند؟

در جواب این سوال که لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ کدامند؟ باید گفت که هر نیمسال تحصیلی (ترم اول یا ترم دوم) دانشگاه آزاد رشته ای را به لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد خود اضافه می کند.

مثال ۱- برای نیمسال اول تحصیلی سال ۹۶ یکی از رشته های پزشکی بدون آزمون یعنی دامپزشکی را جز این لیست رشته های پزشکی بدون کنکور قرار داد.

مثال ۲- برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ ما شاهد رشته میکروبیولوژی بدون کنکور جز لیست رشته های پزشکی بدون آزمون بودیم که زیر گروه رشته های آزمایشگاهی تجربی می باشد.

برای امسال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ در رشته های پزشکی بدون کنکور بهمن ماه منتظر رشته ی پزشکی بدون کنکور جدیدی از طرف دانشگاه های: دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان و دانشگاه های بین الملل هستیم که جز لیست رشته های پزشکی بدون آزمون ۹۸ قرار داده شوند.

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸-۹۹

لیست بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه تجربی رشته های آزمایشگاهی فقط ارائه شده اند.

رشته داروسازی بدون کنکور در کیش

رشته های پزشکی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته میکروبیولوژی بدون کنکور

رشته زیست شناسی بدون کنکور

رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور

دامپزشکی بدون کنکور

نکته مهم: برای اطلاع از لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد که اضافه شده اند به لیست رشته های تجربی بدون کنکور، پزشکی بدون کنکور تحصیل رایگان خارج از کشور تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه ۲۰۱۸-۲۰۱۹ و ظرفیت دانشگاهها برای این رشته ها و حداقل معدل لازم برای قبولی در این رشته ها و پذیرش بدون آزمون رشته های پزشکی دانشگاه بین الملل کیش، ثبت نام در رشته و دانشگاه بدون کنکور مورد علاقه خود می توانید از با شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

” هرگز در راه رسیدن به رویاهایتان تسلیم نشوید “

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر – بهمن ۹۸

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ۹۸ به دو دسته تقسیم می شوند:

 • رشته های غیر پزشکی
 • رشته های پزشکی

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور شامل: تمامی رشته های تحصیلی غیر از رشته های بدون کنکور پزشکی و غیر از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی شامل رشته های تاپ ریاضی و انسانی که برای کنکور سراسری نیز پرطرفدار هستند و قبولی در این رشته ها با آزمون مشکل می باشد.

رشته های بدون کنکور پزشکی خود به دو دسته تقسیم می شوند:

 • رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پزشکی بدون کنکور به تعداد ۱۵ رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون آزمون داریم که میتوان از نظر بازار کار و علاقه داوطلبین کنکور سراسری ۹۸ به این رشته ها بر اساس اولویت بندی رشته پزشکی، رشته دندانپزشکی، رشته داروسازی، رشته دامپزشکی، رشته پرستاری، رشته مامایی، رشته اتاق عمل، هوشبری و غیره اشاره کرد.

حالا این سوال پیش می آید که:

بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر – بهمن ۹۸

ما در پذیرش رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بیش از ۹۵ درصد بهترین رشته های بدون آزمون تحصیلی را پذیرش خواهیم کرد که هر کدام از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و سراسر کشور نسبت به بازار کار و درآمد میتواند آینده شغلی و تحصیلی داوطلبین را رقم بزند.

در زیر برای شما پرطرفدارترین و بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ را آورده ایم برای اطلاع بیشتر بر روی نام رشته کلیک نمایید:

مدیریت بازرگانی بدون کنکور

رشته حقوق بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته کارگردانی بدون کنکور

رشته مهندسی عمران بدون کنکور

رشته تربیت بدنی بدون کنکور

مشاوره رشته های پزشکی بدون کنکور درخت دانش

برای مشاوره لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر و بهمن ماه نیمسال دوم ۹۷-۹۸، بالا بردن شانس قبولی در رشته انتخابی با اولویت بندی بر اساس معدل داوطلب، معرفی تمامی رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه بین الملل تهران-کیش و شهرستان ها و بازار کار و سطح علمی دانشگاه ( معرفی نزدیک ترین دانشگاه به محل زندگی داوطلب)، مشاوره بدون کنکور دوره پاره وقت و مجازی برای داوطلبان کارمند و متاهل، با چه معدلی چه رشته ای قبول خواهم شد؟، شرایط ورود به رشته های فنی حرفه ای بدون کنکور، مشاوره تحصیلی رشته های پزشکی خارج از کشور شهریه پایین (روسیه)، تفاوت ناپیوسته و پیوسته در دوره های کاردانی و کارشناسی و … می توانید به راحتی از سراسر کشور با شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره(کد) و از طریق تلفن ثابت(تلفن منزل) تماس حاصل نمایید و به کمترین زمان و هزینه به پاسخ سوال خود را بیابید.

جهت رزرو وقت انتخاب رشته حضوری از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱ هماهنگی های لازم را انجام دهید.

متقاضیان رشته های بدون کنکور ۹۷، رشته های مهندسی بدون کنکور از جمله مهندسی نفت، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، رشته بازیگری بدون کنکور، رشته مامایی بدون کنکور و ….. برای ورودی مهر  و بهمن می توانند با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های پزشکی به نشانی www.azmoon.org می باشد.

  راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد