مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز

تاریخ ارسال نوشته: 8 آگوست 2018
لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز
  • لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز کدامند؟ (مطالعه مقاله)
  • سوال مهم: با چه رتبه ای چه رشته ای در گروه تجربی قبول خواهیم شد؟(پایین تر از ۱۵۰۰۰ شانس قبولی!)
  • رتبه لازم برای روانشناسی در کنکور تجربی ۹۸؟(مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش)
  • رشته های تجربی به ترتیب اولویت کدامند؟(بهترین رشته های تجربی از نظر بازار کار)
  • با چه رتبه ای میشه داروسازی قبول شد؟(مطالعه مقاله)
  • تخمین رشته قبولی با رتبه کسب شده داوطلب در کنکور تجربی ۹۸؟(تماس با کارشناسان تحصیلی درخت دانش)
  • با رتبه ۱۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم؟ با رتبه ۲۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم؟
  • لیست رشته های ریاضی با رتبه مورد نیاز؟
  • پرطرفدارترین یا پردرآمدترین رشته های تجربی کدامند؟ رشته های بدون کنکور تجربی کدامند؟

و … ؟؟

این سوالات مهمترین سوالاتی است که داوطلبان در مورد لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز و لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس میگیرند، ما در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات پاسخ داده و نکته مهم برای اطلاع از با چه رتبه ای کدام رشته تجربی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز ۹۸

لیست رشته های تجربی ۹۸ به دو دسته تقسیم می شوند اول رشته های تجربی با آزمون که شامل رشته های پزشکی و پیراپزشکی خواهد بود که حداقل رتبه مورد نیاز ورود به آنها تا ۳۰ هزار می باشد که با خوشبینانه ترین حالت در رشته ای تجربی با رتبه مورد نیاز قبول شد اما:

گروه دوم رشته های بدون کنکور تجربی می باشند که امسال برخلاف سال های گذشته رشته های جدید مانند دامپزشکی بدون کنکور ، زیست شناسی سلول مولکولی بدون کنکور ، مهندسی پزشکی بدون کنکور و … می باشد که توصیه می شود برای اطلاع از شرایط ورود به هرکدام از رشته ها و انتخاب رشته تخصصی کنکور تجربی و بدون آزمون بر اساس معدل با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

با چه رتبه ای چه رشته ای در گروه تجربی قبول خواهیم شد؟

برای پاسخ به این سوال مهم که با چه رتبه ای چه رشته ای قبول میشم فاکتورهای مهمی تاثیر گذار هستند که به همه ی آنها می پردازیم.

امسال نحوه پذیرش داوطلبین و همچنین لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز با سال های گذشته متفاوت است به نحوی که سهمیه مناطق(ناحیه،قطبی، رتبه کشوری) و رتبه منطقه زیرگروه می تواند نقش اساسی را در انتخاب رشته کنکور ایفا کند.

ظرفیت پذیرش رشته ها هر سال متفاوت است و سازمان سنجش هر سال ظرفیت رشته های خود را برای دوره های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، تعهدی و .. مشخص میکند، برای اطلاع از ظرفیت های امسال ۱۳۹۸ در مقایسه با سال ۹۷ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و ظرفیت رشته ها را با هم مقایسه نمایید:

ظرفیت پذیرش رشته های کنکور سراسری

رتبه لازم برای روانشناسی در کنکور تجربی ۹۸

امسال برای سال ۹۸، تعداد ۵۰ رشته از گروه علوم انسانی وارد گروه علوم تجربی شده است، بدین معنی که مثل رشته های شناور می شود در دفترچه کنکور علوم تجربی کنکور این رشته را انتخاب کرده و در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری درج نماییم.

رتبه لازم برای روانشناسی در کنکور تجربی، چون اولین بار است که این رشته وارد لیست رشته های کنکور سراسری ۹۸ شده است هیچ نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری نیز اطلاعات این رشته را ندارد، ولی مشاوران ما با توجه به اظلاعاتی که از سازمان سنجش دریافت کرده اند میتوان رتبه های زیر ۲۵ هزار کنکور تجربی شانس خود را برای قبولی در رتبه لازم برای روانشناسی در کنکور تجربی، رشته روانشناسی بدون کنکور آزاد امتحان کنند.

ثبت نام بدون کنکور رشته های تجربی با معدل مورد نیاز

امروز سه شنبه با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ بسیاری از داوطلبان با مشاهده کارنامه نتایج خود و فشردگی در امر انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸ رشته های پرطرفدار دنبال رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد گروه علوم تجربی هستند که باید گفت امسال ۸۵ % رشته ها را بدون آزمون در دانشگاه آزاد پذیرش داریم.

برای انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۸ و مشاوره با جه رتبه ای چه رشته ای، اطلاع از لیست رشته های جدید بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸ و زمان و شرایط و نحوه ثبت نام می توانید به راحتی با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل نمایید.

توجه: جهت رزرو وقت مشاوره حضوری انتخاب رشته بدون کنکور ۹۸ و کنکور سراسری ۹۸ می توانید از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱ پی ام ارسال کرده و وقت رزرو نمایید.

رشته های بدون کنکور تجربی داخل و خارج از کشور

برای اطلاع از نحوه و شرایط و رشته های جدید بدون کنکور نیم سال دوم ۹۸-۹۹، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون بهمن ماه ۹۷، رشته های پزشکی بدون کنکور و آزمون ورودی و حتی مدرک زبان بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم

پزشکی بدون کنکور روسیه

امسال با بالا و پایین شدن رتبه های کشوری و اختلاف در رتبه های سهمیه شاهد این موضوع هستین که انتخاب رشته ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، دلیل این اختلاف رتبه ها وجود سهمیه های ۵ درصو و ۲۵ درصد بود.

لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز

لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز

پردرآمدترین رشته های تجربی

همه داوطلبانی که در انتخاب رشته پایه نهم خود رشته تجربی را انتخاب می نمایند یا علاقه زیادی به رشته های تجربی و پرطرفدار گروه علوم تجربی دارند و یا به امید اینکه در اینده بتوانند در یکی از پردرآمدترین رشته های تجربی مورد پذیرش قرار بگیرند.

در حال حاضر در موقعیت فعلی کشور و حتی کشورهای دیگر یکی از پردرآمدترین رشته ها رشته هایی هستند که به بدن انسان، سلامت و پیشگری از بیماری در انسان ربط داشته باشند از این رو رشته های تجربی را می تواند در بین رشته های دیگر از جمله پرطرفدارترین و پردرآمدترین رشته ها در نظر گرفت.

بهترین رشته های تجربی از نظر بازار کار می توان به رشته های پزشکی اشاره کرد، اگر چه رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته های تجربی پزشکی باید پایین باشد و داوطلب تلاش زیاد و برنامه منظم داشته باشد، ولی رشته های تجربی می توانند در آینده از بازار کار بهتری از بقیه رشته ها داشته باشند، یک داوطلب باید معرفی رشته های برتر علوم تجربی را بشناسد و با آگاهی کامل مسیر آینده خود را مشخص نماید

رشته های تجربی به ترتیب اولویت

رشته های تجربی به ترتیب اواویت میتوان به سه دسته تقسیم کرد:

رشته های پزشکی

رشته های پزشکی به ترتیب اولویت: رشته پزشکی، رشته دندانپزشکی، رشته داروسازی، رشته دامپزشکی

رشته های پیراپزشکی

رشته های پیراپزشکی به ترتیب اولویت: پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری و …

رشته های غیر پزشکی

رشته های پیراپزشکی به ترتیب اولویت: اقتصاد، حسابداری، روانشناسی، مدیریت بازرگانی، شیمی و …

سوال مهم که برای داوطلبانی که شرایط لازم برای لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز ندارند و یا به هر نحوی نتوانسته اند حداقل رتبه لازم برای قبولی در رشته های تجربی کسب نکرده اند این است که:

آیا بدون آزمون می شود وارد رشته های پرطرفدار تجربی شد؟

جواب این سوال این است بله میتوانیم، برای انتخاب رشته بدون کنکور رشته های تجربی ۹۷-۹۸ تنها معدل کتبی دیپلم که همان سوابق تحصیلی است مهم است و رتبه داوطلب در کنکور سراسری اصلا ملاک پذیرش داوطلب نمی باشد.

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور گروه تجربی ۹۷-۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های بدون کنکور تجربی بهمن ماه دانشگاه آزاد

مشاوره تخمین رشته قبولی با رتبه

برای مشاوره تخمین رشته قبولی با رتبه اکتسابی داوطلب در هر زیرگروه و همچنین جواب دقیق سوالات با چه رتبه ای میشه داروسازی قبول شد، با رتبه ۱۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم، با رتبه ۲۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل نمایید.

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی کنکوری ها و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

کانال اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد