مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

فرم ثبت نام مدارس شاهد

تاریخ ارسال نوشته: 26 فوریه 2019
فرم ثبت نام مدارس شاهد

تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا و نمونه برگ به منظور پیش ثبت نام در مدسه شاهد برای مقاطع اول ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم انجام خواهد شد لذا داوطلبان در مرحله اول باید پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ را بر اساس برگه های ثبتنام که در ادامه کامل توضیح خواهیم داد و منتظر اعلام نتایج قطعی باشند، در این مقاله سعی داریم راهنمایی های لازم برای داوطلبانی که با مشاوران درخت دانش که در نحوه ورود به سامانه سجا ۹۸ مشکل داشته اند در ارتباط بوده اند را ارائه دهیم.

خبر فوری( ۱ مرداد ماه ۹۸):ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir سایت میان پایه ای ها آغاز شد و تا ۱۰ مرداد ماه مهلت ثبت نام در سایت سجا را دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

فرم ثبت نام مدارس شاهد
فرم ثبت نام مدارس شاهد

فرم ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ تمامی مقاطع

فرم ثبت نام و یا نمونه برگ ثبت نام به فرمی یا جداولی گفته می شود که دانش آموز باید آنها را با مشخصات واقعی و بر اساس مدرک سهمیه با دقت تکمیل نموده و آشنایی با نحوه پر کردن فرم های ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ داشته باشد، هر کدوم از مقاطع تقریبا فرم های مشابه ای رو دارند که ما در ادامه مقاله آنها را با عکس نشان داده ایم و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ را کامل توضیح داده ایم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

توصیه می شود: برای تکمیل تمامی فرم های ثبت نام، انجام تمام مراحل ثبت نام و ارسال رسید، درج سهمیه های عادی و بنیادی و .. برای افزایش شانس قبولی، انتخاب بهترین مدرسه شاهد، راهنمایی و مشاوره ثبت نام بدون پرداخت هزینه می توانید با مشاوران ما از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

در زیر نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ را مشاهده می کنید، که شامل دو نوع نمونه برگ خواهند شد برای دریافت نمونه برگه های ثبتنام مدرسه شاهد می توانید عکس های زیر را دانلود نمایید:

برای اطلاع از ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

 1. نمونه برگ یا فرم شماره ۱ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸
 2. نمونه برگ یا فرم شماره ۲ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

نمونه برگ شماره ۱ فرم ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99
نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

نمونه برگ شماره ۲ فرم ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99
نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

قبل از مطالعه نحوه پر کردن نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ مقالات پربازدید درخت دانش را مطالعه نمایید:(کلیک بر روی مقالات مورد نظر)

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

شهریه مدارس شاهد ۹۸

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

مراحل گام به گام تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

پیش ثبت نام مدارس شاهد کاملا به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد لذا با کسب اطلاعات کافی از مراحل ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ و شرایط ثبت نام سامانه سجا و مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نمایید و پیشنهاد می شود به دلیل حساسیت در درست وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز ورود به سایت سجا ۹۸ مراحل پیش ثبت نام سایت سجا ۹۸-۹۹، شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ ، لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک جنسیت و منطقه را ازطریق مشاوران درخت دانش با شمارگیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره انجام دهند.

فرم ثبت نام مدارس شاهد
فرم ثبت نام مدارس شاهد

راهنمای تکمیل فرم ورود به ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

اولین فرم ثبت نام مدارس شاهد مربوط به ورود به سامانه سجا ۹۸-۹۹ می باشد که دانش آموزان جهت ورود به سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد اطلاعات زیر را باید بر اساس عکس زیر وارد نمایند:

 • کد ملی
 • شماره سریال شناسنامه که شامل سری حروفی، سری عددی و شماره سریال می باشد.
راهنمای تکمیل فرم اول ورود به ثبت نام مدارس شاهد 98-99
راهنمای تکمیل فرم اول ورود به ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز

دومین مرحله پر کردن فرم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا مربوط به ثبت مشخصات دانش آموز می باشد که در فرم ثبت نام سامانه سجا باید درج شود . توصیه می شود نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد به عمل آورید زیرا مسئولیت اشتباه وارد شدن اطلاعات متوجه دانش آموز خواهد بود:

فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز
فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز

این مرحله از تکمیل فرم ثبت نام مشخصات دانش آموز شامل:

 1. فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز
 2. فرم وارد کردن مشخصات شناسنامه ای دانش آموز
 3. وارد کردن مشخصات پدر و مادر

نحوه تکمیل فرم ثبت نام سامانه سجا در قسمت ثبت امتیاز

سومین برگه در سایت سجا(نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸) مربوط به درج امتیاز بندی بر اساس سهمیه می باشد از آنجا که پذیرش در مدارس شاهد بر اساس اولویت بندی صورت خواهد گرفت لذا اولویت پذیرش به ترتیب شامل:

 • فرزند جانباز تا۲۵درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
 • خواهر زاده یا برادر زاده شهید و جانباز بالای۷۰ درصد
 • فرزند جانباز با حداقل ۲۰ درصد از کار افتادگی
 • فرزند جانباز ۲۵ تا۴۹ درصد
 • نوه شهید و جانباز۷۰ درصد و بالاتر
 • نوه آزاده و جانباز۵۰ تا۶۹ درصد
 • فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
 • فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
 • فرزند همسر شهید
 • دانش آموز جانباز
 • فرزند مدافعین حرم

درج سهمیه مدارس شاهد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

سهمیه های عادی کدامند و آیا می توان با سهمیه آزاد و بدون درصد جانبازی ثبت نام مدارس شاهد انجام داد؟

به غیر از این سهمیه و درج انها در فرم های ثبت نام و نمونه برگ ثبت نام سامانه سجا سهمیه های همچون:

 • سهمیه فرهنگیان
 • سهمیه حافظ جزء قرآن مجید
 • سهمیه کسب مقام ورزشی، فرهنگی و دینی
 • و …

برای انتخاب مدرسه و درج سهمیه های آزاد، اطلاع از لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک منطقه ای تمامی مقاطع و کل کشور می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون پیش شماره و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و شانس قبولی در این مدارس را بالاتر ببرید.

انتخاب مدرسه در فرم ثبت نام سامانه سجا

نمونه برگ انتخاب مدرسه در فرم ثبت نام مدارس شاهد و یکی از مهم ترین فرم های سجا فرم سوابق تحصیلی و انتخاب مدرسه می باشد زیرا انتخاب نمودن مدرسه در محدوده سکونت دانش آموز امتیاز محسوب می شود و انتخاب مدرسه خارج از محدوده شانس پذیرش را پایین می آورد.

ثبت نام مدارس شاهد شامل چند مرحله است؟

سامانه سجا چیست؟ و ثبت نام مدارس شاهد شامل چند مرحله اصلی است؟

 • پیش ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا شاهد: به منظور وارد نمودن اطلاعات شخصی دانش آموز،احراز شرایط ثبت نام و ثبت مشخصات جهت امتیاز بندی می باشد که به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.
 • ثبت نام قطعی مدارس شاهد: ثبت نام حضوری دانش آموزان می باشد یعنی پس بررسی مشخصات دانش آموز و مقایسه امتیاز بندی آنها لیست نهایی پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد و داوطلبانی که قبول شده اند برای ثبت نام نهایی به مدارس شاهد مراجعه می کنند.

نحوه ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد

با توجه به مقاطع تحصیلی که دانش آموز قصد ورود به آن را دارد در موعد مقرر با مراجعه به سایت سجا به نشانی: saja.medu.ir طبق مراحل بالا پیش ثبت نام در سامانه سجا خود را انجام دهند:

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا ۹۸ درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات شما در رابطه با نحوه پذیرش در مدارس شاهد, کانال سجا, نزدیک ترین و آدرس مدارس راهنمایی شاهد به محل زندگی شما, نحوه ثبت نام و ورود به سامانه سجا ۹۸, نحوه امتیاز دهی در سامانه سجا(saja.medu.ir)و معرفی بهترین منابع آموزشی پاسخگوی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران ما در تماس باشید. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت سجا ثبت نام مدارس شاهد درخت دانش و مراجعه به پست نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ از مراحل ثبت نام آگاه شوید.

هیچ نظری وجود ندارد